Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Miért? (3. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Miért?
Auróra
  Válasz | 2009. június 23. 19:42 | Sorszám: 103
Eftársam!
A munkám végett ezt az országot töviről-hegyire bejártam.
Ha le tudnám írni a benne élő emberek habitusát tájjellegre vonatkozólag Wass Albert lehetnék.Ami a természet szépségét illeti,hát az szvsz-persze elfogult vagyok-úgy ahogy van pompás!
fokos
  Válasz | 2009. június 23. 19:32 | Sorszám: 102
Megaztán a hazai kereslet is kereslet. A szabadságát senki nem akarja otthon tölteni. Itt csendesen kettősmércéznék egy kicsit. Legyen két tarifa. Egyet nekünk, egyet meg a többieknek. Mindenféle trükkök lehetősége igen széles skálán mozog. Az üdülési csekk dupla vásárlóértékétől a klubtagságig. Az internetes (sajnos csak magyar nyelven történő) regisztráció kedvezményétől a zártkörű nyereményjátékon nyert üdülésig. Vagy a céges bulik számlára.
Biztos van sok ember, aki nem tudja, milyen gyönyörű ez az ország, mert nem volt lehetősége körülnézni benne. Talán többször kellene mutogatni a tv-ben is. (mondjuk nem tudom, hányszor mutogatják most, mert nincs tv-m)
Auróra
  Válasz | 2009. június 23. 19:15 | Sorszám: 101
Nem kell lenyomni senkit.Elég leszarni.Mit tudnak csinálni?
Nem adnak támogatást?Oszt miért nem?Ha pedig nem,akkor biza ki köll lépni....
Meglássa az eftárs,hogy attól beszarnak ha eddig hegyeződnének a kohnfliktusok.Egy kétharmados kormány erős tárgyalófél tud lenni.
Magunkkal kell foglalkozni.Ha valakinek kétsége támad,menjen egy kanyart repcevirágzáskor a Somogyban,nézze meg a Balatont az Apátságból,menjen be az Esztergomi Bazilikába és azonnal megérti,hogy ez az ország gazdag!!!
Auróra
  Válasz | 2009. június 23. 18:59 | Sorszám: 100
Nagyon jó meglátás!
Én bázisnak az eszméletlen jó borainkat és a mindentől elütő konyhánkat tenném a kirakatba!

Halálos meggyőződéssel mondom,hogy egy igazi csülökpöcivel a labanc-fritz népségeket idevonzanánk!

Volt alkalmam az Adriánál bográcsban pöcit csinálni,megkínáltam az apartman tagjait.Másnap elvárták az ungarischét....Komolyan.Teszem hozzá a hej hitleren és a bite cváj bíren kívül egy kukkot sem tudok németül.....

Van mozgástér bőven!

Auróra
  Válasz | 2009. június 23. 18:53 | Sorszám: 99
Vettem belőle a lidlben....
Hogy pont kutyaszaíze volt az persze nem okvetlenül biztos,de szar volt......
bordür
  Válasz | 2009. június 23. 18:31 | Sorszám: 98
Ugyan nem Fidesz tag de Rubovszky András azért ott van a környéken.
Tudom hogy a pasi nem egy nagy stratéga, inkább vendéglátós, és nem is egy mai darab de akkor is.

(Egyébként össze lehetne gyüjteni a Fidesz fekete lukait és az arcukba dörgölni...pl: kultúrpolitika, cigánypolitika stb)

Macisajt
  Válasz | 2009. június 23. 17:59 | Sorszám: 97
Tisztelettel jelzem:

1. ez még korántsem turizmus.
2. nem, nem működnek jól.Illetve kevés az amelyik jól működik.

3. nehezen tudnád megnevezni a Fidesz/KDNP szakpolitikusát, pláné szakpolitikusait, akinek a turizmus a szakterülete.

karakan
  Válasz | 2009. június 23. 17:51 | Sorszám: 96
Dehogy hanyagolta el, sok gyógyvizes fürdőhöz ment a Széchenyi pályázatból és azóta is jól működnek.
Békáscity
  Válasz | 2009. június 23. 16:53 | Sorszám: 95
Kérem tisztelettel a híres neves nevezetes sonkájukat a jó magyar disznókból csinálják...
Egzisztenciális kvantor
  Válasz | 2009. június 23. 16:24 | Sorszám: 94
Amúgy honnan tudod, hogy a spanyol bacon kutyaszarízű?
Macisajt
  Válasz | 2009. június 23. 16:23 | Sorszám: 93
"Jó politika,jó emberek kellenek hozzá.Rajtunk múlik!"


Van egy terület, amit a Fidesz/Kdnp szakértők hiányában hagyományosan elhanyagol(t).
És gyanítom, ha kormányra kerülnek-ez megint így marad.

Pedig stratégiai üzletág -legalább olyan fontos mint a mezőgazdaság(és össze is függ vele).
Ez pedig a turizmus.


Ebből a szétrabolt, szétkúrt imídzsü országból kell(ene)(és lehetne) vonzó aranytojásokat tojó tyúkot teremteni.

Egzisztenciális kvantor
  Válasz | 2009. június 23. 16:09 | Sorszám: 92
Majd prüszköl, meg utálni fogja a Zorbánt. De utálták '98 és 2002 között is, úgyhogy Orbánnak ez nem lesz meglepetés.

Amúgy az EU kinyalhatja. Ha a ruszkikat, meg a többi, ki tudja, milyen maffiát sikerül kirakni innen, az EU-t már fél kézzel is lenyomjuk.

mpd
  Válasz | 2009. június 23. 15:51 | Sorszám: 91
És mit szól az Unnyó? Ha nem vesszük meg a spanyol kutyaszarízű bacont?
Auróra
  Válasz | 2009. június 23. 15:35 | Sorszám: 90
Eftársam!A fejlődés hasznából!Mi másból?
A ruszkik ide milliárd dollárnyi gázszámlát küldenek.Ha jól emlékszem ez 4-5!
Hacsak a 20%-a itthonmarad,itt teremt munkahelyet stb....
Vagy a kalapszarizű spanyol bacon helyett igazi magyar takarmányon nevelt magyar disznóból készültet cupákolunk,meg ilyesmik.
Ezekből szvsz dilliár-euró milliárdokat lehet itthon tartani,itt adva munkát a zembereknek....
mackó
  Válasz | 2009. június 23. 15:02 | Sorszám: 89
És miből törlesztünk? Ezek a döntések is mind pénzt igényelnek.
Auróra
  Válasz | 2009. június 23. 14:59 | Sorszám: 88
Szerintem mára érdektelen a makroszámok alakulása.Az van ugyanis,hogy nemsokára ez a brigád elmegy.Nagyjából tudjuk mi lesz az örökségük.Persze jobb lenne ha hagynának az IMF lóvéból és az sem érdektelen,hogy a simor mit kezd addig a 27 milliárdra duzzadt MNB tartalékkal....

Bizonyára cinikus vagyok meg ilyesmi,de szvsz 0 mozgásteret hagynak a Zorbánéknak,Innentől fogva kizárólag külső segítséggel tudunk működni,azt kell mondani,hogy mindenképpen!
Ami viszont jó hír,hogy a 7 éve tartó visszaesés kiváló bázist tud teremteni egy nagy léptékű kibontakozáshoz.Az ide beömlő importszutyok kiváltása az energia függés csökkentése önmagában százezres munkaerőigényt tud felszívni.Az pedig újabb százezrest generál a megnövekedett fogyasztás által stb.,stb.....
Jó politika,jó emberek kellenek hozzá.Rajtunk múlik!

Békáscity
  Válasz | 2009. június 23. 08:20 | Sorszám: 87
Ők.
mpd
  Válasz | 2009. június 23. 07:26 | Sorszám: 86
Jó. Akkor máshol ne érdekeljen.
Ez itt nem egy veszekedős topik.
Egzisztenciális kvantor
  Válasz | 2009. június 22. 22:55 | Sorszám: 85
Eftássam, offoljunk tovább!
Én 1400 milliárdra saccoltam a hiányt. Te 1500-2000 milliárdra. A kormány pedig tartani akarja a 3.9%-os hiányt, ami 1000 milliárd körül van. Akkor most ki a hülye? Ők, vagy mi?
mediator
  Válasz | 2009. június 22. 18:56 | Sorszám: 84
Engem nem érdekel, hogy Te mit pattogsz itt naphosszat, és az sem, hogy Te mit tartasz értelmezhetetlennek.
búzavirág
  Válasz | 2009. június 22. 18:34 | Sorszám: 83
Bizony, a böszme ott van a háttérben szvsz. Bajnai az Ő embere, együtt kúrták el az országot.
javorka
  Válasz | 2009. június 22. 17:36 | Sorszám: 82
Viszont már az MSZP-n belüli meccs is jáccik, ha ugyanis a "fiatalok" átveszik a hatalmat, akkor szvsz az öreg elvtik úgy gondolják majd, hogy dögöljön meg a szomszéd tehene is, tehát ha ők nem főnökök, akkor már az MSZP sem fontos.
Meglátjuk.
pascal
  Válasz | 2009. június 22. 17:28 | Sorszám: 81
Ja, valami ilyesmit sejtenél én is.

Hogyan szokta mondani Lendvai (a Fideszre ugye, de tudjuk, hogy... szóval): "minél rosszabb, annál jobb".

pascal
  Válasz | 2009. június 22. 17:25 | Sorszám: 80
Szerintem: minél rosszabb helyzetbe hozni a következő kormányt... minél nagyobb káosz, minél kifosztottabb kincstár.
Mondjuk az ingatlanadós baromság nem fér bele a fenti képbe. Nem is tudom.
onogur
  Válasz | 2009. június 22. 17:10 | Sorszám: 79
Te nem a saját véleményedet mondtad el, hanem csak azt szajkózgatod, amit innen-onnan felszedsz.

Az utolsó mondatoddal nem tudok mit kezdeni, mert az két szempontból is értelmezhetetlen.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola