Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Miért? (5. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Miért?
cserkesz
  Válasz | 2009. június 22. 15:35 | Sorszám: 53
Semmilyen pártnak nem voltam, soha tagja.
Gondoltam, inkább iszok egy sört párttagdíj helyett.:-)
Auróra
  Válasz | 2009. június 22. 15:34 | Sorszám: 52
Nem-e?
Szvsz egyszer minden Fradista meghal!
Jobb egy idegtépő tizenegyes-párbaj során infarktusban kimúlni,mint az anyósod szavain becsavarodni!
búzavirág
  Válasz | 2009. június 22. 15:32 | Sorszám: 51
De ez már egy őszinte kommunikáció lenne.
De ha nem akkor nem.
mackó
  Válasz | 2009. június 22. 15:31 | Sorszám: 50
Állítólag abba nem lehet belehalni. Bár Brazíliában egy VB alatt állítólag többeknek sikerült. Igaz, majd' minden esetben a TV volt a gyilkos tárgy. A feleségek kezei meg csak úgy rávezették...
onogur
  Válasz | 2009. június 22. 15:29 | Sorszám: 49
Ne saját magunkat ajánlgassuk.
Kormányszóvivő nálam csak Macisajt lehet.
Hiszen ehhez a poszthoz krokodilbőrnek kell lenni a pofán és szemrebbenés nélkül kell tudni hazudni.
Auróra
  Válasz | 2009. június 22. 15:28 | Sorszám: 48
Akkor miért szurkolsz a Fradinak?
Auróra
  Válasz | 2009. június 22. 15:27 | Sorszám: 47
Most már késő!

Most nem lőni kéne,hanem melózni!

onogur
  Válasz | 2009. június 22. 15:26 | Sorszám: 46
Az attól függ, hogy Pintérhez vagy Kövérhez hasonlóan fel tudsz-e mutatni valami pártállami múltat.
búzavirág
  Válasz | 2009. június 22. 15:25 | Sorszám: 45
Kommunikáció, protokoll: búzavirág
mackó
  Válasz | 2009. június 22. 15:24 | Sorszám: 44
Á, én miniszter? Soha. Nyugodtan szeretek aludni.
cserkesz
  Válasz | 2009. június 22. 15:22 | Sorszám: 43
Szeretnék belügyminiszter lenni. Ígérem, hogy szigorú leszek és igazságtalan.:-))
onogur
  Válasz | 2009. június 22. 15:21 | Sorszám: 42
Én csak javaslok, utána meg benyújtom a számlát.
Lenin mauzóleumát sem őrzik ingyen...
mpd
  Válasz | 2009. június 22. 15:17 | Sorszám: 41
Na és Te?
Van még a HM meg a Sportminiszterség.
Vagy ilyen tárcanélküli, a vadállatokkal foglalkozó miniszter.
mpd
  Válasz | 2009. június 22. 15:16 | Sorszám: 40
Annyiért nem vállalom!!!
mackó
  Válasz | 2009. június 22. 15:13 | Sorszám: 39
Mi szeretnél lenni? Kultusz- vagy kancelláriaminiszter?
onogur
  Válasz | 2009. június 22. 15:10 | Sorszám: 38
Most már ideje lenne felállítani a Gondola árnyékkormányát.
Miniszterelnök: Lajos bácsi ( aki végre lövetne )
Pénzügyminiszter: Aurora elftárs
Agrár tárca: mpd
Környezetvédelem: Ziliz
Igazságügy: Terra
Egészségügy: Mercurius
lehet folytatni
mpd
  Válasz | 2009. június 22. 15:04 | Sorszám: 37
Így mán értem. De azért, ugye, nem lenne haszontalan lövetni?
Auróra
  Válasz | 2009. június 22. 14:56 | Sorszám: 36
Mit nem értesz eftársam?
Mink tudok Ft.-t nyomtatni.Mások egyébb devizákat.Mivel importra szorulunk kell a deviza.Ezt ésszerű export ellensúlyozni.Viszont nálunk a magas ft.kamat miatt ide kezdték tolni a devizahiteleket,ráadásul az állampapírok jó hozama okán ezen a ponton is ömlött be a deviza....
Namost ez a folyamat megszakadt.A hitelek havonta mennek haza,csak éppen nincs deviza.Illetve van,mert az IMF és az EKB ad kölcsön,de ennek fikarcnyi köze sincs a piachoz meg hasonlókhoz....
Szóval ma több deviza megy ki,mint amennyi bejön.Amíg van IMF pénz addig tartható utána nem!Ennyi!
mpd
  Válasz | 2009. június 22. 14:49 | Sorszám: 35
Akkor mér vették föl a bulgárokat?
Tagathon
  Válasz | 2009. június 22. 14:41 | Sorszám: 34
Nem egészen lehet ez így. Egy sárba süppedt, szegény sziget a fejlődő országok között -- erre igazán nincs szüksége az EU-nak.
onogur
  Válasz | 2009. június 22. 14:37 | Sorszám: 33
Profi módon tudsz terelgetni a szövegeddel, birkapásztornak még jó lehetsz, ha minden kötél szakad.

2011-ben ( Orbán-kormány idején ) a hiszerolib oldalnak már nem lesznek eszközei arra sem, hogy egy kocsmai verekedést kirobbantsanak.

( azért azt megnézném, ahogy a Tel-Avivból pénzelt Jobbik polgárháborút robbant ki a kormányzó Likud-testvérpárt regnálása idején, de kár, hogy bezárták az OPNI-t! )

mpd
  Válasz | 2009. június 22. 14:35 | Sorszám: 32
Na én ebből csak annyit értek, hogy lövetni kéne.
mediator
  Válasz | 2009. június 22. 14:31 | Sorszám: 31
"Ha az államcsődöt és a zavargásokat sikerül a választásokra időzíteniük, abból még bármi kijöhet."

Ha ehhez még hozzávesszük a cigány-magyar ellentétek évek óta tartó, egyre erősödő szítását, és ha még hozzávesszük a Jobbik (Csurka állítása szerint Tel Avivból és Moszkvából pénzelt) indirekt módon való erősítését: ebből egyrészt nyílt polgárháború alakulhat ki (pl. a szavazási eredmények hitelességének kétségbevonásával) - pont akkortájt, amikor 2011-ben lejár az EU-s termőföld moratórium...
Addigra:
ipar: 0
agrárium: 0
hitelforrások: 0
hitelképesség: 0
fizetőerő: 0
haderő: 0
rendőrség: 0
egészségügy: 0

Ez az ország egy Kánanán lesz azoknak, akik a termőföldet és az alatta rejlő (ivó- és termál-) vízkincset akarják megszerezni! De addig húzni kell az időt, mert egyrészt addig is hadd rohadjon le minden, lehet még a zavarosban turkálni (MÁV, vízművek privatizációjának előkészítése, stb.) és még csak 2009-et írunk.

Auróra
  Válasz | 2009. június 22. 14:27 | Sorszám: 30
De azt küldik.Éppen csak azt ne feledd,hogy Ft-ban fizetik a bankok pedig chf-ben,euroban küldik ki.A refinanszírozókat konkrétan nem tudni,én biztosan nem.A technika egyszerű.Értékpapírrá alakítják az itt kihelyezett hitelportfóliójuk fedezetét és kintről rövid lejáratra finanszirozták.Szinte piramisjáték az egész.
Egzisztenciális kvantor
  Válasz | 2009. június 22. 14:21 | Sorszám: 29
Egyfelől a hazai kerbankjaink ebből küldik haza a devizahitelek aktuális törlesztőit a refinanszírozó eftársaknak

Na ezt a részt nem értem. A kerbankok nem azt küldik "haza", amit a kisemberek, önkorik, cégek befizetnek?
És kik azok a refinanszírozó eftársak? Vagy éppen erre kiváncsi az IMF? Azért tartják történelmük legnagyobb nyomozását éppen Magyarországon?

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola