Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Moderátor-figyelem felhívásának kísérlete (9. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Moderátor-figyelem felhívásának kísérlete
kacamicli
  Válasz | 2004. július 14. 11:12 | Sorszám: 318
nézd, kicsiszívem, mi pontosan tudjuk, hogy hol és min vesztünk össze - visszakövethető, tiszta ügy

azzal viszont nem tudok mit kezdeni, hogy valaki - akivel viszonylag jól elvoltam - egy szép napon arra ébred, mindenféle "előzmény" nélkül, hogy én egy kártékony maca vagyok, akit mindenáron ki kell ebrudalni innen, és hipp-hopp nekiáll ezt az életcélját megvalósítani
ha meg nekiállt megvalósítnai, akkor ne csodálkozzon és ne játssza az agyát, ha az adok-kapokban neki is jut, mert ez egy ilyen játék

onogur
  Válasz | 2004. július 14. 10:57 | Sorszám: 317
Már írtam: elképzelhetetlennek tartom azt, hogy aljas módon és inkognítóban leveleket küldözgetnél valamiféle mélbokszokba. Sok minden rosszat tudnék rólad feltételezni, de hátulról sohasem támadsz, csak face to face.
Ettől függetlenül itt néhányan kurvára meg vagyunk sértődve egymásra, egy bizonyos szinten mindenkinek igaza is van.
Azért akkor is röhej ez a vihar a biliben.
kacamicli
  Válasz | 2004. július 14. 10:54 | Sorszám: 316
nnna, megtaláltam a mélymagyarozást is
parancsolj

Téma: Kérés a moderátorhoz (4)

macstappancsok éke 2004. április 24. 21:28 | Sorszám: 305
[...]
arról nem is beszélve, hogy - mint említettem volt - nem én cionnáciztam több hozzászóláson át, ergo enyhén nevetséges ezt rajtam számonkérni - ezt talán azokkal vitassa meg, akiknek ez a kedvenc szófordulatuk, úgymint pölö melnyikov és jobbegyenes (utóbbi 670+ hozzászólása között kábé harmincszor fordul elő, olykor váltakozva a judeofasisztával, ezzel szemben az én 2100+ hozzászólásomban összesen 5 esetben fordul elő a "mélymagyar", 4 esetben nevezett fórumtárs cionnácizásáért, 1 esetben a biboldózásért cserébe - ezt csak összehasonlításképpen jegyzem meg... )

az egész menet megtalálható abban a topikban - az az izé ott alant lelkesen cionnácizott, aztán amikor kapott cserébe egy "mélymagyart", akkor hipp-hopp ott termett a moderációs topikban, és elkezdett rinyálni
visszaolvasható 252-től felfele

kacamicli
  Válasz | 2004. július 14. 10:46 | Sorszám: 315
nézd, kicsiszívem, ha téged b*sztatnának programszerűen, előre megfontolt szándékkal, te se tartanád röhejesnek
továbbá te se tartanád röhejesnek, ha olyasmivel rágalmaznának, amit nem követtél el

ezektől az apróságoktól eltekintve valóban az... )))

kacamicli
  Válasz | 2004. július 14. 10:39 | Sorszám: 314
nézd, Mpd, két lehetősége is volt a tisztes visszavonulásra

először amikor rámutattam, hogy nem én regisztráltam a pijotrovics@freemail.hu címről, ergo nem küldhettem neki semmiféle levelet arról a címről
másodszor, amikor Gen is megerősítte, hogy nem én regisztráltam arról a címről

ok, nekem nem hiszi el
de amikor Gen mondta, akkor elereszthetett volna egy "bocs, tévedtem"-emet, és a visszavonulással együtt az "arcát" is megőrzi, mert mindenkivel előfordul, hogy mellélő

egyikkel sem élt
úgyhogy ne nekem magyarázz, hanem neki - ha neki a fórumadmin szava se jó egy ilyen ügyben, akkor sajnos menthetetlen
(ja, és emlékeztetnélek arra az örömtáncra, amit lejtett április vége felé, amikor macstappancsok éke ment a levesbe, ami szintén egy roppant elegáns dolog volt)

onogur
  Válasz | 2004. július 14. 10:38 | Sorszám: 313
Néha Te is nézhetnéd egy kívülálló szemével a dolgokat.
Mondd, nem röhejes, ami itt történik?
Felnőtt, középkorú emberek időt és pénzt nem kímélve hülyeségeken vitatkozgatnak.
Azt hiszem, én be is fejeztem egy időre.
kacamicli
  Válasz | 2004. július 14. 10:31 | Sorszám: 312
ha az embert folyamatosan b@sztatják, akkor egy ideig tűr.

na látod, ezzel én is így vagyok
Mercurius meg programszerűen b*sztatott, úgyhogy viszontkapta - én nem rinyáltam, hogy Mercuriust állítsák le, hanem szépen lerendeztem topikon belül
nem tudom, mitől alakult ki a felidafóbiája, de hát ez már legyen az ő baja... ))))


Mercurius Válasz | 2004. április 16. 03:50 | Sorszám: 148
Nem olvasom karmincza összes szösszentét. Csak ha éppen az utamba kerül. Számomra nyilvánvaló, hogy a Gondola egészét igyekszik provokálni. Nem hasznos az ő stilusában viszont válaszolni. Szerinmtem ezzel együtt a megfefelő stilusban történő kiborítása a jogos önvédelem kategóriájába tartozik.

mpd
  Válasz | 2004. július 14. 10:26 | Sorszám: 311
Khm.
Stílus, stílus.
Nem véletlen, hogy a régi kínaiak nagyon vigyáztak arra, ellenfeleiknek hagyjanak lehetőséget a tisztességes visszavonulásra, mert ha az illető nem tudott anélkül visszakozni, hogy "arcot veszítsen", akkor abból haragszomrád lett, a béke minden esélye nélkül.
kacamicli
  Válasz | 2004. július 14. 10:11 | Sorszám: 309
Haggyad már, ne nehezítsd a dolgát, földön fekvőbe nem rúgunk!!

nézd, Mpd, lassacskán három napja képtelen elegánsan elismerni, hogy tévedett, hanem minden nap rátesz még egy lapáttal - ezt én spec. nem nevezném "földön fekvésnek"

mint említettem volt, szíve joga rühellni - az viszont nem szíve joga, hogy miután bebizonyosodott, hogy semmi közöm az általa idézett levélhez, ugyanott folytassa az aljas rágalmazásait


ui.
1. a spiró-verset nem én írtam... ahogy a Mercurius által kapott levélkéket sem )))
2. eccer megnéztem, hányszor hagyta el a klaviatúrámat a "mélymagyar" szó - meg fogsz lepődni: kábé 3-4 alkalommal, többnyire akkor, amikor ez az izé, itt alant, hevesen zsidózott (cionnáciott) - majd megkeresem, mert aszem a moderációs topikban megvan

onogur
  Válasz | 2004. július 14. 10:05 | Sorszám: 306
"1. Ha karminczat letiltom (veglegesen), akkor pl. teged es onogurt (csak ket kiragadott pelda) is le kellene tiltanom, hiszen nem talalok karmincatol olyan "anyazos" hozzaszolast, aminek ne talalnam meg a parjat reszetekrol es erre mar mindefele csatornan felhivtam a figyelmed."

No igen.
Tudod, Gen, ha az embert folyamatosan b@sztatják, akkor egy ideig tűr. Csak, miután a saját bőrén érzi, hogy a moderátor a füle botját sem mozdítja, előbb-utóbb elszakad a cérna és jön az, amit a jogászok önbíráskodásnak neveznek.
Ölég rossz a memóriám, de nem emléxem olyanra, hogy Mercurius vagy szerény személyem Karmincához hasonló mocskolódásra vetemedett volna. Öreg harcosként a kurvaanyázást már mexoktam, de a "vén hülye" szerű beszólások akasztottak ki igazán, ezért szálltam be Mercurius mellé, pedig az utóbbi időben nem igazán mondható felhőtlenül barátinak a kapcsolatunk...
Persze, figyelmeztetést csak mi kaptunk, Őmacskasága nyugodtan garázdálkodhat.

Gen
  Válasz | 2004. július 14. 09:22 | Sorszám: 305
Mercurius,

1. Ha karminczat letiltom (veglegesen), akkor pl. teged es onogurt (csak ket kiragadott pelda) is le kellene tiltanom, hiszen nem talalok karmincatol olyan "anyazos" hozzaszolast, aminek ne talalnam meg a parjat reszetekrol es erre mar mindefele csatornan felhivtam a figyelmed.

2. Amikor utoljara letiltottam (azt hiszem a macskatappancsok eke nicket) es napokig valoban nem jelentkezett a gondolan (ellenoriztem) meg mindig folyamatosan vele foglalkoztatok.
Lasd:Gen 2004. április 28. 12:06 | Sorszám: 334
Mercurius!
Fejezd be legyszives, mert ugyan nem hiszed el, de teged is letiltalak.
"Matska" ismet csak a te b@szogatasod miatt kerult elo.

3. A hozzaszolasod eleve "csusza" volt, mert megprobaltad benne a mailbombazast es a levelirast osszemosni.

4. A moderaciot, ha nem is alaaknazni, de befolyasolni igyekszel. Mint mar emlitettem, ha o repul a levesbe, akkor itt meg jonehany nick is repulne, veled egyutt, ha nem irjuk ki a gondola forum fejlecebe, hogy azok barmit megtehetnek, akikkel mar egyutt vacsoraztam, bar ez is egy lehetoseg.

5. Meg mindig nem ertem, hogy a folyamatos lazadozas helyett, miert nem hasznaljatok pl. a kaszino forumot, ami macskabiztos es pontosan az volt a celja, hogy "vedettebb" terepet biztositson, hasonloan az index most megvalosult klubforum rendszerehez, de ti szerintem a forum uzembehelyezese ota sem voltatok kepesek elni ezzel a lehetoseggel.

mpd
  Válasz | 2004. július 14. 08:06 | Sorszám: 304
Emellett, mongyuk, Jobbegyenesnek is tartozik egy klumpával, hiszen ő beidézte, amit Gen kétségbe vont.
mpd
  Válasz | 2004. július 14. 07:56 | Sorszám: 303
Haggyad már, ne nehezítsd a dolgát, földön fekvőbe nem rúgunk!!
mpd
  Válasz | 2004. július 14. 07:54 | Sorszám: 302
Nemtom. A nikkvadászat újabban nagyon hidegen hagy.
Te pl. kinek vagy másodnikkje?
jobb_egyenes
  Válasz | 2004. július 14. 05:58 | Sorszám: 301
Hagyd a rizsát, nem tollas a hátam.
Nem elég, hogy színvonaltalan provokátor vagy, ráadásul még gyáva is.
Nade, hogy lásd végtelen humánumomat és jóindulatomat, elmondok neked egy adomát (csak itt, csak most és csak neked).
Idézet:
A vonaton egy fülkében együtt utazik egy francia, egy angol, egy magyar meg egy szőke nő.
Egyszer csak eldurran egy hatalmas szellentés . Megszólal az angol és exkuzálódni kezd, hogy babot evett, elnézést, stb.
Mennek tovább, egyszerre megint egy óriási szellentés. Most a francia kezd mentegetőzni, hogy tudják a sok francia sajt, meg ilyenek, mély elnézést, stb.
Mennek tovább. Feláll a magyar és azt mondja:
Na most én kimegyek és elszívok egy cigit, ha közben megint durrant a csaj, akkor mondják meg neki, hogy én voltam.

Miért nem te mész át egy másik fülkébe? (Ha már a kalauz nem ültet oda, ahová a jegyed szól...
Balambér
  Válasz | 2004. július 14. 05:21 | Sorszám: 300
"így belátható időn belül elveszíted a Gondola forumának kulturált magját és itt fogsz maradni egy tucat mániákussal akik szakmányban fogják egymást fasisztázni meg zsidózni."

Na fenét ! Egyesek már nyiltan,lefasisztázzák, lecionistázzák fórumtársaikat,akik természetesen bunkók, kurturálatlanok is !

Mercurius
  Válasz | 2004. július 14. 03:20 | Sorszám: 299
Gen,

1. Először is szeretnélek biztosítani, hogy nem a moderaturát szeretném alaáknázni. Ennek szellemében mindig úgy gondoltam, hogy Gen beszélhet hülyeségeket, ha ez hozzásegíti Rootot, hogy bölcs döntést hozzon. Ezúttal azonban nem ebbe az írányba halad az ügy.

2. Már a második embert próbálod klinikai esetnek nevezni,mert kényelmetlen számodra, hogy válaszolj.

3. Csináltál ollózással az egyik beírásomból egy méretes nagy "csuszát". Ezért szóltam. Reakció semmi.

4. Foggal körömmel védelmezed Karmincát, holott letiltottad, amúgy joggal. Sikeresen megosztod a közönséget, mert kitörölted, a hozzátartozó vitával együtt, amiért le lett tíltva. Most aki látta, az azóta is reklamálja, hogy miért jöhetett vissza. Aki nem látta, az meg nem érti, miért nem tartjuk idevalónak. Kértem, hogy igazold vissza, hisz a te önvédelmed is szolgálná. Irhattad volna azt is, azt is, hogy nem rakod vissza ideiglenesen sem, mert az 18 éven felüliek számára sem engedélyezett. Ehelyett jött a "csusza".

5. Egyetlen értelmes célzásod volt, hogy szerinted nincs olyan fórum, ahonnan végleg sikerülhet valakit kitiltani.Ezzel a lehetőséggel mi is számoltunk, Ritter hozta fel a védelmedben. Viszont Rittert meg letiltottad, durvaságért. Ezzel az erővel a hétvégi Bush meg HirTV topicok szinte teljes közönségét letílthattad volna.

6. Valahol számot kell vetned azzal, hogy így belátható időn belül elveszíted a Gondola forumának kulturált magját és itt fogsz maradni egy tucat mániákussal akik szakmányban fogják egymást fasisztázni meg zsidózni.

Flammarion
  Válasz | 2004. július 14. 02:35 | Sorszám: 298
Akkor nem te vagy Lucilla Santos.
Flammarion
  Válasz | 2004. július 14. 02:34 | Sorszám: 297
Yeahhh! ott így volt.
kacamicli
  Válasz | 2004. július 14. 02:32 | Sorszám: 296
és sok-sok "a"-val... )))
kacamicli
  Válasz | 2004. július 14. 02:31 | Sorszám: 295
ááááá, de én az úgy szokom írni, hogy "yeaaaaah"!
egyetlenegy h-val... ))))
Flammarion
  Válasz | 2004. július 14. 02:18 | Sorszám: 294
Yeeeeahhhh!
kacamicli
  Válasz | 2004. július 14. 02:03 | Sorszám: 293
hát kedves, most nem fogom emiatt végigrágni magam a társalgó topikjain, bármennyire is kíváncsivá tettél?
elárulod?
vagy haljak meg hülyén?
)))

ui.
Toloba áttette magát a zindekszre, amennyire én tudom, nincs itt semmilyen nicken (bár ebben tévedhetek is, annyira nem nézem mostanábana a gondola topikjait)

Flammarion
  Válasz | 2004. július 14. 01:51 | Sorszám: 292
Csak megpendítettem, mint lehetéges teóriát. Persze, más nick kreálmánya is lehet. Van még egy nick, akiről régóta feltételezem, hogy fikció, vagy tréfás csoport ijesztgeti vele a nagyérdeműt. Kísértetisen betartja a "lehngerlő vitázó " 14 aranyszabályát. Én minidg megpróbálom kitalálni , hogy 1 vagy esetleg 4-6-8-kezeshez van szerencsém. Csak egy érzelmi töltetű felkiáltásodat használta, alig tíz perc különbséggel, igen egyedi.Ezt a tolobát meg nem tudom hova tenni, mindenki beszél róla..olyan, mint Columbo felesége, van is nincs is. időnként látni vélik erre sokan, mint a fejnélküli lovast, talán az indexen láttam egy ilyen nicket.
kacamicli
  Válasz | 2004. július 14. 01:45 | Sorszám: 291
szvsz inkább zsidózzál, az úgyis jobban fekszik neked, minek cifrázni?

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola