Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII. (26. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
mackó
  Válasz | 2013. március 07. 08:21 | Sorszám: 59
Éppen időben jött a pofon. Mondjuk én már napok óta percenként nézem a dátumot, ilyen érzésem még egyetlen UTE elleni meccs előtt sem volt. Valami van a levegőben...
Egy a lényeg: igaz, hogy az UTE is másként áll hozzánk, de mi sem engedhetünk meg egyetlen másodperc kihagyást, figyelmetlenséget és nagyképűséget. Kár volt a tegnapi hosszabbításért, több maradt a lábakban a kelleténél.

Kézis lányaink valami eszméletlen nagyot küzdöttek, 4 év óta ez az első pontvesztése a Győrnek. (34-34)

Jó a "térkép", még nem tudom, hogy hol parkolok, lehet Profival érkezek a Pavilontól... Szerinted lehet parkolni a Magyar Nemzet székháza előtti járdán? Ahogy eddig szoktunk?

Lundqvist
  Válasz | 2013. március 07. 06:24 | Sorszám: 58
Mindenkinek aki autóval jönne a Derbyre: http://ftcreg.computravel.hu/korlevel/v201303/terkep.html

Nézzétek meg, merre mehettek.

Ligakupa. Legalább a srácok is rájöttek nem elég a 75-80% hanem 100% kell. És végre Moniz is rájött kiket kell elfelejteni..

Karesz 71
  Válasz | 2013. március 06. 19:15 | Sorszám: 57
a hosszabbítás második percében "szépítettünk",de ez, még így látatlanban is kijózanító, és kissé elkeserítő.....
remélem jókor jött a pofon, akármi is lesz a vége...

amúgy megint kezd tele lenni a hócipőm a fórum motorjával, mert vagy tíz percig nem engedett be.... igaza volt Gulyaa Barátomnak hétfőn a paviloooonnál amikor azt mondta , hogy Ő nem vár a homokórára...... vagy csinálják meg rendesen, vagy mondják azt az illetékesek, köszönjük az eddigi hozzászólásokat, örülünk, hogy itt voltatok, de ez a szerver alkalmatlan.....

tutetem11
  Válasz | 2013. március 06. 18:52 | Sorszám: 56
hosszabitas..... a 92 pervben felsolecet rugtunk
tutetem11
  Válasz | 2013. március 06. 18:51 | Sorszám: 55
hosszabitas..... a 92 pervben felsolecet rugtunk
tutetem11
  Válasz | 2013. március 06. 18:27 | Sorszám: 54
udv urak.
itt papan van gond. 2-1a hazaiaknak, rs eleg kilatastalanul jatszunk. mindenbenne van a meccsben. nagyon a vasarnapon jar az eszunk. a szunet ota jenner es bode is bent van. az elso felidoben embertelen ziccerereket hagyott ki a papa. remenykedjunk
Lundqvist
  Válasz | 2013. március 06. 12:31 | Sorszám: 53
Ferencváros-Újpest (M1 közvetítés.)
4-1 mackó
2-0 Profikám
x-x Tutetem11
3-0 ElBandi
4-0 Lundqvist
x-x Karesz71
3-1 Halder/Turáni
x-x Góbé
1-1 Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
Lundqvist
  Válasz | 2013. március 06. 12:28 | Sorszám: 52
Hivatalos oldalról:
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a szoros nemzetközi, valamint hazai versenyprogram miatt még nem született végső döntés az Albert Stadion búcsúmérkőzésének időpontját illetően.

Felhívjuk szurkolóink figyelmét, hogy a fent említett búcsúmérkőzést követő napokban, de még a tényleges bontás megkezdése előtt lehetőséget biztosítunk a stadion ereklyéinek megvásárlására, ezért arra kérünk mindenkit, hogy az Újpest elleni derbi ideje alatt, és azt követően is olyan kitüntetett figyelemmel vigyázzon a Szentélyre, ahogy tette azt az elmúlt évek, évtizedek során.

A búcsúmérkőzést követő napokban nemcsak a stadion székeit, hanem a gyepszőnyeg egyes részeit, a hálót, a kapufa néhány darabját, és más ereklyéket is meg lehet vásárolni.

A búcsúmérkőzés végleges időpontja a bontási munkálatok megkezdésétől függ. Amint ez ügyben megszületik a döntés, természetesen nem csak a mérkőzés kezdési időpontjáról, hanem az ellenfélről is azonnal tájékoztatjuk szurkolóinkat.

Bérleteseinket, és az Újpest elleni mérkőzésen résztvevő szurkolóinkat levélben, emailben, hírlevélben, vagy telefonon keressük fel a székvásárlás lehetőségeinek részleteivel.

mackó
  Válasz | 2013. március 06. 10:32 | Sorszám: 51
A gordonkaművész szerintem nem okoz majd gondot, másra kell itt figyelni...
Viszont az elégedett eredményed regisztrálom:

Ferencváros-Újpest (M1 közvetítés.)
4-1 mackó
2-0 Profikám
x-x Tutetem11
3-0 ElBandi
x-x Lundqvist
x-x Karesz71
3-1 Halder/Turáni
x-x Góbé
1-1 Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda

profikám
  Válasz | 2013. március 06. 09:53 | Sorszám: 50
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Nagy érdeklődéssel olvastam Jegemackó barátom ironikus hangvételű hozzászólását.
Abból számomra is értelmet nyert, és egyértelművé vált hogy nem is juthatott más következtetésre a hétvégén várható eredményt illetően, csakis az 1-1-es tippre….-)
Persze jól ismerem már én Ő kelmét, a hétvégéig fog még ez változni egy szavakkal alig körülírható 1-0-s mészárlássá is…-)

Tegnap ugye dolgom volt a Szentélyben, és megnyugvást jelentett számomra, hogy rendkívül elszánt, de józan visszafogottságról árulkodó készülődésről értesültem.
Már a legendás elnökünk szobrának szomszédságában beszélgettünk, amikor a hangszórókból a legprímább Klezmer muzsika csendült fel….-)
Nem is tudtam megállni szó nélkül….
Hu még jó hogy ez a zene most csendült fel itt, amikor már bent vagyok az eltéveszthetetlen kulisszák között, mert ha ezeket a taktusokat kintről, még az utcán halottam volna meg, hát egészen biztosan körülnéztem volna alaposan, hogy egészen biztosan jó helyen parkíroztam e-é le, nem néhány száz méterrel a célom előtt, a jó öreg MTK stadionnál…-)
Nos a miérteken aztán jól eltanakodtunk, nem mintha nem lett volna teljesen rendben az a másik „kávéházban” autentikus muzsika a mi fülünknek is, csak hát mégis ugye….-)

Ötletelgettünk hát egy kicsit.

Még az a gondolat is megfordult a fejünkben, hogy esetleg visszatért, és mi pedig visszafogadtuk Várszegi Gábort, és ezúttal, most életében először személyesen is tiszteletét tette nálunk, és miatta szól ez a muzsika, de aztán ezt a felvetést nem találtuk elég életszerűnek…

Mígnem végül én, észlelve a tanácstalanságot, és látva a kétkezi munkásokat, akik éppen a stadion csinosítgatásával, a B-Közép szektoraiban az ülőkék leszerelésével foglalatoskodtak, arra a gondolatra jutottam a „csavaros hajdúsági észjárásommal” hogy…-)
Hinnye…
Csakis azért szólhat ez a príma klezmer, mert a melósok között felül lehetnek reprezentálva az „érdekes vallású”, közismertebb nevén izraelita honfitársaink, testvéreink, és számukra akarjuk kellemesebbé varázsolni a munka terheit….-)
Ugye, hogy ugye, teljesen hihető nem…?
De…-)

No de komolyra ferdítve a szót, én egy nyugodt 2-0-s győzelemmel nagyon megelégednék.

Ez pedig már végképpen nem vicces, ahogy ezeket a sorokat pötyögtem, csörgött a telefon…

-Jó napot kívánok, Bajnai Gordon vagyok…..”


Kész végem, ezek után mi jöhet még ma rám…..-)

mackó
  Válasz | 2013. március 06. 08:27 | Sorszám: 49
A mérkőzés kezdetéig van időd változtatni...

Ferencváros-Újpest (M1 közvetítés.)
4-1 mackó
x-x Profikám
x-x Tutetem11
3-0 ElBandi
x-x Lundqvist
x-x Karesz71
3-1 Halder/Turáni
x-x Góbé
1-1 Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda

jegemac
  Válasz | 2013. március 05. 20:37 | Sorszám: 48
Ha szerencsénk lesz, és kedvezően alakul minden, akkor egy izzadságszagú döntetlenre jók lehetünk.
Mi nyögvenyelősen kezdtük az idényt, kilátástalan volt a játék, ha jóindulatú vagyok, akkor azt mondom, hogy átlagos futballistáink vannak, átlagos erőnléttel, nulla taktikával, míg a dózsa igazolta az előzetes várakozásokat, a fantasztikus felkészülésük következtében hamar learatták a babérokat. A lilák olyan játékot nyújtottak a Paks ellen, hogy az egész labdarúgó társadalom a mai napig róluk beszél...
Mivel alapvetően optimista fából faragtak, ezért bízom, hogy összejön egy 1-1-es eldöntetlen.
jegemac
  Válasz | 2013. március 05. 20:26 | Sorszám: 47
Anno a kilencvenes évek elejéig 28.000 fő volt a Szentély befogadóképessége. Aztán a székesítés után 18.100 férőhely.
Most három sor felszedve, két szektor lezárva, igaz, hogy a kapuk mögött újra állóhely lesz.
Ugyanez az infrastruktúra régen több, mint tízezer nézővel többet fogadott. Nekem az az etalon.
Telt ház lesz, sokan leszünk az eddigiekhez képest, meg a magyar átlagnézőszámhoz képest, de nem rengetegen.
Szerintem.
Lundqvist
  Válasz | 2013. március 05. 11:58 | Sorszám: 46
Féltem Daerdent elküldik.. Kibírhatott volna +1 hetet..

Fontos infó: Kubiék elintézték a kapukat most 2 órával meccs előtt kinyitják be lehessen menni. Mert rengetegen leszünk.

Lundqvist
  Válasz | 2013. március 05. 11:57 | Sorszám: 45
Féltem Daerdent elküldik.. Kibírhatott volna +1 hetet..

Fontos infó: Kubiék elintézték a kapukat most 2 órával meccs előtt kinyitják be lehessen menni. Mert rengetegen leszünk.

mackó
  Válasz | 2013. március 05. 10:23 | Sorszám: 44
Daerden állásába került a Paks ellenni 0-6. Én az Újpest vezetőinek helyében nem az ellenünk vívott mérkőzés előtt léptem volna meg.
mackó
  Válasz | 2013. március 05. 09:29 | Sorszám: 43

Tutust üdvözlöm, semmi kétségem, hogy igényes anyag lesz...
El Bandi
  Válasz | 2013. március 05. 09:24 | Sorszám: 42
Ferencváros-Újpest (M1 közvetítés.)

4-1 mackó
x-x Profikám
x-x Tutetem11
3-0 ElBandi
x-x Lundqvist
x-x Karesz71
3-1 Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda

mackó
  Válasz | 2013. március 05. 09:24 | Sorszám: 41
Halder igazad van, a sport már csak ilyen. Sajnos benne van a pakliban. Ettől függetlenül hihetetlen nagy várakozással állok a mérkőzés elébe, s szinte nem tudok olyan momentumot előrántani, ami ne a mi sikerünket vetítené előre.
Nem kell nekem alázás. Nem kell nekem 10 gól. Nekem csak egy kell: tisztességes játék, tisztességes akarás, s a végén egy rúgott góllal több a mi nevünk mellett. Ennyi. S valóban, cél a harmadik hely, ki kell jutnunk a nemzetközi porondra. Akkor megtarthatóak a jó játékosaink, megnyílik a szponzorok pénztárcája, lehet tovább fejlődni stb.
Hajrá Fradi!
profikám
  Válasz | 2013. március 05. 09:08 | Sorszám: 40
A Tutus már készül, és dolgozik egy anyagon, egy minden igényt kielégítő kamerás stadion bejáráson.
Ismerve az én Krónikásomat remek összeállításra, örök tárgyiasult filmes emlékre készülhetünk, méltóra a lelki filmarchívumunkban őrzötthöz…-)
Most indulok a Szentélybe, kicsit beleszimatolok, felmérem a hangulatot, és aztán kivágom a fixet….-)

További szíp napot kívánok, áldás, békesség...-)

Turáni
  Válasz | 2013. március 05. 09:06 | Sorszám: 39
Pedig túl sok minden szól mellettünk és ez tényleg eddig a derbiken nem hozott jót annak aki ezt élvezte a meccs előtt.
Túl nagy a várakozás, utolsó meccs a stadionban, teljes telt ház, dózsa 6 kapott hétvégén, mi győztünk 30ra.
Én nagyon tartok a meccstől.
Egy siker, mindegy hogy csak egy gólos is de ad akkora lökést, hogy meg lesz a harmadik hely.
Tartok az ünnepi hangulat idővel átfordulhat türelmetlenségbe. Nem tudom a dózsa mit játszik majd. Az látszik akik engedik akik visszahúzódnak (kontrára építve) azokra nagyon rámegyünk, akik felvállalják a nyílt harcot a középpályán megfelelő emberekkel azok zavarba hoznak minket.
Én dózsánál ma inkább egy stabil védekezésre épülő és gyors kontrára gondolnék. Pápa játékát ők nem tudják visszaadni.
Sok ember és nagy figyelem lesz. Ha jó játékkal nyerünk, ha jó lesz a rendezés, veszély lehet a kapu mögött hosszú idő után leszerelt székek, ha nem lesz nagy balhé akkor sok embert nyerhetünk vissza a lelátóra...
Turáni
  Válasz | 2013. március 05. 09:05 | Sorszám: 38
Pedig túl sok minden szól mellettünk és ez tényleg eddig a derbiken nem hozott jót annak aki ezt élvezte a meccs előtt.
Túl nagy a várakozás, utolsó meccs a stadionban, teljes telt ház, dózsa 6 kapott hétvégén, mi győztünk 30ra.
Én nagyon tartok a meccstől.
Egy siker, mindegy hogy csak egy gólos is de ad akkora lökést, hogy meg lesz a harmadik hely.
Tartok az ünnepi hangulat idővel átfordulhat türelmetlenségbe. Nem tudom a dózsa mit játszik majd. Az látszik akik engedik akik visszahúzódnak (kontrára építve) azokra nagyon rámegyünk, akik felvállalják a nyílt harcot a középpályán megfelelő emberekkel azok zavarba hoznak minket.
Én dózsánál ma inkább egy stabil védekezésre épülő és gyors kontrára gondolnék. Pápa játékát ők nem tudják visszaadni.
Sok ember és nagy figyelem lesz. Ha jó játékkal nyerünk, ha jó lesz a rendezés, veszély lehet a kapu mögött hosszú idő után leszerelt székek, ha nem lesz nagy balhé akkor sok embert nyerhetünk vissza a lelátóra...
mackó
  Válasz | 2013. március 05. 09:00 | Sorszám: 37
Egy apró az Üllőiről: nem szó szerint, de a lényeget tekintve a következő a párbeszéd:

"- Nem szentségtörés két hét alatt a Pápát háromszor elverni?
- Nem baj, majd meggyónjuk"

mackó
  Válasz | 2013. március 05. 08:55 | Sorszám: 36
Profikám, ha mindannyiunk számára előfordulhatatlan eredmény születne vasárnap, mély letargiában egy pár óra erejéig magam is hajlandó lennék bundázásra gyanakodni...
Megértem a Pisti gyereket, hisz egy csapat iránti szeretet nem is ritkán furcsa gondolatokra sarkall.

Ettől függetlenül vasárnap (emlékeztetőül: 5-öt kell még aludni) a sok csatát megélt Szentélyünktől is illik méltón búcsúzni, s most mentálisan, fizikálisan és játékerőben is képesek vagyunk ezt a feladatot megoldani. (Most egy órácskával hamarabb ki kell érnünk, már a gyülekezés örömét is hosszasan szeretném élvezni...)
Hajrá Fradi!!!

mackó
  Válasz | 2013. március 05. 08:43 | Sorszám: 35
Hajrá Fradi!

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola