Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » Kizárás (2. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Kizárás
keresztkem
  Válasz | 2016. április 07. 18:23 | Sorszám: 136
Kedves "panda" úr!

Hát nem könnyű RAJTAM eligazodni ez szentigaz.
Különösen egy ilyen tahóparaszt technokrata primitív bunkóprolinak, mint ön nem!
De csak nyudodtan TESSÉK SÉRTEGETNI, fölidézni az én sértegetéseimet--remélem lesz még ilyen sértésem SOK, s önnek is lesz viszontsértésre oka ....kedve szerint.
LEPEREG RÓLAM, akár hiszi akár nem mert én ön szerint "ilyen meg olyan meg amolyan" vagyok...Jó! Legyek olyan amilyennek mond vagy hisz. ÉN TUDOM KIS ÉS MI VAGYOK, s azt is: ÖNNEK FOGALMA SINCS ARRÓL KI, S MI VAGYOK --nem baj. Higgyen rólam s mondjon is azt amit akar! Csúnyákat, rosszakat, sértőket, bántókat ha kedve tartja...etc...etc...Nyugodtan. Én is fogok még kúrva...anyázni megnyugodthat. Ha pepörgök, biztosan. De ez mind érdektelen. Nem baj! Én tudom KI VAGYOK s nekem az jó és elég. Ön meg DÜHÖNGJÖN nyugodtan, ha jólesik. Semmi bajom vele, jót röhögök rajta---persze nem mindég. Remélem sokáig fogjuk még egymást baszogatni.
Ég önnel!

panda
  Válasz | 2016. április 07. 16:56 | Sorszám: 135
Idézet:

Téma: Jelentőségteljes semmitmondás
keresztkem
2016. február 16. 18:26 | Sorszám: 54
KUSS!
keresztkem
2016. február 16. 17:52 | Sorszám: 52
Kuss!
keresztkem
2016. február 16. 12:28 | Sorszám: 49
KUSS!
keresztkem
2016. február 16. 12:28 | Sorszám: 48
KUSS!
keresztkem
2016. február 16. 12:27 | Sorszám: 47
KUSS!
keresztkem
2016. február 16. 11:12 | Sorszám: 45
KUSS!
keresztkem
2016. február 16. 10:58 | Sorszám: 43
KUSS!
keresztkem
2016. február 16. 10:58 | Sorszám: 42
KUSS!
keresztkem
2016. február 16. 09:54 | Sorszám: 40
KUSS!
keresztkem
2016. február 16. 05:11 | Sorszám: 37
AKKÓ NYAAD KI A SEGGEM! BAROMÁLLAT! KUSS AZ ANYÁD PICSÁJÁBA!
keresztkem
  Válasz | 2016. április 07. 15:59 | Sorszám: 134
He?
panda
  Válasz | 2016. április 07. 14:51 | Sorszám: 133
elképesztően aljas ember vagy te keresztkem
panda
  Válasz | 2016. április 07. 14:47 | Sorszám: 132
http://forum.gondola.hu/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=4&t=000980

Idézet:
keresztkem
Válasz | 2016. február 16. 10:58 | Sorszám: 43
KUSS!
Válaszok | Előzmény: panda 2016. február 16. 10:24 | Sorszám: 41
keresztkem
Válasz | 2016. február 16. 10:58 | Sorszám: 42
KUSS!
keresztkem
  Válasz | 2016. április 07. 13:46 | Sorszám: 131
Meg vagyok nyugodva. Itt járt "panda" és sérteget. Rendben "mennek a dolgok".
keresztkem
  Válasz | 2016. április 04. 11:18 | Sorszám: 130
Amióta legutóbb kizárt engem a sárga Gondolá-ról R.K. és főleg csak ide írogatok, NEM JÁR "ERREFELÉ" senki--rajtam kívül. Még az engem zsigerileg gyűlölő és útáló "panda" sem--olyannyira nem, hogy már-már aggódom érte: nincs-e valamilyen egészségügyi baja? De a szelíd és kedves szavú hölgy, Vanna7 sem néz erre. Vajon miért nem? A Jóisten biztosan tudja.....
keresztkem
  Válasz | 2016. április 01. 13:44 | Sorszám: 129
Elmélkedések és meditációk a SÉRTÉSRŐL, a MÁSIK EMBER MEGBÁNTÁSÁRÓL.

"Azért sértlek meg téged, mert te jobban megsértettél-megbántottál engem." "Bár látnád azt, hogy te ki mindenkit sértegetsz összevissza, akkor nem képednél el azon olyannyira hogy mások is megsértenek téged."
" Aki "odáig jut el", hogy arra vetemedik, miszerint a NET- en nmondja el, fejti ki a véleményét--erről meg arról meg amarról(!?)--AZ NE CSODÁLKOZZON SEMMIN!"--mondják-vélelmezik
sokan, ha nem mindenki a megbántás-megbántódás lélektanáról.
Sértésekről és viszontsértésről, egyetértésről és egyet NEM értésről és hasonlókról.
Jelen sorok írója nem érzi(!!!) evidenciának a fönti következtetéseket annak ellenére sem, hogy sok éve jelen van az interneten, a legkülönbözőbb fórumokon és topicocban. Például azt a sokak, majd mindenki számára "plauzibilis" logikai következtetést, miszerint: "HA TE MEGSÉRTESZ ENGEM, NEKEM "JOGOM VAN" VISZONT SÉRTENI TÉGED! SŐT, majdhogynem kötelező(!!!) téged nekem is VISZONTSÉRTENEM--ilyen szituban ugye!
Továbbmenve...Az is szinte kötelező GYAKORLAT, hogy ha te nem értesz velem ebben meg abban meg amabban, akkor te hülye vagy, agyament, elgurult a gyógyszered, szilenciumod van éppen a diliházban- a vigyorgóban etc...etc.. NINCS IGY! De legalábbis normális körülmények között nem kellene hogy így legyen.
Mindezeket régen látom tudom, de igazán az idei nagyböjtben "jegecesedett ki" bennem--mondom már megírom-leírom. ÚGYSEM OLVASSA EL SENKI!

keresztkem
  Válasz | 2016. március 29. 08:55 | Sorszám: 128
Erőszakos és sokszor igencsak ROSSZINDULATÚ emberek működnek-írogatnak ott, a "sárga Gondolá"-n. Sokszor lényeges, érdekes és izgalmas témákban "értekeznek" egymással, DE MÉG TÖBB ESETBEN --számomra legalábbis--ÉRDEKTELEN és KÖZÖMBÖS DOLGOKRÓL! Vagy talán pontosabb úgy fogalmazni: csak őket érdeklő témákról fecserésznek kilométer hoszúságokban, s ha valaki vagy valakik tőlük eltérő, másmilyen stílust vagy gondolati szemléletet, fölfogást merészel "elővezetni", azt kiútálják, kirúgja Rendes Kis izibe. Ők az okosok, az emberségesek, a "keresztyének" stb...stb.. Talán az egyedüli EMBERI MÓDON EMBER(!!!) ott egy "tiszavirág" nevű levelezőtárs--közútálatnak is "örvend" persze ott rendesen, s legföljebb annyit meghagytak Neki, hogy velem ellentétben még nem tették lehetetlenné a számára, hogy oda írhasson...Vajon meddig?
keresztkem
  Válasz | 2016. március 26. 16:42 | Sorszám: 127
Vagy 2 héttel ezelőtt ÚJRA KIZÁRTAK ENGEM a "sárga Gondolá"-ról, ezuttal fogalmam sincs miért? De még csak jelzést vagy figyelmeztetést SEM kaptam arról, hogy valakinek valami baja lenne ott velem. Csak egyszerűen nem tudok belépni...S újraregisztrálni sem. Valószínűleg Rendes Kis NEM HAGY--valamiért! Gondolom ő, mert ugyan ki más miatt nem írhatok oda...De mondom: fogalmam sincs róla miért? KI VAGYOK ZÁRVA! NO, SZÉP! S közbe' valakik még mindig becsmérelhetnek bánthatnak engem úgy ott, hogy meg sem tudhatom védeni magam. No ezám az "UNITUS KERESZTYÉN MÉDIAERKÖLCS".....
keresztkem
  Válasz | 2016. március 10. 18:20 | Sorszám: 126
2016. március 1-én reggel próbáltam a "szokott helyen" beirni Horváth István Sándor atya nyomán a reggeli imát, de nem tudtam. Sehogyan sem. És utána már azt hittem: végképp megakadályozta valaki vagy valami, hogy én ide írhassak. Már belenyugodtam, már le is mondtam róla.... S azután annál nagyobb lett a meglepetésem március 8-án, hogy ismét írhatok. Vajon meddig?
keresztkem
  Válasz | 2016. január 26. 16:03 | Sorszám: 125
"..mert a végén még megtaláljuk, és attól nem lesz jobb, csak rosszabb.."
Szóval--kedves vanna7--én úgy gondolom, hogy attól, hogy ha normális idegállapottal és idegállapotban a napi lelkiismeretvizsgálatunk folyamán MEGTALÁLJUK-FELISMERJÜK A SAJÁT VÉTKEINKET, szóval 'attól nem lesz "rosszabb" sem nekünk magunknak sem a környezetünknek, sőt jobb lehet! Miért?
Mert Isten előtt megbánva bűnünket a MEGSZENTELŐ KEGYELEM ÁLLAPOTÁBA kerülhetünk a bűneink meggyónása révén, és így azonnal üdvözülhetünk, ha netán meghalunk--AKKOR netán. Ez a metafizikus előny.
Az evilág előny az pedig az, hogy fölismerve azt a bizonyos vétket-bűnt, a jövőben több esélyünk van annakl elkerülésére, s ennek közvetlen környezetünk látja-élvezi előnyét.
Mindez, a fentiek-- tehát akkor állnak fönn, ha bűneinket higgadt-nyugodt és nem fölzaklatott-AGGÁLYOS lelkülettel keressük. Vagy még világosabban megfogalmazva itteni mondandóm lényegét: fölizgatott, ideges AGGÁLYOS LELKIÁLLAPOTBAN NE KEZDJÜNK LELKIISMERETVIZSGÁLATBA!!!
vanna7
  Válasz | 2016. január 20. 19:21 | Sorszám: 124
http://forum.vectrix.hu/index.php
vanna7
  Válasz | 2016. január 20. 18:21 | Sorszám: 123
http://forum.vectrix.hu/index.php
vanna7
  Válasz | 2016. január 18. 21:01 | Sorszám: 122
http://forum.vectrix.hu/?f=4&t=660
keresztkem
  Válasz | 2016. január 17. 07:20 | Sorszám: 121
TISZTELETTEL KÉREM: NE TESSÉK TEGEZNI!
panda
  Válasz | 2016. január 17. 06:29 | Sorszám: 120
Látom, nem fogsz már felnőni, sohasem...
keresztkem
  Válasz | 2016. január 16. 23:00 | Sorszám: 119
Szó nincs "agy-gyötrésről"! Megválogatom azt, hogy mivel foglalkozom akárcsak a töprengés szintjén is, és mivel nem. EZZEL NEM!(már akkor sem, amikor írtam decemberben) A #102-ben leirtakat csak szélfuvallatszerűen "ápercipiáltam"--ha teccik tunni a szó jelentését...
Viszont ha kérhetném: NE TESSÉK TEGEZNI, ha egy mód van rá.
negyven rabló
  Válasz | 2016. január 16. 22:55 | Sorszám: 118
Ne gyötörd az agyad! Nem fogsz rájönni!
negyven rabló
  Válasz | 2016. január 16. 22:54 | Sorszám: 117
Ne gyötörd az agyad! Nem fogsz rájönni!
keresztkem
  Válasz | 2016. január 13. 15:53 | Sorszám: 116
"..bizony, nem kell mindig a bűnöket keresni,..", no ebben többé-kevésbé egyetértünk. Ám azért LELKIISMERETVIZSGÁLATOT kell(!) tartanunk. Épp azért, mert ha ezt nem tesszük, indokolatlanúl "eltelhetünk" sajátmagunk VÉLT(!) bűntelen jóságában és erkölcsi tökéletességében. És gondolom talán abban is egyetértünk: gyarlók vagyunk mindannyian....ki ebben, ki abban és persze különböző mértékben. Tehát az már egy másik kérdés, hogy mennyire és miben, s már csak ennek kideritése okán sem fölösleges a lelkiismeretvizsgálat, akár naponta, esti imáink előtt is...
szentistvánjobb
  Válasz | 2016. január 13. 14:34 | Sorszám: 115
Drága bácsi: kérdezzen ... http://forum.vectrix.hu/?f=4&t=660
vanna7
  Válasz | 2016. január 13. 12:46 | Sorszám: 114
..bizony, nem kell mindig a bűnöket keresni, sem magunkban , sem másban, mert a végén még megtaláljuk, és attól nem lesz jobb, csak rosszabb..
keresztkem
  Válasz | 2016. január 13. 07:02 | Sorszám: 113
És akkor még van az AGGÁLYOS LELKÜLET IS mint vétek.
Ami azért lehet lényeges, mert fölhivja a figyelmet arra: a "pózos" és "skrupuluózus" lelkiismeretvizsgálatunkra is figyelnünk kell. Hogy tudnillik ne(!) fedezzünk föl önmagunkban bűnt akkor, ha ott éppen esetleg nincs, vagy másféle, esetleg enyhébb bűnünk van...
nereus
  Válasz | 2016. január 12. 19:22 | Sorszám: 112
A kérkedést a szentgyónások alkalmával nem szoktam említetlenül hagyni, amikor belé esem, a túlbuzgóságot szintúgy. De nem azért írom, hogy oktassalak, hiszen mindenki felel magáért. Erényei élén is, esetleges gyengeségei élén is ő maga áll.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola