Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Kifütyülték Medgyessyt és Szilit (4. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Kifütyülték Medgyessyt és Szilit
kpista
  Válasz | 2003. március 16. 10:40 | Sorszám: 116
"nem szokásom engedélyt kérni"

Akkor jobb lesz lesz, ha elkezdesz hozzászokni.

toloba
  Válasz | 2003. március 16. 10:39 | Sorszám: 115
A 'nemesek' rátámadtak a fotósokra
Ünnepség a Múzeumkertben
Szegő Péter
2003. március 15., szombat 13:44


Miközben Szili Katalin az Országgyűlés elnöke a Nemzeti Múzeum lépcsőjén arról beszélt, hogyan ünnepeljük jól a március 15-ét, a fujjolva demonstrálók egy csoportja rátámadt a fotósokra, később pedig egy idős embert kezdtek el szidni, mert kérdőre vonta őket, hogy miért fujjolnak.

Szombat délben közjáték zavarta meg a Nemzeti Múzeum előtt tartott állami ünnepséget. A rendőrségnek is be kellett avatkoznia, mikor a "Petőfi nemmel szavazna" és az "EU-nem!" feliratú transzparensek alatt összegyűlt csoport rátámadt az őket fényképező fotóriporterekre.

Miközben az Országgyűlés elnöke beszélt, a mintegy 100 fős csoport folyamatosan fújjolt, árulózott és kommunistázott. Sok fotóriporter a transzparensekhez ment, hogy lefényképezze az ordítozó embereket. A magukat csak nemesek nevező demonstrálóknak ez nem tetszett, és szidni majd lökdösni kezdték a fotósokat.

Fotós provokátorok


A "nemesek" azt kiabálták, nem járulnak hozzá, hogy lefényképezzék őket. Többen azt bizonygatták, hogy ezek "a fekete kabátos fotós provokátorok" a BRFK-nak fotóznak. A riporterek hiába bizonygatták, hogy a teljes magyar sajtót képviselik a Magyar Nemzettől a Szabadságig. Végül a rendőröknek kellett közbelépni, mikor már lökdösődés támadt.

Pár perccel később egy idős férfi ment a kiabálók közé, és a leghangosabbakat arra kérte, hogy "legalább március 15-én nem rombolják a nemzet egységét". A csoport tagjai "beépített szarkeverőnek" titulálták, és elkergették a férfit.

Magyarország nem csak alkalmazkodik

Szili Katalin ünnepi beszédében azt hangoztatta, hogy a modern Magyarországért vívott lankadatlan küzdelem máig sem ért véget. A házelnök szerint Magyarország nem csupán alkalmazkodik, hanem alakítani is képes az Európai Uniót és ezzel sajátosabbá, teljesebb tudja tenni az európai történelmet.


Ilyenek vagytok ti?
Rátámadtok a fotósokra, a brutális kegyetlenségetek határtalan. A vérfürdőt csak a rendőrség akadályozta meg!
Arcotokat nem meritek vállalni!
Itt a fórumon is bíztattok a forradalomra, de kiállni nem mertek, csak gyáva módon a monitor mögé bújva osztjátok az észt.
Orbán ezerszer különb valamennyiötöknél. Ő legalább odaállt a gumibotok elé.
Ezek vagytok valóban?

kpista
  Válasz | 2003. március 16. 10:39 | Sorszám: 114
Szerintem edvárd nem arra gondolt, hogy minden országnak unió Erdéllyel, hanem Magyarországnak unió Erdéllyel.

Érdekes, ezt a pontot valahogy nem forszírozták a maszopos gondolatdiktátorok.

kpista
  Válasz | 2003. március 16. 10:37 | Sorszám: 113
OFF
Udvarban felállítható zászlórudat készítő cég adatait kérte tőlem Turul, azt küldtem el neki.
toloba
  Válasz | 2003. március 16. 10:33 | Sorszám: 112
"Unió Erdéllyel! Ezt az uniót én is támogatom!"

Ha mindkét ország bent lesz az EUban, nem is kell ilyen álmodnak lenni. Ha csak az egyik, az álom álom marad.

toloba
  Válasz | 2003. március 16. 10:31 | Sorszám: 111
Mi lesz Pista?
Azzal jártok majd a nemzetihez fotósokat verni?
karmincza
  Válasz | 2003. március 16. 10:29 | Sorszám: 110
figyuzz kocsmáros, nem szokásom engedélyt kérni... úgyhogy tehecc egy oltári nagy szívességet...
sokaduma
  Válasz | 2003. március 16. 10:15 | Sorszám: 109
TIBICSOKI!!!
Látod????
Olvasod???
ÉRTED????

"Furcsa dolog azoknak demokráciáról és friss szellemről beszélni,akik egymondatért kicsaptak bárkit bárhonnan."

Leon
  Válasz | 2003. március 16. 10:12 | Sorszám: 108
Eszement dolog követni hogyan válik szép lassan a fizetett "terelgetők" által a topic a Kokárdás macsek" című őőőőrkény pillanatossá.
Brávóóóóóóóóó elftik.
Én csak annyit.
Nem teccett az olasz zászló a múzeumon.
Nem teccett a 12 pontatlanság.
Az egész akkora nyögés volt,hogy Budaőrsig hallatszott.
be kellene látni.........Furcsa dolog azoknak demokráciáról és friss szellemről beszélni,akik egymondatért kicsaptak bárkit bárhonnan.
Járjanak a Hídon. Az én pénzemből. Déltől-Délután 4ig.
előttig.
Már csak az Internacionálé hiányzott.
A macskák meg..............aranyosak.......de Csapajev lova jobb lenne nem?
kpista
  Válasz | 2003. március 16. 10:02 | Sorszám: 107
Humoros jány ez a macskakaki, majd a holokauszt emléknapon berakunk neki egy gázkamraajtón dörömbölő macsekos képet, bitztosan azt is humorosnak fogja találni.
kpista
  Válasz | 2003. március 16. 10:00 | Sorszám: 106
figyuzz, madárfióka, bármikor berakok egy dévidcsillagos, kapedlis macskát is, ha épp az a téma (van néhány ilyen képem is, nem jelent gondot)

A dávidcsillagotokkal úgy szórakozol, ahogy akarsz, nem érdekel, de a kokárdánkkal ne szórakozz, mert nem kaptál rá engedélyt, érthető?!


"amúgy pedig épp az vagyok, amit pillanatnyi uri kedvem diktál: ma kokárdás macska, zsidó ünnepen pedig dávidcsillagos cicus, mindig az alkalomhoz illően..."

Na igen, ez a csiki-csuki nagyon megy a magadfajtáknak.Ebből éltek. Ha akarom magyar, ha akarom zsidó, ahogy éppen pillanatnyi érdekem kívánja. Ezek vagytok.

kpista
  Válasz | 2003. március 16. 09:56 | Sorszám: 105
OFF
Turul, megküldtem az itteni címedre a zászlórúd készítő cég adatait.
kpista
  Válasz | 2003. március 16. 09:53 | Sorszám: 104
"persze ha csak szimplán anyázni akarsz egy jóízűt, akkor rosszal kezdtél ki, mint ez többen is tanusíthatják..."

Na!!
Neked sem kell egy kis anyázásért a szomszédba menned.

kpista
  Válasz | 2003. március 16. 09:46 | Sorszám: 103
Én is hasonlókra gondolok
sokaduma
  Válasz | 2003. március 16. 09:40 | Sorszám: 102
Számodra, kis kommunista-szimpatizáns, ezekszerint nem fontosak a következők: Csernobil agyonhalglatása, az ország teljes lerablása '90 előtt, a kroabeli márc.15-i békés felvonulások karhatalom általi szétveretései, többdiplomás emberek még utcaseprőként sem dolgozahttak, ha egyetlen rossz szavuk volt a rendszerre...
Na persze, ezek a dolgok a hozzád hasonlóknak nem fontosak. Egy ilyen ostoba, tudatlan fajankóval nincs értelme a tényeken alapuló vitának. Csak és kizárólag lózungokban tudsz "gondolkodni".
sokaduma
  Válasz | 2003. március 16. 09:33 | Sorszám: 101
Azért arra a bizonyos felsorolásra választ MÉG MINDIG NEM ADTÁL!
Te kis kultúráltka
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2003. március 16. 08:52 | Sorszám: 100
Ebben szerintem sincs semmi újdonság. Orbán ma kormányfőként éppúgy az EU mellett ágált volna ahogy Csurek ellene. + a kommancsok ellen. Az egyébként mindig aktuális. (Egyik úrra se voltam tennap kiváncsi.)

Szvsz kyu-ék felesleges rágódnak azon, hogy itten meg van 3.15. szelleme bigyózva, mert nincs. Csupán szerintem €U és 3.15. általában ellentétes dolgokat jelentett. Intergráció - Szeparáció. Illetve egy pontot kivéve: Unió Erdéllyel! Ezt az uniót én is támogatom!

Egyébként a 12 pont bármelyike aktuális ma is!

Tessék próbára tenni őket!

Robin Rúd
  Válasz | 2003. március 16. 08:15 | Sorszám: 99
BeszéljÜnk, Curius.
Nyiss egy topicot és nagy serényen mondd el mit tudsz a dologról, én is elmondom, azt' beszéljük meg. Hamar kiderül, bátorságodnál csak butaságod nagyobb.
Robin Rúd
  Válasz | 2003. március 16. 08:09 | Sorszám: 98
Jól visszamondtad, csak elfelejtetted hozzá az érveket. A helyzet az, hogy az Orbán kormány korruptságát nem a média találta ki, hanem a tények bizonyítják. E kormánynak két közvádas ügyben elítélt korrupt államtitkára volt (Várhegyi és Szabadi), sőt harmadikként sorakozik ehhez az egyik koalíciós bizottsági elnök is börtönben van. (Székely) Ez nem politikai vélemény, hanem kőkemény tény.

Ami pedig azt illeti, hogy milyen nehezen tűri a jobboldal szélsőséges fele a hatalomváltást, az nem kétséges. De a demokrácia ilyen. Hidd el nekem, hogy a másik oldal számára nem volt kisebb rémálom Orbánék négy éve, csak úgy látszik inkább képesek értelmes viselkedésre a baloldali szélsőségesek.

Örülök neki, hogy sorakoznak az "expolicit, meg az implicit kérdések", amik rengetegen vannak, de most nem jutnak eszedbe. Nyilván fontosak voltak.

karmincza
  Válasz | 2003. március 16. 01:28 | Sorszám: 97
jó éjt neked is, álmodj szépeket!
Turul
  Válasz | 2003. március 16. 01:11 | Sorszám: 96
Bocsánat Axe!

"Hm. A kokárdás macska (?) nekem valóban nem tűnt tréfésnak..."

Tréfli a magyarok szemében...

Vata
  Válasz | 2003. március 16. 00:59 | Sorszám: 95
Az ember általában "emberből" van. A szimpátia emberi dolog. Ezért van szerepe a dolgok megítélésében!

Például minden szimpátiám ellenére most menek alunni!
Neked is szép álmokat, - - bajszos angyalokat kívánok.

karmincza
  Válasz | 2003. március 16. 00:47 | Sorszám: 94
ha a filmről beszélsz, akkor "is"
meg arról is, hogy milyen véletlenek alakítanak egy-egy emberi sorsot, mennyiben jáccanak szerepet az egyéni szimpátiák mindenféle fontos döntésben, amiben elvileg nem szabadna szerepet jáccaniuk
Vata
  Válasz | 2003. március 16. 00:11 | Sorszám: 93
Ezzel egyetértek, bármennyire szeretlek kedves karmincza!
axe
  Válasz | 2003. március 16. 00:03 | Sorszám: 92
Humorzsák?

Hm. A kokárdás macska (?) nekem valóban nem tűnt tréfésnak... - már amennyiben viccelni akartál.

Azt hiszem, inkább egy ócska kis provokáció volt - véletlenül éppen egy nemzeti ünnepen.

Ünnepelni végtére is nagyon sokféleképpen lehet.

Ugye?

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola