Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII. (14. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. április 20. 21:05 | Sorszám: 359
A hokiról, a válogatottról, amit gondoltam már megírtam.

Talán ma este már ezzel az írással nem kellett volna találkoznom, mert ez most megint nagyon odavágott nekem.
http://index.hu/belfold/2013/04/20/fradistakkal_menne_kubatov_csanyinak/

HVG, HVG….-(

Ez a hetilap egy időben minden világnézeti, minden jól behatárolható politikai oldalhoz köthető szimpátiája ellenére, sok tekintetben mégis egy mértékadó orgánumnak számított, amely lapot, én már csak tudom, megvásárolták még az úgymond nemzeti, jobb középlapokat előnyben részesítő vásárlóim is .
Hihetetlen, de ebből mára nem maradt semmi. Elképesztő, hogy mostanában mennyi színvonaltalan írás jelenik meg náluk, a különféle praktikákkal előállított „híreikről” már nem is szólva.
Ők biztosan tudják, hogy mit, miért tesznek, mit miért adnak fel, hogy meddig, milyen mélységig merülnek politikai célok kiszolgálásában.
Most itt van ez az írás.
Kinek szolgál ez a zömében fikciókon, hallomásokon alapuló írás?
Nagyon sokaknak.
Ha előveszem a tükörbenézős címlappéldálózást, akkor…
A tükörbe néző HVG-re, egy hatalmas nagy összeborulásban egybesült, a szélsőjobbtól, a szélső balig minden szereplőt magában foglaló príma kis konglomerátum tekint vissza.

No bravó hávégések, csak gratulálni tudok…-(

Egyszer találtatok egy magot, aminek a kormányt támogató oldalon jól látható következménye lett.
És ti vérszemet kaptatok, már sok esetben nem továbbítjátok, közvetítitek, hanem gyártjátok a híreket.
Pedig ha azt az egy szem magot nézzük csak, azt a tiéteket, és a témáját, hát ha valakiknek, az miatt a saját mag miatt napirenden kellene tartani egy volt miniszterelnök, egy ócska emberi minőség diplomájának, szakdolgozatának a létét, nem létét de még akkor is ha más orgánum hozakodott elő vele hát akkor azok éppen Ti vagytok.
Nektek kellene lenni HVG.
És tudjátok, hogy miért?
A témában felmutatott exponáltságotok, érzékenységetek, az egyenlő elbánás alkalmazása, igénye miatt, minden közszereplőre pártállástól függetlenül, a kettős mércét elutasító kiállás, egyáltalán a hitelességetek, és az arcotok megtartása érdekében.

Sajnállak benneteket HVG.
Annak ellenére is, hogy ebben a mostani Fradi témában adott a politikai támadás lehetősége, még a konspirációban szereplő ellentétek is létezhetnek, de ez az egész akkor is úgy, ahogy van, szerintem mégis egy gyomorforgató politikai koncepció.
De még akkor is az lesz, ha majd végül mégis akad néhány huligánnak látszó egyén, aki az írásban „belengetett” tűntetést prezentálni fogja végül.

Hogy mondta a focista grófunk bátyja nem idézet hűen?
Talán úgy, hogy Magyarország nem diktatúra, viszont egy politikailag igen jól támadható kormánya van?

Ezt szabad ferdítésben általam tovább gondolva azt is mondhatnám, hogy az FTC- nek most olyan vezetője van, akin keresztül remek politikai támadásokat lehet kezdeményezni a kormány ellen?

Mi van még a bányászbéka méltóságos, mélységesen mély feneke alatt kedves hávégések, és például index, ahol én is találkoztam ezzel?

Az FTC, minden valóban létező gondja ellenére, de még mindig nagyon sok ember számára fontos érték sem szent?
Tényleg minden csak pillanatnyi érdek, és a várható haszon?
És az ár, ami az elérni vágyott nyereség veszteségként okoz, okozhat az nem számít semmit, de semmit?

És ha a végén minden értéket, de mindent a legapróbb sejtekig sikeresen szétbombázunk magunk körül, amiből mi is lettünk, mi mind, amik vagyunk, amit tovább kellene adnunk?
Tessenek megmondani nékem azután mi lesz?
Mi fog megtartani, milyen más értékek tartanak majd meg aztán bennünket?


A Ferencváros tényleg beteg, egy gyógyításra, gyógykezelésre szoruló beteg.
De most végre akadtak olyanok, akik tenni akarnak a felépüléséért.
És igen még a gyógykezelés legelején járnak, alig látható eredménnyel, rengeteg szerteágazó, elburjánzó mindenféle nyavalyával.
Az FTC nevű beteg, még gyenge, könnyen támadható, időre, türelemre, áldozatkész ápolókra van szüksége, nem nemtelen támadásokra, abba belehalhat.
Vagy az FTC számára nincs, nem lehet esély?
Nem a sokféleségünkből adó különféle „eftécéink”, azokon felépülő közösségeink, azok kölcsönös elfogadása tart meg mégis egy igazán nagy közösségben, egy Nemzetben bennünket?

Gyalázatosak vagyunk mi mind, ez az egész mái létezésünk, ami kikezd, és felzabál mindent, és mindenkit, úgy ahogy van.

Elnézést ha ezen írás kapcsán, a kelleténél messzemenőbb következtetést vontam volna le.

Tomori Zsuzsinak pedig mielőbbi felépülést kívánok.
Láttam a sérülését, benne van a játékban, nagyon sajnálom.

No jó éjszakát, áldás békesség.

Lundqvist
  Válasz | 2013. április 20. 19:45 | Sorszám: 358
Hoki vb...

Csalódott vagyok, nem is tagadom...
Ha a Dél-koreai meccset nem b*sszuk el...
Akkor most a Japo meccsnek reális értelme van.
NA de mind1...

Olaszok eddig sem voltak a kedvenceim, ezután sem lesznek.
Sem a Focijuk, sem a stílusuk, se a nép... A nyelvről nem is beszélnék

Kézi: Tomori is kidőlt... Könyöktörés.. Sok dolgot írnék ide, de nem teszem mert kénytelenek lennétek elhatárolódni tőlem.. Gyógyulj meg Tomori Zsu!!!!!!

Lundqvist
  Válasz | 2013. április 20. 19:39 | Sorszám: 357
http://www.youtube.com/watch?v=p1SlcO0Fikc nesze B)
El Bandi
  Válasz | 2013. április 20. 19:30 | Sorszám: 356
DVTK-FERENCVÁROS

1-2 mackó
1-2 Profikám
x-x Tutetem11
3-3 ElBandi
1-3 Lundqvist
x-x Karesz71
x-x Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa

gulyaaa
  Válasz | 2013. április 20. 09:34 | Sorszám: 355
http://www.youtube.com/watch?v=ff6aCw-2dLw nesztek
profikám
  Válasz | 2013. április 20. 07:15 | Sorszám: 354
Szervusz.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Megint nagyot, hatalmasat küzdöttünk, tényleg minden játékosunk kitette szívét lelkét, láthatóan mozgósította minden erőtartalékát.

Igazi CSAPAT voltunk.

Pontosan úgy éreztem én is, ahogyan Spiller meg is állapította, hogy alig volt különbség (szerinte úgy egyébként is egyre kevesebb) a két válogatott között.
Hát igen, talán ettől még fájóbb is ez a vereség.
Az, hogy hasonló kiélezett küzdelemre tudjuk késztetni most már visszatérően ebben a drága sportágban a sokkal, de sokkal jobb háttérrel rendelkező olaszokat, és más, adottságokban előttünk járó nemzeteket is, az mindenképpen a mi válogatottunkat, a hazai hokiban dolgozók hozzáértését, elkötelezettségét dicséri.
Ez van, ennyire elég.
Az olaszoknak valósággal bombaként csapódott egy éppen olyan lövése a kapunkba, amilyen Vas Marcinak a végén elakadt Dennisnek ( a komisznak) a mamuszában.
Ha csak pár centivel magasabb Marcinak az a lövése a végén, akkor az is védhetetlen, és csattanó…
Ennyi.
Azért nem szeretnék nagyon realista sem lenni, mert a sport, a versengés attól is szép, varázslatos többek között, hogy lehetőséget ad, hogy képes felülírni előzetes esélyeket, akár mérkőzés közben megváltoztatni, átalakítani az erőviszonyokat, hogy aztán meglepetések születhessenek.
Ez nekünk sajnos most még kétszer egymás után nem adatott meg.
Sajnálom, rettentően sajnálom én is.
Az olaszoknak pedig csak gratulálni tudok, megérdemlik.
Mert egy szerintem, a világon egyedülálló szurkolótábora által támogatott, kiválóan küzdő hazai válogatott otthonában tudtak eredményesek lenni.
Ez pedig pestiesen szólva lássuk be, nem semmi,
„hanem, nagyon is valami…”, örökbecsű Besenyő Pista bácsink után szabadon.

Lundqvist
  Válasz | 2013. április 19. 21:41 | Sorszám: 353
Gyűlölöm az Olaszokat...
1 eltalált lövés és megvernek minket...
Pedig a csapat 100%ot nyújtott.
Nem volt negatív irányba kitűnő játékos..

És holnap a sorsunk a digó kutyák kezében van...
Ha lefekszenek a kazahoknak akkor nekünk annyi...

Reménykedem... De rossz érzésem van..

mackó
  Válasz | 2013. április 19. 15:37 | Sorszám: 352
Lundqvist
  Válasz | 2013. április 19. 15:00 | Sorszám: 351
Hiszek a sorsban..
És hogy nincsenek sűrűn véletlenek..
http://www.youtube.com/watch?v=UcgsOs7lVYg

A dátumot nézzétek meg, mikor játszották a meccset..

mackó
  Válasz | 2013. április 19. 10:55 | Sorszám: 350
Egyelőre az.
profikám
  Válasz | 2013. április 19. 10:25 | Sorszám: 349
Mint tuggggggggggyuk, a sportban a „ha” nem játszik ugye…?-)
Egyébként is, ha a szomszédnak áramszedője lett vóna, akkor….-)
Örültem, és örülnék most is a feljutásnak, nagyon.
De reálisan nézve a sportág honi helyzetét, benne a legutóbbi néhány év sikereit is, azt kell mondanom, hogy a magyar hoki erőn felül teljesít.
Ezért én a helyén kezelek minden eredményt, a csapat egyetlen egy mérkőzése, vagy világversenye sem „élet halál” harc számomra.
Szerintem most nagyjából a helyünkön vagyunk
Igen, ha minden csillagállás számunkra kedvezően alakul, akkor tűzijáték, és feljutás.
De éppen a Korea elleni mérkőzés mutatta meg, hogy az eddig mögénk sorolt csapatok is folyamatosan fejlődnek, ha nem figyelünk maximálisan akkor mint most esetünkben meglepetést is okozhatnak, és akkor….
A magyar hoki, és hokisok, úgy a régiek, mint a maiak már így is VILÁGBAJNOKOK szerintem.
Ennek belátásához elég csak ránézni a teltházas Arénára, annak hangulatára, a szurkolóink teljesen egyedülálló rajongására, nem megfeledkezve a képernyők előtt szurkolók sokaságáról sem.
Ezt a szinte leírhatatlan szeretetet nem a szél fújta ide, ezt Ők a magyar hokiban szerepet vállalók teremtették meg.
Tehát ameddig megmarad az őszinte, megalkuvást nem ismerő csupa szív játékuk, függetlenül az eredményektől ez nem is fog változni.
A tartós előrelépéshez azért szerintem egy hangyányival több is kellene, mint egy - egy jó korosztályra várni.

Például lehet, hogy nem ártana egy jó Ferencváros, és egy jó Lápföld sem.

Utópia?

mackó
  Válasz | 2013. április 19. 09:10 | Sorszám: 348
Még egy gondolat: meggyőződésem, hogy amennyiben a koreai csapat ellen győzünk, a kazah válogatott ellen nem győzünk. Ennek fényében lesz érdekes a ma esti olaszok elleni élet-halál harc (csak a mi részünkről, ugyanis magyar győzelem esetén az olaszoknak a holnapi lesz az).
mackó
  Válasz | 2013. április 19. 09:02 | Sorszám: 347
Hajrá Fradi!
Profikám, szépen csokorba szedted a gondolataidat, s az annak rendje és módja szerint szárba is szökkent.

Hoki:
A kazahok ellen csoda történt. Az olaszok ellen elég egy bravúr is.

Árnyjáték (Gulyaaa ajánlatában):
Zseniális.

És akkor a tippek:
DVTK-FERENCVÁROS
2013. április 21., vasárnap
IDŐPONT: 16:30 (TV: M1)
HELYSZÍN: Miskolc, DVTK Stadion

1-2 mackó
1-2 Profikám
x-x Tutetem11
x-x ElBandi
1-3 Lundqvist
x-x Karesz71
x-x Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa

profikám
  Válasz | 2013. április 19. 08:36 | Sorszám: 346
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.
„és nem is a vereség a szégyen, hanem az, hogy egy Fradista nevelés, aki lehúzott pár meccset nálunk így örült a vereségünknek..... kemenes szabolcs (csupa kisbetűvel) --------------------------- SZÉGYELLD MAGAD !!!!!!!!!!!!!”(Karesz)

Nyugodtan írdd csak nagybetűvel Kemenes nevét.
Ő szerintem sohasem volt FRADISTA.
Hozzánk járt edzésre, itt készült, nálunk mutatkozott be a felnőttek között.
Fiatal volt, nem bírta itt a nyomást, emlékeim szerint nem is alkotott semmilyen maradandót, legalábbis én nem emlékszem rá.
Eligazolt, évek óta ott véd, egy amolyan megbízható kapus vált belőle, aki szép csendben „vércszkássá” lett.
Számomra Ő nem több az éppen soros ellenfelünk kapusánál, illlllen minőségében pedig teljesen természetes, ha örül a csapata győzelmének.
Ennyi
Szerintem több szót ennél, nem is érdemel.

Ami az én szememet sokkal inkább szúrta, az a szívemcsücske csapatom majd hetven percig tartó értékelhetetlen hozzáállása, és teljesen kilátástalan, minden elképzelést nélkülöző teljesítménye.
De az nagyon.
Mennyi közeli barátom, ismerősöm érezte „betörve” a fejét, amikor annak a véleményemnek próbáltam hangot adni, hogy hagyjuk még a szóvirágokat, és inkább maradjunk két lábbal a földön.
Láthatóan nincsen még kész játékban ez a mi csapatunk, ráadásul sok a hiányzónk is, és ha az akarati tényezőkben nem vagyunk 150%-on, akkor bizony becsúszhatnak hasonló eredmények.
Ami viszont nagyon bántotta a szemem, az a köztévések „figyelmessége”..
Mégpedig a játéktérre vetített címerek látványa.
Egészen pontosan az FTC címere fölül most is hiányzó két csillag elmaradása.
Az, hogy nekem mi a véleményem erről a Riskóféle köztévés sportosztályról, az nem lényeges, hiszen az lehet akár teljesen szubjektív, tudom jól.
Nekem lehet lesújtó a véleményem róluk, mint nézőnek, egy, egyetlen egy nézőnek, miközben az elsöprő többségnek pedig egészen más. Ez nem gond, megtanultam már az eltérő ízlésekkel együtt élni, a sporttévé is hozzászoktat például a Petur Andrással…
De ez a hiba a csillagokkal véleményem szerint nem szubjektív, hanem nagyon is szakmai jellegű hiátus, ráadásul visszatérően ismétlik.
A Ferencváros 28-szoros bajnok, ezért pedig jár a két csillag a címer fölé, még a köztévén is, oszt pont.
De lehet, hogy kell még néhány „príma” meg még más egyéb kitűntetés az illetékesnek, és akkor sok más bokros teendő mellett illllllen „apróságra”, mint a „csillagok állása” is oda tud figyelni..
Ha ezen múlik, én máris megszavaznék számára, számukra minimum egy tisztkeresztet a csillaggal…

A Hokisok…
Azt mondta ma reggel a Mezei, hogy ma még egy remek játék az Olasz válogatott ellen, és feljutás…
Nem, a remek játék önmagában még nem elég Mezeikém, győzni kellene.
Tehát a magam részéről teljesen elégedett lennék, ha egy rettentően küzdelmes mérkőzésen, minden szépség nélkül tudnánk eredményesek lenni, és akkor gyönyör….-)
Ettől függetlenül is, annyit máris bizonyított ez a csapat, hogy szívük az van, le a kalappal előttük, legyen bármi is az eredmény ma.

Az MLSZ, és a fegyelmi bizocccccccsága…
Számomra kezd az egész olyan lenni, már, az indoklásaikból nyilvánosságra került részletek alapján ez az egész ellenőri jelentősdi, mint egy elcseszett „A Tavasz tizenhét pillanata” című szovjet filmremek paródiája….-)
Kispest, Bozsik stadion.
21 óra 47 perc, a mérkőzés 63. perce Stirlic(sic) akarom mondani az ellenőr mind a két szurkolótábor által kitartóan hategész, négyszáhuszonhétezerhatszáztizenhat ezred másodpercig tartó, sportpályákra nem illő rigmusokat hallatott…
22 óra 11 perc, Borman…., akarom mondani….-)

Nem tudom, hogy adott esetben, ha ezeket a derék rasszista, fasiszta huligánra szakosodott ellenőröket elterelnénk egy mozizásra, mondjuk egy filmklasszikus, a „Kamaszkorom legszebb nyara” megtekintésére, hát ott egy adott részénél a filmnek, mit jegyeznének fel a jegyzőkönyvükbe..
Akkor, amikor a filmben a gyönyör pontokba szedett részeit átlépi az egyik főhős a tengerparton, és rohan a barátjához még egy „kellékért”…
Mire a másik, a barátja megkérdezi tőle, hogy miért kell, millllen pontok jönnek még a tízen akárhányadik pont után?
Mire az érthető okokból felhevült állapotában lévő emberünk sorolja, hogy 15. 16. 17. 18. 19. pont….
Hú, hú, hú, hú hú, hu huszadik, hú de jó és elrohan…-)
Na most képzeljük el a szegény ellenőrünket ennyi huhogás hallatán…-)


Ja és „gulyaaa”.
Hogy miért éppen neked címezve küldtem ezt az írást…-)

Nos azért, mert már tegnap gyanút fogtam, de abban a pillanatban amikor megnyitottam a linked, és meghallottam a zenét, tudtam, hogy itt az ízlés, és a személynév között létrejött egy aprócska eltérés, változás….-)
És hát ez az érzésem délutánra, a vak véletlennek köszönhetően igazolást is nyert.
-Mi történt veled Gulya? Mi ez a zenei ficam az életedben….-)?
A barátom válasza mindent megmagyarázott….-)
Egy megosztás.
Tehát.
Kamukám, Kamuhuligán barátom lebuktál…-)
Még annyit Fidó, hogy….
Nem írtad, de szerintem eztán sem kell aláírnod egyetlen hozzászólásodat sem, hogy „fidó sashegy”, mert úgyis rögtön tudni fogjuk, hogy éppen melllllikőtök az „elkövető”…-)
Légy üdvözölve ezen a mi hol élő, hol halódó oldalunkon…-).

Tippppppom vasárnapra?
Győzelemben reménykedem, pedig a játékunk sajnos nem meggyőző.
De legyen 1-2

Ja, és ha érdekelne valakit, tegnap, a kis Fecskéink is szerencsésen megérkeztek, és ma már a fészek belakásán, csinosítgatásán, otthonossá tételén fáradoznak, munkálkodnak….-)

Elnézést, hogy több témát is így egyben, egy hozzászólásban érintettem de végre jó idő van, oszt hát sok a munka, itthon a ház körül is, meg délután a „napköziben” is….-)


Kamukám ez a nóta pedig a kedvedért, tudom, hogy szereted....-) http://www.youtube.com/watch?v=ncvx8OVWaqg

gulyaaa
  Válasz | 2013. április 18. 22:47 | Sorszám: 345
http://www.youtube.com/watch?v=phGyJyp3MBg&feature=share hát ez minöségi produkcio a sok perc ember es giccs után
mackó
  Válasz | 2013. április 18. 11:46 | Sorszám: 344
Az egyik igazodási pontunk eltűnik. Budapest (na jó, Buda) magasabb pontjairól ragyogóan lehetett látni...
Lundqvist
  Válasz | 2013. április 18. 11:31 | Sorszám: 343
Jelentem, az egyik kandeláberről a világítást éppen most szerelik le (most fejezik be).... http://index.indavideo.hu/video/ftc

Nem szeretek zsindexről linkelni, de ez video.

Lundqvist
  Válasz | 2013. április 18. 10:10 | Sorszám: 342
DVTK-FERENCVÁROS
2013. április 21., vasárnap
IDŐPONT: 16:30 (TV: M1)
HELYSZÍN: Miskolc, DVTK Stadion
1-2 mackó
x-x Profikám
x-x Tutetem11
x-x ElBandi
1-3 Lundqvist
x-x Karesz71
x-x Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa
mackó
  Válasz | 2013. április 18. 10:04 | Sorszám: 341
DVTK-FERENCVÁROS
2013. április 21., vasárnap
IDŐPONT: 16:30 (TV: M1)
HELYSZÍN: Miskolc, DVTK Stadion

1-2 mackó
x-x Profikám
x-x Tutetem11
x-x ElBandi
x-x Lundqvist
x-x Karesz71
x-x Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa

mackó
  Válasz | 2013. április 18. 09:55 | Sorszám: 340
A 2. variáció túl szép, de a tegnapi mérkőzésre alapozva nem elérhetetlen.
Lundqvist
  Válasz | 2013. április 18. 09:49 | Sorszám: 339
Közbe számolgattam kicsit.
Egy dolgot nem szabad: rendes játékidőben kikapni Olaszoktól..
Az állás most :
1, Ita 9
2, HUN 7
3, Kaz 6

Holnap Kaz veri Koreát lazán.. 9pontjuk lesz.

Ha mi hosszabbításban kikapunk akkor lesz 8 pontunk Olaszoknak 11.
1, változat (hosszabbításos vereség)
1, Ita 11
2, Kaz 9
3, Hun 8

Ebben a formában el kell vernünk Japánt és megvan a feljutás, HA a kazahok elverik az Olaszokat... Viszont ha az Olaszok nyernek akkor kazahok szívnak.

2, változat, (elverjük Olaszokat)
Akkor lesz:
1, HUN 10
2, ITA 9
3, KAZ 9

Ebben a változatban hátradőlős meccs a Japok elleni..
Mert nem tudnak minket kiejteni a nagyok...

2. variáció jobban tetszik

mackó
  Válasz | 2013. április 18. 09:44 | Sorszám: 338
Igazából nem nagyon érdekel, hogy ki csúszik le... Meg nem hiszem, hogy puszta számításból adtuk oda a mérkőzést a koreaiaknak .
Lundqvist
  Válasz | 2013. április 18. 09:34 | Sorszám: 337
Nagy Gergő ott volt a túl oldalon ha kifelé jön bekotorja, a kazah védő csak kamillázott...
De ha a mázli faktort vesszük, a kazah gól nagyobb szerencse volt.. )
Nézem a statisztikákat..
A csapat teljesítménye nem rossz, a Magyar-Kazah-Olasz trió látszólag kiemelkedik..
Félek az Angolok mennek Div I. B be... Velük basztunk ki legjobban a Dél Korea elleni bukással...

A fiúk kaptak egy kis meglepetést a szünnapon http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qGnqSjmGTFI

mackó
  Válasz | 2013. április 18. 09:14 | Sorszám: 336
Mindennel egyetértek, de az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy a második gólunk szerencsésen pattant a korcsolyáról a kapuba...
mackó
  Válasz | 2013. április 18. 09:03 | Sorszám: 335
Hihetetlen eredmény, s ami ennél is fontosabb: játék.
Mint azt tegnap jeleztem, ilyen egy fabatkát sem adtam a győzelmünkre. Most már "csak" az olaszokat kellene meglepni, ezek után már nem merek mondani semmit.

Azaz de: Hajrá Fradi!

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola