Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » Kizárás (5. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Kizárás
keresztkem
  Válasz | 2015. július 28. 10:24 | Sorszám: 61
Az engem a "sárga gondolá"-ról kizárók, ill. kizáratók már 66-szor rájöttek és megbizonyosodtak arról, hogy:
1.) Az az ok, ill. azok az okok--legfőképpen az ú.n. "anyázós" csúnya prozódia-- melyekre hivatkozással engem onnan eltávolitottak NEM IGAZI OKAI az ő bajuknak....velem;
2.) Nélkülem nekik is nagyon unalmas ott, s ezt néha-néha még egyikük-másikuk el is ismeri;
3.) Viszont NINCS BENNÜK ELÉG ERKÖLCSI ERŐ mindezt--A FÖNTIEKET(!)--elismerni, netán nyilatkozatban deklarálni. Csak mantrázzák az érdektelen, színtelen de leginkább szürke semmiségeiket.
Úgy kell nekik!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. július 28. 10:22 | Sorszám: 60
Az engem a "sárga gondolá"-ról kizárók, ill. kizáratók már 66-szor rájöttek és megbizonyosodtak arról, hogy:
1.) Az az ok, ill. azok az okok--legfőképpen az ú.n. "anyázós" csúnya prozódia-- melyekre hivatkozással engem onnan eltávolitottak NEM IGAZI OKAI az ő bajuknak....velem;
2.) Nélkülem nekik is nagyon unalmas ott, s ezt néha-néha még egyikük-másikuk el is ismeri;
3.) Viszont NINCS BENNÜK ELÉG ERKÖLCSI ERŐ mindezt--A FÖNTIEKET(!)--elismerni, netán nyilatkozatban deklarálni. Csak mantrázzák az érdektelen, színtelen de leginkább szürke semmiségeiket.
Úgy kell nekik!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. július 24. 17:25 | Sorszám: 59
Hát ennyit ér a nagyszájú ERKÖLCS-CSŐSZÖK fölháborodása.
Megbocsájtókészség, önkontroll-önkritikára való hajlam NINCS BENNÜK. Csak égremeredt szemű képmutatás annak prezentációjához: "hogyhát az a szentségeskedő keresztkém ilyen, meg olyan meg amolyan, és hogy milyen csúnyán beszél, pedig aszongya magáról, hogy keresztény...." etc...etc...
Takony emberek ezek egytől-egyig! Nincs gerinc a hátuk közepin csak valami nyúlós-folyékony bűzös anyag....
Sajnos, ez az igazság.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. július 21. 17:09 | Sorszám: 58
Én az "anyázós", akit a kiváló Rendes Kis--ugye már rég "kitiltott"--írtam egy KIADÓS BOCSÁNATKÉRÉST R.K.-en keresztül a szegény bezakkant "pandának".( aki állítőlag tőlem és miattam zakkant be?!) Ami--hála R.K.-nek--ott a sárga gondolán rekord gyorsasággal meg is jelent. Azóta néma csend aaz egész vonalon, hallgat mindenki, mint az a bizonyos a fűben. Mindez csak azért érdekes nekem, mert megpróbáltam valamit tenni ennek a "szerencsétlen" "pandá"-nak az egészsége érdekében--akinek a "megrontója" állítólag én vagyok. Háát akkó' mostan mi a lótúró van?
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. július 18. 16:12 | Sorszám: 57
"..Nem mi anyáztunk téged, az anyázóst már rég kitiltottam innet."--írja ma, 2015 július 18-án a sárga gondolán hízelegve a szegény "pandá"-nak Rendes Kis. Ez az "anyázós" ugye ÉN VAGYOK--"keresztkem", "Rintintim". "Küssszvágócsér".
MONDHATOM: NAGY DICSŐSÉG!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. július 17. 19:10 | Sorszám: 56
Ezt írja a "sárga gondolá"-n egy "macko" nick nevű ottani, meglehetősen régi olvtárs (akiről megjegyzem: valamennyivel intelligensebben utált engem ott, mint a "nevezetes" "panda" úr, aki azért meg-megjelenik néha itt is--másokkal-mindenkivel ellentétben)
Azt írja macko:
"..Szerintem valami nagyon félre csúszott az elmúlt időszakban, vélt vagy valós vélelmek keverednek. Ha még lehetséges, el kellene felejteni a közelmúltat, s a jól bejáratott topicokban a régi rend szerint elővenni gondolatainkat ... Please."
NEM ÉN IRTAM EZT HANEM "MACKO"--T.R.K. Nem is íehattaam, mert még be sem léphetek oda. Mégis-mégis megállapitja valaki, hogy ott a sárgá-n "nem túl jól mennek a dolgok"!
Én is ugyanezt mondtam már egy éve is!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. július 15. 13:33 | Sorszám: 55
Engem először még 2014.július 14-én zártak ki a "sárga gondolá"-ról. Azóta csak főleg ide írok a "kék"-re. Persze egyszer-egyszer belenézek a sárgá-ba is, de mondhatom: taszit az ottani témák tartalma is meg az ottani "élettelen" hangulat is. Azt nem tudom, hogy "pandá"-n kívül néha idenéz e valaki is azok közül a tudálékos nagyokosok közül, akik ott osztják az észt. Nem igazán hiányoznak...Főleg Rendes Kis meg MPD nem. "Mamácska" zabareceptjeitől meg időnként "lelki skorbutot" kapok még így is.....
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. június 27. 12:15 | Sorszám: 54
Ugye kizártak engem a sárga gondolá-ról--még valamikor talán januárban. Tulajdonképpen nagyon nagy jót tettek nekem és velem. Ők elvannak maguknak ÉRTÉKEK és SZIN nélkül--szárazon, fatökűen. Semmit nem tudnak.Nem is tudtak soha, csak azt hitték magukról, hogy......Nem igaz egy pontjuk egy vesszőjük sem.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. június 22. 17:08 | Sorszám: 53
A Sárga Gondolán néhány napja egy bizonyos Jethro Trull nick nevű alapvetően ballibtakony egyed próbálta rávenni-meggyőzni Rendes Kis főimámot hogy úgymond "NEM KÉNE INNÉT MÁN' KIZÁRNI SENKIT"! Miután ENGEM--EN-GEM--kizárt az a despota. Úgylátszik leesett a húszfillér valakinek, bár MPD a tökének idei terméséről meg a meggyboráról szónokol..mint egetverően fontos dolgokról, az aranyos "mamácska" meg arról a filozófiailag-politikailag leirhatatlanúl lényegesről, hogy ő bizony PASZULYLEVEST főzött MÁMA A 'ZURÁNAK...Ha-ha-ha!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. június 12. 17:33 | Sorszám: 52
Rendes Kis FŐUNITUS IMÁM MANIFESZTUMOT tett közzé, mely engem leginkább Umberto Marinetti 1909-es FUTURISTA KIÁLTVÁNYÁRA emlékeztet. Hiába, aki nem fér a bőrébe az egyik osotobaságával megkontrázza másikat, s egyesegyedüli célja: mérhetetlen EXHIBICIONIMUSÁNAK kielégítése. Egyszerűbben szólva: minden lehetséges és lehetetlen eszközzel igyekszik fölhívni magára a figyelmet, hogy ő legyen a központban mindig és mindenhol és mindenben.
Kóresteszimptóma az egész emberszerű képződmény.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. június 10. 16:13 | Sorszám: 51
Az utóbbi napokban-hetekben a Sárga Gondola mintha megpezsdült, megérdekesedett volna valamelyest, egy icipicit. Mintha nemcsak azokkal a CSONTSZÁRAZ, SZAKBARBÁR és FEMININ témákkal boldogítanák egymást ők ott, mint hosszú ideig annakelőtte. Ha így van, annak én is csak örülök, bármennyire hihetetlen lehet is ez ott valakiknek-egyeseknek. Lényeg nálam: én, velük ellentétben NEM IRIGYLEM és NEM IRIGYLEM EL tőlük azt, ha jól érzik magukat--Rendes Kis főkereszténységes főunitus vatikáni integetőmesterrel szöges ellentétben. Bizonyám hogy így van ez s nem másképp....
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. június 08. 07:12 | Sorszám: 50
"panda" levelezőtárs június 3-án a szokásos "VIGYORIFEJ"-jel jelezte vissza, hogy iránta való aggodalmam oly' mértékben legalábbis nem indokolt--gondolom én--amit megelőző hozzászólásom fölvet. Ennek azért mindenesetre örülök, és köszönöm a visszajelzést.
keresztkem
panda
  Válasz | 2015. június 03. 02:05 | Sorszám: 49
keresztkem
  Válasz | 2015. június 01. 13:56 | Sorszám: 48
Má'nemistudomén mióta nem írogathatok a sárga gondolára, mer'hogy kitiltott onnét az ottani főatyaisten: Rendes Kis.
Többször is kinyilvánítottam leírtam itt: BAROMIRA JÓLJÁRTAM ezzel az ottani kizárással--több okból is. De! Amit itt most észrevételezni szeretnék az más, mint az én ottani--nevezzük így--HIÁTUSOM. Hanem az, hogy az a "panda" nevű szerencsétlen-szegény, néha emberformájúnak tűnő lény SEM IR ODA, akivel nekem a legtöbb ottani konfliktusok volt--FŐLEG A NAGYBÖTŰIM MIATT--'merhogy "az" kajabálás...szerinte. Szóval, bevallom: AGGÓDOM AZÉR' A SZERENCSÉTLEN HÜLYEÁLLATÉÉÉ'...Csak nincs valami baja, ami--sajnos--lehet--merhogy egyébként se vót'normális....szegény. Azt azért jó lenne tudnom, ha baja van...imádkoznék érte.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. május 25. 10:57 | Sorszám: 47
Hamvas "Béci"-vel meg az "Unitus Teológia" gyönyörűségeivel szórakoztatja önmagát--"sárgába"'-- Rendes Kis, miközbe' a "jónép" le se sz..ja vagy éppenhogycsak le.....ja. No ennek piszoksok értelme vót'....Meg hogy mit zabáljanak aznap? Na' ez egy igazi intellektuális problema....nekik.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. május 19. 16:46 | Sorszám: 46
Szegény-szegény szerencsétlen, korlátolttá lett Rendes Kis mára már mindég és mindenben --úgymond--az "Unitus Teológia"
érvényrejutását és feléledését látja. Olyannyira, hogyha valaki FINGIK EGYET valahol, akkor ott is, abban is az "unitus teológia" "szellemisége" jutott "Napfényre". Kár érte, mert nem hülye egyébiránt a fazon teljesen.
Persze volt már ilyen...Például Matuska Szilveszter egyébiránt szelíd lelkületű bicskei tanító azután, hogy fölrobbantotta a bia-torbányi völgyhidat, minden kérdésre azt válaszolta: " A LEÓ-M VÓT KÉREM! KÉT LEÓ-M VAN...KÉREM!"--ugyanis stb stb...Lehet Rendes Kis-nek is "LEÓ-ja" lett ez az Unitus izé.....
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. május 06. 09:32 | Sorszám: 45
Ölég régen "fórumozok" már a legkülönbözőbb helyeken, ennél rejtélyesebb lehet--a részemről--sokak számára, hogy bizonyos fórumozói szokásokat-sztereotipiákat EGYSZERŰEN NEM ÉRTEK, NEM TUDOK "HOVA RAKNI". Azon túl persze, hogy--nevezzük így-- "0"-s szintű vélekedési föltételezéseim természetesen vannak. Ilyen, általam értetlenséggel övezett fórumozói sztereotípia például a "panda" levelezőtárs által nagyon gyakran követett megoldás, már-már szokás, hogy behozzza ezt az általam "VIGYORIFEJ"-nek nevezett valamicsodát. Odateszi egy beirás-hozzászólás után, de úgy "eszközli" mindezt, hogy se elé, se utána NEM IR SEMMIT. Ráadásul úgy és 'olymódon, hogy a legtöbbször NEM IS UTAL ARRA(!) hogy ez a mosolygós kobak 'MELY(?) hozzászólásra vonatkozó reakció tulajdonképpen? Hiszen nincs a kapcsolódásra utaló #hsz. szám, a "kobakot" megelőzőeket megjelölendő! Igy azután csak föltételezésekre, hipotetikus sejtésekre vagyok utalva-szorítkoztatva, hogy:
1.) A közvetlenül ELŐTTE LÉVŐ h.sz.-ra vonatkozik?
2.) Hogy tetszik "pandának" amit írtam--vagy írt valaki--vagy legalábbis mulatott rajta?
3.) Az egész topiccal kapcsolatos az a derű-szerűség, vagy gúny, vagy mifene, aminek jele ez a tökbuksi--gondolom én?
NEM TUDHATÓ! Számomra legalábbis nem, vagy csak nagyon nehezen sejlik föl valamiféle nevetésszerű pozitív(?)--vagy nem pozitív-- érzés-vélekedés-reakció?
A csudatuggya!
keresztkem
panda
  Válasz | 2015. május 05. 00:38 | Sorszám: 44
keresztkem
  Válasz | 2015. május 04. 10:07 | Sorszám: 43
Csak a kezelőrendszer lassúsága és egyre növekvő lassúsága az, ami zavar itt a kék Gondolá-n. Egyébiránt a "sárgá"-n, leszámitva azt, hogy a MÉG MOST IS ENGEM ÉRŐ OTTANI TÁMADÁSOKRA(!) nincs módom reagálni, mindent sokkal jobban el tudok mondani. Tulajdonképpen a "fórumozás lényegét", lényegi igényét tekintve, sokkal-sokkal JOBB mentális állapotba' vagyok, mint amikor oda, a "sárgára" is írhattam.
Úgyhogy hálát adok érte Istennek, hogy R.K. kizárt onnan...tulajdonképpen.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. április 30. 15:07 | Sorszám: 42
A "sárga Gondolá"-n még most 2015.április végének napjaiban
is ír reakciókat az én 2014. augusztusi hozzászólásaimhoz az ottani tótumfaktum Rendes Kis. Mitagadás, a kúrvanagy "unitus keresztyén lelkületében" nem vall túl nagy toleranciára és korrektségre az, hogy mondja a saját baromságait, miközbe' engem kizárván onnan megakadályozta, hogy reagálhassak a nyilvánvaló hülyeségeire...
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. április 27. 15:06 | Sorszám: 41
Abszolút szenvedélymentesen és érdektelenűl "bájolog" az az egy-két szegény szerencsétlen levelező, aki valahogy még ottmaradt a "sárgán". Nem igazán értem azt, hogy ugyan: MI SZÜKSÉG VAN ILYEN LANGYOS SEMMITMONDÁSHALMAZRA? Ha még "halmaz" lenne, akkor hagyján. De nyögdécselések, hatáskeltő ürességek vánnyadt és bágyatag, vánszorgó üressége....
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. április 24. 18:08 | Sorszám: 40
A Sárga Gondolá-ról "kizárt"-ként is aggódom a kedves "mamácska" nick-nevű levelezőtárs hölgyért, akiről úgy tudom, hogy betegeskedik mostanában. A Jóisten legyen Vele, és segitse Őt hozzá mielőbbi és teljes fölépülésében!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. április 21. 10:59 | Sorszám: 39
Egyfajta megnyugvással vegyes elégtétellel ÚJFENT konstatálom: a sárga Gondolá-n számomra csupa teljesen érdekelen, lényegtelen, indifferens fontoskodással keverik a saját ürüléküket. Hálát adok Istennek--az én hagyományos jó régi római katolikus Istenemnek--hogy nem vagyok ott. Semmilyen módon és semmilyen "színben".
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. április 18. 20:55 | Sorszám: 38
"..nem vagyunk vevők." Ez a "fejedelmi TÖBBESSZÁM" bennem olyan reminiszcenciákat ébreszt, mint amikor a 'szocializmusban Kádár elvtárs interjút adott május elsején Szepesi Györgynek a nagy fölvonulás után. Még a dísztribün lépcsején. Hogyasszongya: "..a mi öklünk lesújt a 'zimprialistákra", meg "aki nincs VELÜNK az ellenünk van" "mi tuggyuk asztat 'eeevtááérsak, hogy ki a barát s ki a 'zellenség"...etc etc...Meg "mi nem vagyUNK vevők...."...ösmerős annak akinek "az".....Akinek nem? Hát azt MÁST SEM TUD! Maradhatunk annyiban.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. április 16. 13:13 | Sorszám: 37
És van: "-Az alpári, testi, sőt altesti, kárörvendő, cinikus, gyilkos humor.
Ez utóbbira nem vagyunk vevők." PERSZE TERMÉSZETESEN AZ ÉN HUMOROM CSAKIS ÉS KIZÁRÓLAG AZ UTÓBBI..LEHET--ÖN SZERINT.
Még olyankor is, amikor komolyan beszélek, azaz egyáltalán nem "humorizálási szándokkal" írom, amit írok.
No! EZ JÓ VICC.
keresztkem

P.s.:
Talán kiderült rólam az eddigiekből talán nem, mindegy: Cz.G.-t tisztelem, sokban egyet is értek Vele--több és főleg lényeges dolgokban egyet, mint nem-- de "HIVE" nem vagyok, nem voltam s nem is leszek.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola