Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII. (22. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
mackó
  Válasz | 2013. március 21. 08:51 | Sorszám: 159
Én is nehezen álltam meg.
mackó
  Válasz | 2013. március 21. 08:48 | Sorszám: 158
Hajrá Fradi!
És még milyen lesz!!! (Bár az a 11-es, ha bemegy...)

Ellenben:
- Érvényes és eredményes tender az új stadionunkra!
Nem támadta meg senki, nem csúszik a bontás és építés indulása!
- Jövő őszre visszaköltözhetünk!

Szóval most minden nagyon szép...

negyven rabló
  Válasz | 2013. március 20. 22:32 | Sorszám: 157
No, ezt Natasának címezted.
Karesz 71
  Válasz | 2013. március 20. 22:15 | Sorszám: 156
http://www.youtube.com/watch?v=6hQY3ysUw-0&feature=related

ma esti zeném.......

negyven rabló
  Válasz | 2013. március 20. 22:12 | Sorszám: 155
Most erre mit lehet mondani?
(Lehet, csak nem mondok.)
Karesz 71
  Válasz | 2013. március 20. 21:41 | Sorszám: 154
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=t-bRbLlw-KI

CSODÁLATOS FERENCVÁROS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mackó
  Válasz | 2013. március 20. 09:52 | Sorszám: 153
Arra kell ügyelni, hogy a Puskáson belül ne legyen semmi. Ami kívül történik, azért nem meszelhetnek minket el. Hogy provokáció lesz, abban biztos vagyok. De ezt - mivel szurkolókat nem lehet beengedni - kívül lehet szorítani, amiért az MLSZ már semmiféleképpen nem felelhet.
Lundqvist
  Válasz | 2013. március 20. 08:57 | Sorszám: 152
Komolyan ne legyen igazam, de tuti lesz valami provokáció..
És ebben a felfokozott hangulatban...
Kevés is elég probléma legyen..
De ne legyen igazam. És Nyerjünk
góbé
  Válasz | 2013. március 19. 22:46 | Sorszám: 151
http://ultrasliberi.hu/2013/03/penteken-magyar-roman-mindenki-budapestre/
mackó
  Válasz | 2013. március 19. 15:51 | Sorszám: 150
Ha szóvá tesszük, félő: minket meszelnek el újabb nézők nélküli hazai mérkőzésre. Csakhogy szokjuk.
orosz_hussalata
  Válasz | 2013. március 19. 15:45 | Sorszám: 149
http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20130319-magyar-zaszlot-egettek-a-rapid-ultrai-bukarestben.html

Ezért milyen büntetést fognak kapni?

mackó
  Válasz | 2013. március 19. 15:32 | Sorszám: 148
Megszületett a döntés
Idézet:
Megszületett a megállapodás a Ferencvárosi Torna Club és a Nemzeti Sportközpontok között: a Puskás Ferenc Stadionban játssza hazai mérkőzéseit az FTC labdarúgócsapata az új Albert Stadion átadásáig.
mackó
  Válasz | 2013. március 19. 15:06 | Sorszám: 147
Kommentár nélkül:
Kajak-kenu: Nem tudnék máshol versenyezni - Douchev-Janics
Idézet:

...
A háromszoros olimpiai bajnok Douchev-Janics Natasa boldog, hogy Magyarországon folytathatja a pályafutását. A kajakos többek között erről beszélt a távirati irodának is elküldött interjúban, amelyet Portugáliából adott.
...
Nagyon boldog vagyok, hogy ott folytathatom, ahol abbahagytam, megkönnyebbültem, mert legalább tudom tervezni a jövőmet – mondta Janics, aki március 11-én jelentette be, hogy korábbi terveivel ellentétben mégsem szerb, hanem továbbra is magyar színekben szerepel majd.
...
Rájöttem, ki az, aki jót tesz a sportnak és ki az, aki nem. Nem tudnék máshol versenyezni.
...

mackó
  Válasz | 2013. március 19. 13:19 | Sorszám: 146
Itt van a nyakunkon a román meccs, de elég nyugalmasan csordogál a hangulat. Pedig. Sokan mondják, nem sorsdöntő. Pedig. Sokan mondják, ez is egy a sok mérkőzés közül. Pedig. Sokan mondják, hogy még jól is járhatunk nézők nélkül. Pedig.
Pedig a románok ellen már nem is emlékszem, mikor győztünk. Mikor nem volt presztízsmeccs attól függetlenül, hogy tétre, avagy tét nélküli összecsapás volt. Csak a Dózsa ellenni meccs is megmutatta, hogy mit jelent a csapatáért szorító közönség. Csak egyetlen, piciny egygólos győzelem bizony máris tisztán a második helyre röpíthetne (ideiglenesen?) bennünket. Amit mi, szurkolók fújhatnánk a kapuba. Adott esetben.
Sajnálom a fiúkat. Nélkülünk bitang nehéz lesz. Megkockáztatom: mission impossible.
mackó
  Válasz | 2013. március 19. 11:48 | Sorszám: 145
profikám
  Válasz | 2013. március 19. 11:24 | Sorszám: 144
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Gyászjelentések…
Szomorú hírek ezek.
Szabó László neve, sajnálatos halálhíre, első blikkre talán csak az igazán „vájt fülű” fradisták számára volt azonnal azonosítható az emberrel, a volt játékosunkkal.
Elment.
Mint ahogy elment egy méregzöld szurkolótársunk is, akit sokan ismertünk…
Számomra az Ő elvesztése az érthetetlenebb, a nehezebben feldolgozható, mert Ő még ott volt az Újpest elleni mérkőzésen a Szentélyben, hát hol is lehetett volna máshol….?
Aztán a mérkőzést, a barátai között megélve, megünnepelve a győzelmet, elköszönt, és autóba ült…
Másnap csörgött a telefonom.
Egy közös barátunk hívott…
-Gabesz, meghalt a Tibi….
???????????????????????
-a mérkőzés után halálos autóbalesetben…-(
Kész.
Csak az üres fejzúgás maradt a barátom hívása után…
Nem öregkor, nem gyógyíthatatlan betegség, nem egy, a szervezetében hírtelen beállt végzetes anomália vitte el, nem.

Egy átkozott Autóbaleset, egy boldog pillanatában…

Mint mondhatunk?

Nyugodjanak békében.

Lundqvist
  Válasz | 2013. március 19. 10:14 | Sorszám: 143
Mivel a legutóbbi Regeli Sportban a Digi sportton azt mondta Orosz Pali hogy az Eger ellen már albiban fogunk játszani, Szerintem van már győztes csak a 10 napot várjuk, hogy ne támadják meg.
Minél kevesebben tudják annál jobb.. 10 nap után meg lehet ugrálni )
Sajnos el bírom képzelni valaki csak a hírverés miatt megtámadná..
mackó
  Válasz | 2013. március 19. 08:18 | Sorszám: 142
Remek választás, én nagyon örülök.
Van már tendergyőztes?
Lundqvist
  Válasz | 2013. március 18. 17:36 | Sorszám: 141
Klubunk a magyar tulajdonban levő és többek között Vass Ádámot is foglalkoztató BL-résztvevő Kolozsvár ellen játssza utolsó mérkőzését a Szentélyben.

03,24.én Du. 17,00kor.

tiszavirág
  Válasz | 2013. március 18. 14:42 | Sorszám: 140
Életének 79. évében március 11-én elhunyt Szabó László, a Ferencváros korábbi kiváló labdarúgója.Az egyszeres válogatott, az FTC-ben 94 mérkőzésen szerepelt.Temetésére március 29-én, nagypénteken,14 órakor kerül sor a Rákoskeresztúri Új köztemetőben.
R.I.P.
mackó
  Válasz | 2013. március 18. 09:04 | Sorszám: 139
Egy kicsit örülök is neki. Leonak több ideje marad utolérni a most még pocsék fizikai állapotát (szegény 8 perc után a fülén vette a levegőt), s a sérültjeink is mind felépülhetnek. Egyedül a meccshiány érinthet minket hátrányosan, de ez minden ellenfélre igaz.

Olvasom, hogy a válogatottat egy sportpszichológus is felkészíti a péntek esti zárkapus mérkőzésre. Arra próbál fókuszálni, hogy hogyan lehet előnyt kovácsolni a hátrányból. Jót röhögtem ezen. Előnyt? Sokkal korrektebb lenne úgy fogalmazni, hogy "hogyan tompítsuk az óriási hátrányt". No mindegy, én az alapvetően optimista szemléletemmel együtt is egy tisztességes szoros vereségre számítok.

mackó
  Válasz | 2013. március 18. 08:55 | Sorszám: 138
Karesz 71
  Válasz | 2013. március 17. 22:25 | Sorszám: 137
Még két hét szünet........

addig is egy kis zene........
http://www.youtube.com/watch?v=3f9ndfYG9i0

Lundqvist
  Válasz | 2013. március 14. 18:04 | Sorszám: 136
Megelőztél

Ez a Ferencváros!!!

Közben egy videó http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=91wLJHRdoJs

Turáni
  Válasz | 2013. március 14. 17:40 | Sorszám: 135
Példátlan összefogás

Egy szurkolónk 1 millió forintot adományozott az MLSZ-büntetés törlesztésére. Kubatov Gábor és Orosz Pál is hozzájárult a büntetés kifizetéséhez.

Amint arról vélhetően már minden szimpatizánsunk értesült, a Ferencvárosi Torna Clubot a vasárnapi derbi miatt az MLSZ Fegyelmi Bizottsága 2 millió forintra, valamint felfüggesztett zárt kapus mérkőzésre büntette meg.

A büntetés hírére szinte azonnal reagáltak szurkolóink. Számtalan megkeresés érkezett klubunkhoz, amiben szimpatizánsaink jelezték hozzájárulási szándékukat a pénzbüntetés befizetéséhez.
Sőt, volt olyan szurkolónk, aki már el is juttatott 1 millió forintot klubunkhoz, amely már be is került pénztárunkba.

Klubunk lehetőséget biztosít arra, hogy azon szurkolóink, akiknek ez módjában áll, hozzájárulhassanak az MLSZ büntetésének összegéhez, ezzel is bizonyítva, hogy a Fradi egy összetartó nagy család.

A bankszámlaszámot, ahová az utalásokat küldhetik, cikkünk alján találhatják meg. Amennyiben nagyobb összeg folyna be, mint a büntetés mértéke, abban az esetben a fennmaradó összeget labdarúgó csapatunk utánpótlása kapja meg.

Szurkolóink mellett a Ferencvárosi Torna Club elnöke, Kubatov Gábor, valamint az FTC Labdarúgó Zrt. vezérigazgatója, Orosz Pál is 200-200 ezer forinttal hozzájárult az összeg törlesztéséhez.

Számlaszám: 11600006-00000000-57969480
A közleménybe azt írják: Utánpótlás támogatás

A Ferencvárosi Torna Club büszke szurkolói összefogására, és megtisztelőnek érez minden egyes hozzájárulást!

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola