A téma zárva.  A téma zárva.


Új téma  
A téma zárva.  A téma zárva.

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

 
előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Moderacio (9. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Moderacio
Root of all Evil
| 2003. március 06. 20:21 | Sorszám: 68
nick01 forumrombolasert letiltva
Root of all Evil
| 2003. február 23. 23:36 | Sorszám: 67
pvcpadlo jogosultsagait folyamatos provokacioi es kegyeletsertes (Melocco) miatt veglegesen megvontam.
Root of all Evil
| 2003. február 22. 08:08 | Sorszám: 66
2002. július 24.-ei igeretemhez hiven, K. Pista jogosultsagait a ma ejjeli minosithetetlen stilusu, gyalazkodo hazzaszolasai miatt veglegesen megvontem.
Root of all Evil
| 2003. február 16. 00:02 | Sorszám: 65
Nyomatekosan felhivom karmincza felhasznalo figyelmet, hogy hagyja abba a "mutyurkezest" es a forumtarsak egyeb serto nickeken torteno megszolitasat!
Root of all Evil
| 2003. február 09. 11:09 | Sorszám: 64
dr.Regős felhasznalot topicrombolasert, IRL adatok kiadasaert es szemelyeskedesert vegleg letiltottam.

Mintegy "mellekesen" macskamancs tartozék felhasznalot letiltottam. Nem kellene osszeteveszteni a gondola forumokat mas forumokkal, ahol a letiltas annyit jelent, hogy egy hetig mas nicket kell hasznalni.

Root of all Evil
| 2003. február 08. 16:13 | Sorszám: 63
A frissen megnyitott macskatappancsok eke nicket szemelyeskedesert letiltottam.

pvcpadlo felhasznalot topicrombolasert 3 napra letiltottam.

Root of all Evil
| 2003. február 08. 00:21 | Sorszám: 62
karmincza felhasznalot egy hetre letiltottam, miutan tobbszori figyelmeztetes ellenere tovabbra is serto jelzokkel illette vitapartnereit.
Root of all Evil
| 2003. február 07. 13:34 | Sorszám: 61
Antlfinger Edvárd nicket alpari szemelyeskedesert letiltottam.
Meg mielott valaki a Keres a moderatorhoz topicban megtalalhato kisse egyoldalu "Egyébként egy rossz szót sem szóltam senkire." kijelentesre alapozva moderatori onkenyt kialtana, ime a konkret okok:

2003. február 07. 12:31
"kezdődik az iskola én meg nem fogok ráérni minden kis pöccsel vitatkozni."

2003. február 06. 23:54
Te egy kolosszális f*sz vagy.

2003. február 06. 10:46
Fejezd már be, hüjegyerek! Mást se csinálsz ezen a fórumon csak belekötsz mindenbe!
Egyszerűen fasz vagy.

2003. február 07. 12:11
Vagy nagyon buta ember lehetsz ha pár rövid gondolatot nem vagy képes felfogni. Vagy nagyon aljas...
Tök mindegy egyik estben sem vagy alkalmas a velem való vitára. Amit már eddig is észrevettem. Egy bosszantó kis tetü vagy. Gondolatok nélkül teli fikázással.

2003. február 06. 11:32
Ki ez a fasz?

Root of all Evil
| 2003. február 03. 20:53 | Sorszám: 60
Angina Pectorist, mivel jogosultsagainak visszaadasa napjan ugyan ott folytatta, mint ahol a letiltasa napjan megallitottam, vegleg letiltottam.
Masodnickjei hozzafereset a forumhoz technikai uton nehezitem.
Root of all Evil
| 2003. január 29. 19:11 | Sorszám: 59
Angina Pectoris-t folyamatos offtopic szemelyeskedesert, jovo het hetfoig (2003.02.03.) letiltottam.
Root of all Evil
| 2003. január 09. 12:03 | Sorszám: 58
BETKÓ nicket, vallasgyalazas miatt letiltottam.
Root of all Evil
| 2003. január 07. 23:16 | Sorszám: 57
A Lwehet, hogy Medgyessy utálja az ortodox zsidókat? Vagy csak nincs kalapja? topicot toroltem.
Aki csak egy jo szaftos zsidozasra vagyik, az keressen mas forumot.
Root of all Evil
| 2003. január 07. 21:55 | Sorszám: 56
jaguar/tolobanak uzenem, hogy azt hagytam, hogy a letiltas utan a folyamatban levo ugyeit befejezze a masodnickjen, de uj temakba (Nemzeti) bekapcsolodni a masodnicken nem illik.
Root of all Evil
| 2003. január 07. 21:02 | Sorszám: 55
A "Nyílt levél Balczóhoz és ifjabb Hegedűshöz" topicbol

Tekintettel a topicban kisse elszabadulo indulatokra, sokadszorra hivom fel a tisztelt vitazok figyelmet, hogy a gondola forumot ne keverjek ossze mas forumokkal es ne probaljak meg az ott eluralkodott es mar elfogadott hangnemet, stilust itt is meghonositani, mert az en turelmem sem vegtelen!

Hogy konkretan mire gondolok, ime nehany olyan ok, ami miatt ebbol a topicbol jonehany hozzaszolast toroltem.

1. Nezetkulonbseg eseten nem kellene rogton betegnek es hazugnak nevezni a vitapartnert.
2. A vitapartnert a regisztralt nickjen illik szolitani, nem valamilyen kitalalat dehonesztalo jelzovel illetni.
3. Leginkabb nem illik, barmelyik hozzaszolo szuleit belekeverni az itteni vitaba!

Root of all Evil
| 2003. január 03. 16:29 | Sorszám: 54
toloba felhasznalo jogosultsagait ket hetre megvontam, mivel a Távozzon a "titkosügyi" államtitkár ! topicban szandekosan megprobalta osszemosni egy neonaci gyules resztvevoit es a Magyarorszagon jogszeruen mukodo MIEP part tagsagat.
Root of all Evil
| 2002. december 26. 15:53 | Sorszám: 53
Miutan La salle/galahad felhasznalonk egy stilisztikailag igen kiforrott es cizellalt levelben erdeklodott letiltasa okairol, ime egy kicsit kozvetlenebb stilusu indoklas, hatha ez mar ertheto lesz.

A gondola forum nem a sarki italmeres szinvonalara torekvo tarsalgo, ami azert jott volna letre, hogy a t. felhasznalok kielhessek valahol a napi verbalagresszio igenyuket. Ha egy felhasznalo keptelen egyetlen hozzaszolasat is a "karomkodas" gyujtofogalom ala besorolt szavak nelkul megfogalmazni, akkor azt a felhasznalot tavol fogom tartani ettol a forumtol.

Root of all Evil
| 2002. december 25. 13:20 | Sorszám: 51
Kita, szinten a "szeretet jegyeben", ujevig nem szolhat a forumhoz.
Root of all Evil
| 2002. december 24. 09:49 | Sorszám: 50
A La salle/galahad azonositokat alkalmazo felhasznalot egy hetre letiltottam a forum szellemehez nem illo stilusu hozzaszolasai miatt.
Legkozelebb vegleges letiltast alkalmazok.
Root of all Evil
| 2002. december 20. 23:38 | Sorszám: 49
menetrendet, Btk.-ba utkozo cselekmenyre felhivasert letiltottam.
Root of all Evil
| 2002. december 12. 08:46 | Sorszám: 48
EB URA FAKO, IRL adatokkal "jatszadozasa" miatt letiltva.
Root of all Evil
| 2002. december 07. 18:05 | Sorszám: 47
HitetlenTamaska nicket 2 hetre letiltottam, mivel a mai hozzaszolasainak tulnyomo tobbsege semmi mast nem tartalmazott, mint a vitapartnerei elmeallapotanak es tudasszintjenek provokativ ertekeleset.
Root of all Evil
| 2002. december 06. 16:30 | Sorszám: 46
Megkerem az Antlfinger Edvárd nick tulajdonosat, hogy nyilatkozzon, valoban o all-e az EB URA FAKO nick mogott, mert ha nem, akkor a megteveszto regisztracios emailcim miatt torlom az osszes hozzaszolasat es a nyitott topicjait.
Root of all Evil
| 2002. december 05. 18:16 | Sorszám: 45
pvcpadlo nyilasozasert egy hetre letiltva.
Root of all Evil
| 2002. december 02. 12:19 | Sorszám: 44
La salle es zeppelin felhasznalokat egy-egy hetre letiltottam. A hozzaszolasaik hangneme alapjan azt hiszem eltevesztettek a forumot.
Root of all Evil
| 2002. november 30. 10:07 | Sorszám: 43
Ha karmincza felhasznalo nem hagy fel az olyan felhasznalok "Kispofamnak" szolitasaval, akik kifejeztek ezzel kapcsolatos ellenerzeseiket, le fogom tiltani.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 

Új téma  
A téma zárva.  A téma zárva.
Téma megnyitása       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola