Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Vacsira mit eszünk ? (24. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Vacsira mit eszünk ?
Fla Mandulis
  Válasz | 2011. október 14. 22:35 | Sorszám: 50
http://www.egeszsegtipp.hu/mergezo-italunk-a-tej--cikk
Fla Mandulis
  Válasz | 2011. október 14. 22:34 | Sorszám: 49
Az halálos méreg, mell-és/vagy prosztatarákot okoz, és még temérdek nyavaját.

[url]http://www.egeszsegtipp.hu/mergezo-italunk-a-tej--cikkf/url]

Gyöngy
  Válasz | 2011. október 14. 21:42 | Sorszám: 48
Én is azt tettem, ezért volt akkora sikere a tepertőcskéknek . Minden recept, amit csak olvastam, vízzel, mint segédanyaggal dolgozott. A mélyhűtőben már egészen kiválóra dermedt az olvadék. Jövő héten csinálok héjában sült krumplit, azzal kiváló lesz. Még van a piacon a kedvenc uborkám is, nagyon finom lesz fokhagymás uborkasalátával az a libazsíros krumpli.
prepegyit
  Válasz | 2011. október 14. 21:22 | Sorszám: 47
Mi van, nem hallottál még a tejbekörzőről, te fullész!
lámpás
  Válasz | 2011. október 14. 21:19 | Sorszám: 46
Vizet soha, tejet szoktam a végén önteni bele.
tiszavirág
  Válasz | 2011. október 14. 20:56 | Sorszám: 45
Szokás szerint besegítesz a nyanyának?
Gyöngy
  Válasz | 2011. október 14. 20:24 | Sorszám: 44
Az azért jó hír, hogy neje őnagyságának önálló receptje is van, nem szorul mindenben a szomszédasszony segítségére .
Gyöngy
  Válasz | 2011. október 14. 20:23 | Sorszám: 43
Finom volt, csak kevés . Most érdeklődéssel várom a zsír megdermedését. Azt hiszem, a receptben megadott vízmennyiség túlzott volt. Bárcsak emlékeznék, hogy csináltuk gyerekkoromban. A benne sült fokhagyma, úgy érzem jót tett a készítménynek (meg finom is volt, jól illett a töpörtyűhöz).
prepegyit
  Válasz | 2011. október 14. 20:11 | Sorszám: 42
Szegény, szegény IQ-bajnok, de hiszen, az körzőzött!!
tiszavirág
  Válasz | 2011. október 14. 20:02 | Sorszám: 41
Kár fölhúzni magad, nálam a nyelvöltögetés mindössze annyit jelent, hogy a témában nem éretünk egyet.
Abszolút nem érdekel és nem csodálkozom rajta, hogy te mit hogyan hívsz, mi a mi változatunkat akkor is körözöttnek hívjuk, ha menten meg is pukkadsz.
karakan
  Válasz | 2011. október 14. 19:08 | Sorszám: 40
Hmm.. az nagyon finom lehetett!!!!
Gyöngy
  Válasz | 2011. október 14. 18:27 | Sorszám: 39
Nagyon vágytam egy kis házi töpörtyűre, vettem fél kiló libahájat. Most párolódik a zsírról a víz, a töpörtyű viszont már csaknem elfogyott .
karakan
  Válasz | 2011. október 14. 18:10 | Sorszám: 38
Nem vacsorázom. Reggelizem valamit és délben főtt étel kell (amikor harangoznak, nálam is kondul..). Délután gyümölcs vagy sütiféle.. másnap reggelig csak iszom: kávét, teát, gyümölcslevet.
onogur
  Válasz | 2011. október 14. 17:06 | Sorszám: 37
Nem normális dolog.
Hosszú ideig jártam reggel 6-ra dógozni, jó messzire, úgyhogy 4-kor keltem.
Hát mit mondjak, a robotpilóta szállítmányozott hajnalban és az összes angyalka jótékony segítségére szükség volt, hogy épségben beérjek.
Cirus
  Válasz | 2011. október 14. 16:59 | Sorszám: 36
Régen én is ilyen voltam, most meg korán fekszem és korán is kelek. Az első és egyetlen kávéig viszont én is csak meredten bámulok..
Békáscity
  Válasz | 2011. október 14. 16:50 | Sorszám: 35
Én is bagoly-tipus vagyok, az egész világ meg rigókra van berendezve pl. iskola és munkakezdés 8-kor ! brrrr
onogur
  Válasz | 2011. október 14. 16:16 | Sorszám: 34
Nem szeretnék dogmatikusnak látszani, el kell ismerni, hogy különböző bioritmusok léteznek.
Én például reggel zombi vagyok, úgy délutánra érem el teljesítőképességem 50 százalékát, éjjel meg virgonckodok.
Valszeg ehhez idomul a táplálékigényem is.
De látom, hogy emberek reggel hétkor 110 százalékot teljesítenek, ők bizonyosan egy más idősíkban tevékenykednek és más lehet az étkezési szokásuk is.
Békáscity
  Válasz | 2011. október 14. 16:07 | Sorszám: 33
A magyar ember természetes étkezése : hajnalban egy kis tea - aztán irány dolgozni (az istállóba, a földekre); délben valami könnyű (hogy ne álmosodjék el, tudjon dolgozni napszálltáig), no de a vacsora vagyishogy ESTEBÉD ! az oszt igen, ami belefér után a igen jót lehet aludni !
onogur
  Válasz | 2011. október 14. 15:50 | Sorszám: 32
Nekem se teccik a stílus.
A Közéletben szinte kötelező, na de itt csak beszélgetünk.
onogur
  Válasz | 2011. október 14. 15:47 | Sorszám: 31
Nem tudom úgy szervezni, de igény sincs rá.
Általában 14-15 óra között veszem észre, hogy mintha üres lenne a bélés, akkor bekapok valami olyat, ami éppen a kezem ügyébe kerül. Hogy az egy darab kockasajt kiflivel vagy egy szelet pizza donpepétől, az attól függ, hol járok éppen.
A VACSORA viszont rituálé. Van úgy, hogy hétkor kezdődik az első futam, aztán 10-kor belehúzok, de az sem kizárt, hogy éjfél után sütök magamnak egy bundás kenyeret, mintegy megkoronázva a napot.
Gyöngy
  Válasz | 2011. október 14. 15:41 | Sorszám: 30
" ... a nap legfontosabb étkezése a reggeli!"

Az eszem tudja, de a gyomrom nem akar kötélnek állni !

Cirus
  Válasz | 2011. október 14. 15:37 | Sorszám: 29
Ejnye Gyöngy, pedig a nap legfontosabb étkezése a reggeli! Én sem ettem régebben, csak kávét, de mióta minden nap reggelizem, sokkal jobban bírom a gyűrődést. Nehéz hozzászokni a rendszeres étkezéshez, de az egészség szempontjából különösen fontos. Főleg pl. cukorbetegeknek...

Reggeli 8 és fél 9 között
10:30 egy darab gyümölcs, vagy egy marék sótlan mogyoró
12:00 ebéd
15:00 uzsonna (tonhalkonzerv, vagy gyümölcs, vagy pár szál répa, ilyesmi)
Vacsora (na ez változik, annak függvényében, mikor érek haza...

Gyöngy
  Válasz | 2011. október 14. 14:37 | Sorszám: 28
Ejnye, ezen változtatni kéne: semmiképpen nem tudod úgy szervezni az életedet, hogy a reggeli-ebéd-vacsora kb. ugyanakkorra essék? (Mondjuk a reggeli nekem is csak a napindító tejeskávéból áll, délelőtt 10-11 előtt nemigen tudok semmit se megenni, de az ebédnek, ha egy mód van rá, fix ideje van, vacsorára meg ritkán eszem sokat.)
Gyöngy
  Válasz | 2011. október 14. 14:33 | Sorszám: 27
Ha csak azért intézed hozzám a szavaidat, hogy nyújtogathasd a nyelvedet - amiről rendes anyukák már az óvodában lenevelik a csemetéiket - akkor tök fölöslegesen fárasztod magadat. Mindenki annak hívja a saját kajáját, aminek jól esik, de ne csodálkozzon rajta, ha mások a szó alatt mást értenek. Rengeteg sajt-receptem van, de a körözöttet én továbbra is juhtúróból fogom készíteni, te meg azt eszel, amit akarsz .
onogur
  Válasz | 2011. október 14. 09:32 | Sorszám: 26
Ezek az ömlesztett sajtok olyanok, mint a párizsi, a virsli, a törvényalkotás és a politika.
Ha szereted, soha ne járj utána, hogyan készülnek.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola