Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Kifütyülték Medgyessyt és Szilit (3. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Kifütyülték Medgyessyt és Szilit
karmincza
  Válasz | 2003. március 16. 13:59 | Sorszám: 141
kedves Kyu,

esetleg ha megnéznéd, hogy mire reagáltam...
tudod, ha valaki belémköt, akkor azt nem szokom szó nélkül hagyni...

KeserűShow
  Válasz | 2003. március 16. 13:57 | Sorszám: 140
BOCSÁNAT AZ IDÉZET TOLOBÁTÓL SZÁRMAZIK.
ÉN CSAK AZ UTOLSÓ 4 SORT JEGYZEM:O:
kpista
  Válasz | 2003. március 16. 13:54 | Sorszám: 139
"Nyithatok cukrászdát Bécsben?"

Azt nyithatsz, de disznóvágás után nem vihetsz kóstolót a szomszédodnak!

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2003. március 16. 13:47 | Sorszám: 138
Egyébként megsúgom szerintem nem nyithatsz. Idehaza se olyan egyszerű cukrászdát nyitni szerintem. Gondolom pl. nem árt ha van egy cukrász is hozzá. Biztos kellenek engedélyek is. És felteszem Ausztriában másmilyen kell mint nálunk. Más feltételeknek kell megfelelni. Persze eddig is nyithattál cukrászdát, ha teljesítetted a feltételeket, éppúgy ahogy az osztrák vállalkozásoknak is se szeri se száma idehaza.. Őszintén nem tudom min változtat az EU cukrászdanyitás terén. Eddig sem az volt a bajunk, hogy jogilag nem lehet, hanem hogy egy vasunk sincs rá. Különösen nem olyan színvonalú cukrászdára, amit elfogad a kissé igényesebb bécsi polgár is.

Az én kérdésem egyébként így hangzik:

Nyithatok Budapesten cukrászdát és segít az állam engem ebben, ad(hat) támogatást nekem?

NEM! Az EU-ban a magyar álam nem támogathatja a hazai vállalkozókat csak azért, mert magyarok.

Mallow
  Válasz | 2003. március 16. 13:42 | Sorszám: 137
"Ilyenek vagytok ti?"

Nem.
Ilyennek ti akartok látni minket.

Mallow
  Válasz | 2003. március 16. 13:40 | Sorszám: 136
Az lenne természetellenes, ha ezeket nem fütyülnék ki!

Legjobb lett volna, ha Medgyessy megjelenésekor természetszerűen feloszlik a tömeg. Vagy az uniós 12 pont-nál. Szégyen amit ez az ország művel, máshol ez elő nem fordulhat a világon!

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2003. március 16. 13:39 | Sorszám: 135
"Ha mindkét ország bent lesz az EUban, nem is kell ilyen álmodnak lenni. Ha csak az egyik, az álom álom marad."

Toloba!

Bár minden ember (és főként román és szlovák) ilyen végtelenül jóhiszemű lenne!

Most független államként nem vagyunk képesek érvényesíteni a legminimálisabb nemzeti igényeinket sem, akkor hogy gondolod, hogy egy a nemzeti érdekek érvényesítését eleve tiltó EU-ban majd sikeresebb lesz a magyarság?

Bizony az EU-ban befagynak a lehetőségeink.

Aztán ott van a lehetőség, hogy Románia sosem követ minket. Ebben az esetben az álom rémálommá lesz Erdély számára.

kyu
  Válasz | 2003. március 16. 13:30 | Sorszám: 134
Bocsesz karminc, de eltévesztetted a szájtot. Ez a hangnem az indexen dívik, ott ti -moderátorok- ezt szentesíthetitek, de itt inkább ne, jó?
kyu
  Válasz | 2003. március 16. 13:28 | Sorszám: 133
"Ilyenek vagytok ti?
Rátámadtok a fotósokra, a brutális kegyetlenségetek határtalan. A vérfürdőt csak a rendőrség akadályozta meg!
Arcotokat nem meritek vállalni!"

Már bocs, de ez a többesszám kinek szól? A 'brutális kegyetlenség', meg a 'vérfürdő' kifejezések pedig finoman szólva is humorosak. Tudod kikre illett ez sokkal inkább? A mai baloldal egykori apparátusára.

"Itt a fórumon is bíztattok a forradalomra, de kiállni nem mertek, csak gyáva módon a monitor mögé bújva osztjátok az észt."

Mint mindenki itt a fórumon. A fórumozás ugyanis erről szól: a monitor mögé bújva mindenki azt oszt amit akar. Te is pl.

KeserűShow
  Válasz | 2003. március 16. 13:17 | Sorszám: 132
A 'nemesek' rátámadtak a fotósokra
Ünnepség a Múzeumkertben
Szegő Péter
2003. március 15., szombat 13:44

Miközben Szili Katalin az Országgyűlés elnöke a Nemzeti Múzeum lépcsőjén arról beszélt, hogyan ünnepeljük jól a március 15-ét, a fujjolva demonstrálók egy csoportja rátámadt a fotósokra, később pedig egy idős embert kezdtek el szidni, mert kérdőre vonta őket, hogy miért fujjolnak.

Szombat délben közjáték zavarta meg a Nemzeti Múzeum előtt tartott állami ünnepséget. A rendőrségnek is be kellett avatkoznia, mikor a "Petőfi nemmel szavazna" és az "EU-nem!" feliratú transzparensek alatt összegyűlt csoport rátámadt az őket fényképező fotóriporterekre.

Miközben az Országgyűlés elnöke beszélt, a mintegy 100 fős csoport folyamatosan fújjolt, árulózott és kommunistázott. Sok fotóriporter a transzparensekhez ment, hogy lefényképezze az ordítozó embereket. A magukat csak nemesek nevező demonstrálóknak ez nem tetszett, és szidni majd lökdösni kezdték a fotósokat.

Fotós provokátorok


A "nemesek" azt kiabálták, nem járulnak hozzá, hogy lefényképezzék őket. Többen azt bizonygatták, hogy ezek "a fekete kabátos fotós provokátorok" a BRFK-nak fotóznak. A riporterek hiába bizonygatták, hogy a teljes magyar sajtót képviselik a Magyar Nemzettől a Szabadságig. Végül a rendőröknek kellett közbelépni, mikor már lökdösődés támadt.

Pár perccel később egy idős férfi ment a kiabálók közé, és a leghangosabbakat arra kérte, hogy "legalább március 15-én nem rombolják a nemzet egységét". A csoport tagjai "beépített szarkeverőnek" titulálták, és elkergették a férfit.

Magyarország nem csak alkalmazkodik

Szili Katalin ünnepi beszédében azt hangoztatta, hogy a modern Magyarországért vívott lankadatlan küzdelem máig sem ért véget. A házelnök szerint Magyarország nem csupán alkalmazkodik, hanem alakítani is képes az Európai Uniót és ezzel sajátosabbá, teljesebb tudja tenni az európai történelmet.


Ilyenek vagytok ti?
Rátámadtok a fotósokra, a brutális kegyetlenségetek határtalan. A vérfürdőt csak a rendőrség akadályozta meg!
Arcotokat nem meritek vállalni!
Itt a fórumon is bíztattok a forradalomra, de kiállni nem mertek, csak gyáva módon a monitor mögé bújva osztjátok az észt.
Orbán ezerszer különb valamennyiötöknél. Ő legalább odaállt a gumibotok elé.
Ezek vagytok valóban?

Arra még gondolni sem merek, hogy esetleg provokációval állunk szemben és igy akarják lejáratni az ellenzéket.
A baloldal kelléktárában az ilyen fair gondolatok még meg sem fordulnak mert ugye ők a megtestesült grállovagok

KeserűShow
  Válasz | 2003. március 16. 13:07 | Sorszám: 131
Ismered a viccet:..és mi belgák hova álljunk?
KeserűShow
  Válasz | 2003. március 16. 12:51 | Sorszám: 130
TUSÉ:d:
Vata
  Válasz | 2003. március 16. 11:53 | Sorszám: 129
a cél szentesíti a hurkát!
kpista
  Válasz | 2003. március 16. 11:45 | Sorszám: 128
Nagyobb gond lesz neki a rabbi felé elszámolni
Vata
  Válasz | 2003. március 16. 11:43 | Sorszám: 127
Egy EU parlamenteri szék csakmegér egy gyomormosást! !
kpista
  Válasz | 2003. március 16. 11:38 | Sorszám: 126
Eörsi "Pibull" Mátyás és a véreshurka
Vata
  Válasz | 2003. március 16. 11:34 | Sorszám: 125
Jót röhögtem, amikor a bővítésért lobbizó "europear" ügynökök torkán lenyomták a véres hurkát a Lehel csarnokban! - És milyen jót cuppogtak hozzá!
- Gurultam a röhögéstől!
kpista
  Válasz | 2003. március 16. 11:30 | Sorszám: 124
Na ja, meg hogy ehetek-e továbbra is mákosgubát...
A cipőt ezentúl is cipőboltban vehetem majd?Igen? Jajdejó...
karmincza
  Válasz | 2003. március 16. 11:25 | Sorszám: 123
hát akkor lehet szépen belenyugodnod abba, hogy nekem sem kell engedélyt kérnem, se tőled, se mástól... ilyen csúf világban élsz, hogy teszek rád és fütyülök a véleményedre...
kisöpörted már a koszlott söntésedet?
Vata
  Válasz | 2003. március 16. 11:24 | Sorszám: 122
Ha a 12. pontot hangsúlyozta vola akármelyik kroptobolsi, talán nem fütyülik ki üket!
De ezeknek a legfőbb gondjuk, hogy " ... nyithatok cukrászdát Bécsben?... IGEN! ..."
kpista
  Válasz | 2003. március 16. 11:16 | Sorszám: 121
A feleségemnek nem kell engedélyt kérnie, veled ellentétben.
karmincza
  Válasz | 2003. március 16. 11:08 | Sorszám: 120
figyuzz kocsmáros, tőled max. a feleséged/szeretőd/kurvád fog engedélyt kérni bármire is, jobb ha beletőrödsz ebbe...
menj, seperd ki szépen a koszlott söntésedet, mielőtt betántorognak az első vendégek...
kpista
  Válasz | 2003. március 16. 10:47 | Sorszám: 119
"kiszefíti"

Kifeszíti

kpista
  Válasz | 2003. március 16. 10:46 | Sorszám: 118
Silly tökéletesen megérdemelte, hogy kifújjolták.És még ez a legkevesebb amit megérdemelt.
A franciákkal példálódzik, de azt elfelejti hozzátenni, hogy Franciaországban nem nácizzák, Chiracjugendezik le azt, aki büszkén kiszefíti a nemzeti lobogót és nem szúrják ki annak a kocsinak a gumiját, amelyiken ott van a francia trikolór.
toloba
  Válasz | 2003. március 16. 10:45 | Sorszám: 117
Jó, jó,
Neked legalább van udvarod.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola