Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Robin Rúd problémái a moderátorral (5. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Robin Rúd problémái a moderátorral
Erdei Moha
  Válasz | 2003. április 02. 12:10 | Sorszám: 1065
Idézet:
Merjünk továbbra is kicsik, és pitik maradni!

Drága Tiborcfijam,

én olyan kicsi vagyok, hogy ki sem látszom a fűből. Aki nálam kisebb az hazudik.
S mit látok, ha lenézek?
Egy csomó kormánytagnak álcázott, festett kisplasztika rohangászik a bokám körül.

Moha bácsi a törpe.

ui. Robinfijamnak üzenem innen a laskagomba alól: Megmondtam, hogy ne egyen a légyölő galócából. Az orraesést nem gyógyítja, viszont halllucinációkat (azért 3 lö, mer nagyon) és emlékezetkiesést okoz. Az a megoldás, hogy nyit magának egy fórumot, ahol szabadon moderálhat. Sőt miután volt szerencsénk megismerkedni a rúdi moderációs elvekkel az Internettón és a Korridoron, nemcsak szabadon moderálhat, de még szabadon beszélgethet is önmagával. Robin a Rúddal.
Mer ahogy ő moderál, nem moderál úgy senki.

Robin Rúd
  Válasz | 2003. április 02. 11:05 | Sorszám: 1064
Gen olvtársat.
kaleb
  Válasz | 2003. április 02. 10:55 | Sorszám: 1063
Melyik olvtársban tisztelhetjük Root-ot?
Robin Rúd
  Válasz | 2003. április 02. 10:33 | Sorszám: 1061
Nem tudom min csodálkozol, a moderátor maga is aktív résztvevője a vitának és nehezen viseli el, hogy mást mondanak a vitapartnerei, mint ő. Ilyenkor kitiltással fenyeget és ki is tilt. Ez teljesen normális dolog e tájon. Az inkriminált beírása teljes képtelenség lenne normális helyeken, tudniillik azt mondja, hogy neked nem szabad hazudni és az igazságot pedig ő maga állapítja meg.
Ezt a beírást is eltünteti majd...

A legnagyobb bajt az okozza, hogy a weblapon - ha késéssel is, de módosítottak a képaláíráson és így az egész gyalázkodássorozat értelmetlenné vált, amit itt indítottak. Nem utolsósorban a moderátorral együtt, aki egyébként az ügy felderítésében még pozitív szerepet játszott.
Szóval ne kérj rajta számon normális viselkedést, Root a kritika minden formáját elutasítja és az igazság birtokosának gondolja magát. Csak így lehet, hogy ő mondja meg, mi a hazugság és csak így lehet, hogy úgy véli: a hazugságnak nyilvánítás elég a kitiltáshoz.
Lelke rajta, ha van.

Root of all Evil
  Válasz | 2003. április 02. 12:35 | Sorszám: 0
Ezt a topicot azert nyitottam, hogy lehessen hova pakolni es nem eltuntetni Robin Rud offtopic hozzaszolasait, melyekben van oly kedves es a szemelyemmel foglalkozik, mert az amugy jogos torles nagyon megbantana.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola