A téma zárva.  A téma zárva.


Új téma  
A téma zárva.  A téma zárva.

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

 
előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Moderacio (4. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Moderacio
Root of all Evil
| 2007. március 30. 20:27 | Sorszám: 200
Az ámokfutás nyomait eltüntettem. Sokkal egyszerűbb lenne, ha a fórumlátogatók nem nyújtanának hatékony támogatást azoknak, akik rombolni járnak erre.

Ezzel kapcsolatban erdélyilány felhasználót is letiltom hétfőig, egyrészt azért, mert kb. annyi hozzászólást kellett tőle is törölnöm, mint az ámokfutótól, másrészt talán ennyi idő alatt rögzül, hogy mi a különbség a chat és a fórumok használati szokásai között.

Root of all Evil
| 2007. március 11. 19:49 | Sorszám: 199
kunigunda és "Csőcselék" felhasználókat letiltottam. Mindketten nagyon eltévesztették a fórumot.
Root of all Evil
| 2007. február 18. 14:08 | Sorszám: 198
karesz135 felhasznalot letiltottam, mert figyelmeztetesem ellenere keptelen volt az alapveto forumhasznalati normak betartasara.
Root of all Evil
| 2007. február 04. 19:20 | Sorszám: 197
laura123 felhasznalo letiltva.
Az arcatlansagnak is vannak hatarai...
Root of all Evil
| 2007. január 21. 23:56 | Sorszám: 196
Smith&Wesson felhasználó ismét elfeledkezett magáról.
Letiltva.
Root of all Evil
| 2006. augusztus 08. 08:49 | Sorszám: 195
Nationellt Motstand nevű felhasználónak sikerült még befutnia negyediknak.
Root of all Evil
| 2006. augusztus 08. 08:39 | Sorszám: 194
A nyári nagytakaritás keretében a többször figyelmeztetett mavo felhasználót, a gondolatolvasó és megmagyarázó Zimanko Tilla felhasználót és a szimpla privokátor Mátyáskirály talpmasszőre nevő felhasználót letiltottam.
Root of all Evil
| 2006. július 13. 00:56 | Sorszám: 193
Schwabisch felhasznalo (ex antilib, ex nagyonsokminden) ismet letiltva.
Lesz szives a sajat kis weboldalan, szepen nevvel ismertetni olyan stilusban a velemenyet, ahogy itt teszi, vagy vegre csinaljanak mar a kurucok egy forumot es ott duhongje ki magat.

V. Kobra Nitro forumrombolasert letiltva.

Root of all Evil
| 2006. február 13. 02:08 | Sorszám: 192
A frissen regisztralt antilib felhasznalo letiltva.
El lehet gondolkodni a kovetkezo lehetosegeken.
1. Kizarom a szolgaltatoja teljes cimtartomanyat es akkor lehet megint sirankozni tobb nicken az indexen!
2. Ha nem kepes moderalni magat, akkor en moderalom, megpedig ugy, hogy az uj nickjei OSSZES hozzaszolasat torlom, nem csak a torlest egyertelmuen megerdemloket, igy olyan informaciokat sem tud eljuttatni a forum olvasoihoz, melyeket elvileg megtehetne es lehet, hogy erdemes is lenne.
3. Probal alkalmazkodni a forum altal nyujtott keretekhez, melyek IMHO minden kritika ellenere, meg igy is eleg tagak.
Root of all Evil
| 2006. február 12. 19:22 | Sorszám: 191
Apostoll, ulema felhasznalok letiltva, ma hozzaszolasaik nagy resze torolve, tovabbi hozzaszolasaik felulvizsgalat alatt.

Mercurius felhasznalo Iszlam topicja lezarva, mert a topicnyito "nyilatkozataval" szemben a topicban folytatott tevekenysege kimerul abban, hogy tendenciozusan osszevalogatott tartalmu hozzaszolasaival egy vallas kepviseloivel szemben, ellenszenvet ebresszen.
Amennyiben tovabb folytatja eziranyu tevekenyseget komolyabb szankciokra szamithat, immar tobb honapos tevekenysege utan.

Root of all Evil
| 2005. november 01. 13:52 | Sorszám: 190
camelgun letiltva.
Ismet atlepett egy hatart, ami ezen a forumon meg elfogadhatonak tunik.
Root of all Evil
| 2005. október 13. 18:02 | Sorszám: 189
Ujbol aktivizalodo, tobbszorosen letiltott felhasznalonkat ismet letiltottam, topicjait toroltem.
Root of all Evil
| 2005. szeptember 11. 23:57 | Sorszám: 188
Amennyiben bihari_panorama felhasznalo tovabb folytatja a topicrombolast, kitiltom a forumrol.

Nem hatarozhatja meg, hogy a forum felhasznaloit milyen tema erdekelje, milyen temarol tarsalogjanak.
Ha ot egy tema nem erdekli, inkabb ne latogassa azt a topicot, mert a rombolasnak kovetkezmenyei lesznek!

Root of all Evil
| 2005. szeptember 02. 09:06 | Sorszám: 187
Henry letiltva.
Nem ajanlom, hogy egy honapon belul visszaterjen uj nicken.
Root of all Evil
| 2005. augusztus 05. 21:55 | Sorszám: 186
Dóra1976 felhasznalo letiltva.
Akinek egy ember halala nem jelent mast, mint egy ujabb alkalmat arra, hogy belerugjon a politikai ellenfeleibe, annak nincs helye ezen a forumon.
Root of all Evil
| 2005. július 23. 14:38 | Sorszám: 185
Beren felhasznalo a ma ejjeli amokfutasa miatt letiltva. Mint ahogy igertem a topicot is teljes egeszeben toroltem melyben az amokfutast elkovette.
Root of all Evil
| 2005. június 27. 22:23 | Sorszám: 184
Triton felhasznalo IRL "jatszadozasert" letiltva.
Hozzaszolasat nem torlom, mivel az erintett megvalaszolta.
Root of all Evil
| 2005. június 25. 05:11 | Sorszám: 183
Miutan Beren felhasznalo napok ota keptelen emberi hangnemben hozzaszolni a forumhoz, ujabb topicjat toroltem.

Ha tovabbra is keptelen a minimalis kovetelmenyek betartasara a tobbi topicja is igen rovid eletunek igerkezik.

Root of all Evil
| 2005. június 25. 05:06 | Sorszám: 182
Konkoly felhasznalo IRL adatok nyilvanossagrahozasaert vegleg letiltva.
Amennyiben azonosithato uj nicken jelentkezik az uj nicket kozlemenyezes nelkul letiltom, hozzaszolasait torlom.
Root of all Evil
| 2005. június 23. 09:42 | Sorszám: 181
Megkerem Beren felhasznalot, hogy zsidozasi igenyet kiserelje meg a sajat szerkeszteseben allo honlapon kielni, valamint a honlapjanak reklamigenyet ne a gondola forumon torteno topcnyitasokkal probalja megoldani!
Root of all Evil
| 2005. május 20. 23:47 | Sorszám: 180
vincent felhasznalo letiltva.
Root of all Evil
| 2005. április 24. 14:23 | Sorszám: 179
joseka felhasznalo vegleg letiltva.
Root of all Evil
| 2005. március 19. 16:54 | Sorszám: 178
Halder felhasznalo vegleg letiltva.
Root of all Evil
| 2005. március 14. 13:56 | Sorszám: 177
Vörös Csillag felhasznalo letiltva.
A kreativ megoldasokat megelozendo kozlom, hogy a tiltott onkenyuralmi jelkepket barmilyen bontasban es formaban tartalmazo nickeket letiltom.
Ugyanilyen megfontolasbol a Hitler, Sztalin, stb. nickek sem lesznek hosszu eletuek.
Root of all Evil
| 2005. március 11. 23:16 | Sorszám: 176
Eloszor es utoljara szolok.
Azert, mert a jobbik.net-en megjelentetnek valamit korantsem biztos, hogy az a gondola forumaban megjelenhet.
Legkozelebb nem csak torlok.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 

Új téma  
A téma zárva.  A téma zárva.
Téma megnyitása       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola