Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!! (10. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
ujkor
  Válasz | 2006. október 26. 08:05 | Sorszám: 937
Szeretnék tisztábban látni.
Nem mérhetem össze magam még Molnár Tamással sem, olyan apró pötty vagyok ebben a hatalmas világban, mégis süt rám a nap (időnként).
Kérdéseim:
Ha a mai közéletben helye van Hornnak, Újhelyinek, Aczélnak, Bánónak, Havasnak, Hernádinak stb. akkor M.T-nek miért ne lehetne helye?
Az, hogy árt a fidesznek nem mond semmit, a fidesznek már mindenki ártott. (Most leginkább Orbánon van a sor. Pillanatnyilag ő árt a legtöbbet. Kósa jelenleg elfogadható, gondolom így probálnak behatolni a színfalak mögé, hátha sikerül, de emlékszem milyen sokat ártott ő is a fidesznek )Mivel árt többet MT, mint Mikola?
Csurkának sem az a legnagyobb bűne, hogy ártott a fidesznek, szerintem, hanem az, hogy egy viszonylag egységes tábor sikerült szétmorzsolnia. Mivel ezt igen felszínesen ismerem örülnék, ha helyreigazítanátok.
Szerintem ez a nem tisztázott viszony a két tábor között többet árt, mint bármi más.
Nem érzem,hogy a fidesz nyíltan merné vállalni, hogy a jobbiknak, miépnek, MT-nek, Kossuth térieknek ugyanúgy helye van a nap alatt, mint a Munkáspártnak.
Ugyanakkor csodálkozom, hogy MT a térre hívja Orbánt, hogy álljon az élükre. Miért? Ők maguk sem merik felvállalni saját magukat? (Csurka is így tett.)
Köszönöm, hogy "meghallgattok".
Mallow
  Válasz | 2006. október 25. 22:58 | Sorszám: 936
És mit gondol a kolléganőd, ki felelős a zavargásokért?
Rendes Kis
  Válasz | 2006. október 25. 22:37 | Sorszám: 935
Egy kolléganőm - a "rendes" ballib szavazók közül való - is aggódva várta haza a belvárosból hajnali 4-kor hazaérő fiát.

Szóval, ez a brutalitás azért őket is megérintette.

Mert igaz ugyan, hogy "mi" húztuk ki a gyufát ... De mostantól már nem lehet azt mondani, hogy "nincs gyufa" ...

kaleb
  Válasz | 2006. október 25. 21:58 | Sorszám: 934
"a legendás Inconnu művészcsoport alapítója volt"

Tudod, én ismertem őket a 80-as években. Láttam előadásaikat. AZt a performance-t is, a Fiatal Művészek Klubjában, ahol egy műanyagsátorban pengével és késsel vagdosták egymést, meg egy kést is beleszúrtak a másikba. Egy félmeztelen lány mellét is megvágták pengével. Én akkor mentem ki. Megkérdeztem tőlük, minek ez a borzalom, azt mondták, maradi vagyok, ilyen már Bécsben is volt

(Nitschre gondolhattak? Nem tudom, akkor még nemismertem Nitschet.)

Mindenestre maradtam maradi. Ma is elítélem az ilyen performancot. Studiószinházban is, utcán is.

ujkor
  Válasz | 2006. október 25. 21:29 | Sorszám: 933
Így megöregedett? Ő az?
Fluctuat
  Válasz | 2006. október 25. 21:27 | Sorszám: 932
Igaz, tényleg. Ezt elfeledtem.... (nem volt nagyon épületes ott sem).
pascal
  Válasz | 2006. október 25. 21:24 | Sorszám: 931
De, szerintem jól mondja szakall, egy időben volt a Sajtóklubban is Lovassal stb.
Fluctuat
  Válasz | 2006. október 25. 21:19 | Sorszám: 930
Fenét. Molnár Tamás (nem a New York-i filozófus) az 1980-as években a legendás Inconnu művészcsoport alapítója volt, amely 1986-ban pl. fotókiállítást próbált rendezni 56-os felvételekből. Egy nagyhangú, életet szerető, művészies ember, ma már mondjuk 55 éves, fegyelmezetlen gondolkodású, igazságszerető, de egyben gyanakvó is, kicsit paranoid, és mivel inkább érzelmei vannak, mint esze, utálja az értelmiségieket.... Egy ideig a Fidesz mellett állt, majd Tóth Gy. Lászlóval elsodródott, Tóth megállt ezen az úton, de Molnár továbbment a Jobbikba, majd onnan is kivált....
szakall
  Válasz | 2006. október 25. 21:16 | Sorszám: 929
Nem a sajóklubban volt a Molnár Tamás?
ujkor
  Válasz | 2006. október 25. 21:13 | Sorszám: 928
Kedves Macisajt!
Azt hiszem én már égtem, mert nem tudtam, ki az a Molnár Tamás Nagyon sajnálom. Hidd el sokan nem tudják. Azt sem, hogy egyáltalán mit akarnak. Igen sok hiányosságom van. Ezek közül az egyik, hogy kizuhannak a számomra érdektelen információk, képek az agyamból pl: reklámok. Molnár Tamás is ebbe a körbe tartozik. De a jómultkorában vki betelefonált a Csintalan műsorba, egy idősebb néni, vmit kérdezett a Kossuth tériekkel kapcsolatban, talán valami ősmagyar szakszót is használt, Csintalan lerázta, pedig én azt éreztem, hogy tájékozodni szeretne. Megsajnáltam a nénit.
Fluctuat
  Válasz | 2006. október 25. 21:09 | Sorszám: 927
Gratulálok Macisajtnak.... Pont erről van szó. GyF-éknek a hatalommániától ment el az eszük és váltak futóbolonddá, Molnáréknak az elkeseredéstől. Az egyik rosszabb, mint a másik(bár a másik érthetőbb)....
szakall
  Válasz | 2006. október 25. 21:00 | Sorszám: 926
Pedig nem tudom. Sosem olvastam és nem olvasom most sem azt a topicot. És nem is tervezem, mert túl hosszú, hogy átrágjam magam az elejétől.
(Míg volt nickem, mindig akartam nyitni egy olyan topicot, hogy "Topicok, melyeket sosem látogattál". )
Bordódy Kristóf
  Válasz | 2006. október 25. 20:57 | Sorszám: 925
mindkét oldal, használja is az ottaniakat, főleg a szervezett ballib

Akkor te manifeszt ballib szekértoló vagy.
Naná.

Macisajt
  Válasz | 2006. október 25. 20:48 | Sorszám: 924
"Valami oka, drága macim, azért a fidesz oldaláról is kell ennek lennie. Ezzel is kéne foglalkozni, nem gondolod?"

Te ne tudnád,hogy 2002 áprilisa óta működik az Indexen,immáron több mint 15 ezer hozzászólással, szinte folyamatosan "A jobboldal kampányának hibái" c.szaktopikom?

Úgyhogy , éppen engem nem vádolhatsz hogy nem foglalkozom
évek óta a Fidesz hibáival.
(sőt, mint kiderült,mindkét oldal, használja is az ottaniakat, főleg a szervezett ballib,naná)


Nahát

szakall
  Válasz | 2006. október 25. 20:42 | Sorszám: 923
Valami oka, drága macim, azért a fidesz oldaláról is kell ennek lennie. Ezzel is kéne foglalkozni, nem gondolod?

Nahát!

Macisajt
  Válasz | 2006. október 25. 20:38 | Sorszám: 922
"Nincs értelme Molnár Tamásokkal foglalkozni,"


Tévedés.
Ugyanis évekig nem foglalkoztunk a radikáljobboldal agyhalott zombijaival,provokátoraival,az általuk szándékosan vagy "csak"simán hülyeségből okozott károkkal..

Ugyanis ha néha megtettük, azonnal megkaptuk a "turbómagyaroktól",hogy áruló,cionista,trappista vagy akármi,akárhányszor kifogásolni mertük a MIÉP és Csurka,majd a Miép/Papolczi, mejad MIÉP-Jobbik, vagy hadd ne soroljam az összes "sikerüket", szóval ha szóba hoztuk a 4,37%-ot, a 2,19%-ot, zsinka "főpolgármester-jelöltet", vagy torockai,budaházy hídblokádjait , MTV ostromát, a
melnyikov -féle kurucos őrültségeket, egészen a mostani, október 23-i ámokfutásig, amellyel elérték hogy
gyurcsányo ui és rendőrsége leszámolhasson a Fidesz -tüntetéssel.

Én láttam éles fegyvereket működni,éreztem puskapor szagát
1989 decemberében, és 1990 márciusa óta azt is konkrétan tudom milyen az mikor egy megvadult gyűlölettel teli eszement csürhét politikai aljasságokra vetnek be...
(jelzem, a "ne féljetek magyarok,megjöttek a cigányok"
volt akkor a mentőakció...mert ilyen is volt,nemcsak Olaszliszka...)

Nekem ma ilyen eszementek, akik "forradalmat" csinálnak
egy elkötött hatástalanitott díszlettankkal,és még három kanna gázolajat sem tesznek bele, viszont egy szerencsétlen öregembert félig agyonvernek emiatt és sok évre börtönbe zárhatják(még szerencse hogy nem taposott elsenkit,mert akkor élete végéig ülhetne), szóval ilyenek hiába brekegnek...


Ezért mondom már mióta.
Anti-Midászként az itteni radikáljobboldalok 14 éve mindig és mindent elcsesztek amihez csak értek.
Ezalatt egy NORMÁLIS,HASZNOS cselekedetük nem volt,(úgy értve már olyan ami nem az MSZP/SZDSZ-nek lett volna hasznos.)

Ennyi idő után,ennyi kudarc és csúfos leszereplés után ( a csúcs hogy éppen még a Fővárosi Közgyűlésből is kiestek,a Jobbik meg büszke 0,25%-ot gyűjtött be október 1-én),mikor támogatottságuk néhány százfőre korlátozódik,mikor csak kárt okoznak..
igenis kell velük foglalkozni.


Hátha el lehet érni, hogy néhány józanabb közülük , ahogyan eddig is,kiálljon az elmebetegek mögül.

Hátha néhányan mégis elgondolkodnak,hogy amit művelnek,az csak az MSZP/SZDSZ-nek jó.
És ők ezt -elviekben legalábbis-nem akarják,ugye?????

Nahát

kujtorgo
  Válasz | 2006. október 25. 19:54 | Sorszám: 921
3. Velük is meg fog történni, ha elfogadják ezt.
ujkor
  Válasz | 2006. október 25. 19:47 | Sorszám: 920
Választó, mert eddig homokba dughatták az orrukat. De most vagy úgy gondolják, hogy
1. megérdemlik, nekem szerencsém volt, tudtam, mikor, hová kell menni, kire kell szavazni
2. velem is megtörténhetett volna
kujtorgo
  Válasz | 2006. október 25. 19:19 | Sorszám: 919
23-a után másnak kellene lennie a belpolitikának, de úgy látom semmi sem változott. Az ország annyira megosztott, hogy az egyszerű napi tényeket is másképp látja, értelmezi a két oldal.
A stabil MSZP szavazóknak semmi bajuk nincs Gyurcsánnyal. Se a rendőrséggel.
Talán a külföld véleménye változik most.
estebany
  Válasz | 2006. október 25. 19:05 | Sorszám: 918
Na, ez már nem a Macisajt-téma!

Azért jó lenne, ha definiálnád, mit jelent a közelmúltig! Ugyanis ebben az ügyben 23-án szvsz szerintem semmi új nem történt 23-án.

Ezt most őszintén kérdezem, mert - nem qurcsányista révén tényleg nem érzékelem, hogy a "rendes", de qurcsányista embereket tegnap milyen új impulzusok érték. (Azt ugyanis kétlem, hogy közvetlenek, mint pl. könnygáz, kardlap, gumilövedék érték volna őket, mert bizton állítom: egy "rendes", de qurcsányista ember sem volt sem a nagygyűlésen, sem a Kossuth tér környékén)

babarla
  Válasz | 2006. október 25. 17:23 | Sorszám: 917
MAcisajt, okosabbnak ismerlek, hogy fogalmad ne legyen. Van egy Budapesten kitermelődött, kisemmizett réteg. Elkeseredettek, érzik az ellenséges nagyváros rettenetes igazságtalánságát, elnyomását. Nincs tőkéjük - sem szellemi, sem anyagi ahhoz, hogy ezt az igazságtalanságot termő módon feldolgozzák. Erről nem tehetnek. Ez a réteg, ha törődést, őszinteséget észlel, megnyugszik, és irányítható. Mert nem rosszindulatú. Ha ezt a törődést nem kapja meg, akkor elkeseredettsége, indulata révén manipulálható. Most ez történik. A fidesz nagyrésze nem rendelkezik azzal a képességgel, hogy ezt a réteget megnyugtassa, irányítsa. Ennek hiányában jöhetnek az önjelölt vagy küldött forradalmárok, akik saját céljaikra használják őket. Ezért őket okolni - szűklátókörűség. Ha a fidesz marad párt ebben a párt-bábszínházban, csak magára vethet. Reménység szerint ott is elkezd hatni a lelki megtisztulás. Nincs értelme Molnár Tamásokkal foglalkozni, inkább azzal foglalkozzunk, hogy a túlnyert önkormányzati választások gyümölcseit aratjuk-e? Vagy elfagynak máris néhány fán a gyümölcsök, mert talajmenti munka nincs?
Rendes Kis
  Válasz | 2006. október 25. 17:17 | Sorszám: 916
Értem én Macisajtot, a közelmúltig én is úgy gondolkoztam, de észre kell vennünk a korszakhatárt.

A közelmúltig egy "rendes" ember még lehetett qrcsányista. Ahogy 1933-ig még viszlag jó szívvel lehetett valaki NSDAP-párti.

estebany
  Válasz | 2006. október 25. 16:39 | Sorszám: 915
Nézzük kellő távolságtartással a 2006 okt.23-i és az azt követő eseményeket, és jöjjünk rá: itt demokratikus cicomával ékesített diktatúra van! Parlamentestül - választójogostul - alkotmányostul! Szégyenszemre kellékként használja saját mocskos eszközeihez a szabadon (?) választott parlamentet, a független (?) rendőrséget, a média (?) nyilvánosságát.

És ezután vegyünk mély levegőt, majd ennek ismeretében válogassuk meg harcmodorunkat! Vessünk el minden olyan eszközt, amelyben "jobbak". Mert- és ezt már bebizonyították - van jónéhány terület, amiben "jobbak". (Hazudozás, vádaskodás, reklám, kimagyarázkodás satöbbi: ezekben ne is próbáljunk birokra kelni, mert behozhatatlan genetikai előnyük van), vegyük ezek közül azokat, amiben mi látványosan alulmaradunk: összezárás - összetartás. Ezt AZONNAL vegyük át tőlük, mert szükégünk lesz minden cseppjére!

Bár elmondhatnánk, hogy a tüntetőkkel szemben célirányosan alkalmazott rendőri brutalitás lelepleződése felnyitotta a szemeket!

Macisajtnak pedig amnesztiát kérek, illetve annak belátását, hogy ő többnyire ésszel, míg mi sokan inkább szívvel akarjuk elérni ugyanazt: Qurcsány és bandája végleges elhúzását.

Rendes Kis
  Válasz | 2006. október 25. 16:38 | Sorszám: 914
Nem cáfolod, amit mondtam, hanem megerősíted.

Hülyék. De napnál világosabb, hogy "ők" nem "mi" vagyunk.

És viszont kiváltották azt, hogy az ájtatos ripacs brutalitásáról lehullt a lepel.

Szentté váltak a hülyék.

estebany
  Válasz | 2006. október 25. 16:37 | Sorszám: 913
Nézzük kellő távolságtartással a 2006 okt.23-i és az azt követő eseményeket, és jöjjünk rá: itt demokratikus cicomával ékesített diktatúra van! Parlamentestül - választójogostul - alkotmányostul! Szégyenszemre kellékként használja saját mocskos eszközeihez a szabadon (?) választott parlamentet, a független (?) rendőrséget, a média (?) nyilvánosságát.

És ezután vegyünk mély levegőt, majd ennek ismeretében válogassuk meg harcmodorunkat! Vessünk el minden olyan eszközt, amelyben "jobbak". Mert- és ezt már bebizonyították - van jónéhány terület, amiben "jobbak". (Hazudozás, vádaskodás, reklám, kimagyarázkodás satöbbi: ezekben ne is próbáljunk birokra kelni, mert behozhatatlan genetikai előnyük van), vegyük ezek közül azokat, amiben mi látványosan alulmaradunk: összezárás - összetartás. Ezt AZONNAL vegyük át tőlük, mert szükégünk lesz minden cseppjére!

Bár elmondhatnánk, hogy a tüntetőkkel szemben célirányosan alkalmazott rendőri brutalitás lelepleződése felnyitotta a szemeket!

Macisajtnak pedig amnesztiát kérek, illetve annak belátását, hogy ő többnyire ésszel, míg mi sokan inkább szívvel akarjuk elérni ugyanazt: Qurcsány és bandája végleges elhúzását.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola