Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!! (3. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
onogur
  Válasz | 2006. november 03. 15:40 | Sorszám: 1112
Az ellenségtől nem kell hányni, azokat már kiismertük.
Tudjuk, mire is számíthatunk.
Inkább az ilyen Macisajt-féle áljobbos provokátoroktól kell tartani. Ezek okozzák a legtöbb kárt a jobboldalnak.
Macisajt
  Válasz | 2006. november 03. 15:37 | Sorszám: 1111
A Szabadság téren vagy az Astoriánál lehet valami november 4-én

* Index

2006. november 3., péntek 12:25

Szélsőséges csoportok sms-ben arra buzdítják híveiket, hogy szombaton csatlakozzanak a Fidesz fáklyás menetéhez. Szombaton harminckét bejelentett demonstráció és megemlékezés lesz Budapesten. Az események központja a Szabadság tér és az Astoria környéke lesz, több szervezet is itt fog tüntetni. Az MDF és az MSZP csendes, egyenkénti megemlékezésre kéri híveit. Szombaton rajtuk kívül találkozhatunk felvonuló motorosokkal, egészségügyi dolgozókkal és az Igazság Oszlopa Egyház igehirdetőivel is az utcán.
Küldje el ezt a cikket barátjának, ismerosének!Küldje el ezt a cikket barátjának, ismerõsének!
Nyomtatható változatNyomtatható változat
hirdetés
Mi volt november 4-én?
1956. november 4-én hajnalban Magyarország egész területén megindult a szovjet csapatok támadása. Nagy Imre miniszterelnök drámai hangú rádióbeszédben közölte, hogy "csapataink harcban állnak". Budapestre a szovjetek három irányból vonultak be. A városban utcai harcok voltak, a kormánytagok közül egyedül Bibó István maradt a parlamentben, az épület védői már reggel 8-kor letették a fegyvert. Nagy Imre társaival a jugoszláv nagykövetségre menekült. Budapest lakói, akárcsak a második világháborús ostrom idején, az óvóhelyekre menekültek, mert a szovjetek katonai és polgári célpontok között nem mindig tettek különbséget. Az ellenállást a túlerő napokon belül felszámolta, legtovább a csepeliek tartottak ki, ők november 10-én fogadták el a fegyverszünetet. Kádár János és kormányának tagjai november 7-én hajnalban érkeztek meg szovjet harckocsikkal a fővárosba. November 4-én kívül a magyar országgyűlés október 6-át, az aradi vértanúk kivégzésének napját nyilvánította nemzeti gyásznappá.

Szombatra 32 demonstrációt és más rendezvényt vett tudomásul a rendőrség Budapesten. Délután felvonulnak a Kossuth téri tüntetők, fáklyás felvonulást tart a Fidesz, de a legtöbb politikai csoport szervez valamiféle megemlékezést vagy demonstrációt.
Elfőrdulhatnak zavargások

Zavargásokra is számítani lehet szombaton, erről Szilvásy György beszélt csütörtökön. "Egyes szélsőjobboldali szervezetekhez köthető személyek erőszakos rendzavarásra készülnek" - közölte a kancelláriaminiszter, de hangsúlyozta, információik szerint nem egy konkrét eseményt akarnak megzavarni, hanem általában készülnek a rendzavarásra.

Pénteken például olyan sms-ek terjedtek, amelyek arra utalnak, hogy szombaton szélsőséges csoportok csatlakozni akarnak a Fidesz csendes, fáklyás felvonulásához. "Nov 4-én 13 órától a Szabadság téri szovjet emlékműnél tüntet a Nemzeti Jogvédő Alapítvány, majd az MVSZ, végül vonulás a Fidesz rendezvényére. Add tovább!" - ezt az sms-t például a Kurucinfo radikális internetes portál címéről küldték ki.
--------


Nocsak...
De jól fizethet manapság a kurucinfo...
Van itt kérem dohány dögivel, még a Fidesz rendezvényeire is toboroznak SMS-ben.. )


Lám, az egyik főszervező mire készül :

Tankvezető a cellatársam – Novák Előd börtönnaplója
2006-11-03. 09:40:41


Mozgósítunk

Közel nyolcszázan jelentkeztek nálam egy év alatt a Jobbik Akciócsoportjába, hogy riasztást kapjanak, ha meg kell védeni a hegyvidéki turulszobrot, vagy más hasonló esetben. Október 23-ára meg is kapták a „behívót”: Gyurcsányék zászlófelvonására toboroztunk, mármint a Kuruc.info. A hírportál fizette az SMS-eseket, melyet számítógépes SMS-küldő rendszeremmel kiküldtem, persze az adatbázist nem adtam ki.

(Apropó, ha lenne nagyobb támogatás, akkor a Nemzeti Jogvédő Alapítvány, a Magyarok Világszövetsége és a Budaházy Baráti Kör november 4-én, szombaton 13 órától a Szabadság téri, szovjet emlékműnél tartandó tüntetésére és az utána várható, forradalmi „improvizációkra” is küldenénk meghívót, akár nagyobb számban is. Mert dicséretes dolog a Fidesz aznapi, tiltakozó felvonulása a rendőri agresszió ellen, vegyünk is részt rajta, de nem feledkezhetünk meg az 50. évfordulót sárba tipró, még álló, önkényuralmi obeliszkről és persze a kormányváltásról sem…

--

alexander
  Válasz | 2006. november 03. 15:32 | Sorszám: 1110
elhányom magam ettől a palitól...
szeret avatni, és átalakitani azaz megcsúfolni tiszteletreméltó emlékeket - Szent István Mária országát,
Bíbó I. szobor avatását, 56 emlékét,
azt pedig különösen izléstelennek tartom, ahogy leimrézte
az Apró-klán által kivégzett Nagy Imrét...
nincsen formaérzéke, csak szerepelni szeret...szinte a könnye is megered, annyira meghatódik magától...
de a kicsiny haszonszerzés árulja el igazi természetét
(nomentána áfa visszaigénylés...
onogur
  Válasz | 2006. november 03. 14:25 | Sorszám: 1109
Valszeg a fizika törvényeinek engedelmeskednek derék kommunistáink, valami mágnesesség lehet a ludas.
Ha már egyszer minden évben ott vonulgattak és integettek a dísztribünön pózoló tömeggyilkosoknak, akkor legalább annyi az előny, hogy ismerik a járást, nem kell térképet vásárolni.
Ugyan kicsit változott a terep az elmúlt évtizedekben, valahogy elveszett a Sztálin szobor, már a dísztribün sincs a helyén, az út másik oldalára egy olyan házat építettek, amely minden pillanatban összedőlhet, de hát mindegy, fő a nosztalgia.
estebany
  Válasz | 2006. november 03. 14:15 | Sorszám: 1108
Off
Azért kissé elgondolkodtató az az álhatatosság, amivel ez az ún. baloldal fél évszázada igyekszik hazavágni az Aréna utat!
Regnum Marianum lebontása
Sztalin szobor állítása (majd lebontása)
Lenin szobor állítása (majd elbontása)
Fegyverbeeeee! állítása (majd elbontása)
Dísztribün állítása (majd elbontása)
SZOT-székház állítása (majd privatizációja...)
Időkerék állítása (majd félreállítása)
Legújabban: vaskefe állítása

Istókuccse, még a traktorkiállítás volt a legártatlanabb

On

onogur
  Válasz | 2006. november 03. 13:55 | Sorszám: 1107
Amikor a gazdák megszállták a teret, akkor még úgy gondoltam, hogy egyszer mi is ünnepelhetünk azon a területen.
De ezek után?
Te szívesen nézegetnéd az elkúrt homokóra és a vaskefe közötti területet?
Akkor lássam, amikor a Szabadság-téri szovjet emlékművet!
alexander
  Válasz | 2006. november 03. 13:28 | Sorszám: 1106
azt mondod, hogy az már örökre az övék...ott más nem ünnepelhet, nem mágiázhat 19' mártirokat?
onogur
  Válasz | 2006. november 03. 13:09 | Sorszám: 1105
A búsuló Juhász a vaskefe elé hirdette meg az eksönt.
Macisajt
  Válasz | 2006. november 03. 13:03 | Sorszám: 1104
"Ugyan már, mire készülnek szerinted?"


Nos, olvasni te is tudsz kurucról, szilvási elvtárs is.. nem véletlen hogy utóbbi már tegnap óvta Magyarországot...


"Szerintem különben holnap nem lesz semmi összetűzés."


Hogy szerinted mi lesz, az ugye....
Mindenesetre az lesz, hogy a radikáljobboldal agyhalottai, provokátorai, kiskátékkal, mobil hangosítókkal, tehénpöcsből kibújó dinoszaurusszal, molnárral, satuval, torockaival, vónával és még isten tudja ki hagytam ki...

szépen egymás között eltüntetgetnek, ott és ahányan lesznek (végtére is, ők is "tízezreket" várnak ), és utána, ha kedvük van, akár "forradalmat" is csinálhatnak...

De szépen békén hagyják a Fidesz tüntetést és még annak a környékét is elkerülik...

Csak úgy, a békesség és a FÉLREÉRTÉSEK ELKERÜLÉSE VÉGETT.

Nahát.

szalma
  Válasz | 2006. november 03. 13:00 | Sorszám: 1103
Ez hol lesz?
onogur
  Válasz | 2006. november 03. 12:54 | Sorszám: 1102
Tudod, mi lesz holnap?
Először is HIDEG.
Aztán valszeg egy jó kis hóvihar.
Én BIZTOS kimegyek a jó kis Lumixommal a komenisták ( ohh, bocsánat, azaz a "csendes többség" rendezvényére. Kíváncsi vagyok, hány nyugdíjast is sikerül nekik buszra ültetniük.
szalma
  Válasz | 2006. november 03. 12:47 | Sorszám: 1101
Ugyan már, mire készülnek szerinted?

Szerintem különben holnap nem lesz semmi összetűzés.
A rendőrök sokan lesznek, de kushadnak, a tüntetők pedig sokan lesznek, de kevesebben, mint 23-án és meneteken, beszédeken, "gyurcsány-takarodj"-on kívül nem lesz más.

Macisajt
  Válasz | 2006. november 03. 12:38 | Sorszám: 1100
"most éppen arra buzdítanak gyüjtsünk adatokat,- nemzeti radikálisokat köröztetnek...róluk gyűjtenek adatokat, kinek az érdekében?"


Köröztetnek?
Az egyszem budaházin kivül akit ugyebár lázasan köröz országosan a rendőrség ( nyihihi , talán csak önmagukat köröztetik a derék, hogy is mondtad, ja "nemzeti radikálisok"...
És persze,. ezek a derék "nemzeti radikálisok" akiket szabóalbert, bácsfidiána mintájára ki kellene találni ha éppen nem lennének, nem elégednek meg a saját néhány százfős belterjes társaságukkal.
Á nem, ők mindenáron "csatlakozni" szeretnének.


Mert azért valljuk be, van némi pikantériája és tanulsága, ha szilvási elvtárs a kurucinfora hivatkozik..

És ha valakinek (eddig) netán még kételyei lettek volna arról hogy a radikáljobb provokátorai úgy is mint szilvásiék legfőbb szövetségesei, mire készülnének: http://www.kuruc.info/reszletes.asp?MainID=2&HirID=6901

alexander
  Válasz | 2006. november 03. 12:10 | Sorszám: 1099
Igen, megérett a bolsevista alkotmány leselejtezése.

A gengterváltás óriási csalódást hozott.
A jóhiszemű és békés magyar embereket kifosztották és eladósították az országot, mindezért nem vállalja a kormány a felelősséget. A Rákosi diktatüra módszerei térnek vissza, nemzetellenes támadások, képmutató demagógia, megfélemlités...
ez tűrhetetlen...

Macisajt
  Válasz | 2006. november 03. 12:07 | Sorszám: 1098
"Szóval, TOMCAT sem jó, a Kossuth tériek sem jók.."

Dehogynem "jók".
Nézd meg, szilvási elvtárséknak például kifejezetten...

Sőt, a hitgyülis ATV-n tegnap gréczízsolt egyenesen a kurucinfo Orbánról szóló idézeteivel szórakoztatta a betelefonálókat...


Nahát.

Macisajt
  Válasz | 2006. november 03. 12:04 | Sorszám: 1097
"Felhívnám a figyelmedet az ultralibsi Hírszerző következő hírére:"


Kár volt...


Inkább arra hívtad volna fel a figyelmedet, hogy ezeknek a "közvéleménykutatásoknak" (Tamás Pál és Gábor Kálmán) hol olvashatóak a módszertanai....

Mert én nemrég bizony láttam hasonlóakat Vásárhelyi "Kósertés" Mária által lobogtatva szintén az ballib/hiszterolib sajtóban, aztán kiderült hogy nettó manipulatív hamisítás volt az egész...


Mert ez az állitást, idézem:

"a Fidesszel szimpatizálók jelentős hányadának a Jobbik, a Vér és Becsület, vagy a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom egyaránt vonzó. A fiatalok ezeket a mozgalmakat a Fidesszel együtt választották, ami azt mutatja, hogy egyre inkább a jobbszélre tolódnak a politikai preferenciák" – mondta a Hírszerzőnek Gábor Kálmán."


nos, egy bögre málnában látatlanban lefogadom, hogy nettó ótvaros hazugság
Ilyen elmebeteg lúzereket, akikre már a saját rokonságuk sem szavaz (a Vér és Becsület, vagy a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom , no hiszen), a Fideszszel együtt összehozni... erre csak hirszerzök és gáborkálmánok képesek..


Nahát

Macisajt
  Válasz | 2006. november 03. 11:57 | Sorszám: 1096
"Leszögezem, Szilvási és a libsik célja -
1/ a zavarkeltés, figyelem elterelés
2/ az ellenzék megosztása,
3/ a pártok közötti ellentétek szítása,
4/ félelem és fenyegetés,
5/ a radikális nemzetiek megbélyegzése, csőcselékként történő megnevezése, provokátorként való beállitása..."


Ahogy mondod...
Kíváncsi vagyok, ezek közül melyik kategórába sorolod majd a kurucinfo segtísgével megjelent polgárblog szöveget:


2006.11.02., csütörtök
tomcat

blog droidzóna levrov

A november 4-ére való felkészülés keretében ma tüntetni mentem. Hát, igen, aki egyszer ebbe belekóstol... A november 4-i terveken még gondolkodom, különösen azok után, hogy délelőtt rám telefonált egy Magyar Hírlapos kolléga, és miután eldöntöttük, hogy tegezhet, kerek perec nekem szegezte a kérdést, hogy mit fogok csinálni aznap. Mondtam, hogy a fiúk már telepítik a bombákat, célpontunk természetesen az összes közjogi méltóságok és a balliberális újságírók, így természetesen a Magyar Hírlap is, amire egy rakétát is beirányoztunk, hátha besülne a bomba. Megköszönte, hogy gondoltam rájuk, és figyelmeztetett, hogy a szerkesztőség az első emeleten van. Azt hitte viccelek. No, majd csodálkoznak. A Demokrácia Harcosai nevű társaságot is telefonbetyárnak hitték, aztán hogy-hogy nem, megostromlódott a tévészékház.

-------


Nahát.

szalma
  Válasz | 2006. november 03. 11:18 | Sorszám: 1095
Igen, az új alkotmány az alapköve a változásoknak. Aztán új politikai felépítmény-rendszer, stb.
Lehet, hogy most viszonylag kevesebben támogatják. De valahol el kell kezdeni.
Majd lesz a támogatók aránya több is.
onogur
  Válasz | 2006. november 03. 11:10 | Sorszám: 1094
Újra mondom: legyen igazad.
De hát alapkérdésekben is vita van a "többséggel", lásd: Alkotmány. Mi újat szeretnénk. Ők nem. Pedig, hogy is kezdődik az Alkotmány szövege?

"A többpártrendszert, a parlamenti demokráciát és a szociális piacgazdaságot megvalósító jogállamba való békés politikai átmenet elősegítése érdekében az Országgyűlés - hazánk új Alkotmányának elfogadásáig - Magyarország Alkotmányának szövegét a következők szerint állapítja meg:"

Csak a vak nem látja, hogy jelenlegi Alkotmányunk ideiglenes Alkotmány, melyet 1989-ben hoztak létre a rákosista alkotmány átírogatásával. Mi történt a "jogállamba való békés átmenetet" követően? Összedugták a parlamenti pártok a fejüket, hogy legyen végre egy normális alkotmányunk? Ááá, dehogyis, még csak szóba sem került.

szalma
  Válasz | 2006. november 03. 11:01 | Sorszám: 1093
Persze. vannak első látásra talán kissé "furcsa" nézetek, emberek is a radikálisok között. Ugyanúgy, mint máshol.

De, ha alaposan megvizsgálod a nézeteiket, szándékaikat, látható, hogy sok a jó ötlet is.

Most egy szellemi kreatív forrongás szakaszában van a radikális tábor.
Az ötletelés, a kreativitás eredendő jellemzője, hogy sok ötlet kell ahhoz, hogy majd azok közül egy-kettő beválljon. A sok ötletből nagy rész elhal, viszont egy-kettő majd kiválasztódik és megvalósul.
Ez az újítás, a kreativitás természete.

Rövid idő és kiforrja magát a radikális tábor.

onogur
  Válasz | 2006. november 03. 10:53 | Sorszám: 1092
Legyen igazad, de én még a kísérletét sem látom.
Szerintem olyan mennyiségű a zavarosban halászó önjelölt nemzetmegváltó, hogy egy kicsit is normális ember inkább elhatárolódik.
szalma
  Válasz | 2006. november 03. 10:48 | Sorszám: 1091
Majd lesz.

A mostani események kiérlelik ezt a politikai erőt meglásd.

onogur
  Válasz | 2006. november 03. 10:45 | Sorszám: 1090
Sokra megyünk ezzel a 11%-kal, amikor nincs normális politikai erő a vezetésére.
Nyolc évvel ezelőtt fele ennyien sem voltunk, mégis parlamenti párt lett a MIÉP. Ma meg nincs nemzeti erő az országgyűlés közelében sem.
szalma
  Válasz | 2006. november 03. 10:29 | Sorszám: 1089
Kedves Macisajt!

Felhívnám a figyelmedet az ultralibsi Hírszerző következő hírére:

"A "tipikus szélsőjobbos": vidéki, fiatal, diplomás, állami alkalmazott... avagy radikalizálódnak-e a következő években a jobboldal támogatói?

... meredeken emelkedik a szélsőjobb népszerűsége, különösen a fiatalok, a diplomások és a közalkalmazottak között – vagyis éppen azon rétegek körében, akiket a következő évek reformjai egyébként is érzékenyen érintenek majd.

A vidéki nagyvárosokban, megyeszékhelyeken élők, a fiatalok és az állami alkalmazottak fogékonyak ma leginkább a szélsőjobboldali ideológiákra – derült ki az MTA Szociológiai Intézetének egyik kutatásából. Tamás Pál, az MTA Szociológiai Intézete igazgatója vasárnap a köztévé Szólás Szabadsága című műsorában beszélt arról, hogy felméréseik szerint ma a népesség 11 százaléka tekinti magát kifejezetten szélsőjobboldalinak.
...az eredmény azért is meglepő, mert a magyar népességre jellemző általános attitűd szerint senki nem szereti, ha szélsőségesnek tartják, így – ha öndefinícióra kérik őket – még az egyébként ilyen eszméket vallók is középre helyezik magukat.

...A kifejezetten radikális mozgalmak népszerűségének növekedését hozták Gábor Kálmán ifjúságkutató legfrissebb vizsgálatai is. Egy júniusi, elsőéves egyetemisták körében készített felmérés azt mutatta, hogy a megkérdezettek magas (40 százalékos) politikai érdeklődés mellett egyharmad arányban rendelkeznek erős pártkötődéssel, ezen belül meghatározó a Fidesz súlya.
"Mindez persze nem újdonság, az viszont igen, hogy a Fidesszel szimpatizálók jelentős hányadának a Jobbik, a Vér és Becsület, vagy a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom egyaránt vonzó. A fiatalok ezeket a mozgalmakat a Fidesszel együtt választották, ami azt mutatja, hogy egyre inkább a jobbszélre tolódnak a politikai preferenciák" – mondta a Hírszerzőnek Gábor Kálmán.
...a kétezres évek elejétől egyre vonzóbbá válnak a fiatalok számára az úgynevezett "posztkonvencionalista" politikai magatartási formák, sztrájkok, tüntetések is."

Kedves Macisajt!
Ugye érdekes ez a 11 %-os szám?

Lesz ez még magasabb is, ha gyurcsány et. marad!

alexander
  Válasz | 2006. november 03. 10:25 | Sorszám: 1088
Szóval, TOMCAT sem jó, a Kossuth tériek sem jók...
a turull se, az árpádsávos se, amelyet ottláthatni a címerünkben, történelmi ereklyéken, a Parlamentben...

Alapkérdés:
pártok mögé bújva,
egy nemzetidegen nyomulás támadja sorozatosan történelmünk emblematikus alakjait, ikonjait, és persze mindig keresztényellenes...
eme barckohba kérdésre könnyű a válasz...

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola