Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Moderátor-figyelem felhívásának kísérlete (19. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Moderátor-figyelem felhívásának kísérlete
onogur
  Válasz | 2004. július 07. 12:19 | Sorszám: 65
Nem én találtam ki, csak plagizáltam, mert tetszett!
Érdemben is hozzászólsz a témához?
Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2004. július 07. 12:16 | Sorszám: 64
Az mdp? Nem mondod!
mpd
  Válasz | 2004. július 07. 12:06 | Sorszám: 63
bahhhhhhhh, még az mpd is bonyolult némeliknek
kacamicli
  Válasz | 2004. július 07. 11:39 | Sorszám: 62
szerintem azt is lelkesen diszlexiáznák... )))
Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2004. július 07. 10:29 | Sorszám: 61
Való igaz, az 'egyesek számára érthetetlen' nikkekkel mindig is baj volt. Miért nem lettél kelempájszmadár?
mpd
  Válasz | 2004. július 07. 09:59 | Sorszám: 60
Hja, ezek a modern idők......én meg öregszek.
kacamicli
  Válasz | 2004. július 07. 09:38 | Sorszám: 59
AZ az Index messze nem EZ az index

well, dárling, EZ a gondola sem AZ a gondola, aminek indult

ui.
nem is tudtam, hogy ennyire érzékeny vagy... )))
én meg mit mondjak, nekem már a névelőimbe is bele szoknak itt kötni, arról a néhány diszlexiásról már ne is essék szó, akik még véletlenül se bírnák helyesen leírni a nickemet... ))))

Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2004. július 07. 08:46 | Sorszám: 58
Nem sunyi! Szemtűl szembe megmondja a véredényét (igaz, hogy nem az illetékesnek). :

Gyöngy
válasz | megnéz | könyvjelző

Ha esetleg tehetnék javaslatot:

Feles Elek
marylou

Előzmény: Indián (56)


toloba

1. Khmmm...
2. OK.
A magam részéről Téged ajánlanálak...sőt ajánlak is!
Előzmény: Gyöngy (66)

(Még most sem tudom, hogy a "sáskák" alatt kiket értett)

mpd
  Válasz | 2004. július 07. 08:22 | Sorszám: 57
""tudod ehhez képest lett a negyvenjobbak látványosan kivonulók és prédikátorok abstart és külön megkeresés nélkül felvéve a klubba, mint azt sk is tapasztalhattad""

Igen, az szép dolog volt tőlük.
Mi több, Gala még igazat is adott nekem a 13. havi ügyében.

""Tolobát pedig elég gusztustalanul b@sztattátok még amikor írkált ide, és végleges kitiltása után is elég sűrűn repkedtek a megjegyzések""

Hát igen, tett ennek érdekében a fijú.

""azt pedig külön gusztustalannak tartom, hogy olyanok tegyenek - mondjuk megintcsak így, finoman - pikírt megjegyzéseket a zindekszre, akik valamikor igencsak jól érezték ott magukat, de most különféle megfontolásokból szeretnék ezt még maguk előtt is letagadni""

Úgy alapból egyet is értenék, de AZ az Index messze nem EZ az index. Mindenféle bizonygatás helyett nézz be a már említett indexes rovatomba. Nos, ha egy MAGAMFAJTA megszólal ott, azonnal nekiesik 3-4 nikk, felváltva, a szokásos sunyi kommancs módszerekkel. De nézd meg magad, azt is, kit miért és miért nem figyelmeztettek.

mpd
  Válasz | 2004. július 07. 08:15 | Sorszám: 56
Köszi, hogy idézted, én - megvallom - lusta lettem volna rá.
Valóban, ilyeneket el szoktam követni.
akottyabot
  Válasz | 2004. július 06. 20:49 | Sorszám: 55
Abbahagyom, mert...
kacamicli
  Válasz | 2004. július 06. 20:36 | Sorszám: 54
van már pár ilyen topik, valszeg elfér
(pl a qncogi-ptiszai, az alfredoos, a pvc-s. a macskasör is annak indult, &c, &c.)

nem tudom, milyen nem látásra gondolsz, de eddig mindig láttam a gondolát, kivéve amikor ISE kartács és haverjai garázdálkodtak
khmmmm, nem lenne egyszerűbb ezt Kiskvel megbeszélni, ha eccer ő nem látta, amit látnia kellett volna?
))))

akottyabot
  Válasz | 2004. július 06. 20:15 | Sorszám: 53
Azután majd repülhetnénk, örökre?

Ki
Te is tudod, hogy nem ilyen nemlátásra gondolok
Be

kacamicli
  Válasz | 2004. július 06. 20:15 | Sorszám: 52
kancacici szerint

mi van, kicsihülyém, átragadt rád Anonimus diszlexiája?
pedig hogy óbégattál, amikor sz.h. noname még véletlenül se bírta helyesen leírni a nevedet... ))))

kacamicli
  Válasz | 2004. július 06. 20:12 | Sorszám: 51
Volt már olyan, hogy nem láthattad a gondolát?

igen, legutóbb amikor szerverköltöztetés vagy mijaszösz volt... )))

ui.
ami Tolobát illeti: nyissatok egy topikot odaát, és ott virtuálpüföljétek egymást, mert itt is, ott is qrva unalmas már a dolog, mind Toloba, mind az itteniek részéről, és éppen ezért semmit nem vethettek egymás szemére

akottyabot
  Válasz | 2004. július 06. 19:54 | Sorszám: 50
Gennydolázik (vagy genydolázik? nemtom, lusta vagyok); lehülyéz, feltételezett gondolás nickre gondolva; visszajön így-úgy s gyorsan felfedi kilétét, pedig ugyebár nem illik kib....tt nikkellel azonosítani enmagad...; folytassuk?

Ki
Odaát nem akartam: Volt már olyan, hogy nem láthattad a gondolát? Levelezz kiskivel.
Be

Gyöngy
  Válasz | 2004. július 06. 19:48 | Sorszám: 49
Az index-en rengeteg hirig megy, ezért nem nagyon járok a Polfórumba: egyetlen ottani topic-ot látogatok több-kevesebb rendszerességgel, meg ebbe néztem többször bele.
kacamicli
  Válasz | 2004. július 06. 19:48 | Sorszám: 48
figyuzz, Mpd, én nem védem, sőt eccer-kéccer rá is szóltam, hogy nem tartozik a zindexre

ezzel szemben kicsit álságos az egész itteni hozzáállás, tekintve hogy dögivel találhatók - mondjuk így, finoman - pikírt megjegyzések mind a zindekszről, mind annak egyes felhasználóiról, ami természetesen nem csípi senkinek az ártatlan kék bociszemecskéit, csak amikor odaát is esik egy-két - mondjuk ugyancsak így, finoman - pikírt megjegyzés a gondoláról és annak egyes felhasználóiról, akár ebben a topikban is

tudod ehhez képest lett a negyvenjobbak látványosan kivonulók és prédikátorok abstart és külön megkeresés nélkül felvéve a klubba, mint azt sk is tapasztalhattad

Tolobát pedig elég gusztustalanul b@sztattátok még amikor írkált ide, és végleges kitiltása után is elég sűrűn repkedtek a megjegyzések

azt pedig külön gusztustalannak tartom, hogy olyanok tegyenek - mondjuk megintcsak így, finoman - pikírt megjegyzéseket a zindekszre, akik valamikor igencsak jól érezték ott magukat, de most különféle megfontolásokból szeretnék ezt még maguk előtt is letagadni

Gyöngy
  Válasz | 2004. július 06. 19:46 | Sorszám: 47
Idézet:

Root of all Evil | 2004. március 29. 19:31 | Sorszám: 127

Miutan a letiltott toloba felhasznalo, mar minimum harom nicket hasznal felvaltva, akar egy topicon belul is, tovabb korlatoztam a jogosultsagait.


Rajta kívül ilyen büntetésben soha senki nem részesült, holott voltak nála veszedelmesebb nick-ek is a gondola-fórum történetében.

Gen
  Válasz | 2004. július 06. 19:26 | Sorszám: 46
"Hogy nem teszi meg, annak nyilván kitiltásának módja áll a hátterében."

Mire is kellene itt gondolni?

akottyabot
  Válasz | 2004. július 06. 19:22 | Sorszám: 45
Akkor Te nem láttad. Máshol is megy a hirig...
Gyöngy
  Válasz | 2004. július 06. 19:14 | Sorszám: 44
"Mongyuk, az igazsághoz tartozik, hogy ahol csak felfedeztem, mondtam neki én is szépeket."

Igen az a bizonyos hajtépés is ezzel indult abban az indexes topic-ban:

mpd válasz | megnéz | könyvjelző 2004.06.30 12:02:59 (388)
Toloba, te itt rontod a levegőt?

Remélem, a klubba nem vétetted fel magad!

Bahhh, szép kis fórum.

Előzmény: toloba (377)


Egyébként nem toloba "vétette föl" magát, hanem az első listában benne volt. Azt végignézve javasoltam felvételre Feles Eleket, és egy index-es barátnőmet. A többi gondolást azért nem, mert folyton hangoztatják, hogy ők nem járnak az index-re.

Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2004. július 06. 19:07 | Sorszám: 43
Csak jelzem, hogy olvastam.
Gyöngy
  Válasz | 2004. július 06. 19:04 | Sorszám: 42
" ... megint az itteniek lelkismeretére apellálva próbálsz áááá nem folytatom. Befejeztem.)"

Ha valaminek meg kell különböztetnie egymástól a két fórumot szvsz, akkor az a lelkiismeret.

akottyabot
  Válasz | 2004. július 06. 18:56 | Sorszám: 41
Ki
.=semmi?
Be

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola