Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Micsurin rántotta 001 (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Micsurin rántotta 001
keresztkem
  Válasz | 2013. augusztus 25. 19:43 | Sorszám: 46
Tökéletes gondolatok ABSZOLÚT LÉNYEGLÁTÁS! Bravó Bayer Zsolt,(!!!!!!) EZ A MI SZAVUNK Alföldi -Szörényi-Bródy féle BŰZLŐ MOCSOXARához. És most lehet megbotránykozni mert ahhoz a liberálgenyók nagyon értenek!
AZ ÉLŐ JÉZUS NEVÉBEN A ZSIDÓ-KERESZTÉNY-KATOLIKUS
ÉS PERSZE MAGYAR IS, IGAZ(!) MAGYAR, s nem a mostani Istvánt gyalázó "magyarkodó"!
keresztkém
tiszavirág
  Válasz | 2013. augusztus 25. 19:04 | Sorszám: 45
Egyébként pedig nem kell itt politikát belevinni ebbe az Alföldi-féle rendezésbe. A Szörényi-féle István egy rock opera, vagyis jól kell tudni benne énekelni. Amit viszont Alföldi csináltatott a színészekkel, az éppen hogy nem volt jó éneklés, hanem értékelhetetlen szájtátogás. Egy szó, mint száz, Alföldi akkorát bukott az Istvánnak, mint egy tanyasi ólajtó, tökmindegy, hogy hány SS-tisztet vonultatott a színpadon. Az idők végezetéig ismételgetheti odahaza, hogy unom a, unom a, unom a unom a, unom a, unom a unom a, unom a, unom a,unom a, unom a, unom a...mit is?
Mert én az Alföldit unom, de rettenetesen.
tiszavirág
  Válasz | 2013. augusztus 24. 17:41 | Sorszám: 44
Szenzációs írás!!!!!
Minden szavával egyet lehet érteni.
Én is átszenvedtem magam augusztus 20-án az Alföldi-féle Istvánon az RTL-Klubon. Úgy igaz, ahogy Bayer írja.

Ma a magyar valóságban a legnagyszerűbb író Bayer Zsolt!!!!!
http://magyarhirlap.hu/level-szorenyi-leventenek?utm_source=mandiner&utm_medium=link&utm_campaign=mandiner_201308

tiszavirág
  Válasz | 2013. augusztus 24. 16:43 | Sorszám: 43
Elhiheted, hogy nekem is nyóc!
tiszavirág
  Válasz | 2013. augusztus 24. 16:38 | Sorszám: 42
Elhiheted, hogy nekem is nyóc!
keresztkem
  Válasz | 2013. augusztus 24. 15:31 | Sorszám: 41
Én inkább azt mondanám: NEM A MI DOLGUNK AZT ELDÖNTENI--a saját hasonszőrű ügyeinken kívül persze--hogy "ki, kivel, hogyan és mikor?" Én őszintén ÁTÉREZVE hiszem és mondom EZT! Ergo!
Felőlem lehet a Palácsik Timea könyöke "hóttmocskos" is, merthogy nem az én pofámba könyököl vele...
keresztkem
tiszavirág
  Válasz | 2013. augusztus 24. 15:19 | Sorszám: 40

Állítólag ebben a ruhában ment férjhez Palácsik.
Azért a könyökét megmoshatta volna.
tiszavirág
  Válasz | 2013. augusztus 24. 15:14 | Sorszám: 39
http://www.gondola.hu/cikkek/86477-Palacsik_a_szivere_hallgatott.html

Ugyan nem voltam még nő soha, (bár ha így haladnak a homokosok, lehet, hogy még leszek... ), de azért erre a hírre érzek magamon egy enyhe kis rosszullétet a gyomrom körül....igaz, Palácsiknak kell tudni elviselni.
Ez a Vajna gyerek felöltözve is undorító, el sem bírom képzelni, hogy 69 évesen levetkőzve milyen lehet.
Úgy látszik van az a pénz.......vagy hírnév???

keresztkem
  Válasz | 2013. augusztus 24. 06:08 | Sorszám: 38
"..A franc essen beléjük!"
Essen! Én is "úgy" gondolom, hogy "azt" érdemelnék.Ámde!
Ettől nem változik az a helyzet, hogy a feketére is azt fogják mondani, hogy fehér, a nagy-ra azt hgy kicsi, a jóra azt, hogy rossz.
Mndezzel csak azt szeretném mondani: a liberalizmus miazmatikusan kóros természetrajzát én NEM(!) a Péterfy Bori féléken, és NEM a Nemzeti Sznházunk akusztikájával kapcsolatban ismertem ill. tanultam meg, hanem már jóval korábban is. Az "olyan", hogy a legképtelenebb dologra is azt fogja állítani a "szent szabdság jegyében", hogy az "úgy" igenis lehetséges.Oszt' lófaszt!
Jézus mondta: "Beszédetek legyen VILÁGOS: IGEN-IGEN és NEM-NEM!" Ezt ők, a hülyeállat liberális balfácán takonygennyek nem tudhatják, mert nem tanulták meg!Már otthon is azt tanulták: megb..hatják az anyjukat is, ha az "nekik--úgymond--"JÓ"!
De! A FÁK NEM NŐNEK AZ ÉGIG! A liberalizmus alkonya már bekövetkezett.Lassú rothadással, bűzzel kipusztulnak: péterfyboristúl, fodorgáborostúl....
keresztkem
tiszavirág
  Válasz | 2013. augusztus 23. 23:17 | Sorszám: 37
A "világot" a kis szösszenetemben, azért "utálom", mert találtam két embert, aki ugyanarról a dologról beszél, nevezetesen a Nemzeti akusztikájáról(ami feltételezésem szerint műszakilag pontosan meghatározható mértékegységgel jellemezhető, tehát egzakt), és aki egymásnak homlokegyenest ellenkező megállapítást tesz. A kis szöszi azt mondja rossz, kiemeli, hogy ha hátat fordít a színész a közönségnek, akkor nem lehet hallani a beszédét (jelzem senkinek a beszédét úgy semelyik színházban sem hallani), míg az öreg róka színész azt mondja ugyanarra a dologra, hogy jó. A libernyák riporter még rá is kérdez Benedeknél, hogy talán el tetszett felejteni, hogy ez a tételt a mi táborunkban fikázni kell, mire Benedek még egyszer közli, hogy ugyan tisztában van a libernyák szokással, de a Nemzeti akusztikája bizony, akár tetszik ez a többi liberátornak, akár nem, JÓ.

Az a bajom ezekkel a libernyákokkal, hogy minden levesbe beleköpnek. A Nemzetit az idegen beválasztja a 30 legszebb európai épület közé, ezek a rohadék magyarországi libernyák lakosok meg állandóan köpködik. Hol az akusztikát, hol magát az épületet.

A franc essen beléjük!

keresztkem
  Válasz | 2013. augusztus 21. 07:12 | Sorszám: 36
A "világot" talán NEM KELLENE--úgymond--"utálni" amiatt, hogy hibás vagy helytelen értékitéletű emberek is nyüzsögnek benne. Persze--tudom-- könnyű ezt mondani. De a VILÁG akkor is olyan amilyen, ha az ilyen "liberátor taknyok" működési produktumairól nem tudunk.Mert se szeri se száma a szemétnek és mocsoknak a mi ismeretköreinken kívül is.Egyrészt.
Másrészt valószínűleg ők--ezek a Péterfy Bori féle TAKNYOK--is útálnak minket "jobbosokat", akik szintén e Világ részei vagyunk. S ha mi ugyanúgy útáljuk őket, ahogyan ők útálnak minket, AKKOR UGYAN MIBEN ÉS MENNYIVEL VAGYUNK KÜLÖNBEK? MERT KÜLÖNBEK VAGYUNK(!!!) EBBEN BIZONYOS VAGYOK!Talán azért és amiatt vagyunk különbek, mert MI NEM(!) őket az embereket útáljuk, hanem a hülyeségeiket-bűneiket.Én legalábbis "így" gondolom.
Az egyébiránt hogy jó vagy rossz e az új Nemzeti akusztikája--szerintem--nem annyira lényeges dolog.A lényeges az, hogy SZERETJÜK-e azt, és JÓL SZERETJÜK-e ami magyar, nemzeti, tehát a MIÉNK? Ha "olyan amilyen"! Jó vagy rossz: tkp. egy idő után MINDEGY! A "liberátorok" Péterfy Bori-val és hasonlókkal együtt egyszercsak "elmennek". A Nemzeti meg--reméljük--évszázadokra ITT MARAD!Olyan formájában és olyan tulajdonságokkal...amilyen.Mi boldogan nézünk RÁ, jóérzéssel, ők meg hányással küszködve.Nem mi tehetünk erről.LEHET VÁLASZTANI!
keresztkem
tiszavirág
  Válasz | 2013. augusztus 21. 02:24 | Sorszám: 35
Azt utálom ebben a világban, hogy soha semmit nem képesek az emberek tárgyszerűen megítélni.
A ballibsikre általában jellemző, hogy hiába van valamilyen tulajdonságnak mérhető mérőszáma, mértékegysége, ők nem azt látják, hanem azt, amit a csoportjuk szentül hisz róla és amit lépten-nyomon kánonban böfögnek, amíg a világ világ plusz még 2 nap.

Itt van ez a Nemzeti Színház. Egy olyan ember tervezte, aki annak előtte 13 !!!! színházat újított fel, tehát bizonyára konyíthat a színház építészethez egy icinyke-picinykét. De hiába. Liberátorék kijelentették, hogy a színház akusztikája rettenetes, és lehet itt akárkinek akármilyen véleménye, az övéknek ellentmondani nem szabad.

Hallgatom ezt a kis liberátort, ő a kánon egyik tagja, és természetesen szerinte a Nemzetinek borzalmas az akusztikája:
http://www.youtube.com/watch?v=5N3ZNxDuX3M

Miközben hallgatom a másikat, aki szintén liberátor, de valami okból kifolyólag talán nem szeret hazudni, és szerinte a Nemzetinek jó az akusztikája:
http://www.youtube.com/watch?v=P0kRXcERMoA

Hát akkor meg hogy is van ez pontosan?

Biztos vagyok abban, hogy a Nemzeti akusztikája jellemezhető egy mérhető tényadattal is, ami talán Péterfy Borit is meggyőzhetné mantrája tarthatatlanságáról...vagy talán mégsem?

Nem is értem, hogy akkor a főnöke mijafrancért is pedálozott annyira ezért a rossz akusztikájú színházért...

keresztkem
  Válasz | 2013. augusztus 19. 06:24 | Sorszám: 34
Ráadásul nem egészséges Ő sem.Legalábbis már évekkel ezelőtt is Gy.D.-től magától lehetett hallani, hogy a felesége igencsak komoly ápolásra szorul.A baj nem jár egyedül....
A Jóisten segitse meg Őket!
keresztkem
tiszavirág
  Válasz | 2013. augusztus 18. 19:43 | Sorszám: 33
http://www.telesport.hu/Hirek/2013/08/18/16/Elhunyt_Gyarmati_Dezso.aspx

Béke poraira!
Szegény Bara Margit.
Mi lesz most vele?
A családnak havi mínusz 500.000 Ft.
Nem könnyű.

keresztkem
  Válasz | 2013. augusztus 16. 06:07 | Sorszám: 32
És miközbe' sszerepel a 29 között a (kelet-)berlini TV-torony, a brüsszeli ATOMIUM, a római Trevi kút,a berlini Brandenburg-i Kapu, ezenközben nem szerepel pl. a Római Szent Péter bazilika, a Kölni Dóm vagy a Reims-i Székesegyház...
Mondjuk tipikus kozmopolita-liberális izlésvilágot tükröz e lista, annál nagyobb gyomorszájütés hazai "libsi"-jeinknek a Magyar Nemzeti Szinház sikere...itt.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2013. augusztus 16. 05:54 | Sorszám: 31
Azért elgondolkodtató, hogy e 29 épület között szerepel pl. az egykori NDK-sok épitette kelet-berlini TV torony is.
keresztkem
tiszavirág
  Válasz | 2013. augusztus 15. 18:45 | Sorszám: 30
http://ts1.mm.bing.net/th?id=H.5025198701085220&pid=1.7&w=230&h=128&c=7&rs=1
tiszavirág
  Válasz | 2013. augusztus 15. 12:41 | Sorszám: 29
Na,kaptak egy hatalmas pofont bősz liberálisaink: http://www.lshep.com/

Famulusaik, a szocik, akik kultúrügyekben nem mernek másképpen megnyilvánulni, mint ahogy azt a Nagy Testvér mondja, most szintén kapkodhatnak levegő után!!!

Európa 29 legszebb épülete között 2 magyar; a Parlament és a Nemzeti Színház!!!!

Mit ád Isten, jól esik!:

keresztkem
  Válasz | 2013. augusztus 10. 23:54 | Sorszám: 28
Valóban "kihalt"-nak tűnhet, mert LASSAN MŰKÖDIK, és sokaknak NINCS TÜRELMÜK kivárni az "elküldési" időket--egyrészt.Másrészt az is igaz, hogy egy-két "altopic" nem is működik --egyáltalában.
Ez van.
keresztkem
GaiusMarius
  Válasz | 2013. augusztus 10. 11:51 | Sorszám: 27
Sziasztok! Mi történt itt?? Iszonyú kihalt lett ez a fórum....:-(
keresztkem
  Válasz | 2013. augusztus 10. 06:07 | Sorszám: 26
Válaszom arra, amit itt a #25-ben írni tetszett a következő:
1.) A HÜLYE AZ HÜLYE, azzal nem lehet mit kezdeni! Majd a kollegája "megkisérli"--úgymond--"elcsapni" a Fidesz kormányt oszt' ráb..ik. Vagy úgy, hogy sikerül elcsapnia és majd kiderül, hogy ami jön az mennyivel rosszabb neki is, vagy úgy, hogy nem sikerül és majd szét fog durranni..a mérgében.Egyrészt.
2.) Aki nem hülye, "csak buta", az--vagy azok egy része--például a mi itteni szövegünket olvasva-megismerve, rájön(!?) a saját butaságára és majd elgondolkozik, s esetleg megváltoztatja majd nézeteit--jó esetben még a 2014-es tavaszi választások előtt..
3.) Az a rész, amelyik meg nem, arra ugyanaz érvényes, mint az 1.)-béli hóttbarmokra.
NAPNÁL VILÁGOSABBAN LÁTOM(!!!!!),HOGY IGY LESZ.Úgyhogy akár nyerünk 2014-ben akár veszítünk: a JÖVŐ MINDENKÉPP' A MIÉNK! Akkor is ha veszitünk most, sőt akkor talán MÉGINKÁBB! Utóbbi megállapitásom tartalma olyannyira BIZTOS, hogy néha már-már "azt" kívánnám, hogy veszitsünk most, 2014-ben, minekutána az egész politikai baloldalra--IGEN, A BALRA(!)--ráhúzható lesz a klozett.MINDÖRÖKRE.
Persze azért "ezt" mégse' kívánnám, mert túl nagy árat kellene fizetni MINDEZÉRT az egész magyar nemzetnek, s attól azért óvjon meg a Jóisten!
keresztkem
tiszavirág
  Válasz | 2013. augusztus 09. 14:14 | Sorszám: 25
Amit írtál, az mind igaz Keresztkém, én viszont azokra a tömegekre gondolok, akiknek a figyelme csak addig jut el, hogy egyik sem jobb a Deákné vásznánál. Ők azt nem hallják meg, hogy 20 milliárd áll szemben 2.800 milliárddal, hogy I.Orbánnak volt egy kidolgozott lakástámogatási rendszere, ha I. Orbán marad, akkor a devizahitelezés nem nő ekkorára, stb., stb., ő csak azt hallja, mindenért Orbán a hibás, nosza váltsuk le ezt a kormányt. Ezért ugatják a szocik állandóan, hogy Orbánnál szaladt el a hiány, hogy Orbánnál indult a devizahitelezés, és a többi, és a többi.

A hülye, ha sokszor hall valamit, igaznak véli, nem képes a dolgok mögé látni. Nekem is van olyan kollégám, aki amiatt, hogy nehezebben tudja beszerezni a cigijét, el fogja csapni az Orbán-kormányt. Ráadásul gyermektelen is, így kedvezményei is kevesebbek, már nem emlékszik vissza arra, hogy a 44+4%-os jövedelemadója 16%-ra csökkent a ciklus elején.

keresztkem
  Válasz | 2013. augusztus 09. 06:49 | Sorszám: 24
"..A cuclisták nem mulasztják el egyetlen műsorban sem pofátlanul hangoztatni, hogy a deviza eladósodás az Orbán kormány idején kezdődött el."
Hogy 'AKKOR kezdődött el, ez tkp. igaz, ámde mindez NEM ELLENÉRV VAGY ENYHITŐ MAGYARÁZAT AZ Ő DOMINÁNS(!) BŰNEIKRE, mert:
1.) Az arányok(!) 'olyképpen alakultak--mármint arra vonatkozóan, hogy "mi mikor történt"---
tehát kb. "olyanok" és azok, hogy ha az EGÉSZ DVIZAHITELEZÉSI BAGÁZS 100 EGYSÉG,
akkor abból 98 Egység a szociké és 2 Egység a Fidesz I-é!
Egyrészt!
2.) Másrészt mondható: HA A FIDESZ I A "KÚTBA UGRIK", AKKOR UTÁNAUGRANAK A SZOCIK IS?
Úgyhogy átlátszó "terelő sóderduma" ez a "már a Fidesz alatt kezdődött" kezdetű lózungszerű, szoci nóta! Melyben közülük, az intelligensebb szocik közül esetleg valók--már ha van közöttük egyáltalán olyan--SEM HISZNEK IGAZÁN.
Csak jár a pofájuk mint a kacsasegge! S ezt ők is tudják.
keresztkem
tiszavirág
  Válasz | 2013. augusztus 08. 23:53 | Sorszám: 23
Vagy ott van a másik toposzuk:
http://mno.hu/versus
Vendég: Kovács László

Mit mond ez az áldott jó ember?
A hiány 2001-ben kezdett elszabadulni.
Mind ezt hangoztatja papagáj-kommandóként.
Akárkit, akárhová hívnak be, szerét ejti, hogy ezt belevésse a hallgatók tudatába, akármiről is legyen ott szó.

Kovács László is triumfálhatott a mondattal: a hiány már 2001-ben elszabadult, mondta jóleső belső vigyor mellett.

De most emberére talált!

Csermely hanyag eleganciával vetette oda a vén kripto-komcsinak, és maguknak 8 év nem volt elég megállítani?

Nézzétek hogy megnőtt az óra Lacusnak!

tiszavirág
  Válasz | 2013. augusztus 08. 23:30 | Sorszám: 22
A cuclisták nem mulasztják el egyetlen műsorban sem pofátlanul hangoztatni, hogy a deviza eladósodás az Orbán kormány idején kezdődött el.

És valóban.
Csakhogy a mérték!!!!
(No meg I. Orbán idejében működött egy komoly lakástámogatási rendszer!!!)
http://www.echotv.hu/hirbehozzuk-2013-08-06-hirbehozzuk

Mit is mond ez a KDNP-s, általam soha nem látott pofa a videó elején?

2002 végén a devizahitel állomány 20 milliárd volt,míg a Medgyessy, Gyurcsány, Kuncze, Bajnai működés során ez 2.800 milliádra hízott fel!!!!!

Na Jobbosok! Ezt kellene minden nap a pofájukba törölni!!!
20 milliárd versus 2.800 milliárd.
Minden nap! Bárki, bármelyik csatornán szólal meg és legyen bármiről szó; 20 és 2.800 milliárd.

Menjenek a jó büdös francba!!!!

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola