A téma zárva.  A téma zárva.


Új téma  
A téma zárva.  A téma zárva.

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

 
előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Moderacio (8. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Moderacio
Root of all Evil
| 2003. július 31. 10:38 | Sorszám: 94
Miutan hatarozott figyelmeztetesem ellenere sem hagyta abba a nyilasozast, bolondistokot veglegesen letiltottam.

alias3t letiltasat, merlegelve az onogur altar irtakat egy hetesre modositottam.

Root of all Evil
| 2003. július 29. 15:23 | Sorszám: 93
alias3t letiltasat veglegesre valtoztattam, mivel ideiglenes letiltasa utan azonnal uj nicken jelentkezett. ttt nicket veglegesen letiltottam.

bolondistokot veglegesen letiltom, ha nem fejezi be a szittyanacizast, nyilasozast.

Root of all Evil
| 2003. július 28. 19:46 | Sorszám: 92
alias3t topicrombolasert es folyamatos szemelyeskedesert egy hetre letiltva.
Root of all Evil
| 2003. június 22. 14:51 | Sorszám: 91
Gondoltam D211-rajongo elobb-utobb magatol rajon, hogy a folyamatos zsidozas nem elfogadott ezen a forumon, de erre tobb het nem volt eleg neki.
Veglegesen letiltottam.
Root of all Evil
| 2003. június 04. 14:54 | Sorszám: 90
Macskafogot legujabb szosszenete olvastan a "ketszinu zsidokrol", veglegesen letiltottam es a letiltas ideje alatt elkovetett ujabb vetsegert Jel letiltasat is veglegesre modositottam.
Root of all Evil
| 2003. június 03. 23:28 | Sorszám: 89
Jel forumfelhasznalot 3 napra letiltottam.
Azt hiszem most sem es a tovabbiakban sem lehet viataerv az, hogy valaki lezsidozza a vitapartneret. Nem azert, mert ezzel barkit is megsertene, hiszen a zsido szo nem szitokszo, hanem azert, mert qrvara semmi koze nincs a vitapartnere vallasahoz, szarmazasahoz.
Root of all Evil
| 2003. május 29. 16:31 | Sorszám: 88
Az erintett keresere, Macisajt letiltasat 5 napra mersekeltem.
Megkerem azonban a felhasznalot, hogy ne hozza at a gondola forumra mas forumok ellensegeskedeset. A gondola lehetoseget biztosit bizonyos keretek kozotta normalis hangvetelu tarsalgasra es inkabb erre kellene hasznalni, mint a mashol elszenvedett attrocitasok reklamozasara, megtorlasara.
Root of all Evil
| 2003. május 25. 09:52 | Sorszám: 87
Glorfindel IRL adatok kiadasa miatt veglegesen letiltva, hozzaferese korlatozva. Amennyiben azonosithatoan mas nicken visszajon azt is letiltom.
Root of all Evil
| 2003. május 24. 22:57 | Sorszám: 86
1. dP jogait veglegesen megvontam a letiltasra okot ado hozzaszolashoz tartozo hozzaferes jogait korlatoztam a gondola forumon.

2. Macisajt jogosultsagait ket hetre megvontam maganlevel nyilvanossagrahozatala miatt. Amennyiben barmilyen IRL adatot tartalmazott volna a level a letiltas vegleges lett volna.

3. karmincza jogosultsagait alpari hozzaszolasert 3 napra megvontam. Mar megint osszekeverte a forumokat.

Root of all Evil
| 2003. május 06. 21:48 | Sorszám: 84
bp7_fan nagyon eltevesztette a forumot.
Vegleg letiltva.
Root of all Evil
| 2003. április 30. 14:08 | Sorszám: 83
kalebet egy hetre letiltom.
Nem fogjuk atvenni azt a szokast, hogy, ha nem tetszik valakinek a velemenye az azonnal antiszemita es neonaci. A meg csak erintolegesen sem emlitett nepirtas belemagyarazasarol mar nem is beszelve.
Root of all Evil
| 2003. április 14. 17:22 | Sorszám: 82
Robin Rud felhasznalot, miutan letiltasa utan uj nicken azonnal ismet szemelyeskedni kezdett, a sajat javaslataval egyetertve, vegleg letiltottam.
Root of all Evil
| 2003. április 14. 00:00 | Sorszám: 81
Robin Rud, miutan napok ota keptelen arra, hogy szemelyeskedes nelkul nyilvanitson velemenyt, egy hetre letiltva.

karmincza a mai harmadik, tartalom nelkuli, pusztan szemelyeskedo provokativ hozzaszolasanak torlese utan 3 napra letiltva.

Root of all Evil
| 2003. április 13. 22:59 | Sorszám: 80
Haldír személyeskedésért végleg letiltva és bannolva.
Root of all Evil
| 2003. április 11. 08:33 | Sorszám: 79
2003.04.11. 00:00 perctől 2003.04.12 21:00-ig az EU belépéssel kapcsolatos népszavazás miatt kampánycsend lép életbe, mely sajnos az olyan interaktiv oldalakat is érinti, mint amilyen ez a fórum.
Az EU belépéssel kapcsolatos topicokat ideiglenesen lezártam.
Ezidő alatt megkérjük a tisztelt felhasználókat, hogy ne nyissanak új topicokat, illetve ne hozzanak fel régi lezáratlan topicokat, amik ezzel a témával foglalkoznak!

A jelenlegi állásfoglalás szerint a kampánycsend ideje alatt a régi tartalmak elérhetőek maradhatnak, de új tartalom nem kerülhet fel azoldalainkra, melyek alkalmasak a választói döntés befolyásolására.

Root of all Evil
| 2003. április 07. 18:59 | Sorszám: 78
Melnyikov felhasznalo az ejjeli-hajnali "produkciojaert" ket hetre letiltva.
("jellemtelen szarhazi", "Kocsogkem", "becstelen szarhazi", "nyomorult", "pondro")
Root of all Evil
| 2003. március 31. 12:21 | Sorszám: 77
Macisajt, szemelyeskedesert harom napra letiltva.
Root of all Evil
| 2003. március 31. 11:15 | Sorszám: 76
Tudom, hogy hihetetlenul dedos modszer, de nem tudok mast kitalalni.
karmincza es Macisajt kozott "tavolsagtarto rendeletet" leptetek eletbe. Ez azt jelenti, hogy ez a ket nick nem reagalhat egymas hozzaszolasaira, nem irhat hozzaszolast a masikrol, meg ugy sem, ha a masik indexes tevekenysegere hivatkozik.

Tobben szovatettek mar az indexen jonehany nick altal alkalmazott provokacios modszert, azaz azt, hogy egy nick megprobalja addig hergelni a masikat, maig az olyan hozzaszolast nem kovet le duheben, amiert letiltjak. En ezt a modszert itt nem engedem meg!

Nem ajanlom, hogy masodnickekkel probalkozzanak es ezt vehetik fenyegetesnek is!

Root of all Evil
| 2003. március 21. 09:57 | Sorszám: 75
karminczat es tolobat szandekos topicrombolasert harom napra letiltottam.
Macisajt felhasznalot letiltom egy napra, amig velhetoleg lehiggad annyira, hogy nevezi nem vitapartneret minden hozzaszolasaban manifeszt elmebetegnek.

Mindket felnek mondom, hogy letezik olyan megoldas is, hogy egyszeruen nem reagalunk a provokaciokra.

Root of all Evil
| 2003. március 17. 08:04 | Sorszám: 74
Antlfinger Edvárd nicket a ma esti teljesitmenye miatt egy hetre letiltottam a mar ismertetett feltetelekkel.
Root of all Evil
| 2003. március 16. 20:25 | Sorszám: 73
Cabernet hozzaszolot letiltottam es igeretemhez hiven kpista jogosultsagait veglegesen megvontam.
Root of all Evil
| 2003. március 16. 17:28 | Sorszám: 72
kpista hozzaszolot 3 napra letiltottam. Remelhetoleg ez ido alatt lehiggad annyira, hogy a politikai nezetkulonbsegek megoldasara nem a fogkiverest tartja egyedul udvozito modszernek es vitapartnereit nem urulekezi le hozzaszolasaiban.
Amennyiben a letiltas ideje alatt azonosithato uj nicken jelentkezik, vegleg letiltom.
Root of all Evil
| 2003. március 16. 17:25 | Sorszám: 71
gotike, celfeladatra letrehozott gyalazonicket letiltottam.
Root of all Evil
| 2003. március 09. 12:53 | Sorszám: 70
Csibuk felhasznalo ezutan lesz szives Szalasi Ferenc munkassagat egy masik forumban ismertetni.
Root of all Evil
| 2003. március 06. 20:25 | Sorszám: 69
igyigaz torolt hozzaszolas visszamasolasaert letiltva

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 

Új téma  
A téma zárva.  A téma zárva.
Téma megnyitása       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola