Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!! (42. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
gyaloggos
  Válasz | 2006. szeptember 21. 11:23 | Sorszám: 88
No, hát erről van szó!
mpd
  Válasz | 2006. szeptember 21. 11:18 | Sorszám: 87
Nem is rossz ötlet: a háttérben küldöttséget meneszteni Kiss Péterhez, és alkut kínálni! Kormányzást Fletó fejéért cserébe!

(Fujj, de mocskos dolog a politika)

Cirus
  Válasz | 2006. szeptember 21. 11:17 | Sorszám: 86
Hát jókis belső ellenzéke lehet és rengeteg ellensége az MSZP-n belül is.
Kérdés az, hogy meg merik-e lépni..
mpd
  Válasz | 2006. szeptember 21. 11:15 | Sorszám: 85
Úgy mondanám inkább: ha ők maradhatnak, szívesen kiadják Fletót és népi zenekarát.
mpd
  Válasz | 2006. szeptember 21. 11:15 | Sorszám: 84
Szerinted mit kellene cseledni?

Immáron beálltam Gyalog kartács mögé-felsorakoztam mellé.
Ez a szakértői kormány egyelőre nem világos nekem, de szerintem OV-nak se.... egy blöffnek látom, amibe utólag majd sokmindent bele lehet gyömöszölni. Nem baj, gondolkodhat rajta az ellenség is :-))))

gyaloggos
  Válasz | 2006. szeptember 21. 11:15 | Sorszám: 83
Én ebben látom a legjobb esélyt,hiszen Gyurcsány képtelen felfogni a következményeket, önkényesen dönt, semmi, senki nem érdekli!

Látják ezt az MSZP-ben is, csak féltek tőle!

Van azonban egy küszöb, melyhez érve már inkább átlépik azt, mint maradnak!

terra
  Válasz | 2006. szeptember 21. 11:09 | Sorszám: 82
"Az esély minimális. Én 2 napja ugy gondolom idehaza a dologból bukta lesz. Az önkorm. választásokon amennyire kéne annyira semmiképpen nem nyer a Fidesz. Ha addig lenyomják Fletot a fönökei akkor meglesz, ha nem akkor nézegethetjük 16 évig. Annyi a remény hogy lassabban mozdulnak meg kint 1-2 nap késésben vannak."

Nana, mi ez a pesszimizmus?
A nyugati pénzvilág nem Fletót szereti személyesen, sőt megkockáztatom, hogy ha lenne "tartalék miniszterelnök", akkor szívesen lapátra tennék, mert egy megosztó, konfrontatív politikus, ráadásul meglehetősen kiszámíthatatlan. A pénzeszsákok kevés dolgot utálnak annyira, mint a botrányokat és a kiszámíthatatlanságot. Ha Fletó nem tud rendet teremteni, akkor ez egy idő után legalább olyan veszélyes a befektetőknek, mint egy kiszámítható szakértői kormány. Pontosan tudják azt is, hogy egy "kettős hatalom", ami egy jobboldal által magasan megnyert helyhatósági választás után kialakulhat, nem teszi lehetővé a kiszámítható és nyugost kormányzást, továbbá azt is tudják, hogy elégedetlenkedő, a kormány iránt mély ellenszenvet tanóúsító tömegekkel szemben sem lehet tartósan és nyugostak kormányozni. Orbán javaslatának éppen ezért van némi esélye. Ehhez azonban tényleg kell a fölényes győzelem október 1-én.

Cirus
  Válasz | 2006. szeptember 21. 11:08 | Sorszám: 81
Mintha lett is volna szó arról, hogy jónéhány MSZP-s képviselő fontolgatja az elhatárolódást kúrcsánytól. (Bár a fontolgatás még messze van a tettektől)
gyaloggos
  Válasz | 2006. szeptember 21. 11:06 | Sorszám: 80
Itt azonban kihagyod azt, hogy a folyamatos tüntetés kikényszerítheti ezt!

Pl. a Goldman Sachs már tegnap 15-20 %-ra tette annak a lehetőségét, hogy Gyurcsányt visszahívják! Nem mellékesen, az MSZP is megteheti, sőt!

Ez nem semmi, hiszen még el sem kezdődött a szervezett, országos méretű sorozat!

Nemdebár?

Cakpakk
  Válasz | 2006. szeptember 21. 11:04 | Sorszám: 79
Gyurcsány menesztése után kizárt hogy lesz olyan szoci aki ezt meg meri lépni erre szerintem van esély - max ha visszarakják Hornt meg Bokrost...
millertrash
  Válasz | 2006. szeptember 21. 11:03 | Sorszám: 78
na mán a 2012-es eb-t is veszélyeztetik az utcai tüntetések ...
terra
  Válasz | 2006. szeptember 21. 11:00 | Sorszám: 77
"nekem meg kb annyi közöm a Fideszhez mint neked szavaztam rájuk ez sztem Terrára is igaz)"

Igaz bizony! Nagyon sokra becsülöm a szellemi függetlenségemet, hogy azt gondoljak, mondjak, amit akarok. Akár a Fideszről is.

terra
  Válasz | 2006. szeptember 21. 10:56 | Sorszám: 76
"És ne beszéljünk immár a sajtóról: ha szombaton odamegy egymillió ember, akkor a sajtó nem számít."

Nahát..., ezzel is egyetértek!

Nem véletlenül kéri (Hiller követeli :eek minden Fidesztőál balra álló párt a naggyűlés lefújását. Pontosan tudják, hogy most ránk figyel a világsajtó, első kézből (és nem célirányosan megvágva és a ballib médiamunkások által eltorzítva) látja-hallja a világ azt, ami ott elhangzik, nem is szólva a Fidesz gyűlésein megszokott, tekintélyt parancsoló nagyságú tömegről készült híradások hatásáról.

Szerinted mit kellene cseledni? Orbán már megtette azt a javaslatát, ami az alkotmányosság kereteibe belefér és az ország pénzügyi-politikai összeomlását is megakadályozza, nevezetesen a szakértői kormány létrehozását.

Egyet sajnos tudomásul kell venni. Alkotmányosan ez a kormány az ellenzék által nem mozdítható el. Vagy addig kell fokozni a nyomást, amíg Gyurcsány kénytelen lemondani vagy legalább annyi baloldali képviselőt megnyerni, hogy megálljon egy konstruktív bizalmatlansági indítvány. Az ehhez vezető fontos lépés a tüntetéseken kívül az önkormányzati választás nagy különbséggel való megnyerése.

Cakpakk
  Válasz | 2006. szeptember 21. 10:55 | Sorszám: 75
Pont ezt fejtegetem. Fletot nem hazai szavazok hanem a nyugati pénzügyi köröket droton rángató kinti politikusok kényszerithetik. Öket meg a sajat szavazóik akiket meg sajna vagy föleg a ballib media által nyomott vélemény kényszeriti.

Én igy látom.

Az esély minimális. Én 2 napja ugy gondolom idehaza a dologból bukta lesz. Az önkorm. választásokon amennyire kéne annyira semmiképpen nem nyer a Fidesz. Ha addig lenyomják Fletot a fönökei akkor meglesz, ha nem akkor nézegethetjük 16 évig. Annyi a remény hogy lassabban mozdulnak meg kint 1-2 nap késésben vannak.

Bukszusprofit
  Válasz | 2006. szeptember 21. 10:55 | Sorszám: 74
Viszont a komcsizás meg a provokátorozás ritka up to date. Nektek összeesküvés mániátok van, minden mögé benéztek, és mindenhol találtok valamit, ami gyanús. Ja, meg a KÖZPONT. Oké, majd szólok nekik. Röhej.
mpd
  Válasz | 2006. szeptember 21. 10:52 | Sorszám: 73
Jó-jó, hiszen látod, már egy követ fújok a fideszesekkel....
millertrash
  Válasz | 2006. szeptember 21. 10:51 | Sorszám: 72
"Még valami vmelyik EU hitelminösitö lejjebnyomta besorolásunkat"

a Fitch.
Fitch-jelentés - elemzői vélemény: Gyurcsány mehet, a csomag nem

mpd
  Válasz | 2006. szeptember 21. 10:49 | Sorszám: 71
Figyu, annyira unalmas ez. Minden eddigi ballib (ha neked nem tetszik a provokátor, helyettesítsd akármivel) IZÉ ugyanígy szerepel itt. Fikázódik eleinte finoman, aztán fölényeskedik, majd megjátszott lenézéssel úgy csinál, mintha elege lenne a csőcselékből, és ránk vágja az ajtót.
Azért egyszer-kétszer visszajön még, mert igazából érdeklik a reakciók.
Szóljál már a Központban, hogy találjanak ki valami újat, ez már dögunalom.
Cakpakk
  Válasz | 2006. szeptember 21. 10:47 | Sorszám: 70
Még valami vmelyik EU hitelminösitö lejjebnyomta besorolásunkat mara gazdasági lapok megirtak a "bankárvéleményeket" már nem is olyan biztos Gy helye...

Azt a szöveget (fejnekfallal) arra irtam amit mar kifejtett valaki.
Politikai logika -> ahol ür keletkezik oda benyomul valaki "uj erö". Itt "ür" keletkezett mert a Fidesz nem TUD bemenni hiszen ezt az utat zarjak el elöle a szocik a nyilatkozatokkal -> Orbán szervezte. Nem is tud nem is lehet bemennie oda.

Mivel ür van lazán begyalogol a Molnár/Melnyikov féle banda (naiv öszinte emberek lelkesedésén kuszik felfele). Roluk meg tudjuk milyenek.
Molnár kilép Jobbikból azzal a szoveggel hogy a pártokbol mindenkinek elege nem tudtam sirjak vagy röhögjek.. Nem! aki eljátszotta egyszer a lehetöséget az ne nyuzsögjön aki egyszer politikus lett az többet nem civil.

de mondok mást, figyu Molnár bement ma Jakupcsekhez a tv2-be, az egyébként meglehetösen silány szellemi képességekkel renderkezö nõ ugy mosta fel vele a studiot ahogy akarta, szerintem még élvezte is. Molnár is érezhette hogy siman hülyereveszik, de gyakorlat és ötlet híján a végére egy izes "buzizás" tudott kijönni foga keritésén (ha jol éretettem) ami "nyilvánvalóan" összefér egy a "tiszta" forradalom képével - legalábbis ahogy a publiciást és az "eröt" adó baloldal elképzeli, márpedig pár 10E ember az nem tömeg.
Egyszerüen alkalmatlan a pasi arra hogy baráti társaságnál térben elmondja a véleményét. Pedig ö sem volt ám az a "húdeöszinte" igencsak erölködött hogy PC legyen - nem jött össze neki...

És még valami lehet cseszegetni a Fideszt mert de nem sok köze a dologhoz max annyi, hogy a HirTV összegrundolásához talán volt nemkevés...
Ez a helyzeti elönyt pedig a HirTV-nek köszönhetö, annak a tvnek amire olyan naaagy szeretettl szoktak hányni pont azok a radikálok akik most annyira kapáloznak..

(nekem meg kb annyi közöm a Fideszhez mint neked szavaztam rájuk ez sztem Terrára is igaz)

És még valami a radikál kolegákhoz - amikor azt irom radikáljobbosok nem általánositok kizárólag az ottani sajat egoban és feltünési viszkedegségben fetrengö esetleg sérelmekért busszutállni akarokra gondolok.

Bukszusprofit
  Válasz | 2006. szeptember 21. 10:45 | Sorszám: 69
Nem csak provokátor vagyok, de már szervezem is a munkásőrséget, hogy megvédjem a munkásosztály, de főleg a saját hatalmamat. Egyébként segítek: ha provokátor lennék, akkor leginkább én köpködném a jelenlegi rezsimet, és uszítanék. De mindegy, ha neked így fogyaszhatóbb, hát provó vagyok. Meg ÁVO-s és komcsi persze. Na, csá!
mpd
  Válasz | 2006. szeptember 21. 10:44 | Sorszám: 68
Na akkor alakítsunk triumvirátust a Fuszgengerrel.
mpd
  Válasz | 2006. szeptember 21. 10:44 | Sorszám: 67
Mondjuk akkor úgy, hogy elfogadom a Te verziódat.
terra
  Válasz | 2006. szeptember 21. 10:44 | Sorszám: 66
Ez tetszik!
mpd
  Válasz | 2006. szeptember 21. 10:43 | Sorszám: 65
Nem hiszem. Fletó és köre leszarja a szavazókat.
Ha a Fletót dróton rángató Nagyok eddig nem léptették le, ezután egyre kevesebb a remény erre. Sok pénzről lehet szó.
Ha innen nézzük, semmi okunk az optimizmusra.
A Nagyoknak nem egy korrekt, makulátlan úriemberre van szükségük, hanem egy gátlástalan, elvtelen baromra. Abban a kategóriában meg Fletó verhetetlen.
gyaloggos
  Válasz | 2006. szeptember 21. 10:41 | Sorszám: 64
Ez így van, ezt már korábban megbeszéltük, hogy a ballib sajtó nyekergését nem kell meghallani!

Persze, cáfolni a cáfolandókat, meg tájékoztatni, de ennyi, és nem több!

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola