Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Moderátor-figyelem felhívásának kísérlete (14. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Moderátor-figyelem felhívásának kísérlete
Gen
  Válasz | 2004. július 13. 09:20 | Sorszám: 190
3. "Igen macsek szokott magán emilládákat megbombázni"

Ne csinald Mercurius, mert mar azoke elott is hiteltelenne valsz, akik eddig adtak a szavadra!
Az idezett mondat egy szep csusztatas volt. macsek irt, valoban nem nem tulsagosan cizellalt hangvetelu leveleket nehany forumtarsnak, de a leveliras es a levelezolistakra valo feliratas altal generalt mailbombazas, NEM UGYANAZ! Es ezt pont te ne tudnad?

4. "Eddig ismereteim szerint csak balosok irattak fel levelezőket különféle levlistákra."

Nagyon hianyosak az ismereteid, vagy, mint mar egy topicban megjegyeztem, csak azt veszed eszre, ami a prekoncepciodat erositi.

"vagy Bőrharisnya sosem volt jobbos, hanem egy nagyon átgondolt probokációról van szó."

Egyebkent Borharisnya szimplan Amerika es Izrael ellenes volt es tudtom szerint ez igencsak messze esik a "jobbos" definiciojatol.

Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2004. július 13. 07:15 | Sorszám: 189
Az Infomachine-nak van értelme?
(Lehecc felőlem Gollam is...)
jobb_egyenes
  Válasz | 2004. július 13. 06:29 | Sorszám: 188
Idézet:
N+1-edszer teszem föl a kérdést: kacamicli felhasználó milyen jogon gitározik ismét a fórumlakók idegein?
Ha a moderátor visszaengedte, akkor az más tészta, de én erre utaló bejegyzést még sehol nem láttam.

A kérdés tehát: miért történik ez?



Csatlakozom.
Nem dől össze a világ nélküle.
Sőt.
Mercurius
  Válasz | 2004. július 13. 05:58 | Sorszám: 187
Akkor sorban:

1. Az időpontokkal tévedtem, a hozzászólások ideje valóban nem másodpercre ponntosan vannak megadva. Tahát az öt másodperc valóban öt perc.

2. Macska viszont valóban ilyen ocsmányúl és ezekkel a szavakkal ás helyesírással szokott írni, csak Root kitörölte az ilyen típusú hozzászólásait. Kapott viszont ezért egy végleges letíltást. Ha root akarja akkor az ocsmányságot megerősítheti, ha nem teszi az is info.

Beidézem a végleges letíltást, mert ez nyílvános:

Root of all Evil
| 2004. április 26. 23:27 | Sorszám: 134
macstappancsok éke felhasznalo vegleg letiltva.

Tobbszori figyelmeztetesem ellenere sem volt kepes normalis, emberi hangnemet hasznalni forumozasa kozben, mint ezt a ma esti topicja egyertelmuen bizonyitotta, ahol a vicehazmesterne stilus nem provokacio hatasara tort elo belole.

Ezentul keressen mas forumot a verbalagresszioja kielesehez.

Nem akarom elpoénkodni, de az ilyen magas labdát nem lehet nem lecsapni. Azt, szabadon visszajöhetett értsük úgy, hogy ez a fórum már "más" ?

3. Igen macsek szokott magán emilládákat megbombázni az általam beidézetnél még ocsmányabb írásokkal is, sőt ebben egy kedves ísmerőse is közre szokott időnként működni. Ezt is idézték már itt a moderátor topicban, de jelenleg nem lehet addig visszamenni. Root megteheti, hogy ezt az állítást is igazolja, de előfordulhat, hogy az eredeti beírók benéznek ide és ők is megerősíthetik.

4. Eddig ismereteim szerint csak balosok irattak fel levelezőket különféle levlistákra. Ilyet láttam a HIX forumon,illetve ilyen módon verték szét 98-ban a fidesz levlistáját. Ha jól látom az áldozatok most is kizárólag jobbos levelezők (ha jól tudom van közte olyan is, aki már régen nem írt a Gondolára). Ezek alapján vagy a Bőrharisnya azonosítás kétséges, vagy Bőrharisnya sosem volt jobbos, hanem egy nagyon átgondolt probokációról van szó.

Flammarion
  Válasz | 2004. július 13. 00:14 | Sorszám: 186
hb. : fantazmagóriákat
Flammarion
  Válasz | 2004. július 13. 00:13 | Sorszám: 185
A technikai adatokon túl is a pszichogramm egészen más mutat. A cica nem egy anyámasszony katonája, szemből karmol, ha az orrára fújnak, vagy ahhoz van kedve , kizárt, hogy így fondorkodna a fiókokban. Persze elméletileg nem kizárt, hogy ide-oda futkározik a gépek közt, vagy ördögi világösszeseküvő propaganda due -szerű páholy áll e furán változó nickek között, vagy egy százkarú százarcú szellem , de nem kell a neurolingvisztika ászának lenni, hogy elhessegessük ezen fantazmagótiákat.
Nyam Nyam
  Válasz | 2004. július 12. 23:42 | Sorszám: 184
Balambér, miért nem alszol. Jobban járnál.
Balambér
  Válasz | 2004. július 12. 23:36 | Sorszám: 183
Hát...
Felraktam azért egy-két topikba,pár olyan anyagot,amit értelmes embernek érdemes (lenne) elolvasni.

Persze,mint a zárójelbe tett szóval is jeleztem,annak is tudatában vagyok,hogy az itt elég gyakori,innen-onnani pártkatonákat nem igazán érdekli az ilyesmi.

A "Lemarházlak,tehát vagyok!" jelszavak hódolói valahogyan másra vágynak,mint ez,az ilyesmi.Azért is fogtam vissza az agarakat !

Nyam Nyam
  Válasz | 2004. július 12. 22:51 | Sorszám: 182
nyam nyam
Nyam Nyam
  Válasz | 2004. július 12. 22:33 | Sorszám: 181
"Így lettem több mint két ezer hozzászólás után Konkoly -ból Demszkij,s majd ismét több mint ezer hozzászólsás után most Balambér."


És mi van a nicked mögött?

Konkolyból búza, búzából korpa, majd balambér. Szép életút.

Nyam Nyam
  Válasz | 2004. július 12. 22:30 | Sorszám: 180
mert az olyan zsenánt, és nincs értelme... ))))
Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2004. július 12. 21:49 | Sorszám: 179
Mért nem a Szméagol nikket választottad?
Balambér
  Válasz | 2004. július 12. 21:32 | Sorszám: 178
Én speciel szeretem ha tudják,ki van a nickem mögött.
Addig szoktam hazsnálni egy-egyet,amig (véleményem szerint jogtalanul)ki nem zárják.Utána egy ideig hallgatok,dúzogok majd nyitok egy újat.

Így lettem több mint két ezer hozzászólás után Konkoly -ból Demszkij,s majd ismét több mint ezer hozzászólsás után most Balambér.

Nyam Nyam
  Válasz | 2004. július 12. 21:12 | Sorszám: 177
és ezt mindig megakadályozzuk
kacamicli
  Válasz | 2004. július 12. 21:09 | Sorszám: 176
de, abszolút azonosítható

aztán hogy Mercuriusnak mennyi tekintélye maradt a történtek után, az egy másik kérdés
mint ahogy az is, hogy a "perben-haragban" enyhén egyoldalú, tekintve, hogy Mercurius - mint ezt maga is megírta - egy szép tavszi napon arra ébredt, hogy neki mostantól az az életcélja, hogy engem eltávolíttasson a gondoláról

Nyam Nyam
  Válasz | 2004. július 12. 20:56 | Sorszám: 175
Most csak olvasgatok és tanulok. Mennyi marhaságot hordtatok itt össze!?
Nyam Nyam
  Válasz | 2004. július 12. 20:47 | Sorszám: 174
Én még teljesen új vagyok itt. Segítene valaki eligazodni.
Gyöngy
  Válasz | 2004. július 12. 20:12 | Sorszám: 173
Látom, te is baromi bátran használod az n-ednick-edet !
Balambér
  Válasz | 2004. július 12. 20:05 | Sorszám: 172
"a te vitathatatlan tekintélyedet akarja felhasználni bizonyos rejtett céljai elérésére. "

Átkozottul nagy tekéntélye van egy olyan valakinek, aki nyíltan kiáll a rabló amerikai háború,és a tömeggyilkos Bush és bandája mellett !

Gyöngy
  Válasz | 2004. július 12. 19:49 | Sorszám: 171
Tisztelt kéthozzászólásos!

Mercurius-nak teljesen igaza volt, hogy nyilvánossságra hozta ezt az ocsmányságot. A feladó nem azonosítható szvsz élő magyarországi személlyel, de

kedves Mercurius!


a macsekkal sem. Olyan szófordulat van benne, olyan helyeasírási móddal, amit a macsek soha nem használna. Viszont nagyon emlékeztet az egész egy durva provokációra, amit valaki azért kezdeményezett, mert tudja, hogy a macsekkal perben-haragban vagy, és mindenáron téged, a te vitathatatlan tekintélyedet akarja felhasználni bizonyos rejtett céljai elérésére.

kacamicli
  Válasz | 2004. július 12. 19:47 | Sorszám: 170
én speciel örülök, hogy nyilvánosságra hozta, megmagyarázott egyet s mást... )))
erdeimano
  Válasz | 2004. július 12. 19:44 | Sorszám: 169
Lemuria elég vgicces dolog.

A századforduló környékén virágzó teozófia ( szinkretizmus + spiritizmus + fajelmélet + ezoterika + sci-fi különös ötvözete ) szerint egy több millió éve létezett hatalmas kontinens volt. Lakói a lemurok háromméteres hófehér bőrű telepatikus képességekkel rendelkező, fejlett civilizációt kiépítő tojásrakó emberszabású faj voltak. A teozófusok szerint civilizáviójuk pusztulása után a föld alá költöztek, ott alapítottak telepeket, ezek egyik legnagyobbika a kaliforniai Mount Shasta alatt van. Az üreges Föld elméletének hívei szerint pedigm ők a föld belső oldalának lakói (ezt eleveníti fel Poea is az Arthut Gordon Pimk hagyatéka c. njovellájában).

rastignac
  Válasz | 2004. július 12. 19:19 | Sorszám: 168
Kedves Onogur!

A konkrét esettel kapcsolatban a véleményedre is kíváncsi lettem volna. Mi jár magánlevél nyilvánosságra hozataláért?

Üdvözlettel: Rastignac

kacamicli
  Válasz | 2004. július 12. 19:00 | Sorszám: 167
ugyánozza = utánozza
kacamicli
  Válasz | 2004. július 12. 18:59 | Sorszám: 166
nem várom el, hogy bocsánatot kérj az aljas gyanusítgatásodért
azon viszont csodálkozom, hogy - miután többször hencegtél azzal, hogy sportoló voltál - nem tudsz emelt fővel "veszíteni"

ui.
nem volt különösebben nehéz rájönni, hogy ki van a nick mögött
te lelkesen beszoptad, hogy ugyánozza a szmájlikat, és nem nézted a tartalmat
alapvetően az indexes beírásai alapján azonosítható, aminek alapján 95 %-os biztonsággal azt is sejtem, hogy ki volt az indexes "eredetije" még a régi szép időkben, amikor nem volt gondola

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola