Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Moderátor-figyelem felhívásának kísérlete (13. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Moderátor-figyelem felhívásának kísérlete
Balambér
  Válasz | 2004. július 13. 16:46 | Sorszám: 215
Az is bőségesen elég lenne,ha megszünne az "Amit szabad Jupiternek,nem szabad az ökörnek." alapállás.
onogur
  Válasz | 2004. július 13. 16:01 | Sorszám: 214
Üldözési mánia? Hehhehhe.
Ezexerint Te csak nicket meszelsz el, a mögötte lévő hús-vér ember akár azonnal visszatérhet más nick álarca megett.
Ezt jó tudni.
Csak nem tudom, mi ennek az értelme.

Igen, megköszönném, ha folytatnád. Még az is elképzelhető, hogy véletlenül becsúszik a felsoroltak közé egy ballib nick...

kacamicli
  Válasz | 2004. július 13. 15:53 | Sorszám: 213
jól mondod, csillagvirág, tedd is közzé - csak az attribuálásnál legyél kissé körültekintőbb és megfontoltabb... ))))
Gen
  Válasz | 2004. július 13. 15:39 | Sorszám: 212
onogur nyilatkozhatna, hogy mikor sulyosbodott, mar-mar klinikai szintre az uldozesi maniaja.

Egyebkent vegleg kitiltott nickek nem szivarognak vissza. Amikor a felhasznalo hozzafereset korlatoztam, az mindig kulon jeleztem.

Vegleg kitiltott nick egyebkent AE, Beren, demszkij es meg sorolhatnam. Legyen egyseges az elbiralas?

rastignac
  Válasz | 2004. július 13. 14:14 | Sorszám: 211
Kedves Mercurius!

Lelked rajta, de talán nem véletlenül hallgatnak a moderátorok e tárgyban.

Üdvözlettel: Rastignac

Mercurius
  Válasz | 2004. július 13. 14:03 | Sorszám: 210
Csak megjegyzem, hogy
1.magán emilládába az ember nem csak magán emileket kap

2.gyalázkodó, fenyegető leveleket ezentúl sem fogok magánlevélnek tekinteni, mert ezek ellen a nyilvánoság a védelem.

rastignac
  Válasz | 2004. július 13. 13:56 | Sorszám: 209
Kedves Onogur!

Köszönöm soraidat. Megtudtam mi a véleményed korábbi kérdésem tárgyát illetően.

Üdvözlettel: Rastignac

onogur
  Válasz | 2004. július 13. 13:54 | Sorszám: 208
Enyhe személyeskedés?
Én csak jeleztem, hogy nem hiszem el azt, hogy új felhasználó vagy, márciusi regisztrációdat követően csak olvasgattál és most jutottál el arra a pontra, hogy ellenállhatatlan kényszert éreztél a Macskaköröm kontra Mercurius vitában hozzászólni.

A magánlevél közhírré tétele tárgyában meg van véleményem. De mivel az nem fontos és nem is számít, hiszen magánvélemény, így nem osztom meg másokkal.

kacamicli
  Válasz | 2004. július 13. 13:43 | Sorszám: 207
Ez mán az ű dóga, hogy beismeri-e.

aszem arra várhatunk a végítéletig... szegény Mercuriusnak se lehet könnyű egy ekkora beégéssel, noch dazu pont velem szemben... )))

Flammarion
  Válasz | 2004. július 13. 13:39 | Sorszám: 206
Többnyire. sőt, vannak egy páran, akik a sorok közt is olvasnak, és jó mulatnak.De bármikor kérdezhetsz, explicitebb leszek.
kacamicli
  Válasz | 2004. július 13. 13:36 | Sorszám: 205
mintha már kiderült volna, hogy azt a bizonyos levelet nem én küldtem
úgyhogy csak olyanakat tulajdonítsál nekem, ami a macskosz@yahoo.com címről jön
ami nem onnan jött, ahhoz semmi közöm
rastignac
  Válasz | 2004. július 13. 13:34 | Sorszám: 204
Kedves Ogonur!

MPD-hez intézett kérdésem hozzád is szól, valamint egy korábbi kérdésemre nem kaptam érdemi választ, enyhe személyeskedésen kívül.

Üdvözlettel: Rastignac

rastignac
  Válasz | 2004. július 13. 13:31 | Sorszám: 203
Kedves PMD!

Arra gondolsz akire én Jobbegyenessel /is/ gondoltatok?

Üdvözlettel: Rastignac

Mercurius
  Válasz | 2004. július 13. 13:29 | Sorszám: 202
Gen,

Felhívom a figyelmed, hogyén ezt írtam:

"Igen macsek szokott magán emilládákat megbombázni az általam beidézetnél még ocsmányabb írásokkal is, sőt ebben egy kedves ísmerőse is közre szokott időnként működni. Ezt is idézték már itt a moderátor topicban, de jelenleg nem lehet addig visszamenni. Root megteheti, hogy ezt az állítást is igazolja, de előfordulhat, hogy az eredeti beírók benéznek ide és ők is megerősíthetik."

Te ennek a mondatnak önkényesen levágtad a végét és átdefiniáltad a értelmét, de alaposan. Ez eredeti mondatnak semmi köze nem volt az emillistákra való feliratáshoz. Hadd ne minősítselek.

rastignac
  Válasz | 2004. július 13. 13:27 | Sorszám: 201
Kedves Jobbegyenes!

Arra is gondolsz aki ezt a hozzászólást megeresztette?

Üdvözlettel: Rastignac

mpd
  Válasz | 2004. július 13. 13:08 | Sorszám: 200
Ez mán az ű dóga, hogy beismeri-e.
Ebbe' meg neked van igazad.
polites
  Válasz | 2004. július 13. 12:15 | Sorszám: 199
OFF

"kezeltesd a felidafóbiádat, mielőtt totálisan elhatalmasodik rajtad és mindenütt macskákat látsz"

inkább "ailourofóbia"
http://www15.brinkster.com/bootbharat/pages/phobias.htm

onogur
  Válasz | 2004. július 13. 11:17 | Sorszám: 198
Szerintem most már abba lehet fejezni ezt az egész ügyet.
Tények:
1./ Nem Macskacicli küldözgetett leveleket, mert az nem szokása. ( Megjegyzem, én még soha nem kaptam "szeretetcsomagot" a gondolás emilcímemre, az indekszesre viszont, amit már két éve nem használok, a mai napig jön minden, főleg vírus. Tehát talán az Index vagy a Munkáspárt fórumán kellene keresni az elkövetőt, ott, ahol Mercurius sűrűn előfordul )

2./ Gen nyilatkozhatna, hogy milyen háttéralku történt, melynek következtében szivárognak vissza a véglegesen kitiltott nickek.

kacamicli
  Válasz | 2004. július 13. 11:09 | Sorszám: 197
igazán abbahagyhatnád az aljas rágalmazásaidat

senkinek az emilládáját nem bombáztam, és senkinek nem küldtem olyat levelet, ami nem a rendes emilcímemről jött
ezekben olykor valóban nem túl cizellált stílusban írtam, viszont semmi olyat nem írtam egyetlen levélben sem, amit már a fórumon ne írtam volna le, és ne vállalnék IRL is

elmehecc a bús bánatos ...-ba az aljas rágalmaiddal együtt

ui.
1. csak halkan jegyzem meg, hogy Bőrharisnya az indexen vegyesen bombázza a fórumtársakat, jobbosokat-balosokat egyaránt - ezt is csak azért árulom el, hogy belepancsoljak a prekoncepciódba... ))))

2. hosszú sportolói múlttal a hátad megett lett volna időd megtanulni, hogyan kell szépen, elegénsan veszíteni

3. kezeltesd a felidafóbiádat, mielőtt totálisan elhatalmasodik rajtad és mindenütt macskákat látsz... ))))

kacamicli
  Válasz | 2004. július 13. 10:55 | Sorszám: 196
- kapott levelet, ha nem is Kacamacától

nézd, Mercurius rühell engem - szíve joga
ezzel szemben aljasul megrágalmazott olyasmivel, amit nem követtem el
továbbá soha, senkinek nem írtam a nem rendes emilcímemről, és soha semmi olyat nem írtam, amit a fórumon már nem vágtam a pofikájába

te azt írod: tévedett
rendben, ez is belefér, mindenki szokott tévedni uriember ilyenkor belátja, hogy mellélőtt és elrebeg egy halk meaklumpát, és az ügy a lovagiasság szabályai szering le van rendezve, utána továbbra is vígan rühellhetik egymást

én spec. nem várom el Mercuriustól, hogy meaklumpázzon, mert bele is döglene
viszont az télleg mókás, hogy miután páran felhívják a figyelmét, hogy részéről kapitális mellélövés esete forog fenn, egyre erősebben köti az ebét a karóhoz

akottyabot
  Válasz | 2004. július 13. 09:56 | Sorszám: 195
Idézet:
is feliratta az altala latogatott homoszexualis tartalmakat tartalmazo levelezolistakra.

mpd
  Válasz | 2004. július 13. 09:54 | Sorszám: 194
Te érted is, amit írsz?
mpd
  Válasz | 2004. július 13. 09:52 | Sorszám: 193
Ne báncsd, tévedett oszt kész.
Viszont a tények tények:
- kapott levelet, ha nem is Kacamacától
- letiltott nikk gazdája vígan fórumozik.
Bár, meg kell jegyeznem, utóbbi kategória engem nem zavar, még Toloba se, csak a tények kedvéért jegyeztem meg.
mpd
  Válasz | 2004. július 13. 09:47 | Sorszám: 192
Ne felejtsd el az eftásozást se, Ali eftás, ha már árulkodol!!!
Te Júdás.
alias3t
  Válasz | 2004. július 13. 09:37 | Sorszám: 191
Újra megkérdezném, ha már fogadóóra van, hogy mennyiben esik a szabályok alá, vagy azokon kívül, ha egy olvtárs naponta 10x kommunistának nevez valakit?
Ha már az "antiszemita" minősítésért volt már letiltás, nem kéne ilyen esetben legalább egy figyelmeztetést megereszteni?

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola