Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!! (7. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
kutato
  Válasz | 2006. október 28. 08:16 | Sorszám: 1012
http://www.fw.hu/remekm/forum/index.php?f=2&t=7230
kutato
  Válasz | 2006. október 28. 08:16 | Sorszám: 1011
Tellér gyulával értek egyet

Idézet:
A mi második menetünk azonban már nehezebb kérdés. A Befektető érdekei szerinti folyamatok túlontúl előrehaladtak a maguk medrében. S vélhető: a totális nyomulással szemben csakis a szervezett, totális ellenállás és ellennyomulás s mögötte a tudatosan kidolgozott és megfogalmazott szellemi alternatíva jelenthet megoldást.

http://www.hetivalasz.hu/showcontent.php?chid=12793

kutato
  Válasz | 2006. október 28. 08:10 | Sorszám: 1010
Sanjnálom, nem értük egyet..

Szerinted minden (vagy majdnem minden) baj okozója a Molnár Tamás féle társaság..(v a hozzáhasonló jóindulatú, de nem kellően dörzsölt fifikás etc társaság..

Szerinted akcióik nélkül nem itt tartanánk..

Én ma már biztos vagyok benne, h nem igy van..Okt 23. óta én biztos vagyok benne, h nem. Mindent megtesz a Gurcsányo UI h hatalomba maradjon.. Talán éppen Molnár Tamásénak köszönhetően egyenlőre szelidebben..

DE bizonyítékom nincs, csupán megérzések..

(Ps ha kicsi kevésbé indulatosan fogalmaznál, akkor jobb lenne. nagyon jó meglátásaid vannk, mindig szívesen olvastalak itt is az Indexen is..DE az utóbbi időben nem értünk egyet.. Ezzel együtt, sajnos nem tudom mi lenne a célravezető stratégia és taktika..

kutato
  Válasz | 2006. október 28. 08:05 | Sorszám: 1009
Igaz, az utóbbi időben elhanyagoltam..
Macisajt
  Válasz | 2006. október 28. 08:04 | Sorszám: 1008
"Még topikot is indítottam: "Folyamatos a provokáció" cimmel"


Megnéztem.
Az egyszem budaházin kivül semmi érdemleges benne szeptember óta...


Látom,az ingerküszöbödet még az sem érte el, az okt. 23-i események során, mikor tudatosan belevezették a Fidesz-tüntetésbe a provokátorokat/elmebetegeket,hogyan is kerültek az Orbán- beszéd alatt(!)az Astoriánál álló tömegbe a Károly-körúti atrocitásokról "tudosító" röpcédulák....


Nahát.

Macisajt
  Válasz | 2006. október 28. 07:57 | Sorszám: 1007
"DE okt 23 óta (szerintem) uj időszámítás van
ha nincs mit provokálni. akkor is kitalálnak valamit.."


Höhö..
Elsősorban a "ha" kezdetü mondatok ugye...(lásd még "ha a nagyanyámnak áramszedője volna"..)

(És azt is mondhatnám, az már lenne "ezek"baja hogy AKKOR mit találnának ki ( ha akasztani akarnak,legalább a kötelet ne velem vétessék meg, a hóhérnak is legyen valami rezsije,ugye..)


"Tehát nem az a megoldás, h nem teszünk semmit..
Hanem valami más..Molnár Tamásék és mások csak tüntessenek, mozgolódjanak, lehetőleg minél többen."


Világos.
Odáig még nem jutottál, hogy amig molnártamások mozgolódnak,addig "mások" bizony egyre kevesebben fognak...
Mert legtöbben csendben utálják a gyurcsánizmust,mint varjú a rohadt tököt, viszont a radikáljobb manifeszt elmebetegeikkel sem szeretnének keveredni,például kifejezetten rühellik ha ilyenekre alapozva könygázsprézik,lovasrohamozzák, kardlapozák, gumilövedékezik őket...

Hogy amig ezeket az idiótákat /provokátorokat a gyurcsány, szilvási,bene,gergényi tudja eredményesen használni,
addig annyi esélye van a jobboldalnak,mint szájkosár nélküli pitbullal a CACIB kiállitáson...

No sebaj,majd talán egyszer erre is rájössz.
Minél késöbb, annál rosszabb.)


"Szerinet nagyon megváltozott a helyzet.."


Az bizony nagyon megváltozott...
Pl. nézz csak Fővárosi Közgyűlésre és demszkyék felszabadult ámokfutására...

És köszönd meg a miépnek,a jobbiknak,zsinkának,torockainak,az MTV többi hasznos idióta "forradalmárainak",hogy tevékenységükkel ismét mandátumhoz segítetták demszkyt és egyfős többséghez
a ballib/hiszterolibet.


Nahát.

kutato
  Válasz | 2006. október 28. 01:20 | Sorszám: 1006
Megintcsak félreértesz
Eddig is tudtam, h voltak provokátorok..(ha név szerint nem is..)Még topikot is indítottam: "Folyamatos a provokáció" cimmel http://www.fw.hu/remekm/forum/index.php?f=2&t=3442


DE okt 23 óta (szerintem) uj időszámítás van
ha nincs mit provokálni. akkor is kitalálnak valamit..

Tehát nem az a megoldás, h nem teszünk semmit..
Hanem valami más..Molnár Tamásék és mások csak tüntessenek, mozgolódjanak, lehetőleg minél többen.. És mindig fel kell készülni a provokációda (ahogy a régi szép időkben csinálták az elvtársak . most is ugy fogják..)

Szerinet nagyon megváltozott a helyzet..

onogur
  Válasz | 2006. október 28. 00:53 | Sorszám: 1005
Isten bizony, Gerő Ernő és Apró Antal fénykorukban sem tudtak ilyen mocskot leírni vagy kiejteni a szájukon.
Macisajt
  Válasz | 2006. október 28. 00:37 | Sorszám: 1004
Nű, a Hír tévé segítségével rácsodálkoztál hogy lám kik is vettek részt "különböző minőségekben" az MTV lleni ostromban és okt. 23-án?

Jó reggelt, Hófehérke, fel tetszett végre ébredni?
Így egy hónap után?


Macisajt
2006. szeptember 23. 15:36 | Sorszám: 187
"Senkinek, de a vasárnapi hangfelvétel akkora felháborodást váltott ki, hogy valóban spontán módon összegyűlt egy meglehetősen nagy tömeg."


Spontán egy pariputzát...
Szépen ki volt ez agyalva....
A radikáljobbos agyhalottak pitbullként ugrottak és mire észrevették , a torockai vitte őket az mtv elleni "csatába"...


És miután kiőrjöngték magukat,a rendőrök szépen visszavonultak és önként átadták a terepet,gyertek csak fiúk,rátok bizton lehet számitani,majd befejezitek amit elkezdtetek ....

Mit ne mondjak, a hülyéknek is megérte.
Azoknak biztos.

gyurcsány meg szilvási eközben szakadt meg a röhögéstől.
és ha ez így megy, október 1-én a radikáljobboldal
hathatós segítségével,lásd még 2002 április vagy október/önkorm. a hídblokád után, vagy 2006 áprilisában, ismét hosszú időre, demokratikus választásokra hivatkozva bebetonozhatják magukat a hatalomba.

Nahát.

--------


Ugye még az sem tünt fel,hogy torockai,aki azzal a nettó hazugsággal vezette át a "forradalmárokat" az MTV elé
Kossuth-térről, hogy ott a biztonságiak "túszul ejtették
a tárgyaló küldötteket"...szóval hogy ez még elözetesben sem volt egy napig sem?

Ugye budaházi forradalmár sem tünt még fel,aki ugyebár "bujkál"?


" Nyet frídom,etá kárnevál", drága Hófehérke.
Ideje lenne végre felébredni.
Mint a Hír tévének a császáriattilás "forradalmi álmából"...

kutato
  Válasz | 2006. október 28. 00:22 | Sorszám: 1003
Miért ne lenne joga bárkinak hasonlót..
A neokommunisták sárgasálas, majd akácfás, mad a SUESZ etc hasonló sorozatos (mind hamvába holt mozgalmak, rendezvények.. ellen kinek volt kifogása??

Csinálják, ha senkit nem érdekel, akkor majd lecseng..
Provokáció ettől függetlenül mindig lesz.. - ma már ezt gondolom..

Még az is lehet, h sokkal több mozgolódás kellene..

kutato
  Válasz | 2006. október 27. 23:40 | Sorszám: 1002
bocs a hibákért..
kutato
  Válasz | 2006. október 27. 23:39 | Sorszám: 1001
Félreértesz..
Bármit teszünk, indokot (casus bellit)mindig fognak - ha nem akkor kreállnak..

Ezért (okt 23 óta) Mindszentyvel értek egyet: a kommunistáknak semmit sem szabad engedni, ha engedünk a gyebngeség jelének ttartjék, lés nem h jóindulat,inkább még keményebb megtorlás lesz a következmény..


Tehát: ha nincs tüntetés, akkor még inkább elszabadul(na) a pokol!! Igy is úgy is provokálnak, s ahzudnak rendületlenül..

Pesrze, lehet, h tévedek..


Ezért

tiszavirág
  Válasz | 2006. október 27. 23:31 | Sorszám: 1000
Szegény szerencsétlenek.
Macisajt
  Válasz | 2006. október 27. 23:26 | Sorszám: 999
" Kedves Macisajt!!
Ez ellen h lehet védekezni?? http://www.fw.hu/remekm/forum/index.php?f=2&t=10310

(Nem úgy, h nincs tüntetés..etc..
Azon már túl vagyunk "


Ja értem...
Szóval már túl vagyunk...

Hát akkor csak előre, tovább a torockais,MTV-s,okt 23-i úton úton:

10.27. 16:07 Szombaton "nemzetgyűlés" lesz a Várban

A Budapesti Rendőr-főkapitányság tudomásul vette a szombatra, a budai Várba tervezett, "nemzetgyűlés" megtartását. Unger Pál a BRFK sajtóügyeletese elmondta: a rendezvényt a bejelentő a Dísz térre jelezte, ám az egyeztetéseket követően azt végül a Szent István szobornál tarthatják meg 19 óra és hajnal 2 óra között. A rendezvényről szóló bejelentést egy magánszemély tette a rendőrségre. Az MTI úgy tudja, Torockai László volt az, aki csütörtökön közölte, hogy "árnyékkormány" létrehozását tervezik, amelynek koncepcióját alkotmányozó nemzetgyűlés keretében szombaton ismertetnék a budai Várban.

--------


Nahát.

kutato
  Válasz | 2006. október 27. 21:58 | Sorszám: 998
Brávó HIRTV!!!!
kutato
  Válasz | 2006. október 27. 21:57 | Sorszám: 997


egyszer oszlató rohamrendőr Kökényesi Gábor..
máskor (korábban) TV ostromló..
http://www.fw.hu/remekm/forum/index.php?f=2&t=10310
kutato
  Válasz | 2006. október 27. 21:54 | Sorszám: 996
Kedves Macisajt!!
Ez ellen h lehet védekezni??
http://www.fw.hu/remekm/forum/index.php?f=2&t=10310

(Nem úgy, h nincs tüntetés..etc..
Azon már túl vagyunk

Ron
  Válasz | 2006. október 27. 20:27 | Sorszám: 995
"...mint ahogy a napokban Für Lajos történész rámutatott egy interjúban."

Ezt én is láttam. Für ugyan nem nagyon van formában, de ütött az a megfogalmazás, hogy a szeku és a háromperhárom egyaránt a magyar nacionalizmus ellen küzdött.

terra
  Válasz | 2006. október 27. 20:21 | Sorszám: 994
"kik ezek?"

Önkéntes bozgorok, komprádorok, akiknek még a saját magyarságuk is csak akadályt jelent(ett), mert holmi nemzeti szempontok miatt nem köthettek korlátlan szövetséget a mindekori gyarmatosítókkal. Korábban internacionalistának nevezték magukat, ma uniós, sőt világpolgárnak.

Ezek még a kommunista világban is kivételnek számítottak az antinacionalista, hazaáruló hozzáállásukkal, mint ahogy a napokban Für Lajos történész rámutatott egy interjúban. Ha megnézzük Sztálint, Ceaucescut, Mao-t, Castrot vagy bármelyik más kommunista diktátort, mind erősen nacionalisták voltak. Csak és kizárólag a magyar komcsik gyűlölték és árulták el/ki úton-útfélen a saját fajtájukat.

kaleb
  Válasz | 2006. október 27. 20:10 | Sorszám: 993
Nálad biztos így van. Nálam nem.
alexander
  Válasz | 2006. október 27. 19:59 | Sorszám: 992
"Addig amig a bal boldal le nem vágja könyörtelenül magáról azt a beteg részeket ahol a RÁK támad...esélytelen."

Igen, egyre feltűnőbb a magyar fóbia, olyannyira, hogy történelmi, hagyományos barátainkkal szemben, minimum udvariatlan a magyar kormány, - lásd a lengyel államelnök
látogatása, amely során Gyurcsány nem is fogadta...

Feltűnő az árpádsávos zászló, a turull, és más történelmi szimbólumok disszkvalifikálásának szándéka...
Különös az hogy mindig a magyarokkal szemben találjuk őket, sértegetnek bennünket...
kik ezek?

terra
  Válasz | 2006. október 27. 19:25 | Sorszám: 991
Valójában csak arról van szó, hogy a józanabb, pragmatikus emberekkel szemben te elképesztően dogmatikus vagy. Szemben azokkal, akik a dolgokat a maguk egyediségében látják, mereven ragaszkodsz itt általános elvekhez. Olyan vagy, mit Sólyóm László, amikor gátolta a normális rendszerváltást, hülye jogászkodásba kezdett amikor ennek semmi helye nem volt.

Néró császár, Hitler és Sztálin mind [i]naggyon pragmatikusak voltak és Gyurcsány elvtárs is naggyon pragmatikus. Néró a keresztényeket, Hitler a zsidókat, Sztálin és Gyurcsány mindenkit rühell(t), aki nem ért(ett) egyet velük.

Soha ne feledd: "HODIE MIHI, CRAS TIBI" !

terra
  Válasz | 2006. október 27. 19:02 | Sorszám: 990
"Addig amig a jobboldal le nem vágja könyörtelenül magáról azt a beteg részeket ahol a RÁK támad...esélytelen."

Megtudhatnám, hogy ezt hogy szeretnéd megvalósítani? Felakasztatod, felnégyelteted vagy lefejezteted őket?

onogur
  Válasz | 2006. október 27. 18:45 | Sorszám: 989
Na ja.
Még az is, hogy a Molnár Tamás-féléket nem akarják kiiktatni a közéletből, mint ahogy azt te szeretnéd. Eszükbe sem jutna ekkora marhaság.
Mallow
  Válasz | 2006. október 27. 18:41 | Sorszám: 988
Nyugaton mindenütt demokrácia van, és ebbe sokminden belefér.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola