Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Robin Rúd problémái a moderátorral (4. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Robin Rúd problémái a moderátorral
Robin Rúd
  Válasz | 2003. április 03. 09:05 | Sorszám: 1095
Nekem ez a mondat nyerte meg a tetszésemet, de annyira, hogy még az sem érdekel, hogy ki írta, reagálok rá.
"Gen időnként kifejezetten jól moderál."
Szerintem is, időnként zseniális. Kár hogy a két idő között elfogult, részrehajló, következetlen, nagyképű és ostoba. De időnként, nos, _időnként_ szenzációs. Hiszen erre született.
polites
  Válasz | 2003. április 03. 07:11 | Sorszám: 1094
"pm28 meg ilyen csaló duplaálcák"

Azok a régi szép idők voltak.
Ma már csak álmodhatsz ilyenről.

karmincza
  Válasz | 2003. április 02. 23:33 | Sorszám: 1093
még a maszop kifejezést is betiltatta

csak a jegyzőkönyv kedvéért:
az úgy volt, hogy valamelyik modera elúnta a "pöcs"-özést, és ekkor került tiltólistára a maszop is, amin mellesleg a ballibek háborodtak fel a legjobban, mert már ők is megszokták és lelkesen használták
visszaolvasható a polmodis topikban, tavaly május-június tájt volt

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2003. április 02. 22:12 | Sorszám: 1092
Mondjuk az tényleg nem szerencsés, hogy a moderátor is részt vesz a vitákban.

(Mi lenne ha a fociban a játékvezető beszállna passzolgatni?)

Emlékszem az index moderátorai közül is sokan írták a fórumot. Sokszor egészen undorító módon viselkedtek.

Köztudott, hogy Gennel voltak komoly nézeteltéréseink, de tény, hogy ő sose süllyedt olyan mélyre mint az index pökhendi, sunyi és gyáva moderátorai - mint köztudott ott valójában titkos volt az adott modera kiléte - pm28 meg ilyen csaló duplaálcák (nick mögötti nick) mögé rejtették szégyenletes tevékenységüket. Gen időnként kifejezetten jól moderál. Tökéletesen meg nem lehet. Ahogy azt már mondtam.

S Gen legalább köztudott, hogy moderátor. Indexen általában utólag derült ki kinek nem jó beszólni. Undorító az egész bagázs, mindig is gyűlöltem. Amikor A szarházi Wágner rájött, hogy a kiegyensúlyozott kétoldali moderatúra nem jó (neki és idióta táliberálisainak) akkor egyszerűen feloszlatta a moderációt és visszatért saját kézi vezérlésű moderációjához. Az undorító kétszínű féreg végül még a maszop kifejezést is betiltatta. Ennyit a liberálisokról.

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2003. április 02. 21:55 | Sorszám: 1091
" Én ugyanis bátran nézhetek tükörbe. "

Kérdezz meg erről mást is, pls!

Robin Rúd
  Válasz | 2003. április 02. 18:26 | Sorszám: 1090
Ja, mielőtt ez a szegény féleszű mániákus követőm elterjesztené, tisztázzuk: sohasem voltam moderátor sem az internetto, sem az index vitafórumain. A szabadság, hogy azt írok, amit akarok, nekem ennél többet ér. Olyan, mint szegény Gen (többek között, persze, mert nem egyedi az ő személyiségének tragédiája) sosem akartam lenni. Én ugyanis bátran nézhetek tükörbe.
Robin Rúd
  Válasz | 2003. április 02. 18:17 | Sorszám: 1089
Olyan méltatlan, piha, piha. :-))
Kis kényesek.

A helyzet az, hogy magyarázkodhatsz, ahogy akarsz, téged a társaid vetettek ki maguk közül, mert visszaéltél a hatalmaddal. Egyébként utáltak érte, alig várták az alkalmat, hogy megszabaduljanak a személyedtől. Meg kell hogy mondjam, teljes joggal, szerintem is a legkevésbé vagy alkalmas ilyesmire, gusztustalanul viselkedtél. És most itt ugyanazt folytatod. Ez a vita nem véletlenül, hanem azért tört ki, mert a szokásos történt: valami módon azt hiszed, hogy birtokában vagy az igazságnak, és az általad vélt hazugság miatt kizárhatsz másokat egy olyan vitából, amiben személyesen részt veszel. Ez nulla erkölcsi érzékre vall.
Hogy azzal dicsekszel, kirúgattál valakit (Mihancsik) az pedig a mínuszba viszi az erkölcsi érzékedet.
Te mindenütt moderátor vagy, ahol csak megjelensz (miután sértődötten távozol az előző helyről) az pedig azt jelzi, hogy te elhivatott vagy.
Mellesleg ha valaki megnézi, hogy mely beírásokért tiltasz ki valakit és mely beírások maradnak bent, akkor következetességgel nem vádolhatnak, hülyeséggel viszont joggal.
Nem hogy alapod nincs a büszkeségre, Gen, szégyellheted magad. Tudom, hogy nem fogod, de ez nem változtat a tényeken. És most, hogy gyáván kivitted a vitát a többiek elöl (nem csodálom...) érezd itt jól magad.
csak nézz körül, hogy a topicokban hemzsegnek az Off topic dumák - mit tegyünk, ha neked éppen ez szúrta a szemedet, amiben kiderül ki vagy.

Root of all Evil
  Válasz | 2003. április 02. 16:01 | Sorszám: 1088
bocs, volt egy kis technikai zur. teszt
Gen
  Válasz | 2003. április 02. 15:17 | Sorszám: 1087
Igazad van.

A tenyek kedveert azert nehany zaro gondolat, szemelyeskedes nelkul.
1. Annak a bizonyos szavazasnak a vegeredmenyet a szerkesztoseg azonnal megsemmisitette, mert nem tartotta jogszerunek a lebonyolitasat. En nem akartam abba a tarsasagba visszamenni.
2. Rovidesen megvaltak a moderatorok "vezetojetol" mert bebizonyosodott alkalmatlansaga.
3. Letrehoztak a fuggetlen politika forum moderaciot, ahogy azt a kiszavazasom elott javasoltam es ahogy azt az akkori tarsasag valahogy nem nagyon akarta.
4. Visszahivtak moderatornak az Indexre annak a tenynek ismereteben, hogy itt is moderalok.
5. Vegul sajat magamtol tavoztam az index moderatorai kozul, mert ugy ereztem, hogy vegleg kezelhetetlenne valt a forum es nem akartam az iszabirkozashoz asszisztalni.

masszo
  Válasz | 2003. április 02. 15:09 | Sorszám: 1085
Másszóval nem vagy te véletlenül egy használhatatlanságig puha pénisz? Verhetetlen, mint a Vörös Hadsereg? Ez a topik nem rólad szól ám...
mpd
  Válasz | 2003. április 02. 14:51 | Sorszám: 1084
Allah növessze hosszúra a fényes ábrázatú padisah szakállát!!!!
polites
  Válasz | 2003. április 02. 14:51 | Sorszám: 1083
Állj le Gen, ebből a vitából úgysem tudsz jól kijönni, Robin egyre erősebben fog provokálni és ha elköveted azt a hibát, hogy letiltod, akkor meg azzal nyer.

Nem kell bepörögni. Ez a virtuális lét.
A valóság ebből csak annyi, hogy egy-két sértés percenként 7200-zal pörög valahol egy winchesteren.
Kit zavar?

Robin Rúd
  Válasz | 2003. április 02. 14:30 | Sorszám: 1082
"Ne maszatolj, ne gyaszatolj, nyilvánosan is elpanaszoltad már ezt a sérelmedet az internettón, kurva unalmas, hosszadalmas vitában."

Érted ugye? Az internetton.

Egyébként semmilyen adatot nem mondtam, csak a tényt, ami köztudott: kiszavaztak maguk közül a moderátorok, és azért, mert visszaéltél a hatalmaddal, jellemtelenül viselkedtél.

Ps: Na és? Te azzal sem átallasz dicsekedni, hogy "kirúgatsz" valakit! (És e szempontból érdektelen, hogy ezt csak te hiszed, kis jellembajnok farkasgábor.

Gen
  Válasz | 2003. április 02. 14:16 | Sorszám: 1081
Aruld mar el, hol olvastal tolem hozzaszolast ebben az ugyben! Es foleg hol olvastal hosszadalmas vitat! A szavazas napja utan ugyanis tudtommal osszesen 3 hozzaszolasom van az indexen.
Ismet felteszem a kerdest, ha nem olvastal tolem hozzaszolast ezugyben, honnan veszed az "adataidat", vagy csak egyszeruen hazudsz?

Ps: az indexen is gyakorlatilag en voltam az egyetlen polmodera, aki felvallalta a moderatorsagat

iudex
  Válasz | 2003. április 02. 14:02 | Sorszám: 1079
Ja. Bagoly mondja verébnek, nagyfejű. Gen maszatol? Akkor te végigfókázod a Nagykörutat. Az meg egyenesen involvált morális csőd, hogy ezek szerint a Grállovag moderátorok kiszavazták Gent, a nem Grállovagot. Mondod ezt te, akinek a füttyére engem is kimoderáltak, csak mert nem tetszett, amit mondtam. Egy taknyos varnyú zsebkendőjében több a tisztesség, mint benned, oszt te ugatsz másokra? Te kis fóka. De nem ám az a bajszos, kedves kis állat!
Robin Rúd
  Válasz | 2003. április 02. 13:55 | Sorszám: 1078
Ne maszatolj, ne gyaszatolj, nyilvánosan is elpanaszoltad már ezt a sérelmedet az internettón, kurva unalmas, hosszadalmas vitában.
Felesleges másban keresni a rosszat, jellemtelenség az a viselkedés volt, amiért kiszavaztak maguk közül. Meg az, amit most itt magadról állítasz, azzal dicsekedve(!), hogy te rúgattad ki Mihancsikot. (Tipikus farkasgáborozás...) A dicsekvés ténye a gusztustalan és e szempontból mindegy, hogy ráadásul nem is igaz.
Gen
  Válasz | 2003. április 02. 13:35 | Sorszám: 1077
Amikor mar valaki paranoidda valik egy moderatori feladat miatt es ez alvasmegvonassal kombinalva mar a kornyezete szamara is egyre nyilvanvalobba valik az valoban lehet "mas".

Hogy te milyen jol tajekozott vagy moderatori ugyekben!
Ugye nem arrol van szo, hogy valamelyik jellemtelen moderator ismerosod tajekoztatott a moderatorok belso ugyeirol, amire nem lett volna lehetosege?

Robin Rúd
  Válasz | 2003. április 02. 13:26 | Sorszám: 1074
Mindenesetre lementettem ezt a topicot megint, mert hamarosan jön Root/Gen és jól kimoderálja a hozzászólásokat, ahogy az szokás nála, ha valakivel vitába keveredik. Memento, jó lesz még valamire.
Robin Rúd
  Válasz | 2003. április 02. 13:23 | Sorszám: 1073
Szeretem az őszinteséget, de tevőleges részvételed Mihancsik Zsófia elküldésénél közismert volt és már akkor is mulatságos. Tipikusan az elefánt és az egér esetére hajaz: hogy dübörgött alattatok a híd Nyírővel. Nyugi, nem játszott szerepet a dologban az a kis lökött izgága nicked. Másról volt szó.
De engem ez akkor sem érintett közelről, mert ugyanannak tartottalak, aminek ma.
Hozhatsz ide ezer ócska történetet, az nem változtat egyik jellemtelen ügyeden sem. Most itt ugyanis az a téma, hogy hazugságnak nyilvánítod más véleményét, aztán kimoderálással fenyegeted érte. Pont ilyenért vágtak ki maguk közül az Indexes moderátorok.
Gen
  Válasz | 2003. április 02. 13:13 | Sorszám: 1071
Sokkal katasztrofalisabb lenne a helyzet, ha az ultraliberalis lieblinged hagyomanyait kovetne barki is a moderacioval, akit Nyiro (tevoleges reszvetelemmel) ugy rugott ki, hogy csak ugy repult!
Tudod arrol a rovatvezetorol beszelek, akit a leveleiddel zaklattal.
polites
  Válasz | 2003. április 02. 13:06 | Sorszám: 1070
La illaha Ill-Modera Root Rasul Modera
Robin Rúd
  Válasz | 2003. április 02. 13:01 | Sorszám: 1069
Mindez azonban nem változtat a tényen, hogy a topic támájává vált felturbósított ügy elhalt, hiszen a tévedést orvosolták.
És ez itt láthatólag gondot okoz.

(egyébként meg látod a választ: itt az Index a követendő út. De nem csoda, mert ez a Root született moderátor. Internetto, Index, Gondola - ahol csak labdába rúghat, ő ott azonnal sípol is. Miközben lábbal rúg, a kezével piros lapokat osztogat a szája meg sípot fúj. Fenemén. Az indexen egyébként a moderátorok kiszavazták maguk közül.)

polites
  Válasz | 2003. április 02. 12:48 | Sorszám: 1068
Huh. De meglepődtél.

Az Indexen a 22 játékosból 15 bíró.
És annyival érdekesebb, hogy nem tudod, hogy kik azok.

(legalábbis én nem)

kaleb
  Válasz | 2003. április 02. 12:28 | Sorszám: 1067
Root új távlatokat nyit meg eszerint.

Ha majd megrendezik az első olyan futbalmeccset, ahol a középcsatár lesz a bíró, szóljatok légyszíves, mert arra is kiváncsi leszek.

mpd
  Válasz | 2003. április 02. 12:17 | Sorszám: 1066
Egy a Moderátoristen és Root az Ő Prófétája!
Ámmmen!

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola