A téma zárva.  A téma zárva.


Új téma  
A téma zárva.  A téma zárva.

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

 
előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Moderacio (11. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Moderacio
Root of all Evil
| 2002. június 05. 22:19 | Sorszám: 16
figyelő a Schmitt Pál lejáratása topicban nyujtott teljesitmenye alapjan letiltva. Az altala alkalmazott hangnem es karomkodasok lehet, hogy mas forumokon megengedettek, de a Gondolan nem.
Root of all Evil
| 2002. május 31. 15:23 | Sorszám: 15
drstarangelove hozzaszolasi jogosultsagat veglegesen megvontam.
Ezek utan lesz oly kedves es mas forumokat hasznal majd a tesztelesekhez, fenyegetozesekhez.
Mivel egy nicknek semmifele szemelysegi joga nincs kisse nevetseges a feljelentessel fenyegetozes, de azon is latszik, hogy komolyan vesszuk az ugyet, hogy kizarasaval megakadalyozzuk, hogy tovabbi serelmek erjek a forumonkon.
Root of all Evil
| 2002. május 24. 14:27 | Sorszám: 14
T. Vakond!

Meg egy ilyen hangvetelu hozzaszolas es kenytelen leszek megvonni a jogosultsagait!

Root of all Evil
| 2002. május 21. 09:04 | Sorszám: 13
Figyelmeztetem drstrangelove forumfelhasznalot, hogy a vitapartner minositese nem erv es ezen a forumon nem engedjuk a vitakat pusztan szemelyeskedesse zulleni. Ha kell akar "adminisztrativ" eszkozokkel is beavatkozunk.
Root of all Evil
| 2002. május 19. 17:16 | Sorszám: 12
Egyliberalbolsi felhasznalo szandekos topicrombolasert osszes hozzaszolasaval egyetemben megszunt.
Root of all Evil
| 2002. május 18. 11:41 | Sorszám: 11
galagad forumtars jogainak megvonasara kenyszerultem. Tobbszor figyelmeztettem, hogy az a hangnem, amit itt hasznalt, lehet, hogy az Origon, vagy az indexen elfogadott, de itt nem.
Root of all Evil
| 2002. május 16. 14:32 | Sorszám: 10
domos hozzaszolo jogosultsagait megvontam.
Root of all Evil
| 2002. május 16. 13:24 | Sorszám: 9
Amennyiben domos forumtars keptelen alkalmazkodni az ezen a forumon kialakult tobbe-kevesbe kulturalt hangnemhez, kenytelen leszek megvonni a jogosultsagait. Ez a forum nem AZ a forum ahonnan idejott es az atkoltozok tobbseget pontosan az ott eluralkodo hangnem uzte el, ami itt ezen a forumon nem kivanatos.
Root of all Evil
| 2002. május 15. 08:31 | Sorszám: 8
Utolso figyelmeztetes(ek).

Ha fatika forumtars nem kepes befejezni az tobbiek folyamatos provokalasat es a velemenyek utkoztetese helyett tovabbra is a szemelyeskedesnel marad, melyet a legutobbi, mar torolt hozzaszolasainal ordenare stilussal vegyitett, kenytelen leszek a forum felhasznaloi letszamat eggyel csokkenteni. Az internet mint olyan valoban szabad, am egy forumnal az uzemelteto hatarozza meg, hogy mit enged meg.

Szinten figyelmeztetem durcarc es galahad forumtarsakat, hogy kisereljenek meg kevesebb tragar jelzot alkalmazni a hozzaszolasaikban, ugyanis az altaluk alkalmazott stilus nem eppen fedi azt az ertekrendet, melyet a forum uzemeltetoi tamogatnanak.

Root of all Evil
| 2002. május 13. 08:46 | Sorszám: 7
Nyomatekosan felhivom sallow es galahad forumtarsak figyelmet, hogy surgosen valtoztassanak a hozzaszolasaik hangvetelen, ellenkezo esetben megvonom a jogosultsagaikat.

onogur furomtars figyelmet, szinten felhivnam arra, hogy a vitapartner patkanyozasa miatt ugyanugy a jogosultsagok megvonasa jar, mint a folyamatos nacizasert. Ha kifogasa van egy hozzaszolassal kapcsolatban akkor ertesitse a moderatorokat a regisztracional ismertetett szabalyok szerint a webmaster@gondola.hu cimen, vagy jelezze azt egy normalis hangvetelu hozzaszolassal az erintett topicban!

Root of all Evil
| 2002. április 28. 10:10 | Sorszám: 6
na_es jogosultsagait IRL adatkozles miatt megvontam.
Root of all Evil
| 2002. április 15. 20:55 | Sorszám: 5
Hunyadi Botond felhasznalo es hozzaszolasai, akaszgatasostul, provokaciostul megszuntek.
Root of all Evil
| 2002. április 09. 00:14 | Sorszám: 4
botond felhasznalo a topicjaval egyutt megszunt
Root of all Evil
| 2002. április 04. 13:35 | Sorszám: 3
Edvard jogosultsagait az akasztgatast javaslo hozzaszolasa miatt megvontam.
Root of all Evil
| 2002. január 28. 15:00 | Sorszám: 2
zerotolerancia stilusaval szemben zero toleranciat mutatunk. Hozzaszolasait toroltem, jogosultsagait megvontam. Az altala kepviselt stilus ezen a forumon megengedhetetlen.
Root of all Evil
| 2002. január 21. 12:52 | Sorszám: 1
tudokmindent IRL adatokkal jatszadozo hozzaszolasat toroltem, jogosultsagait megvontam.
Szeretnem azonban felhivni Robin Rud felhasznalonk figyelmet, hogy a pusztan szemelyeskedo hozzaszolasait torolni fogom es ez nem azert, mert nem lehet azt feszegetni, hogy ki tartja el a Gondolat, hanem azert, mert nem fogjuk megengedni, hogy itt is eluralkodjon az a stilus, ami jelenleg mas forumokat jellemez.
Root of all Evil
| 2002. január 03. 19:59 | Sorszám: 0
mylord felhasznalo egyetlen hozzaszolasat toroltem, jogosultsagait megvontam.
Nincs felhatalmazasa ahhoz, hogy eldontse, kinek van joga irni erre a forumra es kinek nincs.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 

Új téma  
A téma zárva.  A téma zárva.
Téma megnyitása       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola