Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!! (13. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Molnár Tamás és társai ezt is elszúrják!!!
Lehel
  Válasz | 2006. október 23. 13:42 | Sorszám: 862
Kedves Terra !
854-ben már utaltál is rá...
Arra gondoltam én is, hogy mindenkinek szuverén joga (és a demokrácia érdekében erkölcsi kötelessége is ) megválasztani, miben hisz, megtalálni az érdekeit képviselő pártot, mozgalmat...és ha eljön az ideje, a demokrácia szabályai szerint megtenni a szavzatait, hogy érvényesülni tudjon a többség ertékrendje a képviseleti szfárában is jelen lehessen minden nagyobb csoportérdek .

Molnáréknak egy határozott elképzelésük van, amiben igazában hisznek, így akiknek az a szímpatikus, azok - megismervén Őket - csatlakozhatnak hozzájuk, vagy csak szimpatizálhatnak velük, ha akarnak.Molnárékon a " hibákat " csak a tagságuk kérheti számon, hiszen felelősséggel csak azoknak tartoznak, akikkel közösen alakították ki álláspontukat és akik képviseletükkel bízták meg őket.
Más pártok részéről a mozgalom belügyeibe való beleszólás, ha velük foglalkoznak...ez persze azt is jelenti, hogy a " közt próbálják félrevezetni azok, akik köpködnek más pártokat "
Mindenkinek egyéni dolga, hogy megítelje egy adott mozgalom tevékenységét, meghatározza az azzal kapcsolatos álláspontját. Erőszakot követnek el velünk szemben azok, Akik ebben befolyásolni próbálnak bennünket.)
De pontosan olyan alapon, ahogy mi választhatjuk meg azt amiben hiszünk,azt az értékrendet amit helyesnek tartunk, úgy mások is tehetik ugyaezt és ezért Őket nem érheti hátrány, ahogy minket sem a választásunkért, véleményünkért.
Ha ez a szabadságtudat általánossá válik ( és megszűnik a félelem, amit pont az okoz, hogy csupán hitünk és szabad választásunk miatt a köztől megkülönböztető hátrány érhet bennünket, netán büntetésképpen elveszítjük munkánkat, életünket ) akkor fog oldódni a mai görcs és jöhet létre olyan "közhatalom" amit elfogad az országunk népe.

Macisajt
  Válasz | 2006. október 23. 13:40 | Sorszám: 861
"Először csak az ún. szélsőjobb kerül a karanténba,"


Kerüljön is.
Épp elég kárt okoztak már eddig is.


Még egy fociklub is "karanténba" zárja, saját jól felfogott érdekében a B közép agyhalottait...

Mert tudják, ha a "demokrácia" nevében hagyják hogy ezek a törpe kisebbségü csöcselékek uralkodjanak és rigmusaikkal, transzparenseikkel,rasszista szólamaikkal és meccsek elötti/utáni randalírozásaikkal tüntessenek...azzal a sok szurkolót no és a klubot is tönkrevágják.


Pedig az "csak" foci.


Nahát.

terra
  Válasz | 2006. október 23. 13:33 | Sorszám: 860
Nem veszed észre, hogy magad törekszel abba a szellemi karanténba, amit a baloldali diktatúraépítő "demokraták" készítettek minden másként gondolkodó számára?

Először csak az ún. szélsőjobb kerül a karanténba, akiknek a betuszkolásába a magad fajta "pargamatikus" jobboldaliak is buzgón segédkeznek azt remélve, hogy a megfelelési kényszerükkel kivívják a karantén üzemeltetőinek szimpátiáját és ők így a kerítésen kívül maradnak. Közben pedig nem veszik észre, hogy a karantén kerítése napról napra észrevétlenül egyre kijjebb kerül és már régen benne vannak ők is.

Az ilyen karanténok ellen, amik az alapvető jogainkat akarják menyirbálni, nincs helye pragmatizmusnak, az egyetlen védelem az egyenes és következetes beszéd.

Ha valaki - mint ahogy a Fidesz tette egy ideig - defenzívába vonul, megpróbálja naponta igazolni, hogy ő "nem olyan", "nem annyira jobboldali", "elhatárolódik", akkor maga is igazolja a karantén jogosságát és szó szerint magára húzza azt a vádat, amit annyira el akar hessegetni.

Kezdettől fogva az lett volna a megfelelő magatartás a Fidesz részéről, ha azt mondják, hogy a MIÉP-nek, Jobbiknak, stb. lehet véleménye, mert a vélemény szabadságát az Alkotmány garantálja és minden lehetséges helyen és időben határozottan vissza kellett volna utasítani azt a törekvést, hogy a radikálisokkal összemossák a Fideszt. Ez sokkal becsületesebb, mint hol kikacsintani a radikáljobb felé, amikor a szavazataikra van szükség, hol mereven elzárkózni, elhatárolódni.

Nem az ellen kell küzdeni, hogy a karaténon kívül maradjunk, hanem azért, hogy ebben az országban senki ne állíthasson fel semmilyen karantént.

alexander
  Válasz | 2006. október 23. 13:00 | Sorszám: 859
Igen. Belenézhet mindenki a tükörbe. Tisztán letesztel bennünket az ÜNNEP.
Minden megmutatkozik pőrén és meztelen.
A zsarnoki képmutatás számára, a demokrácia fügefalevél, - nem több...
Hazug a hivatalos ünnep minden gesztusa -
embereket vernek - az echo tv riportere a "helyszínről azt mondja : nem lát rendőrt, miközben egy csoport rendőr lába előtt hever egy meztelen ember...miközben járókelőket vernek az ünnepelő belvárosban...a parlamentben a "szabadság kiáltványt" adják elő...
roppant ellenszenves nekem ez a színjáték...
Macisajt
  Válasz | 2006. október 23. 13:00 | Sorszám: 858
" Szerinted lehet-e demokratikusnak nevezni egy olyan országot, ahol valakik le vannak szarva és nem ugrálhatnak? Elárulom neked, hogy nem. Teljesen mindegy ilyen szempontból, hogy ki szar le kit és ki az, aki nem ugrálhat."


Nos,anélkül hogy te "elárultad" volna, az egyértelmü "nem" válaszra magamtól is...

Az viszont már az itteni irodalmi munkásságodnak tudom be,
hogy szerinted "teljesen mindegy" "ki szar le kit és ki az, aki nem ugrálhat.".
Számomra ugyanis dehogyis mindegy.
Szavakban ki sem tudom fejezni,mennyire nem az.
Még az orális szexnél sem mindegy,a farok melyik végén
áll valaki,hát még ...

"Beismerem, hogy magam is meglehetősen kanyargós úton jutottam el oda, hogy pártszempontokon és minden más szemponton felül emelkedve azt mondjam, a legfontosabb a demokrácia, ennél nincs fontosabb. nem fontosabb sem néhány tízezer szavazat, sem egy megnyert választás."

Az efféle "demokratikus" hablatyra akkor térjünk vissza, mikor a radikáljobb agyhalottainak sokéves károkozása miatt nem az Apró-klán és az MSZP/SZDSZ van hatalmon és "rak rendet" éppen Demszkigrádon...
Ami pedig a "kanyargós útaidat"illeti, én engedelmeddel, irányukban én továbbra is KÖVETZEZETESEN a
mélységesen pragmatikus álláspontot képviselem amikor
a békás alapviccemet felidéztem...


És ahogy végignézem akár e topicban elkövetett korábbi beírásaimat,beleértve azt amiben "satu" időzitett bombára hívtam fel a figyelmet három hete,eddig -sajnos- minden beigazolódott.
Ilyenkor aztán jönnek egyesek hogy demokrácia",meg"fogjunk össze".

Nahát.

morse
  Válasz | 2006. október 23. 12:59 | Sorszám: 857
Én alapvetően rendpárti konzervatív vagyok.

A tüntetőket majd megvédik a lilaködös vadliberális jogvédők, és nagyon remélem, hogy nem a mainstream jobboldal fog "Satu főparancsnok" védelmére kellni, mert az nagyon gáz, nagyon kiábrándító lenne.

Lássuk be, hogy Orbán idején két perc alatt eltakarították volna Budaházyékat a térről, nagyon helyesen.

terra
  Válasz | 2006. október 23. 12:55 | Sorszám: 856
Kedves Lehel!

Neked is szép napot és szép ünnepet!

Őszintén szólva azt nem nagyon értem, hogy a vallásszabadság hogy jön Molnárék tüntetéséhez (természetesen a vallásszabadság egy nagyon fontos alapjog!), de az általad írtakkal egyetértek.

Üdv. terra

Rendes Kis
  Válasz | 2006. október 23. 12:47 | Sorszám: 855
Csöppet sem hablaty, hanem kristálytiszta beszély !
terra
  Válasz | 2006. október 23. 12:43 | Sorszám: 854
Látom még mindig nem érted, ezért "hablatyolok" tovább.

Gondolom roppant humorosnak hiszed a viccedet, amikor azt írod:

"Tanulság(békák és radikáljobb számára): aki le van szarva, az ne ugráljon."

Közlöm veled, hogy ez egyáltalán nem vicces, sőt inkább tragikus. Szerinted lehet-e demokratikusnak nevezni egy olyan országot, ahol valakik le vannak szarva és nem ugrálhatnak? Elárulom neked, hogy nem. Teljesen mindegy ilyen szempontból, hogy ki szar le kit és ki az, aki nem ugrálhat.

Beismerem, hogy magam is meglehetősen kanyargós úton jutottam el oda, hogy pártszempontokon és minden más szemponton felül emelkedve azt mondjam, a legfontosabb a demokrácia, ennél nincs fontosabb. nem fontosabb sem néhány tízezer szavazat, sem egy megnyert választás.

Eleinte én is dühös voltam amiatt, hogy a radikálisok hülyén viselkednek, hogy Csurka és társai hasznos idiótaként rendszeresen szállítják a muníciót a szélsőjobbozó-antziszemitázó baloldali politikusoknak és a sajtójuknak, akik azt gátlástalanul felhasználják a Fidesz ellen.

Azután feltettem magamnak a kérdést: köteles-e mindenki egyetérteni a jobboldali többséggel? Van-e joga Csurkának vagy bárki másnak hülyeségeket beszélni és csinálni? Gondolom a válasz teljesen egyértelmű: nem kötelezhető mindenki arra, hogy azt akarja, mint mi, mert akkor mi is ugyanolyan szellemi terroristák leszünk, mint a baloldaliak, továbbá mindenkinek joga van azt gondolni, azt mondani, amit akar, mert ez a demokrácia lényege.

Ha te vitatod a radikálisok ezen jogát, ha azt mondod, hogy le vannak szarva és ne ugráljanak, akkor máris nagy szívességet teszel az antidemokratikus baloldalnak. Ugyanis ezzel nem mást mondasz, mint azt, hogy vannak támogatandó és vannak üldözendő eszmék. Ez semmivel sem jobb, mint a Kádár rendszer illetve Aczél elvtárs hírhedt TTT-je: "tilt, tűr, támogat". Ezzel pedig magad is legalizálod a diktatúrát, mert innen már csak egy lépés és csak média beállítás kérdése, hogy éppen mi/ki a jó és ki az üldözendő.

Hogy is mondta Göring "elvtárs"? "Azt majd mi mondjuk meg, hogy ki a zsidó". Ez a mondat akár minden diktatúra jelképe is lehetne. Valakik meg akarják mondani, hogy ki a haladó, ki a demokrata, ki a fasiszta és ki a maradi.

A baloldal éppen ezt teszi, ezzel építgeti a maga kis mocskos diktatúráját. A jobboldal pedig eleinte bele ment ebbe a játékba, az elhatárolósdiba, a defenzív védekezésbe ahelyett, hogy azt mondták volna:

Ebben az országban szólás- és véleményszabadág van és bárki azt mond, amit akar. Az egyetlen és kizárólagos korlátja e jogoknak csak az Alkotmány lehet és semmi más. Amíg valaki nem sérti az Alkotmányt, addig joga van akkor is kinyilvánítania a véleményét, ha az másoknak, esetleg a többségnek nem tetszik. Ha ezt bárki különösen parlamenti pártok - megkérdőjelezhetik, akkor az már nem demokrácia, hanem kirekesztő diktatúra.

Macisajt
  Válasz | 2006. október 23. 12:23 | Sorszám: 853
"a választók szabadsága is Nő ."


Hogyne.
Vagy Férfi.


Ugorgyunk.

Lehel
  Válasz | 2006. október 23. 12:01 | Sorszám: 852
Szép Napot, méltóságteljes megemlékezést kívánok minden kedves Fórumtársnak !
Kedves Terra !

A hszedhez és a topik címéhez szeretnék hozzáfűzni pár dolgot - bár bevallom nem olvastam végig a topikot, így lehet hogy volt már szó róla, ez esetben elnézéseteket kérem .
Az emberi jogok sorában it nem említetted egy szintén fontos alapjogot, a vallásszabadság jogát.
Ha ezzel az aspektussal egészítjük ki a Molnárék tevékenységének értékelését, már nem biztos,. hogy elszúrták azt amit tettek.
Igaz, valszeg nem szorulnak az én védelmemre, de ha az volt a céljuk, hogy legalább kitörjönek a médiák cenzúrái mögül,felnyissák az emberek szemét, hát azt részben sikerült Nekik. Joguk van hinni az igazukban és addig amíg mások emberi jogait nem sértik, ki is élhetik a hitük szerinti véleménynyilvánítást, sőt ha úgy látják ezt tehetik olyan formában - ahogy teszik most - hogy a lakájsajtó már nem képes azt véka alatt tartani és a lakosságnak is így már módja lesz megismerni eggyel több álláspoimtot, hogy majd utánna szabadon eldöntse a választó, igazat ad-e Molnáréknak vagy sem.
Ezt látom itt egy olyan pontnak, amiben mindenképpen sikeresek voltak.
A kormány igyekszik továbbra is kelteni a zavart, de azért az emberek sem hü.ék ! Bízom benne, előbb -utóbb mindenki képes lesz összerakni a mozaikokat, és újabb információk után az álláspontok is mozdulni fognak, ami a Nemzetnek nem válhat kárára, hiszen több információ alapján a választók szabadsága is Nő .
Amit a demokrációról írsz, azzal mindenképpen egyetértek...bár mindenki értené a demokrácia lényegét és ennyire tudatosan volna képes ennek a szeretét megélni, a Moszapszadesz legfeljebb a maga 2-3 %-a erejéig kapna figyelmet!
Nem így, mint most, hogy jobb ismerete híján szavaznak rájuk még egyes emberek !
Üdvözlettel
Lehet

Rendes Kis
  Válasz | 2006. október 23. 11:30 | Sorszám: 851
Tegnap (vagy szombaton) volt 1 műsor a Katolikus Rádióban, Sinkovits Imre naplójából idéztek.

A komcsik 56 őszén-telén nagyban gyakorolták az önkritikát és mindent megígértek, aztán ahogy lassanként megerősödtek, elfeledkeztek az ígéreteikről ...

Vedd észre, hogy ez az agyhalottazás lejárt lemez.

NEM a tüntetők az agyhalottak, hanem azok akik még mindig agyhalottazzák őket.

Macisajt
  Válasz | 2006. október 23. 11:30 | Sorszám: 850
Mondtam, a hablatytól megkímélhetsz.
Én a radikáljobb agyhalott zombijairól, pláné a 2002 óta tartó folyamatos károkozásukról folyamatosan írtam .
(Hiszen míg a ballib/hiszterolib harci helyzete még elviekben logikus,ő legalább a sajátjukat védik,addig radikáljobb elviekben az ő ellenségük,ehhez képest a legföbb szövetségesük, budaháziakat, torockaiakat,bácsfidianáka,kurucinfoknálkeresve sem találnának hasznosabbat...)


De pár sorban, amit itt három hte írtam,még azt is érdemes visszaolvasni,a mai események fényében:


Macisajt
Válasz | 2006. október 03. 18:17 | Sorszám: 714
"Ahogy Molnár Tamás mai nyilatkozatát néztem, most a pénteki Fidesz naggyűléssel kapcsolatban kb. ugyanazt akarja eljátszani, mint Dávid Ibolya Sólyom megválasztásakor."

Ezek olyan mint anti -Midász,szar lesz mindenből amihez csak hozzányúlnak,miéptől jobbikon át , pannon rádióig...

Maradt mára néhány ezer fő hőzöngése, egymás anyázása/ügynöközése és stabilan a jobboldalnak okozott maximális károkozás.Mint ennek a molnár és társulatnak.
Most ennek a néhány száz(ezer)radikáljobbos provokátor vagy "simán csak" agyhalott
zombi tevékenysége miatt további négy évig nézhetem Demszkigrádon az MSZP/SZDSZ maffia uralkodását..
és a ballib/hiszterolib sajtó fogja ismét cinikusan röhögve a képünkbe vágni,hogy lám, a nép döntött, demokratikus választásokon nem hajtotta el egyértelmüen demszkit és maffiáját,még a közgyülésben is többségben vannak...

Éppen ezért mondtam ,legfőbb ideje a radikáljobb papírcsákós szerénységének és az önvizsgálatának.
Nem lehet évekig ugyanis mindig és mindent "elkúrni",aztán utána "jó de fogjunk össze" hablatyokkal előállni és ugyanazt,ugyanúgy folytatni.

Nem lehet büntetlenül 11 ezer agyhalott zombi zsinka
"főpolg-jelöltre" adott szavazatával,illetve 19 ezer miép-re leadott levesbe dobott szavazattal az MSZP/SZDSZ-támogatni.
Túl sokba vannak az ilyen "tévedések".

Közkedvelt békás vicc:
A béka ugrándozik az árokparton ,egyszercsak egy irdatlan tehénlepény érkezik felülről.
Ijedtében oldalra ugrik hatalmasat,ki az úttestre,ott azonban érkezik egy kamion,kivasalja.

Tanulság(békák és radikáljobb számára): aki le van szarva, az ne ugráljon.

Nahát.

----

pascal
  Válasz | 2006. október 23. 11:13 | Sorszám: 849
Egyetértek veled, de értsd meg, hogy nem erről van szó! Nem ez a nagy probléma!

A nagy probléma az, hogy lopakodik vissza a diktatúra, hogy lábbal tiporják a gyülekezési szabadságot, hogy recseg-ropog a jogállam, a demokrácia! Az már csak hab a tortán, hogy a mai TÖRVÉNYTELEN oszlatás annak a forradalomnak az 50. évfordulóján történt, amelyiknek a szólásszabadság, a demokratikus közélet, a politikai alapjogok helyreállítása is az egyik célja volt...

kingvidor
  Válasz | 2006. október 23. 11:07 | Sorszám: 848
Így indulnak a diktatúrák, sőt, ez már elég előrehaladott állapot, de a média, mint agymosó eszköz most eltolja a határokat és sokkal többet megengedhetnek maguknak a diktatórikus kormányok a médiahatalom megszerzésével és felhasználásával.
morse
  Válasz | 2006. október 23. 11:06 | Sorszám: 847
Kövezzetek meg Macisajttal együtt, de én úgy gondolom, hogy ezeknek az agyhalottaknak a demonstrációja, permanens alkotmányozó gyűlései tényleg csak és kizárólag Gyurcsány malmára hajtják a vizet.

Nagy fegyvertény lett volna, ha képesek csendben maradni és az angol nyelvű táblákkal felhívták volna a világ figyelmét a hazai helyzetre, de erre sem voltak képesek.
(Bár én szkeptikus vagyok abban, hogy képesek lettek volna normálisan viselkedni.)

Egyedül arra jók, hogy lejárassanak minden Gyurcsánnyal szembeni kritikát.

terra
  Válasz | 2006. október 23. 11:02 | Sorszám: 846
Ha te nem érted, amit írok, attól az még nem hablaty. Amit te csinálsz, az ugyanolyan szellemi terrorizmus, mint amit a baloldal csinál. Rájuk jellemző, hogy vindikálják a jogot meguknak, hogy megmondják, hogy ki/mi a PC, melyik vélemény, melyik rendezvény minősül "demokratának" és mi szélsőséges, veszélyes és elítélendő.

Nem kellene ezt a kirekesztő szemléletet átvenni, mert a végén mi sem leszünk különbek, mint ők. Egy baloldali gyűlölködő már attól is indulatba jön, ha meglát egy nemzeti zászlót (ld. a Hírtévé tegnapi hírét, hogy meg akarták verni a Kossuth térnél a kaszkadőrszövetség elnökét, aki a hajója zászlóját vitte hazafelé.) Minden ilyen kirekesztés, alőítélet erőszakhoz vezet. Jó esetben csal szellemi, de rossz esetben fizikai erőszakhoz is. Nem lehet demokráciát építeni úgy, hogy egyesek jogait semmibe vesszük, mert nem tetszik a szövegük, képük, zászlójuk, stb.

Te a radikálisok szemére veted, hogy ártanak a jobboldalnak, de nem teszed fel magadnak a kérdést, hogy miért van ez így? Normális országban minden politikai párt, csoport olyan nézetet vallhat, milyet csak akar és azzal csak és kizárólag magának árthat. Nálunk a baloldali politikusok és "értelmiségiek" a cselédsajtó segedelmével tizenhat éve azon ügyködik, hogy a szélsőséges radikálisokat összemossa a Fidesszel. Ezért nem a radikálisok, hanem a baloldali tömb felelős!
Ezért talán ellenük kellene fordítani a fegyveredet nem gondolod?

pascal
  Válasz | 2006. október 23. 10:57 | Sorszám: 845
További kérdésem, hogy a rednőrség vezetői felelni fognak-e a bíróság előtt? A rendőrfőkapitány, a budapesti főkapitány maradhatnak-e a székükben? Stb. stb.
pascal
  Válasz | 2006. október 23. 10:55 | Sorszám: 844
Szerintetek ez a tüntetés-oszlatás jogszabályszerű??? Mert szerintem nagyon nem az! Legalábbis SEMMILYEN jogszabályról nem tudok, amit alkalmazni lehetne... Demszky sem véletlenül mondta reggel azt, hogy ez elítélendő...

Ezt meg pláne elképesztőnek tartom egy jogállamban:

A tüntetések bejelentése szempontjából a tér teljes kiürítésével úrakezdődik az időszámítás, fogalmazott Garamvölgyi, vagyis három napig senki sem demonstrálhat jogszerűen a Kossuth tér.

MI VAN??? Itt a rendőrség a törvény????
Milyen alapon oszlatnak fel egy békés, bejelentett rendezvényt? Egy esetben lenne hozzá joguk, ha bűncselekményt követtek volna el a tüntetők, de ahogy a tudósítások vagy mezeiegér is írja, ilyenről szó sem volt!!!


HOL ÉLÜNK???

Ron
  Válasz | 2006. október 23. 10:50 | Sorszám: 843
Hát igen, mindenkinek joga van hülyének lenni, joga van az ezzel járó minősítésekhez is.
Ez a "hivatásos tüntetésvégrehajtó" satu Ferdinánd a terepjárójával meg az alkotmányozó nemzetgyűlés meg a "Kossuth tér parancsnoka" meg az ehhez kapcsolatos blődségek pont annyi jogot és védelmet élveznek szerintem, mint Kovács 13 János, aki egyszer csak rájön, hogy ő Napóleon.
Macisajt
  Válasz | 2006. október 23. 10:47 | Sorszám: 842
"Azé' Tarlós valszeg ma főpolgármester lenne Budaházy és Toroczkay nélkül."


Beszélhetsz te "ezeknek"...

Max téged is kikiált néhány agyhalott zombi bolsevik,cionista vagy akármilyen ügynöknek/árulónak..

Nahát

Macisajt
  Válasz | 2006. október 23. 10:45 | Sorszám: 841
Nekem ne hablatyolj.
Hülyének lenni persze állampolgári jog(by Simicska).
De ez nem azt jelenti hogy emiatt MÁSOKAT is veszélybe kell sodorni...

Márpedig , láttál te már radikáljobboldaltól hosszú évek óta EGY , AKÁR EGY ÉPESZÜ CSELEKEDETET,AMIVEL NE AZ ELVIEKBEN SAJÁT OLDALUKNAK ÁRTOTTAK VOLNA??????
Mert én speciel nem emlékszem,de hátha...


Amióta torockai az MTV ellen vezényelte agyhalottakat, és annak bizony egy hónapja,azóta mondom,kérem stb. -tessék ezt abbafejezni.
Kb. egy hete,lásd 760., még a jogra való hivatkozást is megjelöltem, amivel a rendőrség el fog járni.

De nem.
"majd mink megmutatjuk,meg a grespik,meg a satu,meg a molnártamás,meg a kuruc,meg a CNN,meg...."

Hát jól "megmutatták". Ismét.


Most aztán vadásztathatják magukat néhány tucatokban a Belvárosban, ismét a gyurcsányizmus legnagyobb örömére.

Nahát.

mezeiegér
  Válasz | 2006. október 23. 10:42 | Sorszám: 840
Az index legfrissebbje szerint jelenleg 500 fős tüntető tömeg grasszál fel s alá a Roosevelt tér környékén. Randalírozásról nem írnak.

Továbbra is az a véleményem hogy a belföldi sajtó nagy valószínűséggel fog bűvészkedni, de kifelé Gyurcsánynak jelent preztizsveszteség ami most folyik.

terra
  Válasz | 2006. október 23. 10:31 | Sorszám: 839
Ezt a kérdést (#769)nem én tettem fel, hanem szalma, így az erre adott válaszod sem válasz az általam felvetettekre.


Akkor még egyszer, utoljára: egy demokrata mindig a demokrácia, az igazság és az emberi jogok oldalán áll. Ha ez adott esetben éppen a radikálisok jogainak védelmét jelenti, ebből a szempontból közömbös kell, hogy legyen.

Hogy egy extrém példával illusztráljam: Gyurcsányt és maszhopos cimboráit köztudomásúan nem kedvelem, de ha egy jobboldali államhatalom meg akarná akadályozni őket az állampolgári jogaik gyakorlásában, akkor ugyanígy kardoskodnék az ő jogaik mellett is (nem mellettük!)

Tényleg nem érted, vagy csak nem akarod érteni?

terra
  Válasz | 2006. október 23. 10:21 | Sorszám: 838
"Arra nem gondolsz, hogy a randalírozókat ugyanolyan könnyen összemoshatják a Fidesszel és a fideszes gyűléssel is?"

A mániákusok biztos, hogy nem fognak hazamenni, hogy megegyék az ünnepi ebédjüket. Tartok tőle, hogy randalírozni fognak és elítélendő cselekményeket követnek el. Remélem, hogy a Fidesz tesz megelőző intézkedéseket, hogy a rendezvényükön ne csináljanak balhét.

Minden esetre a helyzet sokkal rosszabb ahhoz képest, amikor a radikálisok szépen nyugton voltak a Kossuth téren egy helyen, a saját belső rendvédelmi szervezetük felügyelete alatt. Ha okosak lettek volna, akkor lehetőségük nyíét volna arra, hogy a külföldi államfők és a nemzetközi sajtó előtt méltóságteljes módon érzékeltessék a jelenlétüket és a követeléseiket. Ezzel jót tettek volna a jobboldal számára és kínossá tehették volna az eseményt Gyurcsány számára.
Ezzel szemben ha randalírozni kezdenek a fővárosban, akkor azzal Gyurcsány malmára hajtanák a vizet. Mutogathatna rájuk, hogy lám, az "ellenzék" nem más, mint kukagyújtogató hőbörgők gyülekezete.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola