Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Székhelyi, a vessz(t)ő... (6. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Székhelyi, a vessz(t)ő...
Turul
  Válasz | 2005. március 27. 09:43 | Sorszám: 189
This domain name expired on 03/14/2005 and is pending renewal or deletion.

Lejárt a domain, fizetni kellene érte...

kivagyok
  Válasz | 2005. március 27. 09:29 | Sorszám: 188
Eddig bejött a Kincsem rádió a www.pannonradio.net
ma azonban egy angol weblap jött nézzétek már + nálatok is így van? Köszi!
szakall
  Válasz | 2005. március 26. 22:57 | Sorszám: 187
"(ha vannak még ott ilyenek)"

Úgy látod, vannak???

szakall
  Válasz | 2005. március 26. 22:55 | Sorszám: 186
Bár engem is csak most világosított meg az index e téren, de ugye tudják, a kartársak (PuPu és/vagy pvcpadló után szabadon), hogy Székhelyi úrelvtárs egy antiszemita náci?! Határozottan emléxem, amint egy orbáni évértékelő "vessző" szava után ezt a zárójelben nevesített valamelyik mélydemokrata kartársunk magából kikelve hosszasan fejtegette a polfórumon.
Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2005. március 26. 21:03 | Sorszám: 185
"Orbán és a gerinc?"

Jogos a kérdésed!

Sőt mi több: gondolatébresztő!

Felmerülnek további kérdések:

Horn és a gerinc? Mekeggy és a gerinc? Gyurcsányi és a gerinc? Kuncze és a gerinc?

S úgy általában:
Szadisták és a gerinc?

Messze vinne az asszociáció: kaleb és a gerinc?
Így ez utóbbi kérdést fel sem teszem, mert te ennél azért sokkal több vagy.

kaleb
  Válasz | 2005. március 26. 20:51 | Sorszám: 184
OFF

Csütörtök este és péntek délelőtt olvastuk. Én sajnos csak csütörtök este tudtam ott lenni. (Pénteken dolgoztam.) Kösz az érdeklődést.

Turul
  Válasz | 2005. március 26. 19:47 | Sorszám: 183
Amikor írtad, már vége volt.
A Megilát felolvastátok?
nemszadista
  Válasz | 2005. március 26. 19:23 | Sorszám: 182
Borzalmasan s..r 1 SGY-epigon ez az Árnyékszékhelyi..
A Szadesznak már csak ennyi tehetség jutott.
kaleb
  Válasz | 2005. március 26. 18:44 | Sorszám: 181
Off

Nem mondtam, egyébként ingyenes. 4-től vita is lesz, ha az érdekel. Részletes program pl. a Művész moziban levő szórólapon is van, meg biztos valahol a neten is.

kaleb
  Válasz | 2005. március 26. 18:42 | Sorszám: 180
OFF

Boldog Húsvétot!

(Egyébként mi még Purimnál tartunk, ezen a héten van. Ha időd engedi, és Pesten laksz, gyere el vasárnap a Gödörbe, jó zenéket hallhatsz. Fél 7- hajnal 1-ig, de különösen 1/2 10-től.)

Turul
  Válasz | 2005. március 26. 17:54 | Sorszám: 179
Nem bántom, elkezdtem a Húsvétot.

Neked is, előre: szép Széderestét és április 24-től kellemes Pészah-i 8 napot!

"mert kivezettelek Egyiptom országából, megváltalak benneteket kinyújtott karral, Népemmé teszlek benneteket, megmentlek a szolgasorból"

kaleb
  Válasz | 2005. március 26. 17:23 | Sorszám: 178
Úgy látszik, most már több pártnak is van Sándor Györgye
kaleb
  Válasz | 2005. március 26. 17:22 | Sorszám: 177
Idézet:
Székhelyi József gondolatai a küldöttgyûlés résztvevõihez
Ideje: 2005-03-20 21:41:00
Barátaim,

Mint a holt udvar mohikánja elrebegném, hol is politizálok… Országos Vezér, továbbiakban O.V. - szépen, összefogottan, érzelmesen tagolt elemzõ beszédében kifejtette: ha ma lenne kisdiák, csak traktorista lehetne. Csak. - Mint tudjuk, elveihez, érveihez következetesen ragaszkodó alkat lévén, O.V. - kitartó igyekezettel ezen alapvetést igazolta is. Traktorista lett.

Ily módon értelemszerûen kisdiák is egyben. Néhány újraszámolásos pótvizsgával színesített kanyarral - a nemzeti populizmus kisdiákja. Országos népvezér. Megbukodonozor. Taktikája, stratégiája átgondolt. Az egészpályás letámadás híveként félpályás lezárásokkal könnyített szeretett népe és az ország sorsán. Közben arra is volt, van és lesz energiája, hogy összeforrassza, ami összetartozik. Felismerte, hogy a nagy modell jobblábas balettcipõje pont olyan fincsi, mint az õ, O.V. szélsõballábas góllövõcipõje - és a szélekrõl csak úgy suhog a gól.

Elég egy kapu is. Kinek nem tetszik: Fel is csút - le is csút. Játékrendszereket váltó karizmája jól cselez, felelõsséget istenien passzol és képes feljutni a csútra. Így leszen Felcsút a regionális közigazgatás új decentruma. Rex of Derby County néven, mint hungaricum vonulhat be a történelmi Magyarországba. Õ maga pedig, mint Tokaj hímvesszeje, nektárt fog csöpögtetni - mindenhova. Pártja se legyen a többpártrendszer híve. Legyen több rendszer híveinek a pártja. Hatalmas húst a dolgozóknak!

Nem zászlót kell bontani, hanem csirkét! Bontottcsirkebontottcsirke - szerintem! Elegendõ néhány médiafogás. Rendelettel minden nap vasárnap. Tehát a vasárnapi újság napilapok, a demokratákok esti kiadásban is. Szabad demokrata nincs. Fogoly demokrata legyen. Kettõhúsz volt. Az áram én vagyok. Gázárcsökkenést. Ha már ilyen olcsó, akár ingyen gázt is. Mindenhová. Vagy megindulnak a testvéri traktorok a múltat végképp eltörölni. Mint a mókus fenn a fán, liberális oly vidám, csajkából ki sem fogy az étel. Recsk maga juszt is az enyém… Mer hát: ma a Szadesz? Homokhátság. Fõvárosa lesz Bia. - Mi meg játszuk itt az ügynök halálát... Pedig oly eccerû és honi: uraságoknál tiszttartó-elvtársaknál tartó-tiszt... És nem szegénykérdés van barátaim, hanem... Gazdagkérdés... tesó, hogy lettél ilyen kurva gazdag… Az elõbbire árnyalt "csak" a válasz - utóbbira csak nem érkezik... És miként egykori Hamlet mondom: be kell az ajtót zárni... és ez a tanácskozás térítse észre és vissza az SZDSZ-t ahhoz az õsihez, ami volt. Az eredeti alapszabály elsõ bekezdéséhez. Az SZDSZ szociálisan elkötelezett liberális párt. És új fényû nevén szólítsuk úgy, mint egykor: a régi, szép, becsületes nevén - SZDSZ.

Barátaim, Elnök úr köszönöm a szót

Székhelyi József




Forrás: www.szdsz.hu

----------------------

Ez rosszabb, mint amit idézni szoktak. Úgy látszik, most már több pártnak is Sándor Györgye.

Hogy Kókának tetszett, rá vall. De kiváncsi lennék, mit szóltak hozzá az SZDSZ irodalmilag iskolázottabb, jobb izléssel megáldott tagjai (ha vannak még ott ilyenek).

kaleb
  Válasz | 2005. március 26. 17:06 | Sorszám: 176
Ezt akár el is hiszem, nagyon meg lennék lepődve, ha Székhelyi jó szinházigazgató lenne. De ez egy más téma.
kaleb
  Válasz | 2005. március 26. 17:04 | Sorszám: 175
19/20-ban és 44-ben is a terror magyarok ellen irányult. Magyar terror magyarok ellen. Ami nem magyarok ellen irányult, azt őgy hívjuk, hogy háború. (44-ben)
kaleb
  Válasz | 2005. március 26. 17:03 | Sorszám: 174
OK, akkor hagy legyek kivétel. Én, mint baloldali, ezennel kijelentem, hogy szerintem nem helyes.

De elolvasom majd, mit írnak mások.

Turul
  Válasz | 2005. március 26. 15:47 | Sorszám: 173
A szegediek sem dícsérik:
"Emlékeztek a színházigazgató választás körúli idókre?
Bármely másik jelölt a 6 közül jobb lett volna, és ezt előre lehetett látni, de "magasabb" helyen így döntöttek, de nem ők sározódnak be még most sem, bár közvetve igen, csak nem fogják az adást, mert a protezsált a protezsálóra is rossz fényt vet. Egy ilyen "poénra"azonnali leváltás kellett volna a válasz, bármit tesznek fennt, ha tesznek, már nem hiteles."

"Oly sok pozitívum nemigen van hacsak az nem hogy a pesti haverok tollasodnak a szegedi szinészek meg nélkülöznek."

Turul
  Válasz | 2005. március 26. 15:43 | Sorszám: 172
Ez durva leszűkítése a magyarellenességnek.

Magyar ugyanúgy lehet magyarellenes, mint egy orosz, vagy kínai...

mandala
  Válasz | 2005. március 26. 15:19 | Sorszám: 171
" Jó ügyért bukni jobb, mint rossz ügy zászlaja alatt győzni. "

Ez igaz.
De akkor miért a rossz ügy zászlaja alá akarsz állni?

(( Kaleb, akinek még a "magyarellenes" szóval is baja van ... ))

kivagyok
  Válasz | 2005. március 26. 15:00 | Sorszám: 170
A gerincességről!
www.delmagyar.hu van 1 topic, ami Székhelyivel foglalkozik. Az egyik okostojás +kérdezte a ballibcsi irogatókat, h helyeslik-e a Himnusz idézetet ilyen helyen felhasználni. Igennel v. nemmel kérte a választ. érdemes elolvasni a sok ballibcsi miket írt be válaszul. EGYIK SE MERTE írni, h igen v. nem. Előtte + szidtak mindenkit a jobb oldalon, de amikor konkrétat kérdeztek, mind mellédumált. Érdemes elolvasni!!!!
kaleb
  Válasz | 2005. március 26. 14:57 | Sorszám: 169
"Azt sem, hogy másnap nem söpörtük el a magyarelleneseket."

Erre 2* volt a XX. században alkalom, 19/20-ban a fehérterror idején és 44/45-ben a nyilasterror idején. Most aztán várhattok az újabbra. Persze még eljöhet, de azért játszunk tiszta lappal. Ha eljön, olyan lesz, mint a korábbiak. Nem vagyok biztos, hogy akárcsak neked is tetszeni fog.

(Szinte biztos vagyok, hogy nem fog.)

kaleb
  Válasz | 2005. március 26. 14:54 | Sorszám: 168
Ezt nem értem. Nem járok oda. Megmagyarázhatnád.
kaleb
  Válasz | 2005. március 26. 14:53 | Sorszám: 167
"Akkor is a veszett fejsze nyelét szorongatod , amikor már biztos a bukás."

Bukás? Nem vagy te tulzottan sikerorientált? Jó ügyért bukni jobb, mint rossz ügy zászlaja alatt győzni.

kaleb
  Válasz | 2005. március 26. 14:51 | Sorszám: 166
Orbán és a gerinc?
kaleb
  Válasz | 2005. március 26. 14:51 | Sorszám: 165
"magyarellenes "

Vannak szavak, amelyek haszmálóikat besorolják. Ilyen ez is. Jól esik hordani ezt az egyenruhát? Vagy nem is tudod, milyen ruhát viselsz?

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola