Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!! (6. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2006. október 28. 12:56 | Sorszám: 1037
Engem meggyőztél.
Én is így látom.
Macisajt
  Válasz | 2006. október 28. 09:56 | Sorszám: 1036
"Valaki írta itt egyszer, hogy Lipót-mező tele van Napóleonokkal. "


Tudom.Én voltam az a valaki..


Nahát

Macisajt
  Válasz | 2006. október 28. 09:54 | Sorszám: 1035
"Én ma már azt gondolom, h szükség volt a Molnár tamás féle akciókra. Igaz, balul sült el, többnyire, de a hibák néha nagyon tanulságosak! Annyira, h a hibák, tévdések nélkül nem jut előre az ember -"

Mélyen megható...
A baj csak az hogy ha csak az elmúlt egy évszázadot nézem, más sem volt mint hiba/tanulás,hiba/tanulás...


Meghatottan nézték a "demokraták" a károlyi-féle őszirózsás forradalmat és még azt sem vették észre hogy jászioszkárok kunékat készitik elő...
Nézték a bolsevik tanácsköztársaságot,a román megszállást és még Trianont sem látták előre...
szálasit állitották fel a második világháború végére,az ismert következményekkel...
1956-ban várták a szabadeurópa által beígért nyugati beavatkozást- cserébe kaptak 34 éves szovjet megszállást,és kádár-apró-aczélt...
Nézték a "rendszerváltást" ,az MDF-SZDSZ paktumot és hogy szerencsétlen Antall ijedtében bevállalta a teljes kádár-fekete adósságot,kamatos kamatokkal...
Figyelték amint a szlovákok röhögve elterelik a Dunát("papírtigris,papírtigris") és "majd a hágai bíróság".c. elmebetegségekben bíztak..


És most nézik, amint az apró-klán vezeti őket ismét egy Mohácsba...


Ja kérem, ha XX.század elején a földjeiket Rotschildéknak eladogató palesztinoknak valaki azt mondta volna,hogy nem telik bele egy évszázad és földönfutó menekültek lesznek saját hazájukban,koncentrációs menekült táborokba,fal mögé zárva,atombomba árnyékában és tankokkal meg helikopterekkel levadászva...szóval ha ezt valaki megjövendölte volna akkor, azt kitették volna a sivatagi homokra mint kezelhetetlen őrültet...


Mert persze a "hibák nagyon tanulságosak".
Üditőlenne, ha nem mindig a sajátjaink,hanem a másoké.

Nahát.

kata54
  Válasz | 2006. október 28. 09:48 | Sorszám: 1034
'Csak akkor elvárom,hogy legalább tudatosan vállalják fel'..
Önellentmondás lenne. Akkor már nem lennének azok, akik.
A tudatosság a gyenge pont. Nem gondolkodnak. Éreznek.
Csak. Kizárólag. Feszültséget, amitől 'nemzeti radikális' úton szabadulnak. Valaki írta itt egyszer, hogy Lipót-mező tele van Napóleonokkal. Ők is azok. Természetesen kártékonyak. Addig, amíg a társadalom érettsége nem éri el azt a szintet, ahol már látja a helyüket. Magyarországon ez utóbbi az igazán problematikus. Néhány hülye elférne, ha a többi nem lenne az. A baj a többséggel(is) van.
kutato
  Válasz | 2006. október 28. 09:45 | Sorszám: 1033
Kedves kedves Macisajt!

1.
"Mert addig amíg MSZP/SZDSZ vs. FIDESZ a választék...
bármelyik félre leadott vagy a másiktólelvont szavazat valakit segíti..."

ha igy gondolkodunk, soha nem fog változni..

2.
"Vannak. Egyre kevesebben.Szerencsére. Bár akárokozási képességük felbecsülhetetlen.
És joguk van,persze."

ebben nem vagyok biztos. A mostani helyzet tömegek radikalizálódásához vezet, nem csak én mondom..S ha igy lesz, akkor már inkább Molnár Tamás és hasonló emberek legyen a vezetőjük../Egy vezető ritkán nő ki a földből..

Szép és jó hétvégét, Neked s mindenkinek..ASzívesen maradnék.. de..hív a kötelsség

Macisajt
  Válasz | 2006. október 28. 09:38 | Sorszám: 1032
"Semmi biztosítéka annak, hogy ha a molnártamásfélék
nincsenek(+ se miép se jobbik), akkor azok, akik rájuk szavaztak, elmennek a Fideszre szavazni. Sőt !
Nagyon valószínű, hogy nem. Inkább sehova ! "


Világos.
És persze annyi eszük már nincs továbbgondolni, hogy ez esetben ugyanaz történik mint a dávidibolya-féle MDF "kőbe vésett" lózungja esetében...
Mert addig amíg MSZP/SZDSZ vs. FIDESZ a választék...
bármelyik félre leadott vagy a másiktólelvont szavazat valakit segíti...


"Nincs velük mit tenni. Vannak. És bármennyire nem tetszik neked-nekünk-akárkinek, joguk van a saját bolondériájuk kiéléséhez, akár a mi kárunkra is. Ha demokrácia, akkor joguk van. Ezt nem szabad elvitatni tőlük. "


Vannak. Egyre kevesebben.Szerencsére. Bár akárokozási képességük felbecsülhetetlen.
És joguk van,persze.
(Mint ahogy nekem is -demokratikus - jogom van emiatt őket agyhalott zombik,tudatos provokátorok vagy sima agyhalottak egyveleg csürhéjének nevezni.)

Csak akkor elvárom,hogy legalább tudatosan vállalják fel:

"MINK RADIKÁLJOBB,magunktól vagyunk ilyen hülyék.
és/vagy.
Ezért aztán mindent megteszünk az MSZP/SZDSZ minéltovább hatalomba tartásáért."


És akkor nincs vita,mint az MDF esetében...

Nahát

kata54
  Válasz | 2006. október 28. 09:19 | Sorszám: 1031
Semmi biztosítéka annak, hogy ha a molnártamásfélék
nincsenek(+ se miép se jobbik), akkor azok, akik rájuk szavaztak, elmennek a Fideszre szavazni. Sőt !
Nagyon valószínű, hogy nem. Inkább sehova ! Vagy az éppaktuálisan szervezett 'nemzeti radikálisokra'.Ismerek nehányat ebből a 'fajtából'. Kizárólag érzelmileg vezérelt emberek(már a hivatásos provokátorokon kívül), értelmi érvek nem hatnak, szembemennek a saját érdekeikke(is). Érzelmi túlfeszítettségüket(ami általában egyéni frusztrációjukból adódik) vezetik le. Ugyanolyanok, mint azok a baloldali orbángyülölők, akik teljes egészében saját maguk ellen szavaznak, amikor GYF-et választják. Mégis.
Nincs velük mit tenni. Vannak. És bármennyire nem tetszik neked-nekünk-akárkinek, joguk van a saját bolondériájuk kiéléséhez, akár a mi kárunkra is. Ha demokrácia, akkor joguk van. Ezt nem szabad elvitatni tőlük. Spec. nekem
még mindig sokkal szimpatikusabbak, mint a 'nagyonkulturált', velejéig hazug MDF-maradvány. Előbbiek csak hülyék-ostobák stb, utóbbiak viszont aljasak.
Egyformán károsak a nem ballib oldalnak.
kutato
  Válasz | 2006. október 28. 09:15 | Sorszám: 1030
"l egy élő szervezet (Gyurcsányo UI) növekedését nem tudod meggátolni azzal, ha egyes táplálékfélét(pl almát - Molnár Tamás)) megvonsz majd atlál mást pl körtét (DáviIbolya) s növekszik tovább.."

Persez van megoldás - meg kell vonni az összes táplálékot - de ehhez az egész nemzetnek össze kellene fognia jobb és baloldalról egyaránt.. Ehhez idő kell és kellenek a Molnár tamás Torockai etc által elkövetett hibák is..

S tudom ez az a pont ahol nem értünk egyet.. nem baj..
Varietas delelctat

kutato
  Válasz | 2006. október 28. 09:13 | Sorszám: 1029
(Ne indulatoskodj, ne káromkodj, ha kérhetném..)

Továbbra sem győztél meg..

Én ma már azt gondolom, h szükség volt a Molnár tamás féle akciókra. Igaz, balul sült el, többnyire, de a hibák néha nagyon tanulságosak! Annyira, h a hibák, tévdések nélkül nem jut előre az ember - kutató vagyok, gyakorlatból tudom

Molnár Tamás f akciók.. ha nem lettek volna lett volna más -most is ezt mondom. Pl egy élő szervezet (Gyurcsányo UI) növekedését nem tudod meggátolni azzal, ha egyes táplálékfélét(pl almát - Molnár Tamás)) megvonsz majd atlál mást pl körtét (DáviIbolya) s növekszik tovább..

Sajnso mennem kell.. majd folytatjuk

Macisajt
  Válasz | 2006. október 28. 09:10 | Sorszám: 1028
" Demszkyt az 1993as okt 25i taxissztrájk segítette hatalomba..
Ha most nem lett volna a TV ostroma, kitalátak volna valami hasonlót.."

Világos,világos...

Nos, akkor torockai "forradalmár" és társaik ezek szerint csupán csak megkímélték demszkyt hogy "kitaláljanak valami hasonlót".. )


A jó uttörő ott segít ahol tud,ugye...


Nahát

Macisajt
  Válasz | 2006. október 28. 09:06 | Sorszám: 1027
"Egyfelől.. Ibolyáék tetteit természetesnek tartod (többfélék az emberek)
másrészt ugyanezt nem emgeded meg Molnár tamásnak.."

Vagyis ha a dávidibolya-féle MDF powered by leisztinger/schmuck mindent elkövet a ballib/hiszterolib hatalomba maradásáért (igen)..


Akkor ugyanezt meg kellene "engednem" a molnártamás
illetve a radikáljobb egyéb képzödményeinek is...


Érdekes "logika".


Nahát.

Macisajt
  Válasz | 2006. október 28. 09:03 | Sorszám: 1026
"Igen, a Tv ostroma nagyon sokat rontott
de, mint kideütl titkosszolgálati eszközökkel volt megszervezve,.."


A kurvaanyját... Hát kiderült? Mára?
Nahát...

Milyen érdekes, hogy az egykori friderikusz-globex jelszó
( ez a műsor nem jöhetett volna létre a ..radikáljobboldal agyhalottai,provokátorai nélkül)szerint ebben a műsorban
(is) változatlan szereplők, hídblokádos budaháziak,torockaiak és egyéb "tenniakaró forradalmárok"voltak a díszletek...

A franc érti, hogy csinálják, de ahova ezek mennek,ott mindig "történik" valami...


Olyanok ezek mint a villámháritó,egyszerüen csak vonzzák a bajt,aztán a végén valahogy mindig rosszul jövünk ki belőle...

Elmennek a Tilos rádió elé hörögni, erre nem hazaszalad egy rejtélyes szerb állampolgár, hogy a zászlógyűjteményéből egy izraelit visszahozzonés azt cukormódositott giorgio elégethesse a kamerák elött?

2002-ben is az emlékezetes hídblokád, hiszen ők csak "tenni akartak" ugyebár(c.by kutato),milyen hasznos lett(lamperthéknek, de ez részletkérdés).


Hiába no, ezek a radikáljobbos akciózások ritka pechesek.
Bármit csinálnak , BALUL sül el..


Nahát

kutato
  Válasz | 2006. október 28. 08:58 | Sorszám: 1025
legalábbis, igy 16 év után, én ezt gondolom http://www.fw.hu/remekm/forum/index.php?f=20&t=78
kutato
  Válasz | 2006. október 28. 08:57 | Sorszám: 1024
Demszkyt az 1993as okt 25i taxissztrájk segítette hatalomba..

Ha most nem lett volna a TV ostroma, kitalátak volna valami hasonlót..

(Nyilvan, pontosan tudták, előre, mi készül.. s ennek megfelleően felkészültek..)

kutato
  Válasz | 2006. október 28. 08:54 | Sorszám: 1023
Kedves Macisajt!


Egyfelől.. Ibolyáék tetteit természetesnek tartod (többfélék az emberek)
másrészt ugyanezt nem emgeded meg Molnár tamásnak..


Szóval, megint odajutottunk, h nem értünk egyet..
Én azt mondom, h a Molnár Tamásék és hasonlók akciója nem oszt nem szoroz, alapvetően.

A baj sokkal nagyobb..és ez alattomosan folyamtosan alakult ki..Azt hiszem, nem is lehet ellene tenni.. Addig mig a közfelfogás át nem alakul Talán ez is elkezdődött okt 23án.. De ze nagyon lassan fog menni.. hacsak GYF be nem gőzöl mégjobban..

kutato
  Válasz | 2006. október 28. 08:49 | Sorszám: 1022
Igen, a Tv ostroma nagyon sokat rontott
de, mint kideütl titkosszolgálati eszközökkel volt megszervezve,..
pl Kökényesi Gábor segítségével.. http://www.fw.hu/remekm/forum/index.php?f=2&t=10310

/Erről megint csak nem Molnár Tamásék tehetnek - ha otthon ülnek, és nem csinálnak semmit akkor lett volna valami más..indok
Ne legyen kétségetek, h mire használják a titkosszolgálatot - az ellenzél folyamatos minden részletre kiterjedő megfigyelésére.. Bizonyítékom nincs.. de Szilvásy. akineka kezében vanélete elegendő a gyanúra

pl http://www.fw.hu/remekm/forum/index.php?f=2&t=6309
http://www.fw.hu/remekm/forum/index.php?f=2&t=10227

kutato
  Válasz | 2006. október 28. 08:44 | Sorszám: 1021
Már majdnem meglett volna a Tarlósé /Ki is mondta h ha...
Macisajt
  Válasz | 2006. október 28. 08:42 | Sorszám: 1020
"a MIÉP ? % os is ért el? Elég lett volna Demszky verségéhe, ha visszalépnek??"


A miép, jobbik és egyéb reménytelenségekre leadott agyhalott szavazatokat add össze- a közgyűlési többséget az MSZP/SZDSZ
simán elbukta volna...

A zsinka "főpolg-jelöltre"leadott szavazatokkal is már majdnem meglett volna a Tarlósé.. és akkor vedd hozzá vastagon az MTV "ostromát",ami visszahozta demszkyt október 1-re gyakorlatilag a trágyából......

Nahát.

Macisajt
  Válasz | 2006. október 28. 08:38 | Sorszám: 1019
"Erről Molnár tamásék nem tehetnek, csak megpróbálnak tenni ellelen "


Köszönöm.
Ennyi erővel azt is mondhatod,a második világháború végén szálasi is csak megprobált tenni valami ellen...
Oszt hogy az után a "tevés" után után is mi lett Budapestből és Magyarországból , hát Istenkém, de legalább megprobálták,ugye...

Na,ugorgyunk.

És a népszerü ,kalapos,egykori miniszterasszonyt nekem itt hiába hozod fel.
Egyfelől,mert nem a topicja,másfelől az nem érv, hogy igen, de vannak a jobboldal számára más elmebeteg,provokátor,gazember,károkozók is (ennyi erővel gyurcsányo uit is említhetnéd, azonos "logikával".)


Nahát.

kutato
  Válasz | 2006. október 28. 08:30 | Sorszám: 1018
Persze lehet, h igazad van..
a MIÉP ? % os is ért el? Elég lett volna Demszky verségéhe, ha visszalépnek??
kutato
  Válasz | 2006. október 28. 08:27 | Sorszám: 1017
Nem, sajnos továbbra sem tudok egyetérteni...
Sajnos az ellen sokkal inkább előttünk van..(stratégiai, taktikai..)szempontból..Sajnso, pénz, paripa fegyver (s titksoszolgálat ) a z ő kezükben van Erről Molnár tamásék nem tehetnek, csak megpróbálnak tenni ellelen Miközben Te meg én csak irogatunk..


Az ellen már nem épít a "zombikra", ahogy Te nevezed őket..(megváltozott a helyzet -én erre okt 23án jöttem rá, de természetesen régen megváltozott a helyzet,talán 2004 aug 20án)

Pl Ibolya esete.. Szépen, csedben, sok pénnzel elkezdték szervezni a "szalonellenzéket..

A "Tisztelet Társasága"
http://www.fw.hu/remekm/forum/index.php?f=2&t=10182

/Moénár tamásék erről sem tehetnek

Macisajt
  Válasz | 2006. október 28. 08:21 | Sorszám: 1016
"ha kicsi kevésbé indulatosan fogalmaznál, akkor jobb lenne. "

Én most sem tudok mást írni,mint amit egy héttel (hónapokkal évekkel) ezelött is :

Macisajt
2006. szeptember 23. 15:56 | Sorszám: 195
"Az még mindig a jobbik eset, ha a szervezett radikális jobboldal, értve ez alatt a Jobbikot vagy a MIÉP-et "átveszi", "átvenné" a tüntetéseket, ebben a helyzetben ugyanis a Fidesz középre kerülne."


Csakhogy ilyen szervezett radikális jobboldal nincs...
Ugyanis arra már nem futja évek óta,hogy egy pártot,stabil 260 ezer szavazóval a 8 millióból, biztositsanak maguknak.

Ezek olyan mint anti -Midász,szar lesz mindenből amihez csak hozzányúlnak,miéptől jobbikon át , pannon rádióig...

Marad néhány ezer fő hőzöngése, egymás anyázása/ügynöközése és stabilan a jobboldalnak okozott maximális károkozás.

Engem csak az érdekel, ha most ennek a néhány száz(ezer)
radikáljobbos provokátor vagy "simán csak" agyhalott
zombi miatt további négy évig nézhetem Demszkigrádon az MSZP/SZDSZ maffia uralkodását..
és ha ezek miatt a ballib/hiszterolib sajtó fogja ismét cinikusan röhögve a képünkbe vágni,hogy lám, a nép döntött, demokratikus választásokon nem hajtotta el egyértelmüen gyurcsányo uit és pártjait...


akkor a szemem elé ne kerüljenek többé....

Nahát .
-------


De ha gondolod,leírhatom közkedvelt békás viccemet is...
A béka ugrándozik az árokparton ,egyszercsak egy irdatlan tehénlepény érkezik felülről.
Ijedtében oldalra ugrik hatalmasat,ki az úttestre,ott azonban érkezik egy kamion,kivasalja.

Tanulság(békák és radikáljobb számára): aki le van szarva, az ne ugráljon.
Macisajt
2006. október 02. 12:09 | Sorszám: 26
Elnézem.Immár évek óta.

Éppen ezért mondtam az elöbb,legfőbb ideje a radikáljobb papírcsákós szerénységének és az önvizsgálatának.

Nem lehet évekig ugyanis mindig és mindent "elkúrni",aztán "jó de fogjunk össze" hablatyokkal előállni és ugyanazt,ugyanúgy folytatni.

Nem lehet büntetlenül 11 ezer agyhalott zombi zsinka
"főpolg-jelöltre" adott szavazatával,illetve 19 ezer miép-re leadott levesbe dobott szavazattal az MSZP/SZDSZ-támogatni.

Túl sokba vannak az ilyen "tévedések".

---

kutato
  Válasz | 2006. október 28. 08:21 | Sorszám: 1015
"És köszönd meg a miépnek,a jobbiknak,zsinkának,torockainak,az MTV többi hasznos idióta "forradalmárainak",hogy tevékenységükkel ismét mandátumhoz segítetták demszkyt és egyfős többséghez
a ballib/hiszterolibet."

ne mondd, h nem tudod, h ibolyának köszönhető ((
Ibolyat és társaságát meg Leisztinger (is) pénzeli..

kutato
  Válasz | 2006. október 28. 08:17 | Sorszám: 1014
/igaz.. nem tudom mi volt az..
Irnál erről??
kutato
  Válasz | 2006. október 28. 08:16 | Sorszám: 1013
és http://www.fw.hu/remekm/forum/index.php?f=2&t=2958

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola