A téma zárva.  A téma zárva.


Új téma  
A téma zárva.  A téma zárva.

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

 
előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Moderacio (10. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Moderacio
Root of all Evil
| 2002. november 21. 16:46 | Sorszám: 42
Megkerem vega felhasznalot, hogy tenyekkel igazolja a "frocsogve zsidozas" tenyet az Antlfinger Edvard hozzaszolasaban szereplo OSSZES nick eseteben (tudnillik a "Ti" haszalataval az osszes erintett nicket megvadolta).
Amennyiben erre nem kepes, kerem kerjen elnezest az indokolatlanul megsertett nickektol, vagy kenytelen leszek a hozzaszolasat szankcionalni!

Koszonettel!
Root of all Evil

Root of all Evil
| 2002. november 16. 00:30 | Sorszám: 41
pvcpadlot 3 napra, Ergot egy hetre letiltottam szemelyeskedes miatt.
Root of all Evil
| 2002. november 10. 22:58 | Sorszám: 40
GM-et, szemelyeskedo topic nyitasaert harom napra letiltottam.
Root of all Evil
| 2002. november 07. 09:01 | Sorszám: 39
ottoka, osszes "hozzaszolasaval" egyetemben, megszunt.
Root of all Evil
| 2002. november 05. 14:19 | Sorszám: 38
Amennyiben RES PUBLICA tovabb folytatja a topicrombolast BARMELYIK topicban, letiltom.
Root of all Evil
| 2002. október 21. 09:38 | Sorszám: 37
VILAGNAK VILAGA felhasznalot (figyelmeztetes utan lasd. szeptember 11.) alpari szemelyeskedesert letiltottam.
Root of all Evil
| 2002. október 17. 19:33 | Sorszám: 36
jehu-t a "Miépes pedagógusok, lelkészek" topic, illetve annak gyuloletkelto tartalma miatt letiltottam.
Root of all Evil
| 2002. október 12. 19:35 | Sorszám: 35
pusztaszo-t adminisztrativ eszkozokkel megkimeljuk attol, hogy le kelljen ereszkednie a forumtarsaihoz.
Root of all Evil
| 2002. október 12. 19:19 | Sorszám: 34
Holy War jogosultsagait megvontam
Root of all Evil
| 2002. október 10. 14:08 | Sorszám: 33
Kurucz-ot egy figyelmeztetes utan vegleg letiltottam.
Root of all Evil
| 2002. október 09. 11:10 | Sorszám: 32
Osspanyol es cuvee jogosultsagait 3 napra megvontam.
Root of all Evil
| 2002. október 07. 20:49 | Sorszám: 31
Meg egy megkozelitoleg ilyen tartalmu hozzaszolas Kuructol, mint amit toroltem a Dr. Regös áztatta el Orbánt Washingtonban? topicbol es vegleg letiltom.
Root of all Evil
| 2002. október 07. 07:48 | Sorszám: 30
A letiltas merteket harom napra modositottam a letiltottak (onogur, Phoenix es Piritos) visszakaptak jogosultsagaikat, de megkerem oket, hogy a szemelyeskedes helyett ameddig lehet, maradjanak az ervelesnel.
Root of all Evil
| 2002. október 06. 19:38 | Sorszám: 29
toloba topicflood miatt egy hetre letiltva.
Root of all Evil
| 2002. október 04. 19:01 | Sorszám: 28
onogur, Phoenix es Piritos forumtagok jogosultsagait egy hetre felfuggesztettem.
Root of all Evil
| 2002. szeptember 30. 11:47 | Sorszám: 27
Ha kalahu forumtars tovabbra sem kepes alkalmazkodni a Gondola forum tobbe-kevesbe kulturalt hangnemehez a kovetkezo a torolthoz hasonlo hangvetelu hozzaszolasanal megvonom a jogosultsagait.
Root of all Evil
| 2002. szeptember 22. 23:44 | Sorszám: 26
pvcpadlo az "idezetgyujtemenyert" ket hetre letiltva.
Az, hogy egyes kifejezeseket idezojelek koze tesz, meg nem mentesiti a moderacios szabalyok alol.
Root of all Evil
| 2002. szeptember 11. 13:54 | Sorszám: 25
Felhivom VILAGNAK VILAGA es Melnyikov felhasznaloink figyelmet, hogy az elmult egy hetben csak toluk szulettek olyan hozzaszolasok, melyeket hangnemuk miatt torolni kellett. Amennyiben ez a tendencia folyatodik, megvonom a hozzaszolasi jogosultsagukat.
Root of all Evil
| 2002. szeptember 02. 18:29 | Sorszám: 24
Barnust veglegesen, banyust egy hetre letiltottam gyulolkodo hozzaszolasaik miatt.
Root of all Evil
| 2002. július 24. 19:03 | Sorszám: 23
K. Pista jogosultsagait ket hetre megvontam. A "biboldozas", "cionkretenezes" nem illik ennek a forumnak a stilusaba.
A kovetkezo letiltas vegleges lesz.
Root of all Evil
| 2002. július 18. 11:05 | Sorszám: 22
Anti-politika nicket, tobbsegeben szemelyeskedo, serto jellegu hozzaszolasai miatt letiltottam. A hozzaszolasokat nem toroltem a kesobbi vitak megelozese erdekeben.
Root of all Evil
| 2002. július 16. 15:02 | Sorszám: 21
fikanicket es az altala inditott topicot megszuntettem.
Root of all Evil
| 2002. június 29. 14:12 | Sorszám: 19
Miutan bixii ket felhasznalonev altal hasznalt IP cimek azonossagat emlitette egy hozzaszolasaban a kovetkezo hozzaszolast helyeztem el az erintett topicban:
"Mivel nem feladatunk a beirt hozzaszolasok igazsagtartalmanak vizsgalata, de az emlitett informaciohoz csak jogserto uton juthatott hozza felhasznalo, igy jogosultsagait veglegesen megvonom."
Root of all Evil
| 2002. június 20. 16:05 | Sorszám: 18
Al Qaida nick jogosultsagait megvontam es osszes hozzaszolasat toroltem a nickneve miatt.

Egy tobb ezer halalaert felelos terrorszervezet neve nem "reklamozhato" nickkent a Gondolan.

Root of all Evil
| 2002. június 10. 12:15 | Sorszám: 17
raczpapa jogosultsagait egy het idotartamra megvontam.

Egyetlen hozzaszolonak sincs joga meghatarozni, hogy kik es miket irhatnakj ezen a forumon, amig betartjak a forumra vonatkozo szabalyokat!
Ez nem egy "jobbos" forum, hanem egy olyan forum, ahol igyekszunk biztositani a kulturalt tarsalgas felteteleit es mindenki, tekintet nelkul a politikai hovatartozasara jogosult elmondani a velemenyet a forum uzemeltetoi altal meghatarozott keretek kozott.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 

Új téma  
A téma zárva.  A téma zárva.
Téma megnyitása       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola