Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!! (33. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
Radivoj
  Válasz | 2006. szeptember 27. 09:32 | Sorszám: 313
Ember, te hol élsz? A véleményformálók 80-85%-a csak arra vár, hogy a Fidesz kijelentse, átvenné a hatalmat, és nekiugranának egyből. A mostani nekiugrásnál is jobban. Erről lenne szó a mónikasóban, GyF megszakítgatná az MTV adásását, hogy könnyező szemmel, sírósan bejelentse a közelgő szélsőjobbos hatalomátvétel reális veszélyét, a független újságírók, dél-amerikai vagy afrikai puccsot hiszterizálnának itthon is, de ezt visítoznák külföldön is.

És addig nem lesz igazán béke itthon, amíg a közvéleménytorzítók be nem látják, hogy a mostani helyzetben GyF a főtettes, de ők a tettestársak.

Rendes Kis
  Válasz | 2006. szeptember 27. 09:28 | Sorszám: 312
1-es, leülhetsz.
Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 27. 09:28 | Sorszám: 311
"A radikálisokat fikázni, hogy odamennek, és hülyeséget beszélnek, égbekiáltó nagy marhaság."


Höhö...
Úgy látszik , a hétfői MTV-hez vezényelt torockai események valahogy elkerülték a figyelmedet...
Mert onnantól kezdve , már csak kármentés folyik...

Na sebaj, itt vannak "illegalitásból" az új forradalmi direktivák:
http://www.kuruc.info/reszletes.asp?MainID=2&HirID=5996


Nahát.

mpd
  Válasz | 2006. szeptember 27. 09:28 | Sorszám: 310
Az ugyan nem derült ki ebből, hogy a Fidesz rossz példájával ellentétben -momentán most mi/ki az alternatíva, a megoldás a "nyílt szemüek" számára...

Kedves Tejtermék, éppen ez a baj, illene már ezt észrevenni.
Eddig arról volt szó, hogy a Fidesz az egyetlen, aki le tudja váltani a kormányt. Ennek jegyében "ment a lecsóba" azok szavazata, akik más jobboldali pártra szavaztak.
És mi derült ki mára?
Hogy a Fidesz ugyanúgy képtelen leváltani a kormányt, mint a többi jobboldali párt.
Innentől tehát illene visszavenni a Nagy Fidesz-Arcból, és azon agyalni, 2010-re mit kéne összehozni.
Elárulom: ugyanez a Fidesz ugyanúgy bukni fog, okt.1-én is, és 2010-ben is.

mpd
  Válasz | 2006. szeptember 27. 09:22 | Sorszám: 309
Na akkor álljunk meg egy polgári szóra.
Úgy látszik, a Fidesz-hit bigottabb az amishek vakhiténél is.

Nézzük csak.
A Kossuth-téri tüntetést nem a Fidesz szervezte. Ugye, efölött nincs vita. Innentők kurvára nincs közük hozzá, hogy ki szónokol ott, és mit mond.
Annak is inkább a kívánságműsorban a helye, hogy "jó lett volna, ha a civilek lépnek ott fel". A civilek nem mentek, pedig kitalálhatták volna, hogy a Fidesz ezt szeretné.
A Fidesz számára adott volt minden lehetőség, hogy saját tüntetést szervezzen, ám még a meghirdetettet is lemondta, a XXI. század legnagyobb blöffjének bedőlve. Még arra se futotta, hogy akkor máshol, több helyszínen, vidéken is megcsinálják a tüntetéseket.

A radikálisokat fikázni, hogy odamennek, és hülyeséget beszélnek, égbekiáltó nagy marhaság.
ha a Fidesz tüntetésére csődülnek oda, és balhéznak, azt jogosan lehetne ostorozni.
De, ha a Kossuth-téren a tömeg meghallgatja őket, akkor rajtuk kívül kinek mi köze hozzá?

Értem én: a Fidesz szerette volna, ha a civilek kikaparják nekik a gesztenyét. Milyen szép is lett volna, ha a civilek tüntetnek, lemond a kormány, és....és? Jönne egy másik szoclib kormány, halleluja. Ha nincsenek új választások, túrót se ér az egész.

Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 27. 09:12 | Sorszám: 308
"Egyre nyilvánvalóbb az emberek számára, hogy igazi, gyökeres változást a fidesz nem tud hozni.
A Fidesz elszúrt egy ígéretes lehetőséget a bolsi-libsik leváltására. Sőt, igazából szembemenetelt a változást akarókkal.
A nyílt szemmel járók számára ez teljesen nyilvánvaló.


Értem.
Az ugyan nem derült ki ebből, hogy a Fidesz rossz példájával ellentétben -momentán most mi/ki az alternatíva, a megoldás a "nyílt szemüek" számára...

Sőt, az elementáris logika szerint, ha a Fidesz "egyre nyilvánvalóbb", akkor a torockai/molnár/budaházi etc.
szervezte manifeszt elmebetegség résztvevőinek száma NÖVEKEDNIE KÉNE és nem, ahogy most történik...

no de ne akadjunk fel az ilyesfajta apróságokon.

Éljenek a radikáljobb agyhalottai, anti-Midászai,akik eddig szarrá változtattak mindent amihez hozzáértek...

Legyen külön számukra:
- csurka(papolczi) nap.
-hídblokád 2002 nap.
- tilos rádió elleni cukorkamódositott nap.
-pannon rádió nap.
-kettős népszavazás/ mvsz nap.
-miép 4,37%, miép-jobbik 2,19% nap.
-mtv ostrom nap.
-bácsfi dianától molnár albertig, ekrem kemáltól
molnárokig budaházitól torockain át vóna, kovács dávid begácsig nap.


Ugyan ki az a "nyílt szemmel járó" ma, aki ilyen "dicső tettek" és vezérek láttán ne rohanna ész nélkül mellettük a "forradalomba"??
Naugye.

onogur
  Válasz | 2006. szeptember 27. 09:04 | Sorszám: 307
"No erre mondtam pár napja hogy ezt meg lehetett volna akadályozni ha a Fidesz állt volna az élére a dolognak."

Ühüm.
Mondjuk kiküldhették volna a térre Pokornit, hogy szónokoljon a feldühödött tömegnek.

szalma
  Válasz | 2006. szeptember 27. 07:48 | Sorszám: 306
A fidesz jól elszúrta ezt is, megint.
A ki nem állás, a lapítás "meghozza gyümölcsét" a Fidesznek is.

Nagyon sok Fidesszel korábban rokonszenvező értetlenül áll a Fidesz újabb teszetoszasága, lapítása előtt.
Egyre világosabb a jobboldaliak számára, hogy a Fidesz egy szalon ellenzéki csapat, igazából jól elvan a jelenlegi helyzettel is. Ezt a vezetőségére értem elsősorban, nem a jószándákú alsóbb szintű emberekre. Az alsóbb szinteken sokan csalódtak a Fidesz vezetésben. Ez még most nem annyira nyílt, de a helyhat. választás után az lesz.

Egyre nyilvánvalóbb az emberek számára, hogy igazi, gyökeres változást a fidesz nem tud hozni.
Már csak az elvakult "fideszfan"-ok nem akarják ezt meglátni.

A Fidesz elszúrt egy ígéretes lehetőséget a bolsi-libsik leváltására. Sőt, igazából szembemenetelt a változást akarókkal.
A nyílt szemmel járók számára ez teljesen nyilvánvaló.

Tappancs
  Válasz | 2006. szeptember 27. 07:10 | Sorszám: 305
Abban erős egyetértés van, hogy Gyurcsány mondjon le.
mezeiegér
  Válasz | 2006. szeptember 27. 07:02 | Sorszám: 304
Idézet:
A Kossuth-téri tüntetést sikerült elkúrni, egyre inkább marginális rádikáljobboldali torzsalkodás, hőzöngés morzsolodik lefelé.

No erre mondtam pár napja hogy ezt meg lehetett volna akadályozni ha a Fidesz állt volna az élére a dolognak. Akkor szvsz elmarad a TV ostrom, és ma abszolút mérsékelt, értelmes és szalonképes követelésekkel tüntetne ott esténként 50.000 ember.

Elfogadva a Fidesznek azokat a megfontolásait hogy október 1.-e előtt kockázatos lépés lett volna nyíltan az élére állni egy mégoly békés tüntetéssorozatnak is, még mindig lett volna egy középutas megoldás arra hogy hogyan lehet megóvni a tüntetés hitelességét a radikálisoktól:

Megoldható lett volna hogy a Fidesz maga ntávolmarad ugyan, a tüntetésnek viszont NEM a radikálobb pártocskák, hanem a jelenlegi kormánnyal szembenálló (beleértve néhány Fidesz-közelit is) civil szervezetek lépnek fel szervezőként és szónokokként:
Olyanokra gondolok itt mint a MAGOSZ, a Munkástanácsok szakszervezetei, a Nagycsaládosok Országos Egyesülete, a HÖOK, esetleg még a Polgári Körök közül a mérsékeltebbek és megbízhatóbbak is.
Ők végezték volna a szervezést, az ő képviselőik szónokoltak volna a mikrofonoknál, és ők döntötték volna el hogy ki kaphat szót.

Ha visszapörgeted a fejedben a filmet hétfő reggelre, akkor még ezt szvsz teljességgel elfogadta volna a társadalom mint jogos fellépést. A tüntetés forradalmár-szélsőjobb helyett békés-civil-szociális jelleget kap. Nem történik meg a TV-ostrom, a békéb tiltakozási hullám lavinaként dagadt volna, és ma már valószínűleg esténként 50.000-en lennének ott.

Tappancs
  Válasz | 2006. szeptember 27. 06:56 | Sorszám: 303
Kérlek. Kijavítalak. Tévedsz. Okkal vannak kinn a téren.
A hazug, trágár Gyurcsányhoz és a ma még regnáló kormányhoz képest szinte minden csapat és mindenki minőséget képvisel.
Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 27. 04:56 | Sorszám: 302
Amire én "lövöldözöm", annak semmi köze a jobboldalhoz.

Az pusztán a radikáljobb agyhalottai,provokátorai, és az általuk évek óta okozott menetrendszerinti károk:


Patrubány: az olasz államfő nemkívánatos
A Magyarok Világszövetségének (MVSZ) elnöke kedden este a budapesti Kossuth téren Magyarországon nemkívánatos személynek nevezte az olasz államfőt. Giorgio Napolitano kedden Budapesten megbeszélést folytatott magyar partnerével, Sólyom László köztársasági elnökkel, s lerótta kegyeletét az 1956-os mártírok rákoskeresztúri sírhelyénél.

Patrubány Miklós szerint elfogadhatatlan, hogy állami protokollal fogadták azt az embert, aki támogatta az 56-os forradalom és szabadságharc leverését. Rácz Sándor, a Budapesti Forradalmi Munkástanács elnökének üzenetét tolmácsolva kijelentette: Napolitano nem tehet virágot Nagy Imre sírjára.

A Parlament előtt kedden késő estére 1500-ra lecsökkent tüntető előtt elmondott beszédében közölte, hogy az MVSZ állásfoglalást tett közzé, amelyben többek között azt követik, hogy távolítsák el a Szabadság térről a szovjet emlékművet, s a helyére állítsák vissza az ereklyés országzászlót és a lerombolt trianoni szoborcsoportot. Továbbá oldjanak fel minden államtitkot, amely Magyarország valós gazdasági helyzetére vonatkozik, és minden magyar kapjon állampolgárságot. (MTI)
09.26. 23:22 Kókad a forradalom
Toroczkai László, a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom elnöke szerint az országban sok helyen alább hagyott a tiltakozói kedv, s mint kedden este a budapesti Kossuth téren mondta, "fenyegeti a forradalmat a csüggedtség".

Megismételte hétfői kijelentését, miszerint nem bánta meg, hogy a múlt héten ő vezette át a tiltakozókat a Magyar Televízió Szabadság téri székházához a Kossuth térről, de kedden azt fejtegette, hogy "nem zavargások, forradalmi hangulat volt", továbbá, hogy "az MTV-hez átirányított tömeget nem lehetett vezetni".

Toroczkai László kijelentette azt is, ha a hatalom pénteken éjszaka - a kampánycsend kezdetén - erőszakkal oszlatná fel a Parlament előtti demonstrációt, akkor akár el is szabadulhat a "pokol". (MTI)

Mallow
  Válasz | 2006. szeptember 26. 18:26 | Sorszám: 301
Javítsatok ki ha tévedek, de ami a Kossuth-téren történik, az tényleg a '56 megcsúfolása. Olyan szinten nevetséges és megvetendő a forradalmazó élcsapat, hogy azt nehéz kifejezni.
onogur
  Válasz | 2006. szeptember 26. 14:18 | Sorszám: 300
Mennyi most a Macisajt kilója?
Régen mintha balra lőttél volna, de az utóbbi időben kizárólag jobbra lövöldözöl...
Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 26. 14:03 | Sorszám: 299
Ahogyan ez várható,megjósolható volt.


A Kossuth-téri tüntetést sikerült elkúrni, egyre inkább marginális rádikáljobboldali torzsalkodás, hőzöngés morzsolodik lefelé.


Nahát.

Mallow
  Válasz | 2006. szeptember 25. 07:09 | Sorszám: 298
a másik szerint saját leváltását igyekszik megakadályozni Gyurcsány, és ezérte előre és radikálisan közli ennek következményeit a társadalommal, mi minden múlik rajta, és ennek eredményeként az értelmiség támogatását várja.
Mallow
  Válasz | 2006. szeptember 25. 07:08 | Sorszám: 297
Nem érted. A hozzászólásom úgy kezdődik, hogy "nem látom értelmét annak, hogy a jobboldal nyílvánosságra hozza a felvételt", és úgy zárom, hogy ezesetben Lendvainak igaza van.

És mindezt arra válaszolom, hogy Tappancs szerint nem Gyurcsány volt. Úgy véltem, ő fogadja el a premisszát, én pedig levontam a következtetést. De kiderült, hogy ő sem fogajda el, hanem GyF helyett a ballib oldal más személyét véli felfedezni az események hátterében.

Másrészt viszont, én már nem merek mondani semmit azzal kapcsolatban, hogy pontosan mi történt. Két verziót látok jónak, az egyik esetben a kormányfő "beelőzte" a Fideszt - amely a választás után "robbantotta volna a bombát" -, a másik szerint saját leváltását igyekszik megakadályozni Gyurcsány, és ezérte előre és radikálisan közli ennek a társadalommal, mi minden múlik rajta, és ennek eredményeként az értelmiség támogatását várja.

Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 25. 03:03 | Sorszám: 296
Egyébként ugye mondanom sem kell, régi megbízató kuncsaftról (kuncsaftokról)van szó:


Tilos Rádió előtti zászlóégetők büntetőtárgyalása

2004. január 26.


Mv.: - Kábítószeres cukorka okozta emlékezetkiesés, a zászlóégetés elfogadottsága világszerte és az önként jelentkezett gyanúsított személyazonosságának megkérdőjelezése. Ezek voltak a védelem fő pillérei a Fővárosi Bíróságon, ahol a Tilos Rádió előtti zászlóégetők büntetőtárgyalását tartották ma. A védők kérésére a bíróság újabb bizonyítékokat tanulmányoz és a tárgyalást márciusra halasztotta.

Műsorvezető: Simon András
Riporter Németh Balázs


Mv.: - Kábítószeres cukorka okozta emlékezetkiesés, a zászlóégetés elfogadottsága világszerte és az önként jelentkezett gyanúsított személyazonosságának megkérdőjelezése. Ezek voltak a védelem fő pillérei a Fővárosi Bíróságon, ahol a Tilos Rádió előtti zászlóégetők büntetőtárgyalását tartották ma. A védők kérésére a bíróság újabb bizonyítékokat tanulmányoz és a tárgyalást márciusra halasztotta.

R.: - Gyorsított eljárás, majd elhalasztott tárgyalás. Ennyi történt ma a Tilos Rádió előtt zászlót égetők elleni perben. A tárgyalás eleve késve kezdődött, a védők irattanulmányozásra kértek még időt. Az ügyvédek a szakszerűségre hivatkoztak, a folyosókon a vádlottak szimpatizánsai és a tanúk kommentálták az elmúlt napok eseményeit. Ki így, ki pedig szóban. Köztük a 2002-es Erzsébet hídi illegális tüntetés egyik vezéralakja, az akkor pénzbüntetésre ítélt Budaházy György.

Budaházy György: - Ugyan én se tartottam odavalónak a zászlóégetést, de azon elgondolkozni azért érdemes, hogy februárban, amikor való várból való kitörésre emlékeztek meg a Kossuth téren egy szervezet keret..., egy szervezet által rendezett rendezvényen, akkor oda kivonultak a zsidók izraeli zászlót lengetve, hogy mi vagyunk a magyarok, ti vagytok a gyilkosok! Akkor Izrael nem tiltakozott, hogy az állami jelképét magyar belpolitikai kérdésbe ne vigyék bele.

R.: - A három vádlott közül egy vallott úgy, hogy a zászlóégetés tudatos cselekedet volt és hasonlóan vélekedett az egyik megidézett tanú is.

Lanczner Ferdinánd tanú: - Egy állam, ha olyan tevékenységet végez, mint Izrael, akkor igenis számolhat azzal, hogy a világ bármely pontján a zászlaját elégetik. Ez úgy érzem, olyan büntetést érdemel, mint hogyha egy izraeli állampolgár Tel-Aviv magyar zászlót elégetne. Amennyi büntetést ő kap, annyit mi is megérdemlünk.

R.: - A folyosói politizálással párhuzamosan a tárgyalóteremben a fő kérdés az volt, hogy M. Giorgio Richard, aki egyébként az egykori Erzsébet hídi tüntetés miatt már részesült rendőri figyelmeztetésben, valóban kábítószer hatása alatt állt-e, mint ahogy azt vallotta. Egy másik vádlott védőjét pedig a bíró igazította helyre. Grespik László ugyanis megkérdőjelezett egy beismerő vallomást.

Bíró név nélkül: - Faragó Zoltánt bármiféle kimódolt helyzetbe beállítsuk akkor, amikor ő ekként nyilatkozik egyértelműen, arra azt gondolom, hogy messzemenően sérti az eljárást rendjét, úgyhogy kérem, hogy ezt azért ne folytassa, mert ennek következménye lenne.

R.: - A védők úgy érveltek: védenceik nem voltak erőszakosak, tehát nem garázdaságot követtek el, hanem csak politikai véleményt nyilvánítottak. Hogy kinek az álláspontja győz majd, az legkorábban március 18-án, az ügy következő tárgyalásán derül ki. Akkorra el kell készülnie M. Giorgio Richard vádlott orvosszakértői vizsgálatának is.

Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 25. 02:54 | Sorszám: 295
Köszönöm, érvekkel és forrásokkal
alátámasztott , nekem címzett érdemi hozzászólásodat.


Ennyi erővel máskor variáld is, a "kurvaanyád"-tól az "orbánbányák"-ig " széles a tárház...

Nahát.

Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 25. 02:49 | Sorszám: 294
"Lantzner Ferdinánd, a Kossuth téri tüntetések egy kezdeményezője az [origo]-nak elmondta: ha nem vezet eredményre a demonstráció, keményebb eszközökhöz folyamodnak, így még Gyurcsány Ferenc élete is veszélybe kerülhet."

Elöször azt hittem, valamelyik ballib/hiszterolib sajtómunkásnak sikerült valamit "félreértenie"...

De aztán az RTL Klub esti híradójában ez az agyhalott zombi
volt oly szíves és kamerába is megismételte "fenyegetését"
hogy nehogy bármi kétség férjen...

Nahát.

tiszavirág
  Válasz | 2006. szeptember 25. 01:49 | Sorszám: 293
Én értem.
Fenntartom azt az álláspontomat, hogy a kazettát vagy maga Gyurcsány készítette és hozta nyilvánosságra egy ördögi kriminálpszichológus tanácsadóval együtt/nélküle ( ez lenne a legnagyobb borzalom az ország szempontjából!), vagy a párttársai tették, hogy megakadályozzák, hogy a miniszterelnökség mellett még a pártelnöki posztot is besöpörje. Ez utóbbit feltételezem én.

Abban biztos vagyok, hogy Orbánéknak semmi közük hozzá, lásd a dilettáns vizsla ügyet, szerver ügyet, ők képtelenek olyan feladatokat elvégezni, amit a "büdöskomcsik és szadeszkretének (copyright by "nemszadista") a többévtizedes mocskos tapasztalat miatt röhögve, félkézzel kiviteleznek bármikor.

Nem vagyok elfogult, csak nem szeretem a logikátlanságot. Természetesen lehet tévedni, emberek vagyunk, tévedhetünk, de ha valaki felállít egy teoriát, viszont annak nincsenek logikus pillérei, de ő mégis tovább szövögeti , az a délibáb, azzal meg minek foglalkozni?!

Teljesen mindegy már, hogy hogyan történt Kúrcsány úgy ahogy van egy rakás szar, vállalhatatlan.Hihetetlen adóssághalmaz, borzalmas büdzsé, alkalmatlan a feladatra, ez napnál világosabb. Ennek a népnek már nincs semmije.

Szerintem az ultrák is csak a választásokig vállalják és ha Demszky esetleg megbukik Budapesten, mehet a miniszterelnöki bársonyszékbe.

Dana Ida
  Válasz | 2006. szeptember 25. 01:06 | Sorszám: 292
12:00
Lantzner Ferdinánd, a Kossuth téri tüntetések egy kezdeményezője az [origo]-nak elmondta: ha nem vezet eredményre a demonstráció, keményebb eszközökhöz folyamodnak, így még Gyurcsány Ferenc élete is veszélybe kerülhet. A szervező hozzátette: a demonstrációk hétfőtől újabb elemekkel bővülnek, a központi tüntetés továbbra is a Kossuth téren lesz, de innen kiindulva más helyszíneken is lesznek események.

http://www.origo.hu/itthon/20060924felgyujtottak.html
gajo
  Válasz | 2006. szeptember 24. 23:38 | Sorszám: 291
Sinka István: Tüzes galamb.
Wilson
  Válasz | 2006. szeptember 24. 23:34 | Sorszám: 290
(Az persze a LEGSZOMORÚBB, hogy egyáltalán GONDOLHATJA azt a kormányoldal, hogy egyáltalán MEGFORDULHATOTT A FEJÜKBEN, hogy egy ilyen felvétel napvilágra kerülésével, tízezres, országosan százezres tömegek utcára vonulásával stb. valójában akár JAVÍTHATNAK is a helyzetükön!! Márpedig ez a helyzet. Na: ez az AGYRÉM! Minden normális demokráciában ez KO lenne, -10, -15, -20%, azonnal kormánybukta, stb. stb. De itt... )

Igen. Ilyenkor szeretném nagyon, ha britnek születtem volna és nem is tudnám, hogy létezik valami Hungary vagy Hungry (?) - no thanks I've just had lunch. Elgondolkodtam azon, ha ezt Gyurcsány megússza, el kell menni az országból. Csak sajna az a baj, hogy az agyamat, lelkemet, borús szamár magyar énemet kellene kitörölnöm magamból vagy eszkimóként újra születni, hogy le tudjam szarni ezt az egész országot Gyurcsányostul, Molnár Tamásostul. És tudjátok, ez bosszant a legjobban, ez a keserű magyar sors, amit annyira szeretek.

kingvidor
  Válasz | 2006. szeptember 24. 21:15 | Sorszám: 289
Ez csak attól függ, hogy a földiszórású médiák hogy adják majd be a tömegeknek. Tehát teljesen mindegy, ki mit mond, úgyis használ Demszkynek, hisz így vagy úgy megmagyarázzák, ha kell, kicsit ferdítve és hazudozva. Tehát teljesen mindegy mi történik az országban, amíg a 90%-os fölényű ballib média etetheti a népet.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola