Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » Kizárás (7. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Kizárás
keresztkem
  Válasz | 2015. január 21. 12:51 | Sorszám: 11
A Sárga Gondolá-n most FONTOSKODHATNAK--a kutyát se' érdeklő ál-problémákon, és UNATKOZHATNAK.Persze nincsenek sokan: 2-en maximum 3-an.Legyen meg R.K. gyönyörűsége!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. január 19. 16:54 | Sorszám: 10
Azt gondolnánk--és van is benne sok igazság--A PÉNZ, ÉS A PÉNZZEL KAPCSOLATOS "ÜGYLETEK" MINDENKIT, DE LEGALÁBBIS SOKAKAT ÉRDEKELNEK! Többeket mindenképpen, mint például az, hogy teszem azt a BWV (Bach Werke Verzeichnis) mire sszolgál és miért jött létre. Nos, a sárga Gondola valóban "megpendült" kissé attól, hogy a valutahitelesek "forintáttérése" hogy s mint történik a közeljövőben majd,és azzal ki mikor jár jól és esetleg rosszul.Háát, még 'aziránt sincs túl nagy érdeklődés.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. január 16. 18:37 | Sorszám: 9
No, mára január 16-ra beállt(visszaállt) a SÁRGA GONDOLÁN a pangás és ÖTLETTELENSÉG! Kevés dolog érdekel ott kevés embert és persze néha néhány botránytáma--mint pl. a "zorbán" nyilatkozata a gazdasági migrációról, vagy a svájci frank miatti forint árfolyamesés NAGYHIRTELEN MINDJÜKET oszt' akkó marakodnak egy kicsinyég, egy sort--néhányan-mindaahányan.Ez 2-3 embert jelent mindössze.Kultúrált "nemóvodás keretek között", frankón--ABSZOLÚTE ÉRDEKTELENŰL.Tegyék!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. január 14. 20:34 | Sorszám: 8
Mint látható és olvasható is: ÉN ITT JÓFORMÁN EGYEDÜL IROK julius 11-e óta.Néha-néha nagyritkán idelátogat "cibulka" meg "nereus", és most legutóbb "szentistvánjobb" nick néven Rendes Kis. Válaszoltam mindőjüknek.Viszont úgy tűnik: a sárga Gondolá-n "VALAMI MEGSZALADT"....ma, 2015.január 14-én.Ám: nemhogy nem írigylem "ezt", de őszintén örülök neki.DE! Azt is őszintén be kell itt vallanom--jószerével csak önmagamnak, mert úgyse olvassa el soha senki azt amit írok--hogy a TÉMÁK-- amelybe most szinte "egymás szavába vágva" "fórumoznak bele"--SZÁMOMRA TOTÁLISAN ÉRDEKTELENEK!
Ami egyszerűbben és világosabban fogalmazva annyitb tesz: AZOKBA' AKKOR SEM IRNÉK BELE, HA NEM LENNÉK ONNAN KIZÁRVA!!!
Úgy látszik: nekem nem eléggé "óvodás színvonalúak"--ahogyan Rendes Kis mondaná.Dehát az Úrjézus is azt írta a Szentírásba': "Ha nem lesztek olyanok, mint ez a gyermek, NEM JUTTOK BÉ A MENNYEKNEK ORSZÁGÁBA!" Ezek szerint én az óvodássáágnak azon a jó szintjén vagyok, amely köüzel visz engem a MENNYEKNEK ORSZÁGÁ-hoz.Nyugodtan leírhatom, úgysem olvassa el senki....
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. január 13. 19:47 | Sorszám: 7
Ugyanakkor 2012.január 15-én meg ugyanott EZT(!) tetszett írni:

"Tönkretesz az irodai unatkozás
... http://erdely.ma/eletmod.php?id=108345"

Akkor most "jó" unatkozni vagy "rossz"?

Nem tudható.
keresztkem

keresztkem
  Válasz | 2015. január 13. 16:26 | Sorszám: 6
"..az unalom csudajó dolog: .."
Hát ha Ön így gondolja--ÉN NEM(!)--akkor csak tessék UNATKOZNI!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. január 13. 15:53 | Sorszám: 5
"..sokkal jobb, mint a "melyikünk az óvodásabb?" kérdésről folytatott vita."
Még ez sem biztos, de lehet(ne, ha tényleg "ilyesmiről folyt volna ott vita).A baj azonban tehát nem "ez".Hanem az, hogy ott IGENIS NEM(!) ARRÓL FOLYT A VITA--amit itt is jelezni és ÁTRŐSZAKOLNI tetszett, legalábbis megpróbálni--tudniillik az "óvodásosdi" hogyanjáról és mikéntjéről.Pusztán és legföljebb Ön--kedves R.K.--EZT(!) szerette volna OTT erőszakkal BEMAGYARÁZNI. Oszt'--mit tesz Isten--pechére: nem sikerült--Önnek.És ezt a többiek IGENIS észrevették--mág a szellemileg erpősen korlátoltak is(!)-- 'azóta fütyülnek még nemcsak hogy 'odaírni, de akár még odanézni is.No ez a NAGY HELYZET ezzel kapcsolatba, S NEM AZ, AMIT ÖN MOND! S a többiek közömbössége AZ ÉN IGAZAM FÉNYES BIZONYITÉKA!
keresztkem
szentistvánjobb
  Válasz | 2015. január 13. 14:35 | Sorszám: 4
Drága bácsi, az unalom csudajó dolog: gondola Fórum » Közélet » Bombahír a gondolában!

... Mindenesetre sokkal jobb, mint a "melyikünk az óvodásabb?" kérdésről folytatott vita.

keresztkem
  Válasz | 2015. január 12. 16:08 | Sorszám: 3
A "Sárga Gondola" persze nélkülem is "éli az életét"--miért ne tenné? Viszont ROHADT UNALMASAN, JELLEGTELENŰL és IZGALOMMENTESEN vegetál úgy, hogy napogik nem ír oda senki--se jót se rosszat, se jól se rosszul--sehogy.Időnként Rendes
Kis odamásol egy-egy kétségtelenül szép és szinvonalas barokk vagy preklasszikus zenekari művet vagy orgonaművet, oszt' kész.Még a korlátozott szellemi képességű "panda" is BELEÚNT.....sajátmagába.Ami nem csoda. Politikai kérdés szinte má' nincs is ott: MEGHALT! HÁT! ÚGY LÁTSZIK EZ KELL: DÖGUNALOM! MEG VAN!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. január 09. 09:36 | Sorszám: 2
P.s.: Helyesbítés: "..amig csak élnek" HELYETT(!) az " amíg csak élek" a helyes, és az általam eredetilweg szándékolt.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. január 09. 08:04 | Sorszám: 1
Szóval nem "török meg", s nem sikerül megtörnie engem senki másnak a jövőben sem, csak a Jóistennek.Akinek a szent nevét szeretettel áldom mindig, amig csak élnek.A buta emberek meg--mint amilyen R.K. is--nem igazán érdekelnek.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. január 09. 06:53 | Sorszám: 0
Kizártak engem--keresztkem-t--a másik, a "sárga Gondolá"-ról.Okuk volt rá. Nyilván az ottani "negymogul" R.K., nem bírta elviselni, hogy van MÁSFAJTA ÚT IS, melyet ő helyesnek tart.MERT VAN! ALÁZATHIÁNYOS BUNKÓ PARASZT Ő, és azt hiszi: csak az ő igazsága AZ IGAZSÁG.HÁT NEM!
Igy: örülök--ÉS ŐSZINTÉN ÖRÜLÖK(!!!)-- annak, hogy kizárt...onnan! Mert "így" mégis "AZ" van, ami VALÓBAN van: ez az igazság nem az én igazságom, de nem is az övé.Mert ez az alázatosoké, szelideké és jóké.S nem az akarnokoké.S mindez még akkor is IGY van, ha ő--és többen mások ott--engem tartanak "akarnoknak", pedig nem vagyok "az".Ezt itt BIZONYITOM(!) szeretetben, békességben 2014.julius. 11 óta.
keresztkem

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola