Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » A mi rendőreink (13. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: A mi rendőreink
Ron
  Válasz | 2007. június 22. 09:50 | Sorszám: 201
Ezentúl ha bármilyen vitád valakivel, csak közöld vele ezt a dátumot és kész

Ezt most találtam tőled:

Nyíllal lőni szoktunk.
Hamarosan, ha nem takarodsz el az országunkból a magadfajtákkal, rátok.

Szép gondolat. Szimpatikus. Szájbarúgás szögescipővel, a másik lenyilazása... De hát ez a nemzeti oldal fóruma. Nagyon jó.

Ron
  Válasz | 2007. június 22. 09:45 | Sorszám: 200
Már bocsánat, de nemhiszem, hogy sikerült megértened, miről is beszélek. Lehet neked véleményed arról, melyik párt a jó választás, kinek mi tetszik, de ennek alapján kinyilvánítani azt, hogy valaki nem rendes magyar, hazafi, stb, az egy marhaság.

Elkaptam tegnap Orbán egy nyilatkozatát, amelyben azt mondta, hogy az eu-nak versenyképességi kérdés, hogy megegyezzenek, ezért mindent meg kell tenni ennek érdekében. Szóval az eu csak legyen versenyképes, itthon meg "nincs alku" ?
(Ezt mellesleg közgazdászok - természetesen ún ballibek - is szokták mondani, hogy ÁRT az országnak a folyamatos és ész nélküli konfrontáció, de hát azokat se kell komolyan venni, mindenesetre most az orákulum is kinyilatkoztatta, hogy nem árt, ha van olykor valami közös álláspont is. Mármint máshol.)

Szerintem ez az álláspont speciel nem tekinthető hazafiasnak, ha már itt tartunk. Nem kívánom megvitatni, mert úgyis gyurcsányozás lesz belőle, arra meg nem vagyok kíváncsi, egy példa volt arra, hogy mi alapján minősítünk.

"A Fidesz-szavazók nem kis része nem Orbánra szavazott, amikor Orbánra szavazott, hanem a Gyurcsány ELLEN. Mert a kettő nem összemérhető."

Ezt ugye nem tekinted spanyolviasznak? A választásokon ez így szokott lenni, az orbánfóbia és a gyurcsányfóbia ugyanúgy működik.
Ha tovább megyünk egy lépéssel, eljuthatunk odáig, hogy azért megy gyurcsány ellen a hecckampány (amfetamin függés, ideggyengeség), mert a jobboldal már most retteg attól, hogy OV megint beég a tv vitákon és a választáson, ezért megpróbálja eltávolítani a közéletből a folyamatos hazugságokkal és rágalmakkal.
Persze, marhaság az egész, csak átfordítottam egy tipikus jobboldali téveszmét az ellenkező oldalra. Általában Orbán fóbia sincs, Orbánnal történő egyet nem értés van, néha bosszankodás. Ahogy klubrádiós nyugdíjasok vannak, úgy vannak retardált -nyilván rohadtul nemzeti érzelmű - fröcsögő idióták is, akik Csintalannal, a jó útra tévedt komcsival váltanának pár szót a keresztnevükön szólítva egymást.

(Kíváncsi vagyok, elküld-e ma is az anyámba valaki, amúgy igaz magyar módjára : )

keri
  Válasz | 2007. június 21. 09:12 | Sorszám: 198
Úgy jön ide (de pontosan tudod, hogy hogyan), hogy tótavé az általad becitált írásban a szokásos orbanofóbiájával háborog, hogy ő is magyar, és kikéri magának, hogy csak az lehet magyar, aki a Fideszre szavaz.

Na most, akiben mocorog egy kis felelősség a nemzet iránt, vagy egyáltalán életében egyszer érezte már, hogy hova tartozik országilag, az életében nem fog erre a Gyurcsány nevű nyikhajra szavazni, mert morzsája sincs meg benne a nemzetért való felelősségnek. Pedig ez a miniszterelnökképzőben első osztályos anyag kéne legyen. Még a pufajkás Hornban is volt nemzeti érzés.

Hát innen jönn ide az Orbán, kedves Ron. Hogy vegyétek már észre: nem az Orbán a sátán, az alternatívátokkal van baj.
A Fidesz-szavazók nem kis része nem Orbánra szavazott, amikor Orbánra szavazott, hanem a Gyurcsány ELLEN. Mert a kettő nem összemérhető.

jogobella
  Válasz | 2007. június 21. 08:27 | Sorszám: 197
Mondjuk,emberünk is elgondolkodhatna az írásain....persze,ezt nem teszi.
Eccerűbb neki állni a másik savazásának.Tök mindegy ,hogy hogy ...illetve,dehogy mindegy .A példakép már megadta az irányt.Qrva honban,qrva magyarok....és az ilyenek meg,ráadásul,még a köztudatban is elfogadhatóvá teszik...undorító,bűzös az egész.És az is,aki ezt felvállalja!
Ron
  Válasz | 2007. június 21. 08:07 | Sorszám: 196
Folyamatos visszakérdezgetés helyett válaszolhatnál arra a kérdésre, milyen alapon osztogatod a magyarsághoz való tartozást.
Pont te...
Ron
  Válasz | 2007. június 21. 08:04 | Sorszám: 195
Ahh, így beszél egy igazi magyar demokrata
Szögescipő, szájbarúgás? Remélem, nem bátortalanodtál el
Időszakos Állat
  Válasz | 2007. június 21. 00:08 | Sorszám: 193
Ne részletezze.
Kit érdekel, hogy mit hazudozik összevissza?
Conceptos
  Válasz | 2007. június 20. 22:24 | Sorszám: 191
http://www.kuruc.info/reszletes.asp?MainID=1&HirID=13128

rossz gonosz magyarok!

Miert bantjatok a szegeny roma embereket?
Nem eleg hogy antiszemita fasiszta nep vagytok de meg ciganygyulolok is.

Hat csoda,hogy aztan szegeny ciganyok olyanokat mo
ndanak,hogy

Ezért utálom a magyarokat, meg tudnám ölni ôket egy kanál vízben

vagy

Büdös retkes magyar ge..je...


Hat ide jutottunk?! Ilyen emberek akarnak megolni minket?! Hat meddig?????!!!

Ron
  Válasz | 2007. június 20. 21:52 | Sorszám: 190
Naszóval ahhoz képest, hogy árnyalni akartad a kérdést, sikerült nagyon leegyszerűsítened.
Nem, természetesen nagyon rossz hazafi, ellentétben Orbánnal, aki viszont csodálatos hazafi.
És térjünk vissza ahhoz a kérdéshez, hogy hogy jön ahhoz bárki, hogy meghatározza, hogy ki tartozik a nemzethez és ki nem. Ehhez voltam bátor megjegyzést fűzni, csak neked mindenről gyurcsány jut az eszedbe.

Árnyalhatjuk is

Ron
  Válasz | 2007. június 20. 21:35 | Sorszám: 189
Hogy jön ez ide?
keri
  Válasz | 2007. június 20. 21:13 | Sorszám: 188
"Köztük O.V. is, aki Kisz titkár volt."

Linket, hivatkozást...

Conceptos
  Válasz | 2007. június 20. 21:05 | Sorszám: 187
Khhm hatborzongatoan ismeros a helyzet csonttollu.
Igencsak nem szeretik erre a kenyes temakat.


Kantorka rendorsegi jelentesbol szedted? Ja az mas.....a rendorseg mindig igazad mond toretlen becsulete van. akar Gorenyi is irhatta volna a jelentest,o a legbecsuletesebb....

keri
  Válasz | 2007. június 20. 20:58 | Sorszám: 186
Árnyaljuk a kérdést.
Véleményed szerint Magyarország jelenlegi miniszterelnöke jó hazafi? Egyáltalán: hazafi?

Most ne gondold a kifejezés mögé mindazokat a lózungokat, amikkel összefüggésben a liberális párttábor emlegetni szokta. Csak simán: (Magyar) hazafi-e Gyurcsány?

Igen / nem

Rendes Kis
  Válasz | 2007. június 20. 20:41 | Sorszám: 185
Te valami multicsöcsön lógsz vagy közvetlenül a pártkasszából tejelsz ?
Ron
  Válasz | 2007. június 20. 20:32 | Sorszám: 184
A cikkben foglalt kurvaanyázástól határozottan elhatárolódom, de amúgy a többit figyelmedbe ajánlom. Nem azért mert tótavé írta, hanem mert érthető megfogalmazása annak, miért kéne jobban meggondolnod, mielőtt ilyen értelmetlen kirohanásokat irkálsz.

<i> Tudjuk persze, honnan fúj a büdös. Itt valaki egyszer elkurjantotta magát, hogy aki magyar, az őrá szavaz. A nemzethez tartozás feltétele rá szavazni, mert ő a nemzeti oldal. Aki nem szavaz rá, az következésképpen nem tartozik a nemzethez. A rendszerváltás utáni legnagyobb privatizációs botrány. Bekerítette a forrást, lepakolt egy lakókocsit a bejárathoz, és úgy gondolja, hogy ő belépti díjat fog szedni a nemzetbe. </i>
http://w.blog.hu/2007/06/11/p96468#more96468

oszlató kék
  Válasz | 2007. június 20. 19:44 | Sorszám: 182
Hagyd má' rá. Elugat itt magába oszt jónapot.
tiszavirág
  Válasz | 2007. június 20. 19:41 | Sorszám: 181
Ez már szakállas vád, és már régen kibogozták, OV soha nem volt Kisz-titkár.
kántorka
  Válasz | 2007. június 20. 19:31 | Sorszám: 180
Igaz. Felháborító dolgok is történtek. mindenki elismeri.

De emiatt nem hibáztatható sem az egész rendőrség, sem a fél ország.

Nem hazudtam, linkeltem is a rendőrhírt.

Nem fröcsögök. Ha bárki visszolvassa párbeszédünket, láthatja, ki vagy kik fröcsögnek. Én nem tettem.

Arc nélkül vagyok? Te talán vállalod kiléted? Vagy a többiek?

kántorka
  Válasz | 2007. június 20. 19:26 | Sorszám: 179
Hol vannak kommunisták?
Nem az USA szövetségesei vagyunk? Nem NATO, EU ország vagyunk? Nem magántulajdon jellemzi a társadalmi berendezkedésünket?

Milyen kommunizmusról beszélsz?

Ja, hogy egyes politkusok az előző rendszerben is az élen voltak? Hát, igen. Például a fidesz, kdnp fele... Köztük O.V. is, aki Kisz titkár volt. Vagy a közt. elnök, aki szintén párttag volt. A kisebb neveket nem is említem...
Ezt még Molnár Balázs sem tagadja, sőt ő is hajtogatja...

Conceptos
  Válasz | 2007. június 20. 19:24 | Sorszám: 178
Felhaborito igazad van

Felhaborito,hogy milyen ostoba vagy es vagy szandekosan hazudsz vagy beetettek
Azonkivul felhaborito az is,hogy a fidesz nagygyulesen tortentek cseppet sem zavarnak teged,beteg agyadat.
Felhaborito,hogy bekes emberek szemeit vertek ki,hogy oreg embereket fujtak le es felhaborito ahogy rugtak a bekes rendorok a foldon fekvo embereket
Felhaborito szinten ahogy utottek a francia ferfit meg a tobbi turistat kiknek semmi kozuk se volt az egeszhez,es felhaborito,hogy Gyurcsany azt mondja ujra van bizalom

Felhaborito az arcatlansagod,ahogy itt hazudsz,mert sehol sem talalni olyan bejegyzest ahol rendornot terrorizalnak ''szilankokra torik a kezet'' es azt kiabaljak sikits kurva....es ha igy is tortent volna,azert nem hibaztathato a fel orszag,mit fele...70%a

Felhaborito,hogy itt frocsogsz arc nelkul,talan vallad magad es legyen ver a pucadban odaallni csonttollu ele es megmondani ki vagy,mert addig itt csak egy beszari arulo poccs vagy egy adat a vilaghalon,par betu egy feher lapon se neved se arcod. Igy nem is erdemes neked irni...taplo

kántorka
  Válasz | 2007. június 20. 19:23 | Sorszám: 177
Ne légy zaklatott! Nem éri meg.
Csak a rólad szóló cikket erősíti, ha gyűlölködsz.
Egyébként -sajnos- más webhelyeken is ott virít a cikk rólad...

Például a partizaninfo olvasói levelei közt. Az a baj ezzel, hogy pár nap múlva a google kidobja, ha a nevedet beírják. Szerintem írj nekik, hogy vegyék le sűrgőssen!

kántorka
  Válasz | 2007. június 20. 19:20 | Sorszám: 176
Nem értem, mire ez a hangnem.
Ha valaki benéz ide, elcsodálkozik rajtatok, hogy itt még a rendőrbűnözéről sem lehet beszámolni, pedig az erőszakos tettek az igazi társadalomra veszélyesek.
oszlató kék
  Válasz | 2007. június 20. 19:16 | Sorszám: 175
Csak lenne oszlatás, de a kummunisták kifalták a vizet a tartályból, oszt most kéket pisál a csendes többség.
Rendes Kis
  Válasz | 2007. június 20. 19:12 | Sorszám: 173
Rád bízom kántorkát.

Csonttollúról lekoptatni !
Oszlatás van !

oszlató kék
  Válasz | 2007. június 20. 19:10 | Sorszám: 172
Asztat szihikai bűnsegédnek híjják tavaj ősz óta.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola