Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!! (32. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
Tappancs
  Válasz | 2006. szeptember 27. 10:45 | Sorszám: 338
Toroczkaiék a szólásszabadságot képviselik. Akkor is joguk van kifejteni a véleményüket, ha nem értek velük mindenben egyet. Az egyik legfontosabb kérdés most az, hogy váltsuk le Gyurcsányt és a kormányt - ebben egyetértek bárkivel. Egyetlen Gyurcsány sokkal kártékonyabb, mint száz Toroczkai.
Mallow
  Válasz | 2006. szeptember 27. 10:45 | Sorszám: 337
Értem, tehát szerinted ami kint történik, az olyan mint '56, és nemzetünk színe-java beszél a tömeg előtt.
mpd
  Válasz | 2006. szeptember 27. 10:45 | Sorszám: 336
A hétfő óta a szokásos radikáljobbos mérhetetlen károkat okozó agyamentségről bezzeg szavad nincs...


Dehogynincs. A kormány provokátorai által kibrusztolt egetverő hülyeség volt. Első pillanatban se értettem, miért pont a tévé... és minek kocsikat gyújtani?


""Cserébe viszont elárulod , hogy KONKRÉTAN melyik az a párt és politikus amelyik a gaz (zsidóbérenc, etc) Fidesszel szemben a ballib/hiszterolib uralmát meg fogja dönteni""

Úgy látszik, keveset bírok a magyar nyelv kifejezőerejéből. Nem vagyok képes megértetni Veled, hogy éppen egy (vagy több) ilyen erő hiánya felett búslakodok.
De mindegy, ha kívánod, percenként leírom.

Mallow
  Válasz | 2006. szeptember 27. 10:40 | Sorszám: 335
Én egyértelműen a "forradalomra" gondoltam, és erre vártam a reagálásokat a 301-es hozzászólás után.

Hogy ki képvisel minőséget, azt a "forradalomtól" függetlenül kell vizsgálni. Hülyeség lenne azt mondani, hogy mindenki minősíthetetlen, aki ott megjelenik. De aki a torockai-gondolkosát testesíti meg, az nem képvisel minőséget, és a Kossuth-tér most ezt testesíti meg. Ez a "forradalom" torockaiék forradalma. Én pedig erről beszéltem lentebb úgy, mint '56 megcsúfolása.

Aki úgy megy oda, hogy direkte EZT támogatja (Schmitt Pál pl. tuti nem úgy ment oda), az olyan is, mint amit támogat.

mpd
  Válasz | 2006. szeptember 27. 10:40 | Sorszám: 334
Kihagytad a tatárjárást....
mpd
  Válasz | 2006. szeptember 27. 10:38 | Sorszám: 333
Aha, értem. Ha ellenem kell felhasználni, akkor Toroczkai hiteles forrás. Amúgy és máskor agyament ökör, akinek okádását se lehet elkerülni.
Klassz.
Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 27. 10:33 | Sorszám: 332
"eleddig csak kormányoldalról tapasztaltam a kettő összemosásának szándékát.
Változnak az idők..."


Nos,ezt itt nem kifejezetten(na jó, legalábbis nem bevallottan) a "kormányoldal":

Tudósításunk a Kossuth térről - Toroczkai visszatért!
2006-09-26. 22:32:31

A Kuruc.info helyszínen tartozkodó tudósítója szerint mintegy 6-8 ezer ember gyűlt össze ma este a Kossuth téren Gyurcsány Ferenc és a kormány távozását, illetve új választások kiírását követelve.

A téren felszólalt a vidékről hazaérkezett Toroczkai László, a Magyar Nemzeti Bizottság 2006 tagja, a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom elnöke. Beszédében kiállt a bebörtönzött forradalmárok mellett. Arra buzdít, hogy a néhány száz méterre lévő, Markó utcai Pesti Központi Kerületi Bíróságon tüntessünk a koncepciós perek ellen. Figyelmeztetett: nagy mértékben a rendőrükön múlik, hogy péntektől a tüntetés ne torkolljon agresszióba.
Toroczkai László emellett ismertette állásfoglalását a forradalomról:

A 2006-os forradalomról

A Magyar Televízió apokaliptikus ostroma óta már semmi sem olyan, mint azelőtt volt. Nem csupán az ostromlók és a rendőrök élete változott meg. Azóta Gyurcsány Ferenc szénné égette magát a honi háziújságíróival ellentétben komolyakat kérdező világsajtó előtt, s egyre nagyobb és látványosabb türannosszá nő; ugyanakkor Orbán Viktor visszanyerte 1989-es önmagát, és megjelent a valódi harmadik erő. A nép szeme pedig lassan kezd felnyílni. Ezért, bár, egy feldobott pénzérme döntött erről, hiába fenyegetnek, nem bánom és nem szégyellem, hogy én vezettem át a tüntetőket az MTV székházához.

A televízió ostroma 1956 óta először irányította az egész világ figyelmét Magyarországra. A tüntetések kezdetén azt mondtam: Térségünkben az elmúlt években két példa kínálkozott egy hazug kormány megdöntésére. Az egyik a szerb, a másik az ukrán modell. A szerb nép megostromolta a belgrádi parlamentet, majd a rendőrség átállásával, kormányt váltott. Az ukránok a rettenetes hidegben is kitartottak, és békés forradalmukkal ugyancsak kormányt váltottak. És most megszületett a magyar modell, amely a szerbiai és az ukrán modellt ötvözte. Sajnos erőszak is volt, és most békésen tüntetünk. A szerbek és az ukránok megdöntötték a kormányukat. Nálunk azonban nemhogy nem mond le Gyurcsány a történtek ellenére sem, de most ellentámadásba lendülve, véres megtorlásokkal bosszút áll, és úgy tűnik, hogy még ettől a szerepétől is boldog.

A magyar történelemben sajnos a forradalmak rövid távon általában elbuknak. Most is sokan dolgoznak azon, hogy a kezdeti lelkesedés alábbhagyjon, s befejezzük, amit elkezdtünk. Olyanok kívánnak a lecsöndesedett forradalom élére állni, akik a kezdetekkor sehol sem voltak. Ám a legtöbb esetben a forradalmi hangulatból, a lelkek forradalmával, mégis elindul valami, amely a győzelemhez vezet majd. Én már most is érzem ezt a fajta spirituális kibontakozást, amelynek segítségével végül mégis sikerül majd befejeznünk az ellopott rendszerváltozást.

Ez a Magyarország már nem az a Magyarország, ami a televízió székházának ostroma előtt volt. És ez a magyar nemzet már nem az a magyar nemzet, amely a Gyurcsány által a népszavazáskor megosztott, depresszióssá váló nemzet volt. Ezért követelek továbbra is amnesztiát a forradalmi cselekményekben részt vevő fiataloknak és a túlkapások miatt remélhetően feljelentett rendőröknek és bíróknak is. Úgy, ahogy az SZDSZ amnesztiát követelt és kapott az 1990-es taxisblokád résztvevőinek, pedig akkor csak gazdasági válság volt, most erkölcsi és politikai krízisben is szenved az ország és a nemzet.

Jelenlegi feladatomnak érzem, hogy járjam az országot, jelenlétemmel nem csupán a budapesti forradalmárokat, de a vidéken kitartó honfitársaimat is támogatnom, erősítenem kell. Mert most nem csüggedhetünk. Most már azok életéért is felelősséggel tartozunk, akiket bebörtönöztek és akiket megfosztottak alapvető emberi jogaiktól. Lopakodik vissza az ÁVH. A megtorlások időszaka jön. Én is naponta figyelem a körözési listákat, hogy szerepelek-e rajta, és még sok ezren vagyunk ezzel így. Ki kell tartanunk, le kell zárnunk az utakat, és egyre többen kell folytatnunk a passzív ellenállást. A fővárosnak szüksége van a vidékre. Ha nem mozdulnak meg a tönk szélére juttatott gazdák, a csőd felé hajtott vállalkozók és nem szélesedik ki az ellenállás, akkor mi nagyon egyedül maradunk. Mi megtettük, amit megkövetelt a haza, de most azoknak is mellénk kell állni, akikért ugyanúgy küzdöttünk, mint magunkért!

2006. szeptember 25.

Toroczkai László
A Magyar Nemzeti Bizottság – 2006 tagja

Bordódy Kristóf
  Válasz | 2006. szeptember 27. 10:32 | Sorszám: 331
dr. Halász József

Nocsak, a Pajzsos Halász?
Ajvé!

Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 27. 10:30 | Sorszám: 330
"Ha igen, akkor nem értem, mi a gond ezzel."


Semmi. Igazán semmi.
Te nem olvasol, nem értesz...Így viszont könnyü.


Fő hogy elégedetlen vagy a Fidesszel.
Bizony.
A hétfő óta a szokásos radikáljobbos mérhetetlen károkat okozó agyamentségről bezzeg szavad nincs...

Van egy megoldási javaslatom.Kössünk üzletet.
Te nem szavazol soha többet a Fideszre, messze elkerülöd öket és szimpatizánsaikat , sőt még a nevüket is elfelejted jogos elégedetlenségedben.

Cserébe viszont elárulod , hogy KONKRÉTAN melyik az a párt és politikus amelyik a gaz (zsidóbérenc, etc) Fidesszel szemben a ballib/hiszterolib uralmát meg fogja dönteni.

A hablatytól kímélj meg. Csupán pár nevet kérek,hadd lássam a (szerinted) követendő példát/irányt.
Segítségnek az elöbb még komplett cikkben foglaltam össze
a Kossuth-téri "forradalmárok" névsorát, nehogy valaki kimaradjon.

Nahát.

Mallow
  Válasz | 2006. szeptember 27. 10:29 | Sorszám: 329
Miután a radikálisok átvették a vezetést, minden értelmes csoport elzárkózik attól, hogy megmozduljon. Ezért mondta le pl. a HÖOK is a tüntetést.

Ugyanis a radikálisokkal senki sem akar együtt mutatkozni, és azt a fegyvert sem akarja a kormány kezébe adni, hogy az esményeket összemossa egymással.

Találó Macisajt megfogalmazása az anti-Midasz jelenségről. Amihez nyúlnak szarrá változik. Most '56 van soron, ha az emberek elhiszik, hogy ami most van, olyan mint '56, akkor '56 szarrá változik. De az emberek nem ilyen hülyék. Ha az emberek elhiszik, hogy Wittner Mária AZ '56-os, akkor '56 értéke süllyed. De az emberek nem ilyen hülyék. (?)

Ez a csapat mindennek a megítélését kétessé teszi, amihez hozzányúl. És az ellenzék is kétessé változik, mivel miattatok, a hozzád és szalmához hasonlóak miatt nem akaródzik neki kimondani, hogy a Kossuth-térieket a csürhe vezeti. Olyan emberek, akik már azt követelik, hogy a TV-székház ostromlóit mentsék fel. Mer' egyébként "igazad van", egy konzervatívnak vállalhatatlan ami a téren történik, de neked és a tábor jó részének semmi köze a konzervatívokhoz.

A Fidesz elkúrta a választást, és most is szívni fog, mégpedig éppen miattatok. Mert OV kommunikációjának célja, hogy lebontsa MIÉP-et és integráljon titeket; és azért, mert az évek alatt Orbán-t összekapcsolták az anti-Midasz csapattal. Minden megmozdulásotok csapás az ellenzékre, és fegyver az ellen kezében.

mpd
  Válasz | 2006. szeptember 27. 10:23 | Sorszám: 328
És akkor csodálkozol hogy mi köze a Kossuth-téri "böszmeségnek" az MTV "ostromához"...


Ezen továbbra is csodálkozom, mert, mint mondottam, eleddig csak kormányoldalról tapasztaltam a kettő összemosásának szándékát.
Változnak az idők...

mpd
  Válasz | 2006. szeptember 27. 10:21 | Sorszám: 327
A "nemzetközi zsidóság parancsáról" kifejtett véleményét Csurka István kiegészítette azzal a megjegyzéssel, hogy Orbán Viktor, a Fidesz elnöke Izraelből hazatérve a Likudot nevezte a Fidesz testvérpártjának, ami után ők már amúgy sem akarnának testvérpárt lenni. Szerinte a MIÉP-ellenesség oka a Fidesz részéről a kemény nemzeti mag felszámolásának, szavazói megszerzésének a szándéka.


Erre célzol? Mi nem igaz benne? Nevezte OV testvérpártnak a Likudot avagy sem? Én nem tudom. Ha nem nevezte, akkor ez hazugság. Ha igen, akkor nem értem, mi a gond ezzel.

Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 27. 10:18 | Sorszám: 326
" nem olvasom ezt a honlapot. "

Pedig ott azon van torockai -vezér legutolsó felhívása..
és azt linkeltem...
Ha ne olvasol,hát nem olvasol...

És akkor csodálkozol hogy mi köze a Kossuth-téri "böszmeségnek" az MTV "ostromához"...


Nahát.

Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 27. 10:14 | Sorszám: 325
"Ez a jó a jelenlegi Fideszben: OLYAN kiszámítható és stabil!!"


Nekem mondod?
Nézd meg MIÉP-Jobbik "választási programját" , két nappal a 2006-os választások elsőfordulója elött:
http://www.fn.hu/index.php?id=187&cid=130246


A ballib hiszterolib és a radikáljobb között az volt csupán a különbség, hogy elöbbi suttogva cigányozta,
utóbbi meg nyíltan zsidózta Orbánt és a Fideszt...


Nos, ilyen manifeszt elmebetegekkel nemhogy szövetséget, de még egy levegőt szívni sem érdemes...
Bár attól hogy leokádjanak, sajnos nem mindig lehet megmenekülni...


Nahát.

Tappancs
  Válasz | 2006. szeptember 27. 10:14 | Sorszám: 324
Nem beszéltem "forradalomról". Te is idézőjelbe teszed. Kit tartasz a "vezérkarnak"?
Mondj egy kormánytagot, aki szerinted magasabb minőséget képvisel, mint mondjuk Makovecz Imre!
Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 27. 10:04 | Sorszám: 323
Takácstól Csurkáig
Kik játszanak forradalmat a Kossuth téren?
Utolsó módosítás: 2006. szeptember 26. 15:57


Hétfői petícióversenyük után igyekeznek az egység látszatát kelteni a Kossuth téri tüntetőket képviselő spontán alakuló politikai szerveződések, noha törésvonalak nemcsak a különféle csoportok között, de azokon belül is észlelhetők. Az országosan körözött Budaházy György például a tüntetés egyik vezéralakját, Takács Andrást bírálja. Ha már Ön sem tudja követni, hogy ki kivel van, és melyik csoport mit akar, olvassa el összeállításunkat!

A Kossuth téri demonstráció szervezői egységesek, sem szervezői, sem politikai ellentét nincs közöttük - hangsúlyozza hétfő esti közleményében a Magyar Nemzeti Bizottság 2006 (MNB) és a Forradalmi Nemzeti Bizottmány (FNB) nevében a demonstráció két vezéregyénisége, Takács András és Halász József. Szerintük a Kossuth téri tüntetők nevében csak a két rendező szervezet, az MNB és az FNB jogosult nyilatkozatot tenni. Igen ám, de az utóbbi napokban nemcsak e két szervezet hallatta hangját a térről, hanem mások is. Nem véletlen, hogy Takácséknak magyarázkodniuk kellett az egységet illetően: hétfő délelőtt ugyanis nem ők, hanem egy másik csoportosulás adott át egy petíciót az Országgyűlés Civil Irodája vezetőjének.

Magyar Nemzeti Bizottság 2006

Kétségtelen, hogy a Kossuth téren a múlt hét kedden megalakított Magyar Nemzeti Bizottság 2006, valamint a Forradalmi Nemzeti Bizottmány a két legbefolyásosabb csoportosulás. Az MNB létrejöttét Takács András, a demonstráció egyik vezéralakja, a Szabad Magyarországért Mozgalom elnöke jelentette be. Takács András vezetési stílusát bajtársai közül sokan bírálják, köztük a Szabadság téri akciója miatt már országosan is ismerté vált Budaházy György is, aki egy nemrég írt levelében Takács „leállítására” kérte fel a többieket, mondván: felesleges fontoskodásával „eljelentékteleníti” a mozgalmat, ahogy ezt szerinte a Szabad Magyarországért Mozgalommal is tette.

A MNB tizenhárom tagú, de ebből Takácson kívül csak három ember van megbízva „politikai képviselettel”: a Jobbiktól még a tüntetések elején kilépett, a Szabadság téri randalírozókat internetes lapjában felkelőknek, míg a rendőröket állami terroristáknak tituláló Molnár Tamás, valamint dr. Tamás Károly, dr. Halász József és Toroczkai László, a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom huszonéves elnöke. Rajtuk kívül még a német-magyar kettős állampolgárságú gépészmérnök, Gonda László, valamint Balogh Barna is gyakran hallatja hangját. Utóbbi – Takács Andráshoz hasonlóan – ügyvivői posztot tölt be a bizottságban, melynek céljai között a Gyurcsány-kormány megbuktatása, egy Alkotmányozó Nemzetgyűlés összehívása, valamint idő előtti országgyűlési választás kiírása, egyben az 5 százalékos parlamenti küszöb eltörlése szerepel. Az MNB Sólyom Lászlót tekinti Magyarország legfőbb méltóságának, és bár a parlamenti pártokkal hajlandók lennének tárgyalni, a szerintük illegitim Gyurcsány-kormánnyal nem.

Forradalmi Nemzeti Bizottmány

Az MNB-vel karöltve ugyanazon célért küzdő Forradalmi Nemzeti Bizottmány tagjai közt találjuk a tüntetés egyik szervezőjét, Ekrem Kemál Györgyöt. Ő nem ismeretlen a hatóságok előtt: az alkotmányos rend elleni szervezkedés címén évekkel ezelőtt felfüggesztett börtönbüntetésre ítéltek. Ekrem Kemál mellett az FNB sorait erősíti Wittner Mária fideszes országgyűlési képviselő, Kőrösi Imre, illetve ifjabb Hegedűs Lóránt református lelkész (utóbbiak egykori parlamenti képviselők), Nagy László ügyvéd és Schuster Lóránt rockénekes. A vezetőségben van még egy a közéletben teljesen ismeretlen jogász és számítástechnikus, illetve egy vállalkozó is.

Új Magyarországért Egyesület

Hivatalosan ugyan még nem létezik a hétfői petíciós akciójával kisebb konfliktust előidéző Új Magyarországért Egyesület, amely ideiglenes kormány megalakulását és alkotmányos nemzetgyűlés összehívását követeli. A szerveződés tekintélyét annak köszönheti, hogy tagjai közt egykori politikusokat (Pozsgay Imre, Szűrös Mátyás) éppúgy találunk, mint országosan ismert építészt (Makovecz Imre) és szívsebészt (Papp Lajos). Kossuth téri pozíciójukat erősíti az is, hogy a Magyar Gazdakörök és Gazdaszövetkezetek Szövetsége (Magosz) a Kossuth téri demonstráción résztvevő csoportok közül egyedül az Új Magyarországért Egyesületet tekinti mérvadónak.

A tüntetők körében Makovecz-féle csoportnak nevezett szerveződés adta át petícióját hétfő délelőtt az Országgyűlés Civil Iroda vezetőjének, ami miatt később az MNB részéről Gonda László a sajtónak sietősen leszögezte: az MNB és az NFB nem működtek közre Makoveczék petíciójának elkészítésében, sőt szerinte az a dokumentum nem is petíció, hanem csak egy nyilatkozat. A Gondáék és Makoveczék közti feszültséget látva a rendőrség által keresett Budaházy György levelet írt a „hazafiaknak”, jelezve: Takácséknak inkább örülnie kellene annak, hogy Makoveczék a demonstráció mellé álltak.

További magyar hangok

A három fő szerveződésen túl más szerveződések is labdába akarnak rúgni a téren. Ilyen a Nemzeti Felemelkedési Mozgalom nevű szerveződés, amely követeli, hogy minden, de legalább 193 országgyűlési képviselő mondjon le, adja vissza mandátumát, hogy a köztársasági elnök új választásokat írhasson ki.

A tüntetésekből politikai profitot remélők közé sorolhatjuk a Kossuth téri demonstráción már kifütyült Csurka Istvánt is, aki egy Magyar Októberi Bizottság nevű szervezetével szállna be a „forradalomba”. A Kossuth téri tüntetést „happeningnek” nevező MIÉP-vezér szerint a Magyar Októberi Bizottság lenne hivatott az Alkotmányozó Nemzetgyűlés felállítására. Az általános sztrájkra buzdító Csurka nemcsak a kormányt döntené meg, de az egész rendszert megváltoztatná.

-----


Hajrá.
Ha ezektől nem dől meg a rendszer....

mpd
  Válasz | 2006. szeptember 27. 10:03 | Sorszám: 322
Én nem olvasom ezt a honlapot. Felesleges lovagolnod rajta, még a kedvedért sem lépek rá.
mpd
  Válasz | 2006. szeptember 27. 10:01 | Sorszám: 321
Csodálkozom a módszereiden.
Először is másról beszélsz, mint én. Egyetlen szóval sem fikáztam Orbánt, az egyetlen a Fideszből, aki jól szerepelt a napokban. Az Orbánbányákat nekem szegezni, az erősen alacsony színvonal, már megbocsáss. Ezeket a stíluselemeket Aliastól is sérelmezném.

""az hogy a gyurcsányizmussal szemben konkrétan MOST az kínálod hogy , idézlek:"azon agyalni, 2010-re mit kéne összehozni." - no ez picit saványkának tünik..""

Mert Te azt hiszed, sajtótájékoztatókkal meg lehet buktatni Fletót? Ennél komolyabb cselekményekre még nem szánta rá magát a Fidesz. Vagy, ha mondjuk a települések 60%-án jobboldali polgármester lesz, akkor sírva lemond a kormány?
Akkor már előremutatóbb a következő választásra tervezni, egyébként OV is így nyilatkozott Svábinak: esze ágában sincs ciklus közben átvenni a kormányzást. Egy "szakértői kormányban" sem vállalna semmilyen szerepet. Kimondta szó szerint, hogy az OGY-választásokon kívánnak nyerni, más megoldásban nem gondolkodnak.

""Ha a jobboldal valaha is vissza akarja szerezni az országot a ballib/hiszterolibtól, akkor az általam
az elözö hozzászólásomban felsorolt "anti-Midász" radikáljobb agyhalott zombijainak/provokátorainak etc. még az érintésétől is óvakodnia kell.
Ez stabil kiindulópont.""

És kiváló alap a pár százalékos vereséghez.
Ez a jó a jelenlegi Fideszben: OLYAN kiszámítható és stabil!!

Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 27. 09:56 | Sorszám: 320
"Eddig mintha a Kossuth-téri tüntetésről beszéltünk volna."

Hogyne.
Itt is van:
http://www.kuruc.info/reszletes.asp?MainID=32&HirID=6016

Mallow
  Válasz | 2006. szeptember 27. 09:52 | Sorszám: 319
A "forradalom" vezérkara éppenhogy nem képvisel semmiféle minőséget. Ezt te nem tudod kijavítani, és helyesen, meg sem próbálod.
mpd
  Válasz | 2006. szeptember 27. 09:52 | Sorszám: 318
Eddig mintha a Kossuth-téri tüntetésről beszéltünk volna.
Azt hittem, csak Fletóék érdeke összemosni a két dolgot.
De látom már, a Kossuth-tériektől is hamarosan elhatárolódnak az értékkonzervek.
mpd
  Válasz | 2006. szeptember 27. 09:51 | Sorszám: 317
Eddig mintha a Kossuth-téri tüntetésről beszéltünk volna.
Azt hittem, csak Fletóék érdeke összemosni a két dolgot.
De látom már, a Kossuth-tériektől is hamarosan elhatárolódnak az értékkonzervek.
Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 27. 09:37 | Sorszám: 316
"És mi derült ki mára?
Hogy a Fidesz ugyanúgy képtelen leváltani a kormányt, mint a többi jobboldali párt.
Innentől tehát illene visszavenni a Nagy Fidesz-Arcból, és azon agyalni, 2010-re mit kéne összehozni.
Elárulom: ugyanez a Fidesz ugyanúgy bukni fog, okt.1-én is, és 2010-ben is."


Biztos igazad van...(Ha te mondod,miért is kételkednék)

Csak egy mondatot hiányolok ismét a kurva Fidesz mellé, legyen egy jó napod,parancsolj :ORBÁNBÁNYÁK!!!!), hogy akkor mégis ki/mi az alternatíva...

Mert az hogy a gyurcsányizmussal szemben konkrétan MOST az kínálod hogy , idézlek:"azon agyalni, 2010-re mit kéne összehozni." - no ez picit saványkának tünik..

De azért elárulom,ha már "agyalni" szeretnél.
Egy dolog teljesen biztos. 2010-re,korábbra is.

Ha a jobboldal valaha is vissza akarja szerezni az országot a ballib/hiszterolibtól, akkor az általam
az elözö hozzászólásomban felsorolt "anti-Midász" radikáljobb agyhalott zombijainak/provokátorainak etc. még az érintésétől is óvakodnia kell.
Ez stabil kiindulópont.

Nahát.

Radivoj
  Válasz | 2006. szeptember 27. 09:33 | Sorszám: 315
Ember, te hol élsz? A véleményformálók 80-85%-a csak arra vár, hogy a Fidesz kijelentse, átvenné a hatalmat, és nekiugranának egyből. A mostani nekiugrásnál is jobban. Erről lenne szó a mónikasóban, GyF megszakítgatná az MTV adásását, hogy könnyező szemmel, sírósan bejelentse a közelgő szélsőjobbos hatalomátvétel reális veszélyét, a független újságírók dél-amerikai vagy afrikai puccsot hiszterizálnának itthon is, de ezt visítoznák külföldön is.

És addig nem lesz igazán béke itthon, amíg a közvéleménytorzítók be nem látják, hogy a mostani helyzetben GyF a főtettes, de ők a tettestársak.

Radivoj
  Válasz | 2006. szeptember 27. 09:33 | Sorszám: 314
Ember, te hol élsz? A véleményformálók 80-85%-a csak arra vár, hogy a Fidesz kijelentse, átvenné a hatalmat, és nekiugranának egyből. A mostani nekiugrásnál is jobban. Erről lenne szó a mónikasóban, GyF megszakítgatná az MTV adásását, hogy könnyező szemmel, sírósan bejelentse a közelgő szélsőjobbos hatalomátvétel reális veszélyét, a független újságírók dél-amerikai vagy afrikai puccsot hiszterizálnának itthon is, de ezt visítoznák külföldön is.

És addig nem lesz igazán béke itthon, amíg a közvéleménytorzítók be nem látják, hogy a mostani helyzetben GyF a főtettes, de ők a tettestársak.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola