A téma zárva.  A téma zárva.


Új téma  
A téma zárva.  A téma zárva.

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

 
előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Moderacio (7. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Moderacio
Root of all Evil
| 2004. március 15. 16:21 | Sorszám: 123
A "A Szentendrei HÉV-en mikor robbantanak ?" topicot toroltem. Felhivom a forumfelhasznalok figyelmet a kovetkezo ket jogszabaly tiszteletben tartasara:

Rémhírterjesztés
Aki nagy nyilvánosság előtt olyan valótlan tényt vagy való tényt oly módon elferdítve állít vagy híresztel, amely alkalmas a köznyugalom megzavarására.

Közveszéllyel fenyegetés
Aki más előtt olyan a köznyugalom megzavarására alkalmas valótlan tényt állít, hogy közveszéllyel járó esemény bekövetkezése fenyeget.

Senkivel sem kivanok jogertelmezesi vitaba bonyolodni. Ha olyan hozzaszolast, vagy topicot talalok, amelyik szerintem belefer ebbe a kategoriaba, torolni fogom.

Root of all Evil
| 2004. március 12. 22:55 | Sorszám: 121
Postas Erno letiltva.
Ezentul lesz szives masik forumon "humorizalni" az ETA-val egy ketszaz halalos aldozatot kovetelo terrorcselekmeny utan.
Root of all Evil
| 2004. március 11. 19:56 | Sorszám: 120
Don Vittorio felhasznalo ma tulzasba vitte a szemelyeskedest.
Jogosultsagait megvontam.
Root of all Evil
| 2004. február 04. 22:42 | Sorszám: 118
FixY felhasznalot keresenek megfeleloen letiltottam.
Root of all Evil
| 2004. január 22. 21:01 | Sorszám: 117
Ritter egy hetre letiltva.
Ez alatt az egy het alatt kenytelen lesz mashol vigyorogni azon, hogy az amerikaiak polgari celpontokat bombaznak.
Root of all Evil
| 2004. január 15. 13:40 | Sorszám: 116
karmincza felhasznalot IRL adatokkal "jatszadozasert" letiltottam.
Az indexen jol begyakorolt eluldozosdi, itt nem megy.
Root of all Evil
| 2004. január 12. 09:51 | Sorszám: 115
ktor felhasznalo IRL adatkozlesert letiltva.
Amennyiben a forum@gondola.hu cimre elkuldi az erintett felhasznalonak azt a hozzaszolasat, melyben a gondola forumon nyilvanossagra hozta a kepzettseget, visszaadom a jogosultsgait.
Az azonositott, regisztralt uj nickjeit letiltom, osszes hozzaszolasat 24 orankent torlom.
Root of all Evil
| 2003. december 27. 15:56 | Sorszám: 114
Oxygene felhasznalot folyamatos topicrombolas miatt letiltottam.
Root of all Evil
| 2003. december 27. 13:52 | Sorszám: 113
"Bosnyák Zoltán" nick letiltva.
Azt hiszem valakik felretajekoztattak azzal kapcsolatban, hogy itt kielheti a gyulolkodeset.
A nem kulonosebben izleses nickvalasztas alapjan elegge egyertelmuek voltak a szandekai.
Root of all Evil
| 2003. december 25. 10:37 | Sorszám: 112
acontrecourant letiltva.
Lesz szives ezek utan karacsonykor egy masik forumon halttgyalazni a "pletykak szerint", valamint a Koves Slomo altal sem kifogasolt es szamos katolikus es reformatus pap altal megszentelt keresztallitast antiszemita cselekmenykent beallitani.
Root of all Evil
| 2003. december 07. 13:29 | Sorszám: 111
Megkerem az osszes felhasznalonkat es kiemelten Mercurius felhasznalot, hogy a jovoben csak ugy helyezzen el a forumban hosszas idegennyelvu idezeteket, ha azokat egy nehany mondatos magyar nyelvu osszefoglaloval is ellatja, ellenkezo esetben torolni leszek kenytelen.
Root of all Evil
| 2003. november 26. 20:12 | Sorszám: 110
Don es Gyongy felhasznalokat harom napra letiltottam, remelem addig lehiggadnak egy kicsit. Nem ez az elso topic, amit tonkretettek a szemelyes harcukkal.
Root of all Evil
| 2003. november 18. 23:17 | Sorszám: 109
M.P. fehasznalot, megteveszto email cim hasznalata es topicrombolas miatt letiltottam.
Root of all Evil
| 2003. november 15. 00:06 | Sorszám: 108
DLaca felhasznalot, mivel fegyelmeztetesem ellenere folytatta a topicrombolast, veglegesen letiltottam.
Root of all Evil
| 2003. november 14. 23:20 | Sorszám: 107
Vityka felhasznalot megteveszto email cim hasznalata miatt letiltottam.
Root of all Evil
| 2003. november 12. 06:53 | Sorszám: 106
konok felhasznalot veglegesen letiltottam, hozzaszolasait toroltem.
Azt hiszem nagyon eltevesztette a forumot...
Root of all Evil
| 2003. október 29. 07:32 | Sorszám: 103
oggi felhasznalot az ejjeli destruktiv amokfutasa miatt egy hetre letiltom, pedig vartam volna a valaszat a fotos topicban...
Root of all Evil
| 2003. október 15. 17:29 | Sorszám: 102
T. Don!

Ez az elso es egyben az utolso figyelmeztetes reszemrol.
Az utobbi hetekben tobb felhasznaloval szemben is olyan hangnemet ut meg, melyet nem akarok megturni ezen a forumon. Vitajukban nem tudok es nem is akarok allast foglalni, de velemenyem szerint barmilyen velemeny, illetve ellentetes allaspont kozlesere lehetoseg letezik a vitapartner gyalazasa nelkul is.
Nem ez az elso topic, melyet kenytelen leszek megtisztogatni a szemelyeskedetol, melyben on az egyik resztvevo.
Amennyiben keptelen alkalmazkodni ahhoz a minimalis kovetelmenyredszerhez, mait itt a forumon igyekszem betartatni, kenytelen lesz mas forumot keresni, nezetei ilyen stilusban valo kifejtesehez.

Root of all Evil
| 2003. október 02. 10:57 | Sorszám: 101
Mivel hatarozott figyelmeztetesem ellenere, mely pontosan a jaguar nickkel szuletett tapasztalatok alapjan irodott toloba felhasznalo letiltasa ideje alatt thenewxj uj nicket regisztralt es hozzaszolt a forumhoz, letiltasat veglegesse valtoztatom es ez vonatkozik az osszes ismert masodnickjere is.

Miutan toloba felhasznalot egyertelmuen figyelmeztettem letiltasa elott is es ezt is ugyanugy semmibe vette, mint a letiltasa utani fegyelmeztetesem, ugy velem a tovabbiakban nincs mirol targyalnunk.

Root of all Evil
| 2003. október 01. 20:52 | Sorszám: 100
Az "Elzavarták Újhelyit" topicbol:

NEM OFF
Mivel en is azon vagyok, hogy ne honosodjon meg itt az a stilus, ami esetleg teljesen hasznalhatatlanna tenne a forumot ezert a szandekos provokacioert toloba felhasznalot egy hetre letiltom. Mivel mar volt letiltasa a kovetkezo letiltas idotartama vegleges.
Amennyiben a letiltas ideje alatt masik nicken jelentkezik, szeinten veglegesitem a letiltast.

Root of all Evil
| 2003. szeptember 14. 12:32 | Sorszám: 99
A fujima neven jelentkezo letiltott pvcpadlo felhasznalot veglegesen letiltottam.
Root of all Evil
| 2003. szeptember 08. 07:45 | Sorszám: 98
Az UgocsaB - UNYdrogellen konglomeratumot veglegesen letiltottam.
Tobbszor hatarozottan figyelmeztettem, hogy ne rombolja a forumot azzal, hogy egy hozzaszolast tobb topicba masol be. Mara ezt mar odaig fejlesztette, hogy ket nicken 6-8 topicba irja be ugyanazokat az idezeteket.
Vegleg megelegeltem ezt a viselkedest.
Root of all Evil
| 2003. szeptember 02. 13:00 | Sorszám: 97
Nem szegyen az, ha teved az ember...
Csak a torlest kero telefon es a letiltas utan vettem eszre, hogy Konkoly mar maga kerte a cikk eltavolitasat, ezert a letiltast visszavonom.
Root of all Evil
| 2003. szeptember 02. 10:44 | Sorszám: 96
Idezet a Hont András Bencsikékről a Heti Válaszban topicbol:
A topicbol a szerzo keresere eltavolitottam azt a cikket, ami teljes terjedelmeben a penteki Heti Valaszban jelenik meg.
Mivel a regisztracio feltetele az, hogy a felhasznalo elfogadja, hogy a forumon nem tesz kozze jogvedett anyagot a szerzo engedelye nelkul es ezt a szabalyt Konkoly felhasznalo sulyosan megszegte, jogosultsagait veglegesen megvonom.
Root of all Evil
| 2003. augusztus 15. 13:08 | Sorszám: 95
glinos felhasznalot a Vaú: nemzeti szégyen! topicban nyujtott mai teljesitmenye alapjan vegleg letiltottam.
Ugyelni fogok arra, hogy kicsit nehezebb dolga legyen, mint a mostani nickvaltasakor volt.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 

Új téma  
A téma zárva.  A téma zárva.
Téma megnyitása       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola