Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII. (21. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
mackó
  Válasz | 2013. március 27. 09:20 | Sorszám: 184
Profikám, a tegnapi meccshez: Az első félidőben kaphattunk volna négy gólt, a második félidő első felében meg még hármat. A bekapott gól után 2 csatáros játékra tértünk át, ezután egy csapásra megváltozott a játék képe, s jött az egyenlítés (hogy miért kellett ezen változtatni, én nem tudom). Szalai ezen a csúszós, vizes füvön szemlátomást nem tudott mit kezdeni magával. Egervári helyében én az elő 10 perc után lehozom a pályáról, s ha már annyira erőltetem az egycsatáros játékot, Szabics Imit teszem a keretbe. Bele se merek gondolni, hogy ha Imi és Dani egyszerre van a pályán, milyen lehetőségeink lehettek volna. Ráadásul nem negyed órára 2 csatárral...
De én nem értek a focihoz, csak szeretem.
profikám
  Válasz | 2013. március 27. 09:03 | Sorszám: 183
No de inkább „pezsegjünk”…-) http://www.youtube.com/watch?v=v2AC41dglnM
profikám
  Válasz | 2013. március 27. 08:31 | Sorszám: 182
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Két mérkőzés, négy elveszejtett pont, ez a válogatottunk mérlege.
A Románok elleni mérkőzést tejes egészében láttam, tegnap, a Törökország elleninek csak a második félidejét.
Több véleményt is olvastam, főleg a Románok elleni peches hajrá kapcsán, hogy a ránk, magyarokra jellemző „sorsszerűség” miatt adtunk egy nyerhető meccset a végén X-re.
Szerintem pedig nem.
Nem a sors miatt, hanem a magyar foci, a válogatottságra alkalmas játékosaink szinte már krónikussá vált problémái miatt vagyunk képtelenek, egy, egyébként többre hívatott garnitúrával sem hozni az ilyen meccseket, mint amiket most játszottunk a hétvégén, és tegnap este.
Istenem, ha egyszer megélném azt az áldott állapotot, hogy a válogatott szintű játékosaink mindegyike tartósan, hétről hétre szerepeljen a klubcsapatában, ahol alkotó része, nem csak szemlélője a profi labdarúgásnak, akkor most simán hazavágtuk volna a Románokat zártkapus meccs ide, vagy zártkapus meccs oda…
Mert ha a kívánságom szerint lenne, akkor tegnap este, azt a csodálatos támadásunkat, azt, amelyiket egy rajzasztalon sem lehetne precízebb pontossággal megrajzolni, akkor azt a támadásunkat egy a csapatában hétről hétre játszó, alkotó, önbizalomtól duzzadó Hajnal Tomi rutin mozdulattal, mintegy feltéve az i-re a pontot bebelsőzte volna a török kapu üresen tátongó részébe…
És nekünk szurkolóknak a tévé előtt ájult bódocccccccság.
A bennünket súlytó sorsról pedig még csak annyit, hogy az utóbbi évekből több példát tudnék telesen ellenkező előjellel végződő hajrákat idézve hozni, de több egyéni, és csapatsportágból is, amikor a sors velünk volt…
Hogy csak rögtön egy példát hozzak a tétel borítására, csak a jövő kedvéért, hogy nem eleve „elrendeltetett” a „balsorsunk”…
Tegnap este idegenben, egy a hazaiakért szurkolókkal teletömött stadionban hátrányba kerülve képesek voltunk egyenlíteni.
Tehát a példa adott.
Valahogy a játékosainknak, és a menegggggggereiknek kellene sokkal reálisabban, nem csak anyagilag körültekintően eljárva, hanem elsősorban szakmailag jó döntést hozva megválasztani a játékos alapképességeinek megfelelő stílusú bajnokságokat, és csapatokat.
Olyan borzasztóan nagy elvárás ez?
Tényleg?.
Mert hitem szerint, ha a szakmai rész rendben van egy igazolásnál, a játékos játszik, és beleillik abba a közegbe ahová került, akkor ott a pénzügyekkel sem lesznek problémák.
Persze csak szerintem kibic szerint…
No mindegy hagyom is, nem kontárkodok tovább.
Kár ezért a két nyerhető meccsért nagyon.

Lundqvist
  Válasz | 2013. március 26. 10:19 | Sorszám: 181
A másik tipp tuti az FC Skarlát volt..
profikám
  Válasz | 2013. március 26. 09:56 | Sorszám: 180
Hát ez, hát ez a fotómontázs gyilkos kemény…-)
Főleg az a zsákocska, a mái hatalmasok, a globális pénzpiaci urak „számadó juhászának”, a világ szinte minden országában, különféle későbbi fialásra szánt (ez a világ tőzsdéin való cinkelt lapokkal történő játék kockázatmentes alapja) ösztöndíjakkal házaló, mint égen a csillag annyi, látszólag egymástól teljesen különálló, de beintésre nagyon is egy irányban, és egy szólamban megszólaló „civilszervezetek” stafírozójának a neve azon a finom kis pénzeszsákon ott, a hazudós gyurcsányi ölében.
Na az bitangul mokány…-)
És jaj annak, aki feledni próbálja, „pásztorát” , jaj a háládatlanoknak, mert megbélyegzett páriák lesznek azok nyomban, e mái világon, rengeteg uszulóval a nyakukba szakadva…
Övék minden tiszteletem, minden odaállásom.
mackó
  Válasz | 2013. március 26. 09:08 | Sorszám: 179
Hajrá Fradi!
Közben azon mosolygok, hogy a nagy erőlködésüknek az lett az eredménye, hogy a kormánypártok még növelték is a népszerűségüket. Közben a hatalmas fogat útra indult:

De itt van ez a Rubeola. Épeszű embernek hogy jut ilyen név az eszébe?

profikám
  Válasz | 2013. március 26. 08:44 | Sorszám: 178
Szép jó reggelt kívánok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.


„Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.”(Wass Albert)

Már megint, és még mindig esik a hó…

Cseppet sem csodálkoznék azon, ha a "frekvencia hiány miatt örökös hallgatásra kárhoztatott rádióadón”, (a csatolt írott, és elektronikus médiák mái elnyomott páriái nem kihagyva) a drága jó Bolgár úr a tegnap délutáni szeánszán nem kicsi egyetértésben a hódolóival, már ezért az újabb hóesésért is az Orbán Viktort okolta volna.
De ha tegnap még nem is tették vóna eztet, hát akkor ma tuti, hogy pótolni fogják ezen mulasztásukat. Mert hát lássuk be, hát, hát, mégiscsak borzasztóan élhetetlen ez az ország, és benne legfőbbképpen Budapest. És hát ahol ennyire élhetetlenné válik egy ország, és a fővárosa, de nem csak a BKV, a hóeltakarítás hiánya, lassúsága miatt hanem leginkább a demokráciadeficit, meg a sok nácifasiszta miatt ugye.
Nos hát egy illlllen országban a derék, drága jó Bolgár úrnak, és az ő demokráciát féltő híveinek, mái demokraták módjára, komoly, már- már hősies, hogy ne mondjam, halált megvető bátorsággal fel kell lépniük, fel kell emelniük a szavukat ugye..?
Milyen jól jön ilyenkor nékijük, hogy anno bemagolták a Lenin összest, ugye?
Amiből anno ezt a temérdek, rengeteg sok mái demokratikus eszméjüket magukévá tudták tenni…
Öcséim egy kész demokráciadeficit túlélőtábornyi eszmét magolhattak be ezek a drága jó Bolgár úrék azokból a könyvekből…
Hajlok annak a belátására, hogy kész, végünk, esélytelenek is vagyunk velük szemben…
De mivel tugggyák jól, hogy humor nélkül mit sem ér a demokráciadeficit elleni küzdelmük, de még a világ demokratáinak egybesült harca sem ér humor nélkül semmit, sőt még magának a jó Nelli Krúznak, és Guy Verhofstadtnak a bájos, megnyerő, a demokráciadeficit elleni küzdelmet támogató mosolya sem lehet elég, hát ippeg ezért a kis rafináltak, bő terjedelemben idéznek a Best of Sasból…
Asziszem, asziszem…
No azzal már nagyon oda tudnak vágni a demokráciadeficitnek, meg nekünk nácifasisztáknak is...-)

De jobb is, ha hagyom a demokráciadeficit avatott leleplezőit, hiszen az öreg ifjaink rá sem rántottak némi kis hóesésre, és tegnap délután, ebben a príma március végi hóesésben kiosztottak egy nem enyhe lefolyású, kiütéses tünetekkel járó verést a Rubeola FC-nek….-)
Tehát.
Igazi FTC öregfiuk –Rubeola FC 10-2.

Lundqvist
  Válasz | 2013. március 25. 12:00 | Sorszám: 177
Ferencvárosi - Eger
(szombat 18:30)
3-0 Profikám
2-0 mackó
x-x Tutetem11
x-x ElBandi
2-0 Lundqvist
x-x Karesz71
x-x Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa
mackó
  Válasz | 2013. március 25. 11:54 | Sorszám: 176
Akkor ez felhívás egy keringőre:

Ferencvárosi - Eger
(szombat 18:30)
3-0 Profikám
2-0 mackó
x-x Tutetem11
x-x ElBandi
x-x Lundqvist
x-x Karesz71
x-x Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa

profikám
  Válasz | 2013. március 25. 11:44 | Sorszám: 175
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Tegnap délután, amikor fiatal barátunk Sanyika, a táborból tiszteletét tette nálunk, a kettesben, nem lehetett kihagyni, nem tudtam nem rákérdezni tőle, már csak a személyes adottságai, a termete, és a családneve okán, hogy…
-Te Sanyika, nem gondolod, hogy neked a mérkőzés végén már haza sem kellene menned, maradhatnál, és akkor a bontáshoz azonnal beljebb lennénk egy „Daruval”, egy igazi méregzöld „Torony Daruval”….?-)

Tegnap rettentő hideg volt, remélem hétvégén már sokkal barátságosabb körülmények között, igaz néhány meccs erejéig még számunkra is „idegenben” fogadhatjuk az Egert, de érzésem szerint ez nem gátolhat bennünket egy 3-0-s győzelem elérésében.

A válogatottnak pedig hajrá, még akkor is ha odahaza a Törökök számíthatnak több esélyre.

mackó
  Válasz | 2013. március 25. 11:41 | Sorszám: 174
Ismerős az a drapi
Idézet:
A fiam büszkén hordja a KVSC-sapkát és a Fradi-sálat, és a jövendő fradistái számára ő is fölvési a falra kifüggesztett papírlapra: Hajrá Fradi! Ő is érti, tudja, kimondja: most nem az eredmény a fontos, hanem ez a találkozás. Hiszen otthonról jöttünk - haza. A veteránok lelátóján az erdélyi Wass Albert sorai köszöntenek: "A víz szalad, de a kő marad..."
Lundqvist
  Válasz | 2013. március 25. 11:29 | Sorszám: 173
Ennyi erővel kimehetne pár kapucnis nagyfiú meghajtani a melót :P Na jó ez durva vicc

Most olvastam a KVSC blogját. http://kvsc.blog.nepsport.hu/archives/2013/03/25/Baratok_kozt_a_Csaszar_udvaraban/

mackó
  Válasz | 2013. március 25. 10:27 | Sorszám: 172
Kérem szépen, ez itt közügy, a tisztelt melósok közpénzből kapják a fizetésüket... Meg aztán a munka tempója is más, ha tudják, hogy tízezrek követik a munka menetét .
Remélem lesz megoldás, minthogy a forgalomfigyelésre már évek óta működik, s a buszsofőrök sem problémáznak.
Lundqvist
  Válasz | 2013. március 25. 10:00 | Sorszám: 171
Anno Orosz Paliéknak feladták a labdát lesz e online webcamera.. De egyébként ahhoz minden egyes melóssal alá kell íratni hogy beleegyeznek kamera felvétel készüljön róluk..
Nem tudom ezt belefoglalták-e a szerződésükbe..
+Azért annak nem kis Informatikai háttér is kéne.. Mert nem gondolnám 5-10 ember nézné online a bontást/építést.. hanem inkább 10-15,000... Amit meg el kéne viselnie a gépnek amihez már egy komoly hardver park kéne.. Reménykedek lesz online élő adás, de ha nem a képekkel is beérem
mackó
  Válasz | 2013. március 25. 09:20 | Sorszám: 170
De ez is nagyon jó!
mackó
  Válasz | 2013. március 25. 09:19 | Sorszám: 169
Sajnos ezek "csak" pillanatképek, remélem lesz valós videókép is.
mackó
  Válasz | 2013. március 25. 09:16 | Sorszám: 168
Hajrá Fradi!
A kis Kovácson ment el a meccs. Az ő fejeséből indult a román "támadás" pálya közepén. Persze onnantól kezdve burlesque az egész. Olyan Stan és Pan paródia. Borzalmas érzés volt, az interjúkat meg se vártam, egyszerűen kikapcsoltam a tévét.
Lundqvist
  Válasz | 2013. március 25. 08:20 | Sorszám: 167
Jó reggelt!

Tegnap elbúcsúztattuk a jó kis Albert Stadionunk,a Szentélyt.
Az idő nem volt kedves hozzánk.. De nagyon rossz érzés volt kijönni a kapun tudva többet nem mehetünk vissza ebbe a csodába...
Maradnak az emlékek. Tovább kell lépnünk de nem feledünk.
Az új kezdet.. Sokan szkeptikusak, és félnek..
Bevallom én is kicsit.. De úgy gondolom ez a mostani vezetés olyan akik minden alkalommal 110%-ot tesznek oda..(Na jó ez a búcsú meccs szervezés még nem megy de reméljük nem sokat kell majd szervezniük 8))
Tegnap ígértem Profikámnak linket a webcamerákról amik mutatják a bontás és Építés állapotát.
Íme a 2 link: http://www.market.hu/hu/epitkezesek/aktualis_epitkezesek/74 http://www.market.hu/hu/epitkezesek/aktualis_epitkezesek/73

És találkozunk szombaton az albiban 8)

szabadság szabadosa
  Válasz | 2013. március 22. 23:18 | Sorszám: 166
Döbbenetes. Ilyen a magyar sors.
Lundqvist
  Válasz | 2013. március 22. 22:45 | Sorszám: 165
ÉS a Kovács becserélése a legérthetetlenebb..
Ha behozza Danit, aki akkora mint egy Bika, na ő megtudta volna tartani az előre vágott labdákat..
Ellentétben a kis Kováccsal...
orosz_hussalata
  Válasz | 2013. március 22. 22:40 | Sorszám: 164
Ez minősíthetetlen. A román csapat egy trágya, és így játszunk ellenük.
Mély a talaj, és végig gurítgatjuk a labdát, ami egy terhes csiga sebességével halad.
Lundqvist
  Válasz | 2013. március 22. 22:32 | Sorszám: 163
Ezt nem hiszem el...
Ekkora barmot mint egervári rég láttam..
Nem érdekel hogy 1 pontot szereztünk..
Még egy Nő is észrevette Mészáros Korcsár már a talpán keresztül lélegzett..
Erre okos Sanyi hova cserél?? Középpályára.. No komment...
Meg közli "nem bírtuk az utolsó 5 perc nyomását. A közönséggel sikerült volna"
Hogy te kretén??? Beállunk védőnek?? Agyatlan állat....
mackó
  Válasz | 2013. március 21. 13:22 | Sorszám: 162
Tudom, holnap még megpróbálunk a talpszesz használók ellen győzni, de vasárnap lesz a stadionbúcsúztató gálamérkőzés, a közelmúlt ikonjaink köszöntésével, búcsúztatásával.
Messze nem ígérkezik tömött lelátók előtti mérkőzésnek, de illene minél többünk helyszíni jelenléte.
mackó
  Válasz | 2013. március 21. 09:49 | Sorszám: 161
Nagyjából egyetértek. Leot csak a Derbyn láttam, ott nálam meggyőző volt a kondiját nem tekintve. Gondolom az egy hét alatt nem sokat változhatott (most kapott 35 percet, de ez neki még nagyon sok, a fülén veszi a levegőt 10 perc után. Ezért mond le arról a labdáról, ami fél méterre elkerüli a lábát). Sőt, én abban is biztos vagyok, hogy 2 hét múlva sem lesz 90 perces játékos. Akkor max. 25-30 percre lehet jó, de még akkor sem fog fickándozni. Viszont abban a szűk fél órában mérkőzéseket dönthet el. A javunkra. A fontos mérkőzésekre viszont elvárom (a Honvéd ellen még nem), hogy robotoljon.
A nem új de magyar játékosok: örülök Sváb Dani fejlődésének, Orosz hozzáállása is rendben van. Józsi hol jó, hol nem. Gyömbi remek anyag. Csilus számomra megítélhetetlen, alig láttam pár perc játékot tőle. Jova Levi a bizonytalan kifutásait mintha lassan korrigálná, egyébként elmegy, vannak hihetetlen nagy bravúrjai. Sajnos még nem olyan megbízható, mint Szűcs volt.
És akkor a Böde Dani: lesz ő még jobb is, bár így is az egyik legjobbunk. Akarása, küzdése, fizikuma 100%, képessége szintén. Egy kicsi plusz kell még valahogyan, hogy ő lehessen az Isten.
Lundqvist
  Válasz | 2013. március 21. 08:57 | Sorszám: 160
Pár meccset látva megítélném az új játékosokat.
Junior Fell: Komolyan mondom, Moniz első baklövése..
És szerintem erre már ő is rájött, de azért jó hogy itt van hogy van verseny.
Martinus: Nekem tetszik a játéka. Ügyes srác, és Olyan gyors mint Somália. Hamar kedvenc lehet.
Aborah: Újpest elleni meccse katasztrófa volt.. De talán ő az az ember akit vártunk. Lecsorgó labdákat bevágja.
Kicsit fegyelmezettebb lesz, jó lesz.
Leonardo... Vele gondban vagyok. Nem lennék ha nem látom a tegnapi meccset.. Nem az a gondom még nem 100% os. Majd felépül.
De az hogy nem is küzd a labdáért az nálam nem elfogadható. Tegnap is 5 labda ment úgy el hogy ő egyszerűen nem lépet oda érte.
Több ilyet nem szeretnék látni tőle.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola