A téma zárva.  A téma zárva.


Új téma  
A téma zárva.  A téma zárva.

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

 
előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Moderacio (6. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Moderacio
Root of all Evil
| 2004. augusztus 22. 21:59 | Sorszám: 149
primordial felhasznalo nickrol nyitott, szemelyeskedo topic letrehozasaert vegleg letiltva.
Root of all Evil
| 2004. augusztus 10. 23:18 | Sorszám: 148
A Submind, Csinovnyik, Pénzkeresõ, piramiscsucsa nickeket regisztralo felhasznalo veglegesen letiltva.
Root of all Evil
| 2004. augusztus 06. 17:57 | Sorszám: 147
csupasziv felhasznalo letiltva.
Root of all Evil
| 2004. augusztus 03. 16:59 | Sorszám: 146
galusko felhasznalo letiltva.
Root of all Evil
| 2004. augusztus 03. 13:23 | Sorszám: 145
kacamicli felhasznalo 3 napra (pentekig) letiltva.
SEMMI nem indokolhatja, hogy egy itteni buta politikai adok-kapokba belekeverje a vitapartnere csaladtagjait.
Root of all Evil
| 2004. augusztus 02. 16:55 | Sorszám: 143
szokimondo ezentul mashol mondhatja ki a szavait.
Root of all Evil
| 2004. július 30. 19:51 | Sorszám: 142
A jelenleg avena neven futo letiltott pvcpadlo felhasznalo jogosultsagait tovabb korlatoztam.
Root of all Evil
| 2004. július 24. 17:39 | Sorszám: 141
Utoljara figyelmeztetem szokimondo felhasznalot, hogy amennyiben a zsidozason kivul nincs mas temaja, keressen maganak mas forumot, vagy epitsen maganak honlapot, ahol megismertetheti velemenyet a nagyvilaggal!
Root of all Evil
| 2004. július 20. 13:58 | Sorszám: 140
"arnhun" es "MVSZ Ifjúsági Szervezete" felhasznalokat veglegesen letiltottam. Az ilyen keretlen agitacio, visszatetszest szul es nem mellesleg forumrombolas. Tevekenyseguket ezentul vegezzek a szervezetuk sajat honlapjan.
Root of all Evil
| 2004. július 13. 02:34 | Sorszám: 139
Ritter felhasznalo az utobbi napokban alkalmazott, egyre durvabb kifejezeseket tartalmazo szemelyeskedo hozzaszolasai miatt 3 napra letiltva.
Root of all Evil
| 2004. június 25. 14:25 | Sorszám: 138
infomachine felhasznalo jogosultsagait megvontam, mivel az utobbi hetekben, gyakorlatilag csak mas felhasznalokkal valo konfrontaciora hasznalta a gondola forumot.
Root of all Evil
| 2004. június 12. 18:24 | Sorszám: 137
"hasznos" felhasznalo forumrombolasert veglegesen kitiltva a gondola forumbol.
Root of all Evil
| 2004. június 03. 10:10 | Sorszám: 136
Bőrharisnya felhasznalo sajat keresere letiltva.
Root of all Evil
| 2004. május 03. 07:05 | Sorszám: 135
demszkij felhasznalo az ejjeli, semmivel sem indokolhato szemelyeskedese es az ezzel jaro topicrombolasa miatt harom napra (csutortokig) letiltva.
Root of all Evil
| 2004. április 26. 23:27 | Sorszám: 134
macstappancsok éke felhasznalo vegleg letiltva.

Tobbszori figyelmeztetesem ellenere sem volt kepes normalis, emberi hangnemet hasznalni forumozasa kozben, mint ezt a ma esti topicja egyertelmuen bizonyitotta, ahol a vicehazmesterne stilus nem provokacio hatasara tort elo belole.

Ezentul keressen mas forumot a verbalagresszioja kielesehez.

Root of all Evil
| 2004. április 19. 15:08 | Sorszám: 133
macsek felhasznalo letiltva, osszes hozzaszolasa torolve
Root of all Evil
| 2004. április 19. 09:23 | Sorszám: 132
quenya felhasznalo vegleg letiltva, osszes hozzaszolasa torolve.
Azt hiszem egyertelmu voltam az uj nick hasznalataval kapcsolatban.

tartos beka felhasznalo topicrombolasert 3 napra letiltva.

Root of all Evil
| 2004. április 19. 01:25 | Sorszám: 131
macstappancsok éke, Beren es Mercurius felhasznalok szandekos topicrombolasert 3 napra (csutortokig) letiltva, mivel nehany nap alatt a sokadik topicot tettek tonkre magancsatarozasukkal.

Nehany figyelmeztetes:

1. Nem ajanlom, hogy a letiltas ideje alatt mas nicken visszajojjenek.
2. macstappancsok éke felhasznalo fejezze be a masok szexualis szokasait es csaladi viszonyait firtato hozzaszolasait VEGLEGESEN, mert mar sikerult atlepnie a toleranciam hatarait.
3. Mercurius felhasznalo felhagyhatna a kivalo strategiajaval, hogy amelyik topicban felfedezi macstappancsok éke felhasznalot azonnal nakitamad, mert ha eddig meg nem vette volna eszre, ezzel akadalyozza a forum rendeltetesszeru hasznalatat.
4. Beren felhasznalo lesz szives ebben a stilusban a Jobbik honlapjat vagy forumjat boldogitani a jovoben. A legkozelebbi topicnyitasanal, amit pusztan abbol a celbol nyit, hogy a leheto legtobbszor le tudja irni a cionnaci szot letiltom veglegesen.

Root of all Evil
| 2004. április 13. 14:05 | Sorszám: 130
Don felhasznalo veglegesen letiltva a Merényletet terveztek Budapesten topicban tett, Magyarorszagon vegrehajtott terrorcselekmeny elkoveteset helyeslo hozzaszolasa miatt.
Root of all Evil
| 2004. április 11. 15:32 | Sorszám: 129
Miutan Pinke15 felhasznalo harom napja keptelen felhagyni a keretlen reklammal es es folyamatosan teleszemeteli a forumot, letiltottam.
Root of all Evil
| 2004. április 03. 01:56 | Sorszám: 128
Rasszista hozzaszolasaert Ur szava felhasznalot vegleg letiltottam.
Javaslom, hogy ne probalkozzon a visszateressel, mert figyelmeztetes es kozlemenyezes nelkul torlom a hozzaszolasait es a regisztralt uj nickjeit.
Root of all Evil
| 2004. március 29. 19:31 | Sorszám: 127
Miutan a letiltott toloba felhasznalo, mar minimum harom nicket hasznal felvaltva, akar egy topicon belul is, tovabb korlatoztam a jogosultsagait.
Root of all Evil
| 2004. március 26. 09:04 | Sorszám: 126
Ritter felhasznalo egy hetig gondolkodhat, hogy megkockaztat-e meg egy olyan primitiv hozzaszolast, mint amit most toroltem.
A letiltasa legkozelebb vegleges.
Root of all Evil
| 2004. március 19. 20:10 | Sorszám: 125
Leon a pr. aljas kis IRL fenyegetozes miatt veglegesen letiltva.
Root of all Evil
| 2004. március 15. 21:26 | Sorszám: 124
Siros K. Ocsog felhasznalonak uzenem, hogy nagyon itt az ideje, hogy befejezze a nickregisztraciokat, egy-ket odaszolasra.
Ha a tovabbiakban is ezt a "munkamodszert" tapasztalom tole, nem csak az aktualis uj nicket tiltom le (ahogy most megteszem), hanem az osszes nickjet es ismet korlatozni fogom a gondola forum elereset.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 

Új téma  
A téma zárva.  A téma zárva.
Téma megnyitása       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola