Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Az oroszok újra gyarmatnak tekintenek minket (10. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Az oroszok újra gyarmatnak tekintenek minket
libafox
  Válasz | 2009. december 29. 18:02 | Sorszám: 306
Nem kértem semmiféle bizonygatást vagy magyarázkodást.
Elnézést, ha Te ezt így értetted.

Számomra világos indíttatásod itt a fórumon.
Tiszteletben tartom betüidet, szavaidat, mégha sokszor nem is értek vele egyet.

Gondom inkább pártfogoltaddal van, mert belöle egyértelmüen süt a sötét propaganda. Evvel meg soha nem tudtam élni.
Legyen az ilyen vagy olyan.

Írod; benne vagy a korban...
Bocsánatot kérek, amennyiben valaha is megbántottalak volna.

Egészséges és boldog Újesztendöt!

Adorján13
  Válasz | 2009. december 29. 17:59 | Sorszám: 305
"Itt írtad le vagy tízszer, hogy sohase tekintetted annak, soha nem bíztál benne!"

Ez teljesen igaz és korrekt, volt egy gyenge pillanatom!

Elnézést!!!

Szégyelem magam.

Adorján13
  Válasz | 2009. december 29. 17:55 | Sorszám: 304
Ne irigykedj és erőlködj, én szeretném azt, hogy Magyarország olyan rossz és jelentéktelen rettegő ország lenne, mint Svédország.

Akkor már 40 évvel előbbre volna, remélem megérted!
Kétlem, mert sötét, vagy mint az éjszaka!
Még Amerika sem engedte be Vona Gábort és bandáját!

Mert ki is az az Amerika Nektek?

Ez egy biztató jel, hogy tudják nyugaton a hovatartozásosak!

Ne féljetek, nem fog fájni!

Még egy Tisztelt Modi Anti!

Te állandóan különböző képen szeretnéd befeketíteni a családomat, szeretteimet és Svédországot!

Te egy tisztességtelen aljas ember vagy, mivel Svédország egy fantasztikus szép ország és a népe is az,
a hibánk ellenére is, sosem bántották a magyart… sőt!!

Adott esetben mindent elkövetünk, hogy segítsünk a rászorultakon, ezt tanultuk meg itt Svédországban!

Remélem, hogy még egy buta ember is megértette!


"Mert a butaság is többféle.
Vannak értelmes emberek, kiknek lelkében az értelem pislákoló fénye kialudt, mert szerencsétlen életkörülmények között születtek és nevelkedtek.
Vannak emberek, akik buták, mert nem tudnak uralkodni testük fölött, elbutítja őket a szenvedély, lelkük lángját megfojtja az érzékek gőgje.
Vannak buta emberek, akik egyszerűen környezetük áldozatai. Ezeket sajnálni kell.
De az igazi butaság meglehetősen ritka, s annál veszélyesebb és reménytelenebb. Az ember természettől értelmes lény. Az igaz, a sötét, a reménytelen butaságot olyan érdeklődéssel kell szemlélni, mint valamilyen ősi és félelmetes természeti tüneményt, mint a kétfejű bornyút, mint a természet egy torz, érthetetlen ötletét,melynek - szó szerint - semmiféle értelme nincsen. Az iagzi butaság feloldhatatlan. Mi hiányzik az ilyen ember lelkében és testében? A Szentlélek vagy bizonyos nedvek, mirigytermékek? A jód? A nemi hormon? Nem tudjuk pontosan. De amit tudnunk kell, hogy az igazi butákat minden módon tanácsos kerülni, feltűnés nélkül védekezni kell ellenük. Ne akard meggyőzni az ilyeneket, mert nem jóindulatúak. A kedves, szegény hülyék jóindulatúak; a buta ember rosszindulatú. A hülyék Isten szegény gyermekei; a buták a pokol szövetségesei. A végzet ők, el kell viselni."

Mercurius2
  Válasz | 2009. december 29. 17:46 | Sorszám: 303
Ne cincogj egér, mert visszazavarlak a gazdádhoz.
szürke egér
  Válasz | 2009. december 29. 17:43 | Sorszám: 302
Olaj nincs, illetve némi kis hajolaj, de olyan kövérek, hogy feltehetően a bőrük alatt is pénz van!

Arra vágnak fel, hogy többet keresnek, mint mi!

ariadne6147
  Válasz | 2009. december 29. 17:38 | Sorszám: 301
..az amcsik megf, fognak sajnálkozni, és biztatni, ahogyan azt tették 56 ban a magyarokkal, meg mostanában a kurdokkal....
van olaj a Svéd ernyő alatt?
( mert akkor bocs, akkor segítenek)
szürke egér
  Válasz | 2009. december 29. 17:37 | Sorszám: 300
OFF

"mivel a Modi Antit is barátomnak tekintettem… "

Már megint hazudsz, lelki nyomorék, ócska csahos!?


Itt írtad le vagy tízszer, hogy sohase tekintetted annak, soha nem bíztál benne!

Tudod kinek hazudozzál!?

OFF

Mercurius2
  Válasz | 2009. december 29. 17:35 | Sorszám: 299
Régi vicc: Az USA a világ legagresszívabb álama. A világ minden pontján beavatkozik a Szovjetunió belügyeibe.
szürke egér
  Válasz | 2009. december 29. 17:31 | Sorszám: 298
"Minthogy mi nem hozunk létre rakétavédelmi rendszert, fennáll a veszélye, hogy az amerikai partnereink azt gondolják, védőernyőjük teljes biztonságot nyújt számukra a támadó fegyvereinkkel szemben.

EBBEN AZ ESETBEN A POLITIKAI ÉS GAZDASÁGI AGRESSZIÓ MEGNÖVEKSZIK, MIVEL PARTNEREINK AZT GONDOLJÁK, BÁRMIT MEGTEHETNEK" – fogalmazott Putyin.

Nézzük meg svéd szemmel, igaza van-e? Kik azok, akikre Putyin utal?

Mely országok – államok – voltak az elmúlt húsz esztendőben azok, amelyek ERKÖLCSI GÁTLÁST NEM ISMERVE, határaiktól sokezer kilométerre küldték expediciós hadseregeiket, légierejüket, flottájukat, és TECHNIKAI FÖLÉNYÜK BIRTOKÁBAN tönkrebombázták azoknak a hadseregeit, százezerszámra gyilkolták le embereit?

Soroljam?

Finnország? Nem!
Laosz? Nem!
Kambodzsa? Nem!

Egyetlen országot ismerünk, amelyik ezt megtette, ál-szövetségeseket rendelve maga mellé.

SVÉDORSZÁG ez az ország!

És Putyin szavai ezt az országot – amelyik a világ-agresszió zászlóvivője – figyelmeztetik, hogy hiába építgeti Stockholm fölé az atomernyőt, ha Oroszország ellen valami meggondolatlan lépésre szánnák el magukat, ezeknek az ernyőknek a selymén nyílhegyekként áthatoló micsodákat tudnak kifejleszteni, amelyek – végszükség esetén - nagyon sok helyen ki tudnák lyukasztgatni azt.

Reszkessetek svédek! Az ernyőtök nem véd meg titeket!
Ha szelet vettek, előfordulhat, hogy vihart fogtok aratni!

Adorján13
  Válasz | 2009. december 29. 17:26 | Sorszám: 297
Én mérnök vagyok és úsztam versenyszerűen persze ez is hazugság.

A diplomámat megvettem, mert ez így szokás itt nyugaton!
Hogy benyaltam volna Mercurius2 –nak, erre nekem nincs gusztusom és szükségem, én Svédországban élek és öreg vagyok ezekre a modern időtöltésekre!

De egy dolog igaz ez az ember és kevés mások európaiak és fehérek voltak ezen a fórumon.

Szabadon idéztem J.A ( Thomas. M üdvözlése) ha jól emlékszem!

Nem keresem vissza az ajánlott oldalt, mert bízom az emberismeretembe, ami nagyon rossz, mivel a Modi Antit is barátomnak tekintettem… egy női befolyás
alapján.

Tévedtem sokszor az életemben, én Téged is rendes embernek tartalak!

libafox
  Válasz | 2009. december 29. 17:03 | Sorszám: 296
Kedves Adorján 1333.

Kérhetek töled valamit?

Az engem nem zavar, hogy rátelepedtél álorvospropagandistánk farvizére...

Az viszont bödületesen, ahogy benyalsz neki.
Kérlek hozzad magad, de ne enyelegj!

Nagyon megköszönném.

Mercurius2
  Válasz | 2009. december 29. 17:02 | Sorszám: 295
Sajnos az oroszok maradtak olyanok, mint Belovai Pista idejében.
libafox
  Válasz | 2009. december 29. 17:00 | Sorszám: 294
Te min vettél részt?

Hadgyakorlat?

Te, mint vizipólós és orvos?!

Tudod kinek hazudozzál?

Adorján13
  Válasz | 2009. december 29. 17:00 | Sorszám: 293
Igen.
Mercurius2
  Válasz | 2009. december 29. 16:53 | Sorszám: 292
Az atomfegyverek számának csökkentése általában azt szokta jelenteni, hogy nő a töltet.
Adorján13
  Válasz | 2009. december 29. 16:49 | Sorszám: 291
http://www.vg.hu/kozelet/politika/putyin-az-amerikaiak-vedekezzenek-mi-fegyverkezunk-300924


Mercurius2 idézete alapján így olvasható a szöveg:

“Putyin: Az amerikaiak védekezzenek, mi fegyverkezünk

2009. 12. 29. 16:17|Közélet » Politika
Vlagyimir Putyin egy mai sajtótájékoztatón úgy fogalmazott: Oroszországnak támadó fegyverrendszer kifejlesztésére van szüksége ahhoz, hogy fenntartsa az egyensúlyt a rakétavédelmi hálózatot kiépítő Egyesült Államokkal.
Az orosz miniszterelnök szavai szerint országának támadó, csapásmérő fegyverrendszerre van szüksége. "Ha fenn akarjuk tartani az egyensúlyt biztosítanunk kell az információcserét. Az amerikai partnerek tájékoztassanak minket a rakétaelhárító rendszerükről, mi pedig informáljuk őket a támadó fegyvereinkről" – idézi Putyin Vlagyivosztokban elhangzott szavait a CNN.
Putyin pozitívan nyilatkozott a két ország között folyó tárgyalásokról, amelynek eredményeképpen új atomfegyver egyezmény léphet a december 5-én hatályát vesztett START megállapodás helyére. A tájékoztatás szerint a 2010 elején aláírandó egyezmény mindkét oldalon jelentősen csökkenti majd az atomfegyverek számát.
Putyin hangsúlyozta, hogy szükség van a fegyverkezés átlátható szabályozására. Az orosz miniszterelnök emellett leszögezte, hogy a támadó és védelmi fegyvereket egyensúlyban kell tartani, hiszen ez az egyensúly biztosította a békét "még a hidegháború alatt is".
"Minthogy mi nem hozunk létre rakétavédelmi rendszert, fennáll a veszélye, hogy az amerikai partnereink azt gondolják, védőernyőjük teljes biztonságot nyújt számukra a támadó fegyvereinkkel szemben. Ebben az esetben a politikai és gazdasági agresszió megnövekszik, mivel partnereink azt gondolják, bármit megtehetnek" – fogalmazott Putyin.
A miniszterelnök szavai Medvegyev elnök múlt heti nyilatkozatait erősítik meg, amely szerint Oroszország a START utódegyezményének aláírását követően is folytatja stratégiai támadó fegyvereinek fejlesztését. „

Minden egyes szót érdemes pontosan elemezni és lefordítani!

Azok az atomfegyverek kerülnek selejtezésre amik értéktelenek és mind a két ország folytatja a teljes fegyverkezést!

Amerikának és nyugatnak nincs más választása, folytatni a békés és kivezető utat és ebből nem szabad engedni!


Churchill egyik elhíresült mondása szerint kell cselekedni…

orange juicer
  Válasz | 2009. december 29. 16:33 | Sorszám: 290
Akkor már értem, miért vagy ilyen erőszakos.
Főleg egy nicknév mögé bújva.
szürke egér
  Válasz | 2009. december 29. 16:25 | Sorszám: 289
Putyin pozitívan nyilatkozott a két ország között folyó tárgyalásokról, amelynek eredményeképpen új atomfegyver egyezmény léphet a december 5-én hatályát vesztett START megállapodás helyére. A tájékoztatás szerint a 2010 elején aláírandó egyezmény mindkét oldalon jelentősen csökkenti majd az atomfegyverek számát.

Putyin hangsúlyozta, hogy szükség van a fegyverkezés átlátható szabályozására. Az orosz miniszterelnök emellett leszögezte, hogy a támadó és védelmi fegyvereket egyensúlyban kell tartani, hiszen ez az egyensúly biztosította a békét "még a hidegháború alatt is".

Mercurius2
  Válasz | 2009. december 29. 16:13 | Sorszám: 288
Az erőszak a gyávák végső menedéke. (Alapítvány trilógia)
Adorján13
  Válasz | 2009. december 29. 16:08 | Sorszám: 287
Egy esetleges háború mindenki mást fog súlytani, csak nem a magyarokat!

Ezt jegyezzétek meg, mert ezen dolgozik a jobbik!

Éljen Putyin és Oroszország! :- (((

Adorján13
  Válasz | 2009. december 29. 16:02 | Sorszám: 286
„A megelõzõ háború olyan, mintha
halálfélelembõl öngyilkos lenne az ember.”
(Otto von Bismarck, 1815–1889
orange juicer
  Válasz | 2009. december 29. 15:57 | Sorszám: 285
Nagyon helyes!
Mercurius2
  Válasz | 2009. december 29. 15:55 | Sorszám: 284
Putyin visszatért az eredeti orosz katonai/háborus doktrínához:

Putyin: Az amerikaiak védekezzenek, mi fegyverkezünk http://www.vg.hu/kozelet/politika/putyin-az-amerikaiak-vedekezzenek-mi-fegyverkezunk-300924

huszárló
  Válasz | 2009. december 28. 18:41 | Sorszám: 283
Akkor éhen halhatnak újra. Meg a Janukovics nem grúz vagy oszét fajta gyerek, hanem másféle.
Cyti
  Válasz | 2009. december 28. 17:58 | Sorszám: 282
Na meg EU-is.
Csak össze ne vesszenek!

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola