Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII. (9. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
Lundqvist
  Válasz | 2013. május 18. 20:27 | Sorszám: 484
Szervusz Barátom!!

A meccsről:
Korrektül játszott a csapat, de a Sváb-Orosz duó nagyon bizonytalan volt együtt...
Ezt Ricardo jól meglátta és felhozta Martinust.
Nagyon meleg volt kint. 2000n voltunk maximum, Kassai egy p*cs. Több helyen olvasom hogy kimutatott nekünk a meccs előtt.. Én nem láttam, de el bírom képzelni....
A 2-0t a kocsiban is tartottam, és bejött
Látok esélyt még a dobogóra de ehhez már felsőbb segítség is kell...

A túra pedig 10/10es volt Főleg mikor összefutottunk Jennerrel és Dragóval a benzinkúton

profikám
  Válasz | 2013. május 18. 12:22 | Sorszám: 483
Jegemacko barátom mészárlásos tippje…
Nagyon príma lehetett az a Jon Bon Jovi koncert tegnap este…-)

Ferencváros-MTK

3-0 mackó
2-1 Profikám
1-0 Tutetem11
4-1 ElBandi
2-0 Lundqvist
2-2 Karesz71
x-x Halder/Turáni
3-1 Góbé
4-2 Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa
3-1 Fidoka

góbé
  Válasz | 2013. május 18. 11:11 | Sorszám: 482
FTC -MTK
3-1
Karesz 71
  Válasz | 2013. május 18. 07:25 | Sorszám: 481
Üdv az Eftársaknak !
Kincstári optimizmusom sajnos elhagyott,de vereséget nem tippelek....a dobogónak már annyi, sajna a sok-sok elveszített pontocska miatt....csodát vártunk a srácoktól, de legyünk reálisak,ezt az idényt nevezzük egy jó kis bemelegítésnek, és ha együtt maradnak, vagy legalábbis a húzóembereket nem viszik el, jövőre merészebbet is álmodhatunk!!!!!!!
Azért az oroszlánkörmeinket már megismertét,és ha a középpályát is sikerül rendbe rakni nem lesz itt gond.....

Ferencváros-MTK
3-0 mackó
2-1 Profikám
1-0 Tutetem11
4-1 ElBandi
2-0 Lundqvist
2-2 Karesz71
x-x Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa
3-1 Fidoka

profikám
  Válasz | 2013. május 17. 22:48 | Sorszám: 480
Szervusz.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.


Ki tudja…
Talán most, éppen most, a rengeteg rossz előjel hasznunkra, előnyünkre válik.
Azok a játékosok, akik eddig kevesebb lehetőséghez jutottak bizonyíthatnak, akik pedig eddig is játszottak, igaz nem sok sikerélménnyel, nos Ők végre elkaphatják a fonalat.

Ferencváros-MTK
3-0 mackó
2-1 Profikám
1-0 Tutetem11
4-1 ElBandi
2-0 Lundqvist
x-x Karesz71
x-x Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa
3-1 Fidoka

tutetem11
  Válasz | 2013. május 17. 21:44 | Sorszám: 479
ÜdvUrak.
Megtartom az 1-0 tippemet , de látva az idény végi állapotokat nem tartom kizártnak a fordítottját sem.
Szurkolás semmi, teles sérülttel eltiltottal , motiváció nem tudom... hangulat nulla. Kérdések kérdések kérdések...

Ferencváros-MTK

3-0 mackó
x-x Profikám
1-0 Tutetem11
4-1 ElBandi
2-0 Lundqvist
x-x Karesz71
x-x Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa
3-1 Fidoka

mackó
  Válasz | 2013. május 17. 08:51 | Sorszám: 478
Hajrá Fradi!

Látom, az optimizmusunkkal nincs baj, s ez így rendben is van.
Viszont fel sem tudom sorolni, hogy különböző okok miatt mely játékosaink nem játszhatnak. Ez viszont aggodalomra ad okot.

El Bandi
  Válasz | 2013. május 17. 08:00 | Sorszám: 477
Ferencváros-MTK

3-0 mackó
x-x Profikám
x-x Tutetem11
4-1 ElBandi
2-0 Lundqvist
x-x Karesz71
x-x Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa
3-1 Fidoka

Lundqvist
  Válasz | 2013. május 16. 21:38 | Sorszám: 476
Ferencváros-MTK

3-0 mackó
x-x Profikám
x-x Tutetem11
x-x ElBandi
2-0 Lundqvist
x-x Karesz71
x-x Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa
3-1 Fidoka

gulyaaa
  Válasz | 2013. május 16. 21:01 | Sorszám: 475
ferencváros-mtk:3-1 fido tippje volt
profikám
  Válasz | 2013. május 15. 21:44 | Sorszám: 474
Nem tehet róla, szerintem nincs senkije, egyedül pedig csak ennyire képes.
Szép lassan visszajáró látogató lesz nálunk a szerencsétlen, ma már adtam neki egy szendvicset is.
Elfogadta.
Hm lehet, hogy hibát követtem el, és amolyan AB-s, és Szabó Mátés módra sokkal inkább az Őt megillető jogairól kellett volna tájékoztatnom?


Nézem ezt az EL döntőt.
Hihetetlen mekkora helyzeteket szórakoznak el a Benfica játékosai…
Hogy klasszikust idézzek nekiálltak „buzizni”, a lehetőségeikkel, erre pedig a végén simán rá is fizethetnek.
De ne legyen így, mert még inkább Ők, mint a Cselszki…

Jövő év a hokiban?
Valóban kevesebb esély látszik, de se baj építkezni kell, és néhány év múlva ismét idehozni egy VB-t, és akkor ami a csövön kifér.
Egyébként ez a VB szerintem roppant gyenge most, nekem legalábbis nem tetszik

Lundqvist
  Válasz | 2013. május 15. 12:47 | Sorszám: 473
Csoda lesz ha a híres neves mtk Blue boys megjelenik Győrben
Barátom egész úton hazafelé annak a "drága" embernek a szagát éreztem, úgy beállt az orromba, azt hittem megőrülök... De jó volt látni azt a dús hajú fejed

Jégkorong:
Jönnek a Szlovének és Osztrákok újra táblázni jövőre Div 1A s vbre..
És hogy fini legyen a cucc jönnek fel a Jukránok..
Jövőre a Magyar hokirajongók erősen fogják nézni az NHL alapszakaszát hátha egy Vanek, egy Kopitar kint ragad a playoffra :P
Ukrán hoki kérdéses.. Ott volt egy arany generáció, akik kb kezdenek visszavonulni, az újak pedig ha megfelelő tudással rendelkeznek, gyorsan jelentkeznek orosz útlevélért..

Szlovénok szerintem túl erősek nekünk, de Ausztria megverhető de ennek alap feltétele ne tudjon sok NHlesük eljönni.. Főleg Vanek ne...
És persze a kedvencek maradtak a 2 "sárga" állam, Japók és Dél Korea akik ha minden igaz otthon fognak játszani mert csak Dél-Korea pályázott jövőre a Div1es Vbre. Japók nem akartak, Mi idén rendeztük. A 2 kieső nem nyilatkozott, Ukránok meg nem akarnak. Igazából a Kazah csapat erősebb az Osztráknál.. Úgyhogy esélyek vannak, de 1 év még hosszú idő...

profikám
  Válasz | 2013. május 15. 11:04 | Sorszám: 472
Na ja…
Egy ilyen vonaton valóban jó hangulat tud lenni, anno utaztunk így a barátaimmal falkában éppen eleget, van tapasztalat e tárgykörben bőven…
Negatív is.
Amit most nem ecsetelnék, maradjunk annyiban, hogy vannak, léteznek jósolható kockázatai egy ekkora utaztatásnak.
A gesztus a szurkolók irányába, mindenesetre értékelendő de csak ennyi…

Még néhány hasonló gesztus, és a vezetőink átnevelik a szurkolóinkat verbális dózsásokká…
„az egész világot átutazom érted….”…-)

Ha MTK-s lennék, akkor pedig ezerrel tolnám, hogy „indul a vonat, Fradisták indul a vonat….”….-)

No nem is poénkodok itt tovább, szép napot kívánok, áldás, békesség

mackó
  Válasz | 2013. május 15. 10:29 | Sorszám: 471
Viszont én azt az információt kaptam, hogy a DM zenekarral egészen az utolsó pillanatig folyt a "harc", hogy fél nappal később kezdjék el ácsolni a színpadjukat. Én úgy gondolom, hogy volt erre esély, csak valamiért megmakacsolták magukat a túloldalon. De most már sajnos mindegy.
mackó
  Válasz | 2013. május 15. 10:23 | Sorszám: 470
Sok igazságod vagyon...
mackó
  Válasz | 2013. május 15. 10:11 | Sorszám: 469
Na, ez így már egy kicsit szépíti a hibát. Sokan így sem tudnak elmenni, más az, amikor csak metróra kell szállni, vagy vonatozni órákat. De legalább megoldott az, hogy nem kell utazásra pluszköltséget kalkulálni. A vonaton meg elég jó hangulatot lehet kelteni...
profikám
  Válasz | 2013. május 15. 09:58 | Sorszám: 468
Szervusz.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Eh, védhetetlen ez az egész.
Azt lehetett tudni korábban, hogy az utolsó két hazai meccsünk igényel majd némi plusz logisztikát.
Bevallom, mint egyszerű szurkoló, aki elvoltam itt a csapatunk szereplésével, aki nem voltam felelős ezért a történetért, ki is ment a fejemből, de vannak ott a klubban olyanok, akiknek az ilyen feladatok megoldása beletartozik a munkaköri leírásába, és szégyelljék magukat, hogy csak ennyi tellett tőlük.
Az Elnök maga osztotta meg a gondolatait valamilyen közösségi oldalon, hogy felvették a koncert szervezőivel a kapcsolatot, miszerint nem e lehetne é, hogy egy nappal később kezdik meg belakni a Népstadiont.
Erre jött egy nemleges válasz.
De ha tudtuk időben, hogy némi szervezésre itt a szezon végén szükség lesz, akkor miért nem az MLSZ-t, és a tévéket kerestük meg a koncertesek helyett, hogy játszhassunk le például már pénteken az MTK elleni mérkőzést, feloldva ezzel minden hétvégi átfedést a stadionban.
Vagy.
Jönnek ezzel, hogy az MTK stadion miért nem…
És vajh miért NE!
Csak le kellett volna ülni néhány érdekelt félnek egymással szemben, úgy mint MTK, FTC, MLSZ, Rendőrség, és szurkolói csoportok, és csevegni egy jót, hogy hogyan legyen, hogy mindenkinek jó legyen…
MTK-s öreg csocseszok, és fiatalok is a helyükön, a Fradi bérletesei a szemközti lelátórészen érkezési sorrendben a jegyet vásárlók létszámától függően pedig annyi lelátórész megnyitása, amennyi szükséges.
Kizárt dolognak tartom, hogy ne lehetett volna megegyezni, és egy ilyen rendkívüli helyzetben mindenki számára elfogadhatóan 7-8 ezer főben maximálni a lehetséges nézőszámot.
Vagy…
Na és mi történne, történt volna, ha ezt a két mérkőzést nem igazán „vasalt” minőségű talajon játszana a csapat, (nem az első eset lenne a magyar foci, és a Fradi életében sem) és akkor ott lett volna Csepel, vagy a Fáy utca, mert azokat a helyszíneket pedig ha jól emlékszem a játéktér alkalmatlansága miatt lőtték ki.
A biztonsági kérdéseket pedig hagyjuk már, mert ettől aztán végképpen kiver a hideg verejték…
Mi végre fizetik a rengeteg biztonsági embert, és mi végre fizetjük, tartjuk a rendfenntartókat, ha nem azért, hogy ha szükség van a szakértelmükre, akkor oldják meg a reájuk háruló plusz feladatokat is.
Nem, nem és nem, soha, semmilyen más kompromisszumos megoldást nem találnak, nem, csak visszatérően mindig a szurkolók rovására, igazodjanak csak Ők.
Tippelni?
Sansztalan, ez a mi csapatunk teljességgel kiszámíthatatlan…
Annyi helyzetet puskáztunk el, és azokkal annyi pontot szórtunk el tavasszal, hogy Győrben akár ki-ki meccset is játszhattunk volna…
Nem is érdekel már az eredmény igazán, teljesen mindegy, hogy negyedik, ötödik, vagy akárhányadikak leszünk, persze egy győzelemnek örülnék.

profikám
  Válasz | 2013. május 15. 09:50 | Sorszám: 467
Szervusz.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Eh, védhetetlen ez az egész.
Azt lehetett tudni korábban, hogy az utolsó két hazai meccsünk igényel majd némi plusz logisztikát.
Bevallom, mint egyszerű szurkoló, aki elvoltam itt a csapatunk szereplésével, aki nem voltam felelős ezért a történetért, ki is ment a fejemből, de vannak ott a klubban olyanok, akiknek az ilyen feladatok megoldása beletartozik a munkaköri leírásába, és szégyelljék magukat, hogy csak ennyi tellett tőlük.
Az Elnök maga osztotta meg a gondolatait valamilyen közösségi oldalon, hogy felvették a koncert szervezőivel a kapcsolatot, miszerint nem e lehetne é, hogy egy nappal később kezdik meg belakni a Népstadiont.
Erre jött egy nemleges válasz.
De ha tudtuk időben, hogy némi szervezésre itt a szezon végén szükség lesz, akkor miért nem az MLSZ-t, és a tévéket kerestük meg a koncertesek helyett, hogy játszhassunk le például már pénteken az MTK elleni mérkőzést, feloldva ezzel minden hétvégi átfedést a stadionban.
Vagy.
Jönnek ezzel, hogy az MTK stadion miért nem…
És vajh miért NE!
Csak le kellett volna ülni néhány érdekelt félnek egymással szemben, úgy mint MTK, FTC, MLSZ, Rendőrség, és szurkolói csoportok, és csevegni egy jót, hogy hogyan legyen, hogy mindenkinek jó legyen…
MTK-s öreg csocseszok, és fiatalok is a helyükön, a Fradi bérletesei a szemközti lelátórészen érkezési sorrendben a jegyet vásárlók létszámától függően pedig annyi lelátórész megnyitása, amennyi szükséges.
Kizárt dolognak tartom, hogy ne lehetett volna megegyezni, és egy ilyen rendkívüli helyzetben mindenki számára elfogadhatóan 7-8 ezer főben maximálni a lehetséges nézőszámot.
Vagy…
Na és mi történne, történt volna, ha ezt a két mérkőzést nem igazán „vasalt” minőségű talajon játszana a csapat, (nem az első eset lenne a magyar foci, és a Fradi életében sem) és akkor ott lett volna Csepel, vagy a Fáy utca, mert azokat a helyszíneket pedig ha jól emlékszem a játéktér alkalmatlansága miatt lőtték ki.
A biztonsági kérdéseket pedig hagyjuk már, mert ettől aztán végképpen kiver a hideg verejték…
Mi végre fizetik a rengeteg biztonsági embert, és mi végre fizetjük, tartjuk a rendfenntartókat, ha nem azért, hogy ha szükség van a szakértelmükre, akkor oldják meg a reájuk háruló plusz feladatokat is.
Nem, nem és nem, soha, semmilyen más kompromisszumos megoldást nem találnak, nem, csak visszatérően mindig a szurkolók rovására, igazodjanak csak Ők.
Tippelni?
Sansztalan, ez a mi csapatunk teljességgel kiszámíthatatlan…
Annyi helyzetet puskáztunk el, és azokkal annyi pontot szórtunk el tavasszal, hogy Győrben akár ki-ki meccset is játszhattunk volna…
Nem is érdekel már az eredmény igazán, teljesen mindegy, hogy negyedik, ötödik, vagy akárhányadikak leszünk, persze egy győzelemnek örülnék.

Lundqvist
  Válasz | 2013. május 15. 09:49 | Sorszám: 466
Új infó:
Kubatov Gábor
Várhatóan szombaton reggel Budapestről, 10 körül ingyenes különvonatot indítunk azoknak a bérleteseinknek és a jegyüket elővételben megváltóknak, akik Győrben meg kívánják tekinteni az MTK elleni labdarúgó mérkőzésünket. Az További fontos részletek és feltételek hamarosan a fradi.hu-n
mackó
  Válasz | 2013. május 15. 08:56 | Sorszám: 465
Egyetlen csapatom szombaton 14 órakor vívja idegenben a hazai mérkőzését. Helyszín: Győr. Ennyi erőből Bécs is megfelelő lett volna.
Akik biztosan nem léphetnek pályára: Leonardo, Jenner és Alempijevic. Egyikük hiánya is fájdalmas, így meg mit mondjak? Csak azért is Ferencváros!

Ferencváros-MTK

3-0 mackó
x-x Profikám
x-x Tutetem11
x-x ElBandi
x-x Lundqvist
x-x Karesz71
x-x Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa
x-x Fidoka

Lundqvist
  Válasz | 2013. május 14. 08:46 | Sorszám: 464
Szervusz Barátom!

Leo sérüléséről nem írnék... Mert úgy gondolom nincs miről..
Csak kiváncsi vagyok a hentes Strestnik mennyi meccset fog kihagyni...

Amiről írnék pár gondolatot, az Moniz nyilatkozatának egy része...
Arról hogy "bizonyos" játékvezetők hogy állnak a csapatunkhoz és a játszó futballistákhoz.
Egyik "nevess" rigó közölte, ő minden héten a BL ben vezet meccset, és mindezek mellett a mieink hol tartanak.. Tudjuk ki az.. Nevét nem írnám le, de az Ország szégyene, hétről hétre a minősíthetetlen teljesítményével kerül csak reflektor fénybe... Az pedig hogy a mai Magyar fociban van kb 2 játékos aki akar és tud is csodát tenni a labdával... És pont őket nem védik.. A következő meggyőződésem, a kis Kovács lesz a Fidiből, bár ne legyen igazam...

Kb ennyi.

Profika, Korán érkezem

profikám
  Válasz | 2013. május 14. 08:14 | Sorszám: 463
Szervusz.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

“…ne igazodjatok e világhoz, hanem változzatok meg értelmetek megújulásával, hogy megítélhessétek: mi az Isten akarata, mi az, ami jó, ami neki tetsző és tökéletes.” (Pál levele a rómaiakhoz 12:2)

Csatlakozom, nekem sem lesz most „kedvem” erre a „hazai” mérkőzésre elruccanni Győrbe….-(
Ez a döntés hatalmas szegénységi bizonyítvány az illetékesek részéről.
Esetleg magukévá tették a szarka szadeszasiszta véleményét miszerint a békák véleménye nem fontos egy tó lecsapolásánál?
Vagy…
Előzetes szondázás nélkül, saját kútfőből csak ennyire fusssssssssa?
Talán „segítséget” kaptak ehhez a döntéshez Lázár Jánostól?

A vasárnapi mérkőzés kapcsán a szereplésünkről amolyan összegzésféleképpen még csak annyit, hogy…

Legyen bármi is a még hátralévő három mérkőzésünk eredménye, végezzünk a tabella bármelyik helyén is, annyi már most elmondható, hogy (az eredményeket, az eredményességet tekintve) nagyon rosszul sikerült számunkra ez a tavasz.
Pedig…
Pedig történhetett volna minden másként már most, ebben a fél szezonban is. Mert a csapatban már jelenleg is volt, meg volt erre a potenciál.
Ezt az állítást pedig még azok sem vonhatják kétségbe, akik nem szimpatizálnak a Fradival.
Ugyanis eltagadhatatlanul látni kell, hogy még a számunkra kedvezőtlenül alakult mérkőzéseken is volt teljesítmény, elképzelés, játék a csapatban.
Hogy ez akkor miért nem mutatkozott meg az eredményekben?
Nos erre a kérdésre az illetékesek már egészen biztosan keresik a válaszokat, mi szurkolók pedig csak remélhetjük, hogy meg is találják végül, és a következő szezonra orvosolni is tudják a hiátusainkat.
Minden jel szerint, nekünk most még ez a szereplés volt megírva.
Nagy, a szezon legnagyobb közönségét generálni egy bajnokaspiráns, és éppen ellenünk bajnokká lett csapat stadionjában.
Ezt még el is viseltem, viselem.
Csak azt a borzalmas sérülést tehetném meg nem történtté…
Leo sérülését, az egy szem, a honi ligában az egyetlen igazi focistára hajazó játékos súlyos sérülését…-(
Továbbra is tartom, hogy a sportban benne van a sérülés veszélye, kockázata.
És minden sérülés más, és más…
Példákat most nem akarok citálni a legkülönfélébb esetekről, és azok megítéléséről…
Ami Leoval, és ez által magával a Fradival, egy játszani, focizni próbáló játékossal, és egy focizni akaró csapattal történt itt tavasszal, azt a magyar foci iránt még érdeklődő szurkolók láthatták.
Én csak annyit tudok mondani, hogy azok a játékvezetők, akik a meccseinken végig asszisztálták ténykedésükkel a vérlázító mészáros mentalitást, számoljanak el a lelkiismeretükkel, ha van nekik egyáltalán olyan.
Számomra nem az volt a kérdés, hogy történik e valami végzetes a Leoval, hanem az, hogy melyik mérkőzésen fog ez bekövetkezni.
Emlékszünk még a meghurcolt László Csabára, és Marek esetére?
Most nagyon sokan felköphetnek, és alá is állhatnak.
Ennyi, ez a véleményem többet úgy sem tehetek.


http://www.youtube.com/watch?v=PyXaZBdaeFM

Karesz 71
  Válasz | 2013. május 13. 22:58 | Sorszám: 462
Kubiék "remek" döntést hoztak...............

Remélem nem ez volt a céljuk, de elveszítettek egy FRADISTÁT.......
Tudom , hogy a DM koncert, és az atlétikai verseny miatt nem játszhatunk a Puskásban , de több dolog is mélyen a szívembe mart......
Az idő-beosztásom, és a pénzügyi lehetőségek miatt szinte már csak a "hazai" meccsekre járok ki,anno még a külföldi túrák is természetesek voltak, de most itt tartok....
becsapva érzem magam,a szeretett klubom verte át a bucimat....
1. normális bajnokságokban (leszámítva a nemzetközi meccseket),az első fordul előtt már tudom mikor és hol játszik a csapat, napra ,órára pontosan.... nálunk ez már hosszú évek óta nem megy...
2.bérletes vagyok,már jó ideje,de egy BP.-Győr, Győr- Bp. nem pár kilométer és nem fél óra, ahogyan kimentem a Szentélybe vagy a puskásba....130 km, és optimális esetben is két óra....
3.a Szentélyben lévő gyep sem volt golfpálya , ne hivatkozzunk már "libalegelőkre"...
4......ha jövőre is ez a tendencia lesz, bizony Isten nem veszek egy darabig bérletet.....
lezárva a témát, elsősorban NEM a csapat okozza ezt a hangulati mélypontot... - persze a sok buta X és a rossz helyzetkihasználás nem segített rajta - nagyon rossz felé indult el a szekerünk....

Turáni
  Válasz | 2013. május 13. 10:22 | Sorszám: 461
Nekem Lipcsei és Nyilasi két ikon, az utolsó kettő, ennek mocskolása nem elfogadható. Nagyon nem.
Nem elfogadható más topicban a másik csapat mocskolása, mert minek és kínos ha kikapunk. nem értem miért jó.
Nem értem Kubatov mocskolását miután megmentett minket, ráadásul attól függően nyertünk vagy veszítünk.
undorodom azoktól a beírásoktól, hogy kikaptunk akkor neki ennyi a Fradi erre az évre, amúgy egyik megmondó ember máskor.
Ebből elég sok van, győzelem után ide a bajnoki címet, vereség után szar az egész mindenki és ő többet nem megy ki. 10 éves korig ez elmegy, felette nem.
Szopd le Orbánt miután a Fradit megmentette és a Vidi és mi vagyunk a jelenlegi rendszer két jól járója, nos röhejes, sőt szánalmas.... nincs komoly szponzor aki van erővel hozzánk hozzánk és el is tűnik ha bukik a Fidesz, de azért szopjon le és tűnjön el, ja ..... Fidesz pénzen élünk. Még kell néhány év, hogy saját talpunkra álljunk.
Vissza a mszp-t egyenesen fertelmes egy vereség kapcsán.

Végtelenségig lehetne sorolni, mi volt itt a stadion építés kapcsán, meg sem várva semmit sem.
ja:
Én egy éve külföldön vagyok a családommal.
De 800 km utazok ha engedi az időm egy meccsért, ennyit erről........
Kurvára nem írtam arról, hogy a széttördelős játék nekem tetszik. ez.
Én arról írtam, hogy magyar csapatnak illik szurkolni, függetlenül a benne játszók nemzetiségétől, lásd a mai Fradi foci, akkor nem magyar csapat a Fradi ? lehet ellenünk szurkolni külföldi csapat ellen erre hivatkozva ?
Arról írtam példával, hogy lassan a vidék minket utál legjobban ami annak fényében tragikus, hogy 90ig több volt a vidéki a táborban mint a fővárosi.....
Te ebből hoztad ki amit.
Én a másodosztályban sem mocskoltam játékost, edzőt. MERT FRADI akkor is FRADI ha nem a csúcson van.
Amit kapott Pölöskei SOHA egyetlen más dózsa vagy más csapat játékosa sem, mint a MI játékosunk.
Egyszerűen nem való vagyok a legtöbb helyre, tudom velem van a baj. amúgy nem én vagyok csak így ezzel, bizonyítva, hogy tűnnek el a régi beírok mindenhonnan.

Vidi ellen tökéletes időben, a jelenleg legjobb magyar csapat(minőség) ellen játszva, 5-1 egy ligakupa döntő után, hatalmas tét és mégis mindössze 9800 an kint. Én ezen elgondolkoznék.
Azon is, hogy minden kutatás szerint a fiatalok között már nem is a Fradi a legnépszerűbb csapat az országban.
80ban még annyian szurkoltak nekünk mint az összes többi együtt, ma már vannak nálunk népszerűbbek a 20 év alatti korosztályban. Ennek borzalmas következményei lesznek ahogy öregszünk és be kéne lépni újabb geberációknak.
Én erre próbáltam utalni a vidék ellenséggel (pl).
így nehezen leszünk az ország Fradija, csak a 9. kerület Fradija, az sem rossz, de más dimenzió.

hagyjuk. Üdv:
Dénes

Turáni
  Válasz | 2013. május 13. 10:21 | Sorszám: 460
Nekem Lipcsei és Nyilasi két ikon, az utolsó kettő, ennek mocskolása nem elfogadható. Nagyon nem.
Nem elfogadható más topicban a másik csapat mocskolása, mert minek és kínos ha kikapunk. nem értem miért jó.
Nem értem Kubatov mocskolását miután megmentett minket, ráadásul attól függően nyertünk vagy veszítünk.
undorodom azoktól a beírásoktól, hogy kikaptunk akkor neki ennyi a Fradi erre az évre, amúgy egyik megmondó ember máskor.
Ebből elég sok van, győzelem után ide a bajnoki címet, vereség után szar az egész mindenki és ő többet nem megy ki. 10 éves korig ez elmegy, felette nem.
Szopd le Orbánt miután a Fradit megmentette és a Vidi és mi vagyunk a jelenlegi rendszer két jól járója, nos röhejes, sőt szánalmas.... nincs komoly szponzor aki van erővel hozzánk hozzánk és el is tűnik ha bukik a Fidesz, de azért szopjon le és tűnjön el, ja ..... Fidesz pénzen élünk. Még kell néhány év, hogy saját talpunkra álljunk.
Vissza a mszp-t egyenesen fertelmes egy vereség kapcsán.

Végtelenségig lehetne sorolni, mi volt itt a stadion építés kapcsán, meg sem várva semmit sem.
ja:
Én egy éve külföldön vagyok a családommal.
De 800 km utazok ha engedi az időm egy meccsért, ennyit erről........
Kurvára nem írtam arról, hogy a széttördelős játék nekem tetszik. ez.
Én arról írtam, hogy magyar csapatnak illik szurkolni, függetlenül a benne játszók nemzetiségétől, lásd a mai Fradi foci, akkor nem magyar csapat a Fradi ? lehet ellenünk szurkolni külföldi csapat ellen erre hivatkozva ?
Arról írtam példával, hogy lassan a vidék minket utál legjobban ami annak fényében tragikus, hogy 90ig több volt a vidéki a táborban mint a fővárosi.....
Te ebből hoztad ki amit.
Én a másodosztályban sem mocskoltam játékost, edzőt. MERT FRADI akkor is FRADI ha nem a csúcson van.
Amit kapott Pölöskei SOHA egyetlen más dózsa vagy más csapat játékosa sem, mint a MI játékosunk.
Egyszerűen nem való vagyok a legtöbb helyre, tudom velem van a baj. amúgy nem én vagyok csak így ezzel, bizonyítva, hogy tűnnek el a régi beírok mindenhonnan.

Vidi ellen tökéletes időben, a jelenleg legjobb magyar csapat(minőség) ellen játszva, 5-1 egy ligakupa döntő után, hatalmas tét és mégis mindössze 9800 an kint. Én ezen elgondolkoznék.
Azon is, hogy minden kutatás szerint a fiatalok között már nem is a Fradi a legnépszerűbb csapat az országban.
80ban még annyian szurkoltak nekünk mint az összes többi együtt, ma már vannak nálunk népszerűbbek a 20 év alatti korosztályban. Ennek borzalmas következményei lesznek ahogy öregszünk és be kéne lépni újabb geberációknak.
Én erre próbáltam utalni a vidék ellenséggel (pl).
így nehezen leszünk az ország Fradija, csak a 9. kerület Fradija, az sem rossz, de más dimenzió.

hagyjuk. Üdv:
Dénes

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola