Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!! (24. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
onogur
  Válasz | 2006. szeptember 28. 11:50 | Sorszám: 538
Nna, aki azt állítja, hogy ebben az esetben Csurka nem mondott igazat, az hazudik.
ath
  Válasz | 2006. szeptember 28. 11:47 | Sorszám: 537
A felsoroltakat még kiegészíteném az alábbi - 2001. szeptember 11-i - Csurka nyilatkozattal, ami kiváltotta a hiszterolib örjöngését:

"Mély részvéttel vagyunk az ártatlan áldozatok iránt, és az anyagi pusztulás is megdöbbentő, azonban a felelősséget természetesen az amerikai globalista politikának is viselnie kell, mert mindez nem ártatlanul érte az Egyesült Államokat"

http://mn.mno.hu/index.mno?cikk=33024&rvt=3&s_text=Csurka&s_texttype=4&norel=1&pass=3

mpd
  Válasz | 2006. szeptember 28. 11:44 | Sorszám: 536
Némán, mikre bukkan az ember. Ezt Bokros Lajos mondja:

És most mondom a legérdekesebbet: ezekben a napokban Hongkongban tartottam elôadást a világ tôzsdéinek éves konferenciáján mint a Budapesti Értéktôzsde elnöke. Az elôadásom utáni estén fölhívott Orbán Viktor, és megkérdezte tôlem: miért mondtál le, öreg? Akkor elmagyaráztam neki, ugyanilyen részletesen, mint most, hogy miért összeférhetetlen a két pozíció. És akkor Orbán Viktorék felszólaltak a parlamentben, talán ezért sem lett Princz Gábor az Állami Vagyonügynökség igazgatótanácsának tagja. Vagyis én még a Fidesznek is segítettem ilyenformán, arról nem is beszélve, hogy Orbán Viktorral igen jóban voltam ebben az idôben.

onogur
  Válasz | 2006. szeptember 28. 11:38 | Sorszám: 535
Nem irígylem az agyhalott pártaktivistákat, akik még a védhetetlent is megpróbálják erénynek feltüntetni.
Ne a szerepekről vitatkozgassunk.
Egy volt kommunista kormánybiztos például Csehországban semminemű vezető pozíciót sem kaphatna, még egy napilap főszerkesztője sem lehetne, nemhogy külügyminiszter.
mpd
  Válasz | 2006. szeptember 28. 11:32 | Sorszám: 534
Ha már Tömpe Istvánt idézed a Magyar Narancsból, hiteles forrásként, akkor nézzük ezt a cikkecskét részletesen.

""Németh Miklós privatizációs kormánybiztossá tett engem és Martonyi Jánost. Én az intézményrendszert szerveztem, Martonyi feladata pedig a külföldi tőke idecsábítása volt. Persze szorosan együttműködtünk.""

Azaz, a spontán privatizáció nem volt feladata egyiküknek sem, sőt, Tömpe más mást ért alatta, mint mi:

""A spontán privatizáció ötlete szerint az állami vállalatok vállalati tanácsai fokozatosan átveszik a hatalmat a cégeknél, szabadon létrehoznak részvénytársaságokat, ahová kiviszik az üzletet, az adósságot meg bennhagyják. Ez, mint ismeretes, meg is indult. Ettől a megoldástól a kormány és az ellenzék is nagyon félt...""

Ezért ezt igyekeztek is megakadályozni. Hogyisne, még hülye pártonkívüliek nyúlják le a vagyont!!
Ezért:

""MN: Végeredményben tehát nagy pénzekhez mégis az juthatott csak, aki jó helyen volt jó időben, politikai kapcsolatokkal.

TI: Igen, de ez nem feltétlenül jelentett rossz hírt, hisz a régi rendszer emberei jobban ismerték ezeket a vállalatokat, mint bárki más. Régi, örök érvényű bölcsesség, hogy a demokrácia végső menedéke a tolvajok közötti verseny.""


Na most, ha azt állítod, hogy ehhez Martonyinak, mint kormánybiztosnak semmi köze se volt, akkor.....
Uff, én hörögtem.
(A gorombaság a gyengék fegyvere)

Bordódy Kristóf
  Válasz | 2006. szeptember 28. 11:28 | Sorszám: 533
Nehéz lenne eldönteni.(?)
terra
  Válasz | 2006. szeptember 28. 11:18 | Sorszám: 532
Demagógia ruleeeez!!! :

Ez majdnem úgy hangzik, mint amikor Gyurcsány azzal védekezik, hogy Orbán is hazudott.

Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 28. 11:18 | Sorszám: 531
Még mielött rácuppannál Martonyi "spontán privatizációjára", talán inkább nézz utána a valós szerepére,aztán hörögj...

Ugyanis Martonyi közvetlenül a rendszerváltás elött,egy sima kormánybiztos volt,mégcsak nem is AVÚ vezető, feladata meg a külföldi tőke becsalogatása volt Magyarországra...

Nahát.

Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 28. 11:15 | Sorszám: 530
Baumagosok szállják meg a Kossuth teret
Ma és holnap is tüntetni készülnek a Baumag és Dunaprofit károsultak. Csütörtökön koradélután a Kossuth térre fújtak gyülekezőt, ahonnan előbb a felszámoló, majd pedig az Országos Igazságszolgáltatási Tanács elé vonulnak, míg pénteken reggeltől délutánig a Parlament bejárati sorompójánál demonstrálnak transzparensekkel, így fogadják a hazai, és az EU-ból az Országházban tartandó igazságszolgáltatással kapcsolatos előadásra érkezőket. (HavariaPress)

09.28. 06:19 Étel nélkül maradnak a Kossuth tériek
A "mocskos disznók" megtalálták a megoldást arra, miként gyengítsék meg a tüntetőket, jelentette ki csütörtök hajnalban Gonda Lászéó, a Kossuth téri demonstrációt szervező Magyar Nemzeti Bizottság 2006 tagja. A téren működő ingyenkonyhát be kell zárni, mert szerdán "összesen öt Köjál-ellenőrzést tartottak" a téren. Gonda nem érti az ÁNTSz ügybuzgalmát, szerinte egy lakodalomban sem szoktak ellenőrizni, márpedig szerinte a téren lakodalom, esetleg halotti tor, "az erkölcsi hulák halotti tora" folyik. A szónok arra kérte a hajléktalanokat, hogy csütörtök reggel a kerületi polgármesteri hivatal előtt kérjenek ételt, hiszen a polgármester azt mondta, átvállalja a hajléktalanok étkeztetését.

mpd
  Válasz | 2006. szeptember 28. 11:15 | Sorszám: 529
Ki okozott nagyobb kárt az országnak? Csurka az amatőr, dilettáns politizálásával, vagy Martonyi a spontán privatizációval
Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 28. 11:12 | Sorszám: 528
"Igen, topicot nyitottam a Jobbik elleni támadásról. A Jobbik közleményei ugyanis bizonyítják, hogy semminemű szélsőséges megnyilvánulásuk sem volt. "


Értem.
Vagyis a Szabad Nép Szabadság azért idézi ezeket a Jobbik böffeneteket ma,három nappal a választások elött,érthető kéjjel, hogy mindenki láthassa, "hogy semminemű szélsőséges megnyilvánulásuk sem volt" , ezért a Szabad Nép zömmel ballib/hiszterolib olvasóközönsége is megnyugodhat, immár semmi akadálya hogy demszki ellenében Tarlósra szavazzanak...

Hogy nekem speciel ez a megvilágitás nem jutott eszembe...
pedig milyen kézenfekvő...

Nahát.

onogur
  Válasz | 2006. szeptember 28. 11:07 | Sorszám: 527
"Meg lehet nézni azóta is a radikáljobb eredményeit,hogy mennyire igaza volt csurka böffeneteinek..."

Hát ha szemellenződ megengedné, hogy a határainkon túl történtek is eljussanak a picike fejecskédbe, akkor nem így beszélnél. EU-s közvéleménykutatás szerint a világbékére leginkább veszélyes országok: Izrael, Egyesült Államok.
Az Irak elleni agresszióról mára bebizonyosodott, hogy indokolatlan volt. Afganisztánban semmit sem sikerült elérni, újra erősödik a tálib mozgalom.

Szóval, az a tény, hogy Magyarország esetén a vélemények kissé eltérnek a standardtól, az a ballib médiafölénynek "köszönhető".

Igen, topicot nyitottam a Jobbik elleni támadásról. A Jobbik közleményei ugyanis bizonyítják, hogy semminemű szélsőséges megnyilvánulásuk sem volt. Hogy nem tetszik nekik a buziparádé és a különféle pozitív diszkriminációk?
Hááát, Istenem! Kilencmillió állampolgár véleményét fogalmazzák meg.

mpd
  Válasz | 2006. szeptember 28. 11:00 | Sorszám: 526
Eben guba. Őt mindig is utáltam, száz méterről, ellenszélben is látszik, hogy nem őszinte ember.
mpd
  Válasz | 2006. szeptember 28. 10:59 | Sorszám: 525
Egy másik kérdés: ki okozott nagyobb kárt az országnak? Csurka az amatőr, dilettáns politizálásával, vagy Martonyi a spontán privatizációval?
zizizizi
  Válasz | 2006. szeptember 28. 10:59 | Sorszám: 524
Ez inkább kérdés mint válasz Boros Péter ???
mpd
  Válasz | 2006. szeptember 28. 10:58 | Sorszám: 523
Akkor egy kérdés: kivel söröznél inkább, Csurkával vagy Martonyival?
onogur
  Válasz | 2006. szeptember 28. 10:56 | Sorszám: 522
Nos, szavaiddal maradéktalanul egyetértek.
mpd
  Válasz | 2006. szeptember 28. 10:55 | Sorszám: 521
Hogyaza..... télleg nem tudtam.
Pár kérdés fideszhívő kartácsakhoz:

Mit keresett a spontán privatizáció Atyja OV kormányában?
Kinek a szekerét tolhatta ez az ember 1989-ben, amikor vagyonhoz juttatta példának okáért a KISZ-es Nagy Imrét és több száz más kádert?
Hogyan lett ebből az emberből elkötelezett értékkonzervatív demokrata?

zizizizi
  Válasz | 2006. szeptember 28. 10:55 | Sorszám: 520
Nem is az iró
Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 28. 10:55 | Sorszám: 519
"Mellesleg Csurka nem tett egyebet, mint kimondta az igazságot. Öt év alatt be is bizonyosodott, hogy igaza volt."


Bezony ám... De mennyire...
Meg lehet nézni azóta is a radikáljobb eredményeit,hogy mennyire igaza volt csurka böffeneteinek...

Talán ha akkor rögtön esetleg hadat is üzent volna Bush-éknak vagy ikertestvérévé fogadta volna Osama bin Ladent, még hatékonyabb lett volna...

Igaz, az agyhalott zombiknak a jobboldalon a maximális károkozás feladatuk, mindegy hogy mi az ürügy(lásd mostani Kossuth-tér).

(Látom, már topicot is nyitottál ma, a Szabad NépSzabadságban ma megjelent Jobbik böffenetek összeállitásról, pedig hol van ma a Jobbik( max. a mesékben),hol van Begány főszereplő, elszállt molnárostól - viszont ezeket a korábbi jobbikos elmebetegségeket fel lehet használni -és fel is használják- egy Tarlós elleni és demszki melletti utolsó kampányütésre...)

Nahát.

terra
  Válasz | 2006. szeptember 28. 10:54 | Sorszám: 518
Csurka nyilatkozata a támadás napján, a részvétnyilvánítások között kifejezetten ízléstelen volt akkor is, ha volt is igazság abban, amit mondott. Abban a helyzetben az Országgyűlés nem tehetett mást, mint hogy elhatárolódott tőle.

Csurkával ez a baj, sok igazságot mond, de rögtön szalonképtelenné is teszi a mondókáját egy kis zsidózással, fantaszta vagy paranoid képzelgésekkel. Ezzel nagyjából kizárttá is teszi, hogy bárki szövetkezhessen vele, mert az tutira biztos, hogy csak bajt hoz mindenkinek a fejére.
Reménytelenül amatőr, nem politikusnak való.

onogur
  Válasz | 2006. szeptember 28. 10:52 | Sorszám: 517
Télleg???

"1979-ben került Brüsszelbe mint a kereskedelmi kirendeltség munkatársa, majd 1985-ben a Kereskedelmi Minisztérium főosztályvezetője. 1989-ben privatizálási kormánybiztos lett a Németh-kormányban."

mpd
  Válasz | 2006. szeptember 28. 10:50 | Sorszám: 516
""Martonyinak a böffenete, aki az MSZMP KB tagjaként a spontán privatizációt vezényelte?""


Na ezt eddig nem is tudtam.
Ennek a féregnek, ha ez igaz, az örökkévalóság végéig a pokolban kell majd lassú tűzön pirulnia.

onogur
  Válasz | 2006. szeptember 28. 10:45 | Sorszám: 515
Ez annak a Martonyinak a böffenete, aki az MSZMP KB tagjaként a spontán privatizációt vezényelte?

Nnna, akkor ezt kiakaszthatod az "Akikre büszkék vagyunk" faliújságodra.

Mellesleg Csurka nem tett egyebet, mint kimondta az igazságot. Öt év alatt be is bizonyosodott, hogy igaza volt.

Ja, és Martonyi elvtárs szerint a MIÉP "ellenzéki" párt volt, akkor mi is a probléma?

mpd
  Válasz | 2006. szeptember 28. 10:45 | Sorszám: 514
""csurka akkori elmebetegségére egész kampányt tudtak ballib/hiszterolibék felfűzni""

Nos hát. Ha mindent, amire ballibék kampányt tudnak felfűzni, mellőznünk kéne, akkor:

- OV-nak el kellene tűnnie a közéletből nyomtalanul, mert a puszta jelenléte is mocskolódó cikkeket indukál
- a Fidesznek haladéktalanul el kellene határolódnia minden magyar állampolgártól
- minden nemfideszes jobboldalinak kollektív öngyilkosságot kéne elkövetnie valahol Francia-Guyana partjainál.
De még ekkor se lenne biztos, hogy Mészáros Tamás nem hozna össze egy jó cikket a rejtőzködő fasizmusról.

A baloldali sajtó a tökéletes vákuumról is tud olyan cikket gyártani, amiben a Fideszt mocskolja. Nem az okokat kéne megkísérelni megszüntetni, hanem a majom újságírókat seggberugdosni. Erre utoljára 2002 márciusában lett volna lehetőség.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola