Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » A mi rendőreink (15. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: A mi rendőreink
Gyöngy
  Válasz | 2007. június 19. 15:20 | Sorszám: 137
Bár velem kapcsolatban is volt egy IRL-re hajazó megjegyzése, én azért nem hagyom ott az iwiw-et. Nem könnyen adom be a derekamat, sem nyilkvánvaló ellenséggel, sem burkolttal szemben .
szkitya
  Válasz | 2007. június 19. 15:06 | Sorszám: 134
En is lemaradtam,mert nem volt net, hala a szolgaltatonak.
Egy ilyen ember megerdemli, hogy felvesd a nevet!
Tippem lenne, de ragalmazni nem akarok.
ZiliZ
  Válasz | 2007. június 19. 14:46 | Sorszám: 133
ki volt az?
milyen nikk?

hát ezért nem vagyok az iwiwen.
többek közt.

mpd
  Válasz | 2007. június 19. 14:04 | Sorszám: 131
szerencse...
Conceptos
  Válasz | 2007. június 18. 20:29 | Sorszám: 129
hehehe
processzor
  Válasz | 2007. június 18. 20:23 | Sorszám: 127
Lehet, hogy ő volt az?
http://www.arturkiraly.tvn.hu/movie/Ha_o_lett volna_gergenyi_helyeben.wmv

ElQurcsányi ebből vette a 0toleranciás elmebaját?

processzor
  Válasz | 2007. június 18. 20:12 | Sorszám: 126
Valahogy pl. azt a nagydarab kopasz marhát nem hallottam, hogy elfogták volna, pedig ő volt, aki csinbe vitte a többit. Érdekes, a felvételek alapján, h 23.-án szintén az első sorokban "kűzdött". Most március 15.-én, mintha ő is ott lett volna az Andrássy úton azok között, akiket a zsernyákok beengedtek a kordon mögé, később rebasz ruhában jelentek meg.
Meg fogom nézni a felvételeket, ha stimmel felrakom, akkor mégjobban pofára esel a dumáddal.
kapitamunista
  Válasz | 2007. június 07. 15:49 | Sorszám: 54
Mér', amikor kiszállt belőle egy ember, és becsukódott az ajtó, azután miért szálltak volna még ki, s azt a részt miért szedte volna le a HírTV??..
Bubuka
  Válasz | 2007. június 07. 15:38 | Sorszám: 53
Épp csak elmentem ebédelni, mire visszaj+ottem, megnéztem volna mégegyszer és hirtelen rövidebb lett. Igen, a Hír-Tv megvágta, leszedte a végét, pedig az volt a poén!!!
kapitamunista
  Válasz | 2007. június 07. 15:19 | Sorszám: 52
A Hírtv?..
Viccelsz..
Vagy újraforgatták a jelenetet?.. ;-)
Bubuka
  Válasz | 2007. június 07. 14:28 | Sorszám: 50
És már meg is vágták, amikor eloször láttam, mind kiszálltak a második liftbol és gyalog mentek. Biztos rájukszóltak, hogy ugyan már ejnye-bejnye. Kár, úgy volt igazán érdekes.
jobb_egyenes
  Válasz | 2007. június 05. 13:13 | Sorszám: 48
A lemaradt link: http://www.kuruc.info/reszletes.asp?MainID=6&HirID=12822
jobb_egyenes
  Válasz | 2007. június 05. 13:12 | Sorszám: 47
Van itt még csontváz a szekrényben...
Izé, már szekrény sincs, csontvázastul viszik
Idézet:
Olvasónk úgy tudja, Görényi bútort lop és szociális kedvezményt kér
2007-06-04. 01:31:23

Tudjuk, hogy Gergényi leváltásra került. Tegnap óta tudom, hogy méltányossági kérelmet nyújtott be az ORFK Lakásosztályára: jelenlegi szolgálati lakását mélyen a piaci ár alatt szeretné - eddigi 3 lakása mellé! - megvásárolni. Hiába no, szerinte ez jár neki...

Annyit még tudni érdemes, hogy azt a XII.kerületi "nagypolgári" lakást annak idején a megvétel után többmillió forint közpénzért újították fel, hogy az a főkapitányi igényeknek mindenben megfeleljen. Más becsületes ember egy élet munkájával szerez (esetleg) egy - korántsem ilyen kvalitásokkal bíró - lakást.

Péntek délután kaptam a Tevéből egy telefont, miszerint Gergényi irodája épp "felszámolás alatt" áll: ezerrel mentik ki a különféle bútorokat és használati tárgyakat az épületből a hátsó lift irányába.



Persze, ez csak jól átgondolt rendőrségi prevenció, nehogy a hullák kiboruljanak a szekrényekből...
Hát ezek még a röhejessé válástól sem félnek!
jobb_egyenes
  Válasz | 2007. június 05. 13:09 | Sorszám: 46
Wolfowitz ebbe bukott bele, az ilyen ügy máshol világraszóló botrány. Az szdsz, a nagy amerika-majmoló most meg kussol. Na ja, az elvhűség nem erőssége a madaraknak...
jogobella
  Válasz | 2007. június 04. 18:59 | Sorszám: 45
Van széthúzás?
-Mindenhol van széthúzás. Nem ez számít. A lényeg, hogy a csõcselékkel egyikünk sem tud azonosulni. Velük kapcsolatban egyetértés van. Õsszel, mikor várakoztunk az összecsapásokra, mindannyian tudtuk, hogy közös ügyért vagyunk és összetartozunk. Akkor a legjobboldalibb rendõrrõl is tudható volt, hogy velünk van, együtt vagyunk, hisz mi együtt láttuk a csõcseléket, tudtuk róluk, hogy többségük sima futballhuligán, aki csak a balhét keresi. Többségük azt sem tudta, miért van ott a többi, csak mivel életükben talán elõször beállhattak névtelenül egy sorba, ahol végre nem õket cikizik, hanem õk tûnhetnek keménynek, és ahol kiélhetik agressziójukat. Igy az is követ ragadott, aki talán azt sem tudja, milyen évet írunk, vagy mit ünneplünk mondjuk 56-ban. Rengeteg volt a félrészeg, látszólag buta, tanulatlan ember, akik akkor, talán akkor elõször tûztek ki kokárdát és kezdték hajtogatni, hogy "magyar rendõr velünk van",meg a többi marhaságot. Mitõl magyarabb az a rendõr, aki a gyújtogató, fosztogató csõcselék mellé áll? Szóval a kiszorítások, az oszlatások során nem volt széthúzás. Közös volt az ellenfél. Harag volt bennünk velük szemben és van is. Ebben egyezik minden rendõr. Pedig minket is érintenek a megszorítások, nekünk sem jó sokminden, de civilizált ember nem gyújtogat. Mi az alkotmányos rendet védjük, a közbiztonságot, nem a kormány hibáit. Az õrjöngõ gyújtogatás nem lehet megoldás semmire. Ahol mégis az, ott én nem szívesen élnék. Az nem civilizáció. A reviziós jelszavaknak, az árpád-sávnak, antiszemitizmusnak meg aztán végképp nem sok köze van a megszorítások miatti elégedetlenséghez. Ez most csak egy divat. Most divat azt hangoztatni, hogy "magyar vagyok". A baj az, hogy a tettekben nem nyilvánul ez meg. Milyen magyar az, aki a saját hazáját felgyújtja? Ezek az emberek simán bûnözõk.
-Hogy viselkedtek ezek az emberek elfogásuk után?
-Ez egy érdekes dolog. Az eltakart arcú, kövekkel dobáló figurák nagy többsége 16-20 éves srácok, akik elõállításukkor legtöbbször sírtak. Volt aki könyörgött, hogy bocsássunk meg neki, volt aki a mamáját hívta, mint egy gyerek. Többen bevizeltek.
-Az idõsebbek?
-Az idõsebbek is hasonlóan viselkedtek. Persze volt, aki mártír szerepbe bújt, de ez is csak addig tartott, amíg volt közönség, amíg volt kinek elõadni a szerepet. Késõbb az ilyen mártírok lettek a legcsöndesebbek, legközremûködõbbek.
-Mi jut eszedbe az árpád-sávról?
-Most? Az agymosott csõcselék. Errõl õk maguk tehetnek. Ma, az árpád-sàvot a provokáló, agresszív, összeférhetetlen emberek használják. Nekik köszönhetõen az árpád-sáv új jelentést kapott: a gyûlölködés, a hazaárulózás, a dobálózás, az utcai balhék jelképe lett. Erre asszociálok, ha meglátom.
-Sokan vagyunk így...
-Igen. Pedig nem is olyan rég még magam is Fejbõrt hallgattam.
-Valóban?
-Valóban.
-Rasszizmus?
-Sosem voltam rasszista. A fejbõrt sem buzgó nagymagyarként hallgattam, hanem mert tetszett zeneileg. Tényleg. Egyébként sokan csak a jó zene miatt kezdenek azonosulni az úgynevezett nemzeti oldallal. Tetszik nekik az összetartásról szóló, a valahova tartozás érzését nyújtó dalszöveg, meg a dallam is.

Részlet az igazkuruc portál rendőrstory cikkéből

pannonpuma
  Válasz | 2007. június 03. 23:11 | Sorszám: 43
Azért érdekes, ahogy Kósa is kifejtette, hogy a korrupt rendőrséghez az jön rendet rakni aki a sokszorosan korruptabb VPOP-t vezette.
pascal
  Válasz | 2007. június 03. 22:10 | Sorszám: 42
VPOP nem = rendőrség

Azt el tudom képzelni, hogy a vám- és pénzügyőrök, mint adóhatóság valóban kaptak jutalmat a bevétel függvényében. De azért érdekes színezete van a dolognak, hogy egy ilyen üggyel nyit az új főrendőr, akinek ugyebár éppen a rendőrség ERKÖLCSI rendjének visszaállítása, a korrupció letörése, stb. stb. lenne a küldetése.

Cyti
  Válasz | 2007. június 03. 19:15 | Sorszám: 41
Jó a munkahelyed.
Eddig az tudtuk, hogy a fegyveres testületekben alacsony a fizetés, rosszúl keresnek.
Tegnap a béremelésért tüntettek, akkor melyik nem igaz.
Vagy csak a gyalogkakukokra igaz az alacsony bér.
tiszavirág
  Válasz | 2007. június 03. 17:11 | Sorszám: 40
Decemberben és júliusban minden jobb helyen szoktak kapni az emberek prémiumot.
Nálunk is így van. Decemberben azért, mert jön a Karácsony, júliusban meg azért mert jön a nyaralás.

Májusban azok a munkatársak szoktak külön jutalomban részesülni, akik a május 31-én kötelezően leadandó mérleg/eredmény/éves jelentés dokumentumok elkészítésével vannak elfoglalva.

Egyébként tőlem Bencze József azzal a nővel kel vagy fekszik, akivel akar és tud.

pannonpuma
  Válasz | 2007. június 03. 15:57 | Sorszám: 39
Bencze József vezérőrnagy, az új országos rendőrfőkapitány még előző munkahelyén, a Vám és Pénzügyőrség Országos Parancsnokságán háromszor is pénzjutalomban részesítette barátnőjét, Gy. Kittyt, aki századosként annak a rendészeti főigazgatóságnak volt a főrevizora, amelyet Bencze József irányított országos rendőrfőkapitányi kinevezéséig.

Gy. Kitty néhány hónap alatt háromszor is kapott jutalmat. 2005. decemberében, illetve 2006. júliusában beosztásában végzett kiemelkedő munkájáért, teljesítményéért részesült elismerésben másokkal együtt, 2006. májusában pedig kiemelkedő szakmai munkája elismeréseként kapott pénzjutalmat. VPOP-s forrásaink azt is tudni vélték, Sipos Jenő VPOP-szóvivőnek azért kellett elhagynia szolgálati lakását, hogy Bencze beköltözhessen új barátnőjével az ingatlanba. Bencze megerősítette, hogy Sipos korábbi lakásába költözött, de azt mindketten cáfolták, hogy a szóvivőnek emiatt kellett onnan kiköltöznie.

Lajos bácsi
  Válasz | 2007. június 01. 12:42 | Sorszám: 35
Nem lehetne Szilvásit is 98 évre titkosítani? Addig se látni, se hallani nem lehetne...
mackó
  Válasz | 2007. június 01. 12:37 | Sorszám: 34
Azt röhögve kibírom.
Lajos bácsi
  Válasz | 2007. június 01. 12:18 | Sorszám: 33
Bion, bion.
sokaduma
  Válasz | 2007. június 01. 12:15 | Sorszám: 32
A szerződés 98 évre titkosítva lett.
onogur
  Válasz | 2007. június 01. 12:03 | Sorszám: 31
Akkor áruld már el lécci, hogy mennyit fizettek a fidesznácik a majomkungfu-oktatónak?

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola