Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Lovas István takarékosan bánik az igazsággal...:O) (16. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Lovas István takarékosan bánik az igazsággal...:O)
pvcpadlo
  Válasz | 2002. november 19. 21:04 | Sorszám: 28
a Hungarise(r) Beobachter is az volt és három hétig témája volt Lovinak...:O)

Méghogy ű elír valamit..nahát:O)

pvcpadlo
  Válasz | 2002. november 19. 21:03 | Sorszám: 27
Kovácsot még sz. Lovi sem említette...nem biztos jele az elborulásodnak, hogy még itt is őt látod?

:O)


Még van a cikkben ...csak várom mikor lesz fenn a neten.

Csak nehogy úgy járjunk, mint a vaús cikkel...ami tele volt ökörséggel, mint az ÁFÁ-sított bruttó bér..!!!

:O)
szt' valahogy inkább egy másikat tettek föl...

pvcpadlo
  Válasz | 2002. november 19. 21:00 | Sorszám: 26
hm Lovas téved..hm

még ilyet.

pvcpadlo
  Válasz | 2002. november 19. 20:59 | Sorszám: 25
betühíven másoltam Lovit...de tanulván az esetből...szavankét fogom ellenőrizni..

Pont ebben a Jobb sarokban ígérte meg korrigálni fogja a jobbosok hibáit is..


KEDVES LOVAS ÚR!
TESSÉK!!!
:O)

pvcpadlo
  Válasz | 2002. november 19. 20:56 | Sorszám: 24
Mongyuk eléggé hülye voltam, hogy csak az állításait cáfoltam, és nem néztem utána minden szavának...:O)

A Friss Árú(hal) Osztályon sem javítottak ki...csak elmondták...miért képtelenség...a büdös garnéla rák ..léte.
(persze lehet makréla haluk is van)

Mér nem a Nap kerin a lapos Föld körül..?

még ilyet...

pvcpadlo
  Válasz | 2002. november 19. 20:53 | Sorszám: 23
Debrecenben, eddig a Tescoban vásároltam, és nem találkoztam büdös árúval..

A Cora mostanában nyilt meg eddig kétszer voltam.


"Felhívtam a szállodát
00 256 41 344 590.
Messze más ára van egy kávénak..:O)
7,8 schilling(ugandai) kb 1 magyar forint....:O) "

csak a hülyébbek kedvéért írtam be az árfolyamot...NEM a kávé árát..:O)

Ami Lovi szerint 1000 schilling...nem árultam el az árát, pusztán annyit mondottam messze nem annyi.

Olvass figyelmesen...mert különben télleg zagyvaságnak tűnök...:O)


Mongyuk tojást akkor vettem utoljára amikor még nem saját tyúkjaim tojtak...pár éve..:O)

(Így sem sokkal olcsóbb)

Lovi hazudik mint gép.

pvcpadlo
  Válasz | 2002. november 19. 20:47 | Sorszám: 22
Mno-s kollégáim a jobboldalról már voltak...az mno élemód egészség rovatban olvashatók az élmények...:O)
Igaz, birkaperkelt vót a menü...

De nem kizárt, hogy bővítjük a menüt gar/mak-réla hal/rákkal töltött palacsintára...

liberálmensevik
  Válasz | 2002. november 19. 20:10 | Sorszám: 21
"Magyarországon egy láthatatlan berlini fal húzódik két tábor között. Az egyik oldalon állnak azok, akiket lelkesít, ha egy nagy terv nemzeti önbecsülést is hoz. A másik oldalon azok, akik valahogy nem szeretik, ha ennek a nemzetnek akár ma, akár tizenegy év múlva egy olyan rendezvénye lesz, amelyet a nálunk nem sokkal gazdagabb Görögország is vidáman és saját hasznára megrendezett. Ma nincs olyan görög, aki sajnálná az athéni olimpiára fordított, egyébként boségesen megtérült költségeket. Ellenkezoleg, élvezik mindazt, ami felépült."

Van egy kis kavar az igeidőkkel Lovasnál.
Előbb majd - 11 év múlva, amit korábban a görögök is megrendeztek, majd 'Ma nincs olyan görög,.. megtérült'... :-)

lm

orosz_hussalata
  Válasz | 2002. november 19. 19:27 | Sorszám: 20
És vajon mi történt 1896-ban Görögországban?

Ha már kötözködsz.

liberálmensevik
  Válasz | 2002. november 19. 18:31 | Sorszám: 19
Kedves Gen,
a tényekkel már egy ideje voltak Lovasnak 'afférjai', írt ő már a 2012-es olimpia megrendezésének ötlete kapcsán is ilyeneket a VaÚ-s jegyzetében :
2001 május 27-én

"Görögország is vidáman és saját hasznára megrendezett. Ma nincs olyan görög, aki sajnálná az athéni olimpiára fordított, egyébként bőségesen megtérült költségeket."

A 2004-es athéni olimpiát valószínűleg időgép segítségével nézte meg - de ha van időgépe, akkor miért nem lottózik?

A ballibek ..

"annak idején egy másik nemzeti álom, az Expo 2000 megvalósítását verték szét."
A hannoveri EXPO 2000-et, amin az OV-ToJó kormány idején vett részt Magyarország..

Szóval nem új a jelenség és kár valakit ennyire sztárolni csak azért, mert 'külföldiül' is sokat olvas..
lm

toloba
  Válasz | 2002. november 19. 17:45 | Sorszám: 18
OFF
Kedves Don!
"A kommunisták hatalmas korruciós öngólja: Defend" című topikodindítóját én is kíváncsian várom, hogy mivel támasztod alá. Légyszi, gyere már át.
Köszi.
toloba
ON
noway
  Válasz | 2002. november 19. 17:42 | Sorszám: 17
A Fidesz kétszeres választási veresége ezt bizonyos fokig alátámasztja (és erre mintha ők is kezdenének rájönni, lásd a Hír TV esetét). 1ébként azt én nem mondtam, hogy téved, szándékolatlanság gyanúja itt fel sem merül :-D A piti témát meg nem tudom, mire érted, a rákos dolgot Melnyikov megcáfolta, ha jól értem, pvc különben sem abba kötött bele. Csak éppen Lovas hajlamos manipulatív módon csoportosítani a tényeket (önmagukban igaz tényeket, minden bizonnyal). Persze ahhoz kell egy bizonyos fokú hülyeség, hogy az ember bedőljön ilyesminek, de hát hülyékben kis hazánk nem szenved hiányt...
Don
  Válasz | 2002. november 19. 17:17 | Sorszám: 16
Ennek a "roppant" frappáns megállapításnak egyetlen baja van: nem tudod alátámasztani.

Még ha pvc-nek a szokástól eltérően most igaza is volna, csak ilyen piti témában téved, politikaiban nem.

Melnyikov
  Válasz | 2002. november 19. 15:14 | Sorszám: 15
Az erdetiben, ha jól rémlik, garnéla rák volt, a makréla csupán elírás.
Gen
  Válasz | 2002. november 19. 13:45 | Sorszám: 14
pvc kritikaja arra vonatkozott, hogy vegre talalt olyan targyi tevedeseket ebben a cikkben, amibe belekothetett.
Lovas anno valoban arrol volt hires, hogy nagyon utanajart a cikkei tartalmanak, nem veletlenul nyerte meg az ellene, vagy altala inditott pereket, sorozatban.
Most azonban gondolom ugy erzi, hogy folyamatosan ott kell lennie a frontvonalban, ezert gyakrabban publikal es igy kevesebb ideje marad a tenyek ellenorzesere es ez az, amit az ellenoldal azonnal kihasznal.

Persze pvc-t qrvara nem erdekli, hogy H.Kovacs et. egy egyszeru "jo reggelt"-jeben tobb hazugsag es targyi tevedes van mint egy Lovas cikkben, de ettol meg nem kellene alkalmazkodni hozzajuk.

Wallaby
  Válasz | 2002. november 19. 13:34 | Sorszám: 13
offtopic
Az idézetben "makléra rákjuk" szerepel. Én arra tippelek, hogy makrélájuk lehet az etimonja Ha Sherlock Holmes lennék, azt mondanám, hogy Lovas István, mint világlátott, tájékozott, jómódú ember, bizonyára nem egyszer evett már makrélát, így ezt a tévesztést másolás közben követte el valaki. Külön érdekesség, hogy a Cora áruház alkalmazottja (méghozzá azon kevesek egyike, aki "dolgozik" az adott termékkel), nem hívta fel a figyelmet a tévedésre. dr. Watson, Ön nem találja szerfelett érdekesnek? Különös, bár legkevésbé sem jelentős furcsasága ez világunknak
noway
  Válasz | 2002. november 19. 13:08 | Sorszám: 12
Ha Lovas ezentul nem ragaszkodik ko kemenyen a tenyekhez, hanem a tenyeket igazitja a mondandojahoz, akkor pillanatokon belul hiteltelenne valik mindenki szamara, termeszetesen a "kemeny mag" tagjain kivul, akik azt is elhinnek neki, ha azt irna, hogy a nap kering a fold korul.

Imho ez már igen rég megtörtént

orosz_hussalata
  Válasz | 2002. november 19. 12:51 | Sorszám: 11
Ha arra gondolsz, hogy a makréla egy hal (így igen távol áll a "rákok"tól), akkor igazad van. Valószínüleg a hasonló hangzású garnéla rákra gondolhatott. Erre valóban illik, sőt kötelező figyelni, de nem ez volt pvc kritikájának a tárgya.
Gen
  Válasz | 2002. november 19. 12:35 | Sorszám: 10
pvc sokmindent irt, tenyleg ossze-vissza, de a teny, attol meg teny marad.
Jelenlegi ismereteim szerint makrela rak nem letezik es Lovas ugy fog jarni a cikkeivel, mint a kulfoldi TV tarsasagok a reality show-jaikkal.
Azert vettek le a musorrol oket, mert a bennuk levo finoman szolva megrendezett jelenetek, kikezdtek az egesz csatorna es a csatorna hirmusorainak szavahihetoseget.
Ha Lovas ezentul nem ragaszkodik ko kemenyen a tenyekhez, hanem a tenyeket igazitja a mondandojahoz, akkor pillanatokon belul hiteltelenne valik mindenki szamara, termeszetesen a "kemeny mag" tagjain kivul, akik azt is elhinnek neki, ha azt irna, hogy a nap kering a fold korul.
orosz_hussalata
  Válasz | 2002. november 19. 11:24 | Sorszám: 9
Kedves pvc,

ez az írásod a szokásosnál is zagyvább. Nem kéne hetente új témát nyitnod a "gyűlölöm Lovast" kategóriában. Szerintem mindegyiket írhatnád ugyanabba.

Ha szerinted nincs baj a CORA/AUCHAN/TESCO/SPAR arukészletének minőségével, különösen az élelmiszerek, frissessége terén (mondjuk a többség valóban büdös), akkor nálad igen alacsony a mérce.

"Felhívtam a szállodát
00 256 41 344 590.
Messze más ára van egy kávénak..:O)
7,8 schilling(ugandai) kb 1 magyar forint....:O) "

Még azt is elhiszem, hogy ezt mondták neked. De egy szállodában egy csésze kávé 1 Ft. Ezt te beveszed?

"Ha 1 db tojás 16 Ft...mennyibe kerül egy tojásrántotta a Hilltonban ? "
Te hova jársz piacra?

volante
  Válasz | 2002. november 19. 10:20 | Sorszám: 8
Nézz utána, ha akkora király vagy.

A halászlédre meg egyszer jobboldaliakat is meghívhatnál, nem mindig csak a ballib levlista tagjait.

pvcpadlo
  Válasz | 2002. november 19. 07:42 | Sorszám: 7
...hallevem országos hírű..:O)

Visszatérve a rovat témájához, vajona sajtszemle is ilyen megbízható?

pvcpadlo
  Válasz | 2002. november 19. 07:41 | Sorszám: 6
Istenem, megeszem...ha nincs egy kis töltött káposzta..:O)

Kedves Lovas úr!

Tisztelettel várom a helyesbítését..:O)
Vendégem egy kávéra!

pp
  Válasz | 2002. november 19. 02:01 | Sorszám: 5
Örülök, hogy többen legalább olyan jól tájékozottak tengeri hal ügyben, mint politikában....
(bocs )
SZONDI EGYIK APRÓDJA
  Válasz | 2002. november 19. 00:11 | Sorszám: 4
PVCpadló,

a MAKLÉRA RÁK SZAKÉRTŐ !!!

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola