Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » Kizárás (4. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Kizárás
keresztkem
  Válasz | 2015. augusztus 25. 17:04 | Sorszám: 86
Elképedek azon, hogy a "sárga Gondolá"-n mennyire "ELSZABADULT A POKOL": FELLENGZŐS NAGYZOLÁSBAN, NAGYKÉPŰSKÖDŐ KITÁRULKOZÁSBAN, AFFEKTATIV NAGYOTMONDÁSBAN, A MÁSIKAT ÜBERELŐ ÚJSÜTETŰ "ELŐKELŐSKÖDŐ" NEOFITA TÉMA-, és ÖNFÖLTÁRÁSBAN. Egy azért így mégis jó és megnyugtató számomra így és ezáltal: LÁTHATOM, hogy ezek ők--és őszintén ők(!!!)ezek így-- a mai magyarországi és erdélyi neofita élősködők, megszenvedett és megszenvedetlen érdemekben lubickoló potentátok. No, ezért van még mindég szarban az ország, ha szarban van--remélem nincs annyira. Linkek, olcsók, hígak, takonyhalmazállapotúak. De jó, hogy nem vagyok ott.....! Istenem, köszönöm Neked, hogy ezek a SENKIK kitiltottak onnam engem!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. augusztus 22. 09:39 | Sorszám: 85
Sokmindenről "nincs kedvem" beszélgetni, ami a "sárga gondolá"-n téma. Néhány dologról--például komolyzenekritikai kérdésekről--lenne, de!
1.) Nem tehetem, mert nem hagynak oda írnom;
2.) Olyan ÁTSÜTŐ és GYŰLÖLETTELJES ROSSZINDULAT SUGÁRZIK OTT némelyekből--elsősorban és mindenekelőtt az MPD nevű "mezőgazdasági dolgozóparasztból"--hogy akkor se tárgyalnék vele, ha tehetném, hogy oda írjak--bár én őt nem gyűlölöm, csak undorodom tőle mint a szartól.
3.) Harmadrészt ott SÜT MINDENKIBŐL A KÖZÖNY(!!!) is. Az abszolút szeretetlenséget sugalló szuperközöny.....
Úgyhogy ha ők akármilyen szinten ha beszélnek rólam--már ha egyáltalán beszélnek--mert nem értékelem túl a saját önfontosságomat, és teljes mértékben el tudom képzelni azt is, hogy SEHOL EGY ÁRVA SZÓ NEM ESIK RÓLAM(!!!), szóval ha netán mégis beszének rólam, gondolom röhögnek vagy gúnyolódnak rajtam....Ez több, mint biztos, de nem baj!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. augusztus 19. 07:52 | Sorszám: 84
Hogy az életben mi a lényeges és mi a lényegtelen, azt az emberek szubjektív módon állapítják meg, döntik el--nos, ez igaz. Ezért van az, hogy a "sárgá"-n, nekem teljesen lényegtelennek tűnő szarságokkal foglalkozik mindenki--majdnem(?!) azzal úgyszólván mindenki. S talán az is igaz lehet, ők meg azt tartják teljesen lényegtelennek de legalábbis "szóra sem érdemesnek", amikről én itt írók, s amit én viszont nagyon lényegesnek vélek-tartok. DE!
Azért vannak határok és mértékek. Mert ne mondja senk azt, hogy az, hogy ki hány órakot kel föl--6-kor vagy fél 5-kor--az ugyanolyan lényeges dolog, minthogy gyűlölik-é e az emberek egymást vagy szeretik.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. augusztus 16. 09:34 | Sorszám: 83
Akik engem kizártak anno a sárga gondoláról, vagy csak elősegítették az onnan való eltávolításomat--a hallgatásukkal--azéé' néha-néha "ideolvasnak" . Ezt onnan látom, hogy néhány szó-, ill. mondatfordulatomat, jellegzetes szóhasználatomat innen kiszedve "odamásolják".
Pl. legutóbb "gajo" odavitte a "LÓHÚGYBÓL bort meg pályinkát..." szkeccset...Nem tilos persze, sőt még ellenemre sincs.De azért jellemző, hogy itt hallgatnak, mint az a bizonyos a fűben....
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. augusztus 14. 14:52 | Sorszám: 82
Ez a nagy meleg sok embert tesz kiállhatatlanná, kötekedővé és még türelmetlenebbé. Talán nem is annyira az iszonyatosan magas levegő hőfok, sokkal inkább az, hogy ilyen megszakítatlanúl sokáig tart. Igy egyre több ember válik METEOROPATÁVÁ, lassan-lassaaan jómagam is, pedig küzdök ellene, s eléggé eredményesen küzdök. Nem is tudom volt-e még ilyen hosszantartartó, ennyire hosszantartó "melegkorszak" Magyarország életében. Emlékszem 1958 nyarára, akkor is ilyenféle óriásmeleg volt Magyarországon, s a rádióban egy zenés rádiójátékot mutattak be, aminek " 38° árnyékban" volt a címe. A zenéjét a kiváló Gyöngy Pál szerzette, s a főszerepeket Rozsos István és Neményi Lili játszták benne. Szép volt. Elmúlt az is.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. augusztus 10. 16:51 | Sorszám: 81
Minden, Isten által teremtett "lény" fájdalma, bánata, szenvedése az enyém is. Kiváltképp a kicsiké; a gyermekeké a szenvedő gyermekeké. Ám bizonyos mértékig még a magányos, bánatos, szenvedő állatokkal is együttérzek: leginkább kutyákkal, macskákkal, lovakkal. Annak ellenére, hogy nem tartok "házamnál" semmilyen állatot. De imádkozom értük is: URAM, SEGITSD MEG ŐKET...ha lehet. A maguk módján és saját értékrendjük szerint adj nekik vigaszt, örömet, békességet.Ámen!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. augusztus 06. 07:34 | Sorszám: 80
Adj Uram az engem bántóknak--és a "sárga gondolá"-ról--kizáróknak békességet és VALÓDI lényeglátó szivet, agyat! Ámen!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. augusztus 03. 12:36 | Sorszám: 79
Jellemző--sőt, több, mint jellemző--a "sárgagondolások" EGYENESGERINCŰSÉGÉRE(?!), hogy egy sor kérdésemre senki nem válaszol. Igaz ők ott a "sárgán" egymásközt is csak a hülyeségekkel foglalkoznak, olyasmikkel, minthogy mit zabájjanak "aznap", meg hogy hogy' köll--teszem azt: LÓHÚGYBÓL-- bort meg pályinkát kotyvasztani. Néha még Rendes Kis előkapirássza Hamvas Bécit a sufniból, oszt' azon rágódik egy kicsinyég.Ami egy icipicit jobb, de nem sokkal....
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. augusztus 03. 12:35 | Sorszám: 78
Jellemző--sőt, több, mint jellemző--a "sárgagondolások" EGYENESGERINCŰSÉGÉRE(?!), hogy egy sor kérdésemre senki nem válaszol. Igaz ők ott a "sárgán" egymásközt is csak a hülyeségekkel foglalkoznak, olyasmikkel, minthogy mit zabájjanak "aznap", meg hogy hogy' köll bort meg pályinkát kotyvasztani. Néha még Rendes Kis előkapirássza Hamvas Bécit a sufniból, oszt' azon rágódik egy kicsinyég.Ami egy icipicit jobb, de nem sokkal....
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. augusztus 03. 12:34 | Sorszám: 77
Jellemző--sőt, több, mint jellemző--a "sárgagondolások" EGYENESGERINCŰSÉGÉRE(?!), hogy egy sor kérdésemre senki nem válaszol. Igaz ők ott a "sárgán" egymásközt is csak a hülyeségekkel foglalkoznak, olyasmikkel, minthogy mit zabájjanak "aznap", meg hogy hogy' köll bort meg pályinkát kotyvasztani. Néha még Rendes Kis előkapirássza Hamvas Bécit a sufniból, oszt' azon rágódik egy kicsinyég.Ami egy icipicit jobb, de nem sokkal....
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. augusztus 01. 16:38 | Sorszám: 76
"..Fogalmam sincs róla, hogy miért."--írja "macko" levelezőtárs ide julius 30-án. Miközben én "keresztkem" 2013.juliusa --mondom 2013(!) juliusa(!!!)--óta CSAK IDE IRHATOK. És neki --úgymond--"nincs fogalma" arról, miért is létezik itt ez a "kék" gondola...Úgy ahogy, döcögve-kínlódva, de létezik. Úgy látszik "macko" levelezőtárs számára én, "keresztkem" nem vagyok, de legalábbis nem számítok. Majd ő, "macko" intézkedik, hogy még ennyi se legyen nekem, ami van, ez a kevés...s akkor ő boldog lesz.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. július 31. 06:41 | Sorszám: 75
Ma, 2015.július 31-én is tudtam IDE írni. Úgyhogy EZ A FÓRUM igenis VAN! MÉG MA IS!!!
Istennek hála érte!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. július 30. 22:05 | Sorszám: 74
Az a "talpalatnyi föld" nekem ELÉG.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. július 30. 22:02 | Sorszám: 73
2013 nyara óta működik--IGENIS MŰKÖDIK--"tényleg". Talán azért hogy én "keresztkém" valahol elmondhassam a gondolataimat. Mindezt csak azért írom, mert Önök már akkor azt is "azt" írták, hogy "ez" nincs! HÁT VAN! És már több, mint éve van. "Úgy ahogy", de van!
Azután hogy mi lesz, azt persze én sem tudom. De egyet biztosan tudok: NEM "AZ" LESZ, amit ÖNÖK MONDANAK--merthogy eddig sem az lett.
keresztkem
mackó
  Válasz | 2015. július 30. 14:14 | Sorszám: 72
Ez még tényleg működik ...
Fogalmam sincs róla, hogy miért.
gajo
  Válasz | 2015. július 30. 11:22 | Sorszám: 71
A fórumnak jött el a vég, vége. Csak egy talpalatnyi földön állsz! NEM VETTED ÉSZRE?

Az új kezdőlapról "leradírozták":
http://gondola.hu/

Isten áldjon!

keresztkem
  Válasz | 2015. július 30. 06:51 | Sorszám: 70
Valaminek "vége". De minek van "vége"? Az én keresztényi szeretetemnenk BIZTOSAN NINCS VÉGE! A mások rosszasága is --lehet--végtelen, úgyhogy 'annak sincs "vége".
keresztkem
gajo
  Válasz | 2015. július 29. 23:17 | Sorszám: 69
Szóval vége!
keresztkem
  Válasz | 2015. július 29. 18:34 | Sorszám: 68
Ki és mikor mondja meg KONKRÉTAN(!) azt, hogy itt vagy másütt én, keresztkém mivel(?)--KONKRÉTAN MIVEL(?)-- bántottam meg valakit úgy, hogy "az" a megbántásom MEGBOCSÁJTHATATLAN? Az én "bűnöm" ha van örökké-mindörökké tartó? Ha igen miért? Választ várnék.
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. július 28. 10:28 | Sorszám: 67
Az engem a "sárga gondolá"-ról kizárók, ill. kizáratók már 66-szor rájöttek és megbizonyosodtak arról, hogy:
1.) Az az ok, ill. azok az okok--legfőképpen az ú.n. "anyázós" csúnya prozódia-- melyekre hivatkozással engem onnan eltávolitottak NEM IGAZI OKAI az ő bajuknak....velem;
2.) Nélkülem nekik is nagyon unalmas ott, s ezt néha-néha még egyikük-másikuk el is ismeri;
3.) Viszont NINCS BENNÜK ELÉG ERKÖLCSI ERŐ mindezt--A FÖNTIEKET(!)--elismerni, netán nyilatkozatban deklarálni. Csak mantrázzák az érdektelen, színtelen de leginkább szürke semmiségeiket.
Úgy kell nekik!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. július 28. 10:27 | Sorszám: 66
Az engem a "sárga gondolá"-ról kizárók, ill. kizáratók már 66-szor rájöttek és megbizonyosodtak arról, hogy:
1.) Az az ok, ill. azok az okok--legfőképpen az ú.n. "anyázós" csúnya prozódia-- melyekre hivatkozással engem onnan eltávolitottak NEM IGAZI OKAI az ő bajuknak....velem;
2.) Nélkülem nekik is nagyon unalmas ott, s ezt néha-néha még egyikük-másikuk el is ismeri;
3.) Viszont NINCS BENNÜK ELÉG ERKÖLCSI ERŐ mindezt--A FÖNTIEKET(!)--elismerni, netán nyilatkozatban deklarálni. Csak mantrázzák az érdektelen, színtelen de leginkább szürke semmiségeiket.
Úgy kell nekik!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. július 28. 10:27 | Sorszám: 65
Az engem a "sárga gondolá"-ról kizárók, ill. kizáratók már 66-szor rájöttek és megbizonyosodtak arról, hogy:
1.) Az az ok, ill. azok az okok--legfőképpen az ú.n. "anyázós" csúnya prozódia-- melyekre hivatkozással engem onnan eltávolitottak NEM IGAZI OKAI az ő bajuknak....velem;
2.) Nélkülem nekik is nagyon unalmas ott, s ezt néha-néha még egyikük-másikuk el is ismeri;
3.) Viszont NINCS BENNÜK ELÉG ERKÖLCSI ERŐ mindezt--A FÖNTIEKET(!)--elismerni, netán nyilatkozatban deklarálni. Csak mantrázzák az érdektelen, színtelen de leginkább szürke semmiségeiket.
Úgy kell nekik!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. július 28. 10:26 | Sorszám: 64
Az engem a "sárga gondolá"-ról kizárók, ill. kizáratók már 66-szor rájöttek és megbizonyosodtak arról, hogy:
1.) Az az ok, ill. azok az okok--legfőképpen az ú.n. "anyázós" csúnya prozódia-- melyekre hivatkozással engem onnan eltávolitottak NEM IGAZI OKAI az ő bajuknak....velem;
2.) Nélkülem nekik is nagyon unalmas ott, s ezt néha-néha még egyikük-másikuk el is ismeri;
3.) Viszont NINCS BENNÜK ELÉG ERKÖLCSI ERŐ mindezt--A FÖNTIEKET(!)--elismerni, netán nyilatkozatban deklarálni. Csak mantrázzák az érdektelen, színtelen de leginkább szürke semmiségeiket.
Úgy kell nekik!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. július 28. 10:26 | Sorszám: 63
Az engem a "sárga gondolá"-ról kizárók, ill. kizáratók már 66-szor rájöttek és megbizonyosodtak arról, hogy:
1.) Az az ok, ill. azok az okok--legfőképpen az ú.n. "anyázós" csúnya prozódia-- melyekre hivatkozással engem onnan eltávolitottak NEM IGAZI OKAI az ő bajuknak....velem;
2.) Nélkülem nekik is nagyon unalmas ott, s ezt néha-néha még egyikük-másikuk el is ismeri;
3.) Viszont NINCS BENNÜK ELÉG ERKÖLCSI ERŐ mindezt--A FÖNTIEKET(!)--elismerni, netán nyilatkozatban deklarálni. Csak mantrázzák az érdektelen, színtelen de leginkább szürke semmiségeiket.
Úgy kell nekik!
keresztkem
keresztkem
  Válasz | 2015. július 28. 10:26 | Sorszám: 62
Az engem a "sárga gondolá"-ról kizárók, ill. kizáratók már 66-szor rájöttek és megbizonyosodtak arról, hogy:
1.) Az az ok, ill. azok az okok--legfőképpen az ú.n. "anyázós" csúnya prozódia-- melyekre hivatkozással engem onnan eltávolitottak NEM IGAZI OKAI az ő bajuknak....velem;
2.) Nélkülem nekik is nagyon unalmas ott, s ezt néha-néha még egyikük-másikuk el is ismeri;
3.) Viszont NINCS BENNÜK ELÉG ERKÖLCSI ERŐ mindezt--A FÖNTIEKET(!)--elismerni, netán nyilatkozatban deklarálni. Csak mantrázzák az érdektelen, színtelen de leginkább szürke semmiségeiket.
Úgy kell nekik!
keresztkem

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola