Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Előrehozott választások (18. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Előrehozott választások
Medi
  Válasz | 2008. október 13. 22:13 | Sorszám: 182
Abban reménykedem, hogy azok a gazdagok, akiknek van mit félteniük, azok végülis fellázadnak a kormány politikáján, és inkább a stabilitásban lesznek érdekeltek, nem a GyF féle 2020 féle futurista elképzelésben.
Rendes Kis
  Válasz | 2008. október 13. 22:06 | Sorszám: 181
Én is azt hiszem, hogy ez a bejelentés lökést ad a dolognak !
Rendes Kis
  Válasz | 2008. október 13. 22:00 | Sorszám: 180
Íme az ív: http://www.budakalasz-elorehozottvalasztas.hu/info.html
gattamelata
  Válasz | 2008. október 13. 21:54 | Sorszám: 179
A gyermekeimet en tolam a Fidesz fele,nem is tudom mit remeltem akkor,de amikor lattam,hogy ezek ma mar csak a falat boxoljak,akartam szolni nekik,hogy ti hogy gondoljatok???Hogyan??Ugy hogy elradikalozodtak!!Jobbik,Karpatia etcetera.A You tuben szoktam Karpatiat hallgatni,attol dobog a szivem,nem Orban bakafantoskodasain!
gattamelata
  Válasz | 2008. október 13. 21:52 | Sorszám: 178
Vannak ilyenek,de azok nem Fidesz kotodesuek,nagyreszt.
erus
  Válasz | 2008. október 13. 21:47 | Sorszám: 177
Hidd el!!!
Annak örülök, hogy még van ember ebben a Qurva országban, aki még hordozza a stafétabotot.
Van még Istenfélő és gerinces embner, aki bízik a jobb jövőben és nem adja fel az elveit. Nem fél a gumilövedékektől, a megaláztatásoktól és hisz abban, hogy egyszer tényleg demokrácia lesz hazánkban.
gattamelata
  Válasz | 2008. október 13. 21:25 | Sorszám: 176
A Gazdasagi lavina az igen!!A politikai felrecsuszas ha az is lavina a Fidesz reszerol kb ket eve indult el,akkor mikor magukat akartak csak a jobboldalon latni..Hulye dolog volt!!
Medi
  Válasz | 2008. október 13. 21:23 | Sorszám: 175
Úgy érted, hogy a lavina még csak most indult el?
gattamelata
  Válasz | 2008. október 13. 21:23 | Sorszám: 174
Ezek az emberek nem lehettek volna Kossuth katonai!!Ezek a mai emberek mar csak kikopott genetikailag roggyant kretenek,tisztelet a kivetelnek..
Medi
  Válasz | 2008. október 13. 21:22 | Sorszám: 173
"Ne blogot írjon Miniszterelnök úr, dolgozni tessék!"
(Navracsics)
erus
  Válasz | 2008. október 13. 21:20 | Sorszám: 172
HÁLA AZ ISTENNEK!!
Nem hiszed el mennyi hülye emberrel vitatkoztam én mostanában!
Nem a Fidesz kezdeményezése, akkor, Nem írjuk alá, mert bárki lefénymásoltatja. Mi van, ha az NBH elé kerül??
Hiába mondtam nekik, hogy mi már csak a láncunkat veszíthetjük.
Mit félnek az emberek?
"Gyáva népnek, nincs hazája".
Ha már van egy mobiltelefonjuk, akkor a hivatal már azt is tudja hány szál szőr van a nemiszervükön.
gattamelata
  Válasz | 2008. október 13. 14:45 | Sorszám: 171
Annak a szonak nem nagy jelentosege van a mai vilagban.Ti speciel mar utopisztikusan scifi-k vagytok.Ami ott tortenik arra meg kepzelt szo sincs...
mackó
  Válasz | 2008. október 13. 14:44 | Sorszám: 170
Bátky barátunk mondandójából kifelejtetted a scifit.
gattamelata
  Válasz | 2008. október 13. 14:44 | Sorszám: 169
Utalom Sorost de irigylem az eszet!!Arrol a fucking ven zsido Greencpenrol,megmondta,hogy neki ugy tunik/harom evvel ezelott/ez az ember nem ert a penzpolitikahoz!!Mara azt mondjak igaza volt!!
gattamelata
  Válasz | 2008. október 13. 14:41 | Sorszám: 168
Ez igy van!!!Mas a valsag az USA-ban es mas az EU-ban es megint mas a mi kis hazankban!!!

En megirtam korabban,en a valsagbol semmit sem erzek Abszolute semmit..Voilt egy idos magyar bacsi baratom,aki hazakoltozott holohazara..Azt mondta:Andras ha lehet ne irassal 401 K.Azt a penzt fektesd be masra,mert o elvesztette az o pekettjanak a 70% egy nap alatt!!Nem is irattam..Todd egy baratom azt mondta hulye vagy irasd te is!!Nem irattam.Tegnap Todd hivott,hogy ,ilyen igazam volt..Az itteni emberek nagyresze rendelkezik stockkal,vagy 401K vel.Mind bukott!!
Jomagam semmit sehol nem vesztettem.Ha penzem van antikot veszek,azt barmikor el tudom adni jobb aron..

Europa serulekenyebb!Ha az USA bukik kicsit,akkor ok is buknak kicsit nagyobbat,az EU keleti szektora meg szerintem nem is igazan erti meg ezeket a machinaciokat..

Joszip Broz
  Válasz | 2008. október 13. 14:37 | Sorszám: 167
Már most dögrováson vagyunk, csak még nem érezzük annyira, mert még tart a kis vagyonka amit fel lehet élni.

Persze ez alól kivételek, akiknek nincs mit felélniük, na azoknak nagyon nemkóser.

Meg kivételek - sőt kivételezettek - a tovaris Soros hit- és elvtársai, nekik aztán nincs miért aggódniuk, csupa derű és optimizmus a részük. Adja Isten, hogy Sorosnak legyen igaza, és már csak két hetük legyen rá.

jbatky
  Válasz | 2008. október 13. 14:34 | Sorszám: 166
(Az összes idevágó scifi szerint, amikor egy óriási katasztrófa miatt az USA-ban és Angliában elkezdik csökkenteni a fejadagokat, Kelet-Európát már elsöpörték az éhséglázadások...)
gattamelata
  Válasz | 2008. október 13. 14:29 | Sorszám: 165
Ugy vannak koma ezek mint amikor a faszi azon gondolkodik hogy legyen e a lannyal vagy ne.Mire raszanja magat,arra a lany mar reg mase!!!
gattamelata
  Válasz | 2008. október 13. 14:28 | Sorszám: 164
Az elobb halgattam Sorost,aki nem erti a kelet europai optiomizmust!Azt mondta varjanak meg ket hetet!!!
Joszip Broz
  Válasz | 2008. október 13. 14:24 | Sorszám: 163
Szvsz eddig sem volt különösebb ellenvetése a Fidesznek (pestiesen még jóhogy ), csak ahogy a Gatta kolléga mondja, nem mindegy hogy valaki csak mondogat, vagy pedig mozdul is.

Most úgy tűnik itt az ideje mozdulni, bár nem vagyok szagértő.

gattamelata
  Válasz | 2008. október 13. 14:21 | Sorszám: 162
Hat jo lenne ha valami mar tortenne,mielott az orszag dogrovasra kerul vegleg..
Joszip Broz
  Válasz | 2008. október 13. 14:18 | Sorszám: 161
Csattanós válasz (legalább is "törvényes") a nemzeti csúcsra. Ha lesznek aláírásgyűjtő ívek, szedem is össze a cspatomat. ...aztán lesz rá több gondunk, mint télen/tavasszal a részletekre jobban odafigyelni...
gattamelata
  Válasz | 2008. október 13. 14:17 | Sorszám: 160
Azert nem tamogatta,mert addig a Zorbannak uj dakota mondasokat kelett betanulni!!A FIDESZ olyan mint egy rosz ribanc,mindig akkor mozdul amikor mar keso,vagy mar nem kene..
honfi
  Válasz | 2008. október 13. 14:13 | Sorszám: 159
Eddig miért nem támogatta?
Rendes Kis
  Válasz | 2008. október 13. 14:06 | Sorszám: 158
A Fidesz is támogatja a budakalásziak kezdeményezését az előrehozott választásokról

Kedves Barátaink!

Újabb fejezetéhez érkezett az általunk útjára bocsátott kezdeményezés, amely vélhetően áttörést indít el az aláíróívek szükséges mennyisége és azok összegyűjtésének mielőbbi végrehajtása tekintetében.

A Fidesz Magyar Polgári Szövetség Elnöksége úgy döntött, hogy egyetért a Budakalászi Polgári Körök Szövetsége által elindított civil kezdeményezéssel, és aktívan támogatja.

Budakalászon október 16-án 17 óra kezdettel a Faluház Dísztermében kerül sor arra a rendezvényre, amelyen hivatalosan bejelenti a Fidesz csatlakozási szándékát ...

...

Vigyázó szemetek Kalászra vessétek!

Budakalászi Polgári Körök Szövetsége
... http://gondola.hu/cikkek/61695

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola