Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!! (37. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
Mallow
  Válasz | 2006. szeptember 23. 18:44 | Sorszám: 213
"Mindegy ez már, most az a fontos, hogy a Kossuth-téri ötletparádé ne a Fideszhez, a politika jobb oldali térfeléhez, hanem a szélsőjobboldalhoz kötődjön."

Bayer Zsolt a forradalomban. Most fog beszelni...

urga
  Válasz | 2006. szeptember 23. 18:34 | Sorszám: 212
Téged ezek szerint nem a tények érdekelnek, hanem az, hogy ki mit hazudik? Én ebből nem kérek.
Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 23. 17:40 | Sorszám: 211
"2. A hír tv, amely elszabadult hajóágyúként viselkedett, forradalmárként ünnepelte a "fiatalokat", ahelyett, hogy a vidéken lévő békés megmozdulásokra koncentrált volna és mutatott volna ezzel jó példát"


Nos, a Hír tévé valóban történelmi esélyt szalasztott
el.

Augusztus 20. után amit tulajdonképpen dicséretesen megoldott, a most felfokozott érdeklödés nyomán könnyen
válhatott volna egy hazai CNN-é és szerezhetett volna magának pártsemleges nézőket...

De annyira elfogult volt a hangnem (ráadásul feleslegsen és kontraproduktívan), hogy a sok százezer odakapcsoló számára önmaga igazolta a róluk terjesztett ballib/hiszterolib paneleket...

Aztán még utána rá is erősitettek, ahelyett hogy bocsánatot kértek volna a szerencsétlen miatt, mondván hogy megzavarta a könnygáz...

Nahát

kata54
  Válasz | 2006. szeptember 23. 17:33 | Sorszám: 210
Kéne. Még nem adtam fel a reményt.
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2006. szeptember 23. 17:30 | Sorszám: 209
A Hírtv kétségtelen tény átlépte az elfogulatlan tájékoztatás hatávonalát. Ez hót ciki. A fideszmédia is amatőrökből áll...

Persze az hogy mi a forradalom és mi a rendbontás, mindig utólag derül ki... Az MTV elfoglalása elég bizarr volt, hiszen utána minden harc nélkül fel is adták. A hülyeség határtalan.

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2006. szeptember 23. 17:25 | Sorszám: 208
Az a privát véleményem, hogy nincsen ország hülyék nélkül. OV-nek az ilyen MT-kell a hátában is tudnia kellene győzni.
morse
  Válasz | 2006. szeptember 23. 17:11 | Sorszám: 207
Nem egyedül ők a felelősek...
(csak azt tették, amit mindig is, ezen aligha lepődhetett meg bárki)

De vannak további tényezők is:

1. Kormánypárti ügynökök, provokátorok sokasága.
(na, vajh miért nem kapta el a rendőrség Budaházyt se? miért engedik ki a randalírozókat? ésígytovább)

2. A hír tv, amely elszabadult hajóágyúként viselkedett, forradalmárként ünnepelte a "fiatalokat", ahelyett, hogy a vidéken lévő békés megmozdulásokra koncentrált volna és mutatott volna ezzel jó példát

3. Egy megfelelő, radikális, cselekvőképes, de azért némileg szalonképes jobboldali (akár civil) szervezet hiánya, amely felvállalhatná a radikális lépéseket, programokat, tehermentesítve ezzel a Fideszt, megfelelő célpontra irányítva az indulatokat.
Ennek hiányát már többen felvetették, a Fidesznek gondoskodnia kellett volna egy hozzá közel álló, kézben tartható civil szervezetről ilyen és hasonló esetekre, hogy befolyásolni tudja akkor is az eseményeket, ha nyíltan nem állhat csatasorba.

kata54
  Válasz | 2006. szeptember 23. 17:11 | Sorszám: 206
Pl. ha Möolnár Tamás ékes magyarsággal kifejti valamely ballib médiában, hogy OV ilyen-olyan áruló, az nem árt a Fidesznek. Inkább használ.
kata54
  Válasz | 2006. szeptember 23. 17:09 | Sorszám: 205
'És ma már habzó szájjal Orbánozna':

ebből még jó is kisülhet. Mert végre kiderül ország-világ számára, hoyg OV + Fidesz-nek semmi közük hozzá. Nem ?

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2006. szeptember 23. 17:08 | Sorszám: 204
Ezt a Molnárt sosem tartottam sokra...
kata54
  Válasz | 2006. szeptember 23. 17:06 | Sorszám: 203
Kösz.
Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 23. 17:05 | Sorszám: 202
Lásd 158.
kata54
  Válasz | 2006. szeptember 23. 17:04 | Sorszám: 201
'Akkor a MAI molnár-performansz közben/után mégis őt hányan köpték le/hányták le /vágták képen/fordítottak neki hátat/hagyták ott a Kossuth-téren szó nélkül ( nem kívánt törlendő)
a hallgatóságból, mondván hogy ezt azért nem kéne......':

Nem vagyok képben. Mondott valami idétlenséget ? És ezért a tömeg egy része lelépett ? Vagy nem ? Mi történt ?

Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 23. 17:00 | Sorszám: 200
"Nem véletlenül Mert egytől-egyig saját magát gondolja mindegyik legalkalmasabbnak a 'haza megmentésének vezetésére' - vagy miafenére."


Ez eddig rendben is van,végtére is a lipótmező mai napig is tele van napóleonokkal...
De kérdem én tiszteletel: ha korábban nem is, tegyük fel, nem volt világos egyeseknek hogy mire megy ki a játék.


Akkor a MAI molnár-performansz közben/után mégis őt hányan köpték le/hányták le /vágták képen/fordítottak neki hátat/hagyták ott a Kossuth-téren szó nélkül ( nem kívánt törlendő)
a hallgatóságból, mondván hogy ezt azért nem kéne......
Na, kb. annyian megállithatták volna torockai mtv-t megszálló csapatát is...

Nahát

kata54
  Válasz | 2006. szeptember 23. 16:53 | Sorszám: 199
Nem véletlenül Mert egytől-egyig saját magát gondolja mindegyik legalkalmasabbnak a 'haza megmentésének vezetésére' - vagy miafenére.
Így aztán a sok dudás egy csárdában értelemszerűen nem fér el, max rövid ideig.
Emlékszem, amikor Molnár Tamás megjelent a Jobbik táján és jeleztem -itt is -, hogy ebből majd csak gondjuk lesz, némely itteni nicktárs keményen letorkolt. És íme.
(Nem mellékesen: iszik mint a gödény.)
Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 23. 16:35 | Sorszám: 198
Fogalmam sincs...


Engem csak az érdekel, ha most ennek a néhány száz(ezer)
radikáljobbos provokátor vagy "simán csak" agyhalott
zombi miatt további négy évig nézhetem Demszkigrádon az MSZP/SZDSZ maffia uralkodását..
és ha ezek miatt a ballib/hiszterolib sajtó fogja ismét cinikusan röhögve a képünkbe vágni,hogy lám, a nép döntött, demokratikus választásokon nem hajtotta el egyértelmüen gyurcsányo uit és pártjait...


akkor a szemem elé ne kerüljenek többé....

Nahát.

morse
  Válasz | 2006. szeptember 23. 16:06 | Sorszám: 197
Mindegy ez már, most az a fontos, hogy a Kossuth-téri ötletparádé ne a Fideszhez, a politika jobb oldali térfeléhez, hanem a szélsőjobboldalhoz kötődjön.

Bár nem szeretem a Jobbikot, de ilyenkor tényleg úgy kellene, mint egy falat kenyér, felszippantja azt az 1-2% "rendszerváltót", megszervezhetné őket egy Ekrem Kemál György és egyéb nyilvánvaló provokátorok helyett.

Tudtommal be is jelentették, hogy vállalják a Kossuth-téren zajló rendezményt...

A mai tüntetésükről amúgy van valami hír, amit az MSZP székháza előtt terveztek?

Tappancs
  Válasz | 2006. szeptember 23. 16:00 | Sorszám: 196
Az 5%-os (az önkormányzatin csak 4%-os) küszöb miatt nincs nagyobb táboruk. Sokan -ésszerűen- nem arra a pártra szavaznak, amelyiket szeretnének, hanem azok közül választanak, amelyeknek esélyük van a küszöb átvitelére.
Amikor totóztam, akkor nem a kedvenc csapatomra tippeltem, hanem az esélyesebbre.
Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 23. 15:56 | Sorszám: 195
"Az még mindig a jobbik eset, ha a szervezett radikális jobboldal, értve ez alatt a Jobbikot vagy a MIÉP-et "átveszi", "átvenné" a tüntetéseket, ebben a helyzetben ugyanis a Fidesz középre kerülne."


Csakhogy ilyen szervezett radikális jobboldal nincs...
Ugyanis arra már nem futja évek óta,hogy egy pártot,stabil 260 ezer szavazóval a 8 millióból, biztositsanak maguknak.

Ezek olyan mint anti -Midász,szar lesz minenből amihez csak hozzányúlnak,miéptől jobbikon át , pannon rádióig...

Marad néhány ezer fő hőzöngése, egymás anyázása/ügynöközése és stabilan a jobboldalnak okozott maximális károkozás.


Nahát

morse
  Válasz | 2006. szeptember 23. 15:52 | Sorszám: 194
A HírTV-nek komoly felelőssége van a történtekben, a hét elején elszabadult hajóágyúként viselkedtek.
Császár Attila hétfő éjjeli viselkedése minősíthetetlen volt.
Ha a jobboldal nem tudja lecsapni ezt a hatalmas labdát, abban komoly szerepük lesz a jobboldali sajtó forradalmárt játszó agyhalottainak is.
Gondolom a császárattilákat eleve bekalkulálták ebbe a játszmába a Gyurcsány-stáb forgatókönyvírói

Valamiképpen persze mozgósítani kellett a népet, és ebben jelentős szerepet vihetett volna a HírTV, de ha nagyobb hangsúlyt helyeznek a méltóságteljes viselkedésre, akkor ma nem itt tartanánk.

Szekszárdon tudtommal 800 ember imádkozott békésen, erről a darab kockát nem készítettek.....

Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 23. 15:51 | Sorszám: 193
"Ezek szerint a Kossuth téri tüntetők mind elrohantak székházat ostromolni? Én eddig úgy hallottam, hogy csak a tízezres tömegből kivált néhány száz ember. Ki itt az agyhalott?!?"


Hogy te speciel kitől mit hallottál,az magán(y)ügyed...

Elég ha torockai főszervező sikeresen összekapcsolta
a két eseményt, a ballib/hiszterolib média legnagyobb örömére , még dicsekedett is vele a hitgyülis atv-n...

Ma már kutyát nem érdekli, hogy hány agyhalott brekegett tovább a Kossuth-téren és hányan közülük rohant át a Szabadság -térre egy kis "ostromra"...
Sikerült egybemosatni azt is.

Macisajt
  Válasz | 2006. szeptember 23. 15:48 | Sorszám: 192
"Ottvan egy pontosan ilyen húszezres tömeg, hazaküldeni őket nem tudta volna senki. Ez az alaphelyzet."


Nos,ezért agyhalottak.
Egyfelől,minek ugrani?
Kettő, ha már ugranak,megnézik hogy mi célból.
És ha ott meglátnak torockaiakat és hasonszőrüeket,akkor bizony ész nélkül uccu hazafelé...

A Fradi szurkolói sem keverednek a B-közép harcai közé...
Sőt, még közéjük sem.

morse
  Válasz | 2006. szeptember 23. 15:47 | Sorszám: 191
Az még mindig a jobbik eset, ha a szervezett radikális jobboldal, értve ez alatt a Jobbikot vagy a MIÉP-et "átveszi", "átvenné" a tüntetéseket, ebben a helyzetben ugyanis a Fidesz középre kerülne.
urga
  Válasz | 2006. szeptember 23. 15:39 | Sorszám: 190
Ezek szerint a Kossuth téri tüntetők mind elrohantak székházat ostromolni? Én eddig úgy hallottam, hogy csak a tízezres tömegből kivált néhány száz ember. Ki itt az agyhalott?!?
mezeiegér
  Válasz | 2006. szeptember 23. 15:39 | Sorszám: 189
Idézet:
Mi lenne ha azt a néhány száz/ezer délibábos oportunistát
(radikáljobbos agyhalottat) hagynák minél többen figyelmen kivül vagy küldenék el a halál veri veres faszára?

Mondom, egy vezetés nélküli és abszolút szervezetlen, mindazonáltal dühös tömeg BUTA és BEFOLYÁSOLHATÓ, bárkire hallgat aki olyat mond amit hallani szeretnének.

Ottvan egy pontosan ilyen húszezres tömeg, hazaküldeni őket nem tudta volna senki. Ez az alaphelyzet.

Egy régi politikai gondolkodónak volt egy ilyen mondása, miszerint "külön külön mindnyájan ravasz rókák vagytok, de egy nagy tömegben buta birkák".

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola