Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII. (13. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
tutetem11
  Válasz | 2013. április 24. 10:21 | Sorszám: 384
Ahogy most meg tudta üzenni a tippjeit, úgy ezt eddig is megtehette volna.
Az első pillanattól olvassa a fórumot, alkalom lett volna, akár Gulya akár Profi akár én.

Ne tegyük már komolytalanná a tippversenyt. Góbé pl saját erejéből szerzett eddig 9 pontot. Miért adnánk ajándékba 10-et bárkinek is? Ez nem Fidó ellen szól hanem bárki ellen. Nem korrekt szerintem.

mackó
  Válasz | 2013. április 24. 09:36 | Sorszám: 383
Igazad is van, meg nem is. Fidó, mint írtam, önhibáján kívül nem tud részt venni a versenyben, de természetesen demokrácia van, a vélemények nagyon fontosak. Ráadásul érvényben is tarjuk, s megegyezhetünk abban, hogy a többség akarata érvényesülni fog.
Egyelőre úgy tekintem, hogy a mezőny végén helyezkedik el Barátunk, egészen addig, míg legalább 4-5 vélemény érkezik a témához. Viszont legyen egy határidő is, mondjuk a 26. forduló kezdete, utána közösen meghozzuk a döntésünket. Ősszel meg alanyi jogon biztosan együtt kezdjük a versengést.
tutetem11
  Válasz | 2013. április 24. 09:25 | Sorszám: 382
Nem tartom jó ötletnek, és nem is túl sportszerű a többiekkel szemben akik mögötte vannak. Ebből a bajnokságból van 6 forduló. Szerintem szagoljon bele Fido a versenybe és aztán jövő szezonban teljes gőzzel jöhet.
mackó
  Válasz | 2013. április 24. 08:36 | Sorszám: 381
Mivel Fidoka önhibáján kívül nem tud bejelentkezni, szavazzunk meg Neki 10 pontot a tippbajnokságban (jelezzetek vissza, ha egyetértetek). Most beírjuk a tippjét, s Vele együtt vezetjük tovább a tabellát. Így még van esélye akár a győzelemre is, van miért küzdenie...

Ferencváros - Videoton
L.K NB1
1-0 2-0 mackó
x-x x-x Profikám
x-x x-x Tutetem11
x-x x-x ElBandi
2-1 1-0 Lundqvist
x-x x-x Karesz71
x-x x-x Halder/Turáni
x-x x-x Góbé
x-x x-x Jegemac
x-x x-x Onogur
x-x x-x Auróra
x-x x-x Tankcsapda
1-2 2-1 Gulyaaa
2-1 1-0 Fidoka

code:

Helyezés Versenyző Pontszám
1 Karesz71 16
Tutetem11 16
Lunqvist 15
4 mackó 13
5 Jegemac 12
Profikám 12
7 Turáni 11
8 Fidoka 10
9 Góbé 9
10 ElBandi 8
11 Gulyaaa 4
12 Auróra 2
13 Onogur 1
14 Tankcsapda 0

mackó
  Válasz | 2013. április 24. 08:26 | Sorszám: 380
Hajrá Fradi!
Idézet:

...
S Edvárd király, angol király
Vágtat fakó lován;
Körötte ég földszint az ég:
A velszi tartomány.

Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -

Ha, ha! mi zúg?... mi éji dal
London utcáin ez?
Felköttetem a lord-majort,
Ha bosszant bármi nesz!
...


gulyaaa
  Válasz | 2013. április 23. 19:35 | Sorszám: 379
jo estét ......fidoka tippjei:holnap 2-1re nyerunk vasarnap pedig 1-0 a vidi ellen....
mackó
  Válasz | 2013. április 23. 14:01 | Sorszám: 378
Látom, szereted a szimmetriát. Ha ez jön be, ez a szerencsésebbik rossz...

Ferencváros - Videoton
1-0 2-0 mackó
x-x x-x Profikám
x-x x-x Tutetem11
x-x x-x ElBandi
2-1 1-0 Lundqvist
x-x x-x Karesz71
x-x x-x Halder/Turáni
x-x x-x Góbé
x-x x-x Jegemac
x-x x-x Onogur
x-x x-x Auróra
x-x x-x Tankcsapda
1-2 2-1 Gulyaaa

gulyaaa
  Válasz | 2013. április 23. 13:54 | Sorszám: 377
http://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=en&u=http://www.thesun.co.uk/&prev=/search%3Fq%3Dthe%2Bsun%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DwMI%26rls%3Dorg.mozilla:hu fficial&sa=X&ei=d3N 2UcHEHYrntQaWl4GgDA&ved=0CDwQ7gEwAA
gulyaaa
  Válasz | 2013. április 23. 13:49 | Sorszám: 376
FTC-Videoton

1-2 2-1

Lundqvist
  Válasz | 2013. április 23. 12:48 | Sorszám: 375
Ferencváros - Videoton
1-0 2-0 mackó
x-x x-x Profikám
x-x x-x Tutetem11
x-x x-x ElBandi
2-1 1-0 Lundqvist
x-x x-x Karesz71
x-x x-x Halder/Turáni
x-x x-x Góbé
x-x x-x Jegemac
x-x x-x Onogur
x-x x-x Auróra
x-x x-x Tankcsapda
x-x x-x Gulyaaa
mackó
  Válasz | 2013. április 23. 10:01 | Sorszám: 374
A héten kétszer játszunk a Vidivel.
Először szerdán a Ligakupáért, míg vasárnap a bajnoki dobogóért folyó harcban próbálkozunk.

Elindítom a tippelést, most kivételesen kettős sorral. Az első a Ligakupa (nem a fontosság, hanem az időrend miatt):

Ferencváros - Videoton
1-0 2-0 mackó
x-x x-x Profikám
x-x x-x Tutetem11
x-x x-x ElBandi
x-x x-x Lundqvist
x-x x-x Karesz71
x-x x-x Halder/Turáni
x-x x-x Góbé
x-x x-x Jegemac
x-x x-x Onogur
x-x x-x Auróra
x-x x-x Tankcsapda
x-x x-x Gulyaaa

A tippversenybe csak a második sor (bajnoki forduló) számít bele, mint eddig mindig.

Lundqvist
  Válasz | 2013. április 23. 09:27 | Sorszám: 373
Picit tényleg nevetséges a dolog... Sőt szánalmas amit a kedves gondola művel.
Ha megfelelő moderátor olvasná ( ANYÁTOK FASZÁT HOGY NEM TUDTOK SZEREZNI EGY ÉPKÉZLÁB FÓRUM MOTORT...!!!)

Lista: Minden lista szubjektív, pl, én sem tenném meg...
Nem tudnék különbséget tenni...

Nem tudom, nálam a ZZ top sosem jött be..
Lehet fiatal koromban sokkoltak, túl fiatalon.
Scorpion és Whitesnake is csak azért megy nálam mert egy "előző" hölgy kedvencei voltak.. Addig őket is elkerültem.

profikám
  Válasz | 2013. április 23. 09:21 | Sorszám: 372
Én azt hiszem, hogy most, ebben a szent pillanatban fejeztem be a netezést..
Óránként egyszer lehet elérni ezt a mi kis „kávéházunkat”…-(

A Scorpionssal nyitott kapukat döngettél fiatal barátom, de ez klasszikusról lévén szó nem volt nehéz….-)
A ZZ Top?
Öccccccsi, de hiszen világbajnok zene, világbajnok zenészek.
Én gondolkodtam, és arra jutottam, hogy egyszerűen nem volna bátorságom még csak belekezdeni sem egy saját zenei listába.
Kivel, melyik nótával kezdjem, hogyan rangsorolhatnám a fülemnek lelkemnek leginkább tetsző dallamokat, kedvenc előadókat, zenészeket?
És akit kifelejtenék, mert az én fejem sem káptalan?
Ááááááááááááá képtelen lennék hasonlóra, de mások listáját azért szívesen meghallgatom…-)

Emlékezünk.

Lundqvist
  Válasz | 2013. április 23. 08:26 | Sorszám: 371
ZZ top, Lgt :P Anyám, ezek zenék Barátom? 8)
Maximum ricsajok. :P
Csak hogy kedvezzek neked és megkíméljelek az új fajta ricsajoktól: http://www.youtube.com/watch?v=vFAf_29KYTs

Na ez zene
És hogy kicsit a mai zene is képviseltesse magát: http://www.youtube.com/watch?v=hBwaXpMVOkE


És emlékezzünk: Ma 11 éve Simi nincs köztünk...
https://www.youtube.com/watch?v=1CQmKTCz0_0

profikám
  Válasz | 2013. április 23. 07:34 | Sorszám: 370
Szervusz.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Persze csak mint a legjobb LGT nóta, igaz Kamukám?
A világért sem azért, mert egyedül ez ugrott be, amit említeni tudtál….-)
A Csontival azóta is ezen fetrengünk….-)
Egyébként valóban nem rossz, viszont jó…-)

Íme néhány „öreg” fazon külföldről…
Ők ezzel a nagyon bitang nótával a kilencszázhetvenvalahanyadik helyre tudtak csak odaérni a kedvenc kis rádióadóm, a Juve 1000 –es listáján….
Nem lesz egy gyenge lista, azt már most érzem….-)
http://www.youtube.com/watch?v=0_EFdod4YDo

gulyaaa
  Válasz | 2013. április 22. 17:43 | Sorszám: 369
http://www.youtube.com/watch?v=k64aH8Rbs5s ezt a dalt profikámnak küldöm
profikám
  Válasz | 2013. április 22. 10:53 | Sorszám: 368
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

A mérkőzésről, a csapatunkról.
Sokkal jobban játszottunk, mint a CSZKA ellen, mondjuk ez nem volt nehéz feladat.
Csak hát, amikor viszonylag jól, vagy jobban játszunk, és megteremtjük a helyzeteket, akkor még mindig ott van nékünk a „Siófok szindróma”…
Pedig hát mi volnánk ugye a Zöld Sasok, az „áldozatot” tévedhetetlenül becserkésző, majd arra könyörtelenül lecsapó ragadozó…
Dehogy voltunk, vagyunk mi ragadozók.
Nem csapunk mi le a lehetőségre, lehetőségekre, dehogy csapunk le, de már évek óta nem.
Most is adtunk ugyan egy kis taslit az ellennek, aztán nem ragadtuk meg sas módjára, hanem mint egy jóltartott unatkozó házi cicus teszi az egérkével, nekiálltunk puha mancsokkal játszadozni a Diósgyőrrel, mint egy megadva ezzel az esélyt számukra..
Rossz volt nézni, ahogyan 2-1 után sorra hagytuk ki a helyzeteket.


Ennek ellenére két rúgott góllal egy ilyen meccset meg kellene nyerni, oszt pont
De mi képtelenek vagyunk erre..
Képtelenek vagyunk, mert a hátsó alakzatunk az viszont nem cicózik, Ők aztán nem.
Valaki ott hátul szinte minden mérkőzésen tévedhetetlen pontossággal szállítja a hibapontokat.
Most Jova vicces paskolása, majd a teljes hátsó alakzatunk lesre állítási próbálkozása…
Hát nem tudom ki volt annak a bohózatba illő jelenetnek az értelmi szerzője, de hatalmas ötlet volt a részéről mondhatom, csak gratulálni tudok hozzá.
Ezekkel a hibákkal a csapat a saját erőfeszítéseit teszi pillanatok alatt tönkre, és a mi, szurkolók idegrendszerét, örömét is, mondhatom mindkettőért kár, nagyon nagy kár.

A játékvezetésről csak annyit, hogy ha rendszeresen mi kapnánk olyan „hazaipáját” ( Istenem mennyire tudnám értékelni már azt is, ha csak korrektek lennének velünk minden részrehajlás nélkül) mint amilyet az ellenfeleinknek rendre megfújnak a sípmesterek, akkor…

Akkor a médiában még inkább elszabadulna ellenünk a pokol.

Gosztonyinak én is jobbulást, mielőbbi felépülést kívánok innen is.

Szerintem Mackó leírása az esetről tökéletesre sikeredett.

Istenem az a nagyeszű csontkovács is…, tőle, az Ő legelfogultabb szurkolói szintet is alulmúló megszólalásánál már csak maga a kérdésfelvetés volt színvonalasabb rögtön a szünetben…-(

Áááááááááá de magát a közvetítést hagyom is. Mert tegnap már nem csak a játéktérre úsztatott címerünk fölül hiányoztak a csillagok, hanem úgy egyáltalán minden képernyős grafikájukról is.
Lehetséges, hogy kicsinyes, és kötözködő vagyok, miközben csak az én szememet bántó, szóra sem érdemes jelenségről van szó?
Az, hogy más, hozzánk hasonlóan érdemesült klubok esetében használják a csillagot, csillagokat pedig csak a véletlen, a vak véletlen számlájára írható?
Csakis bennem lehet a hiba, az elfogultságomban.

mackó
  Válasz | 2013. április 22. 09:30 | Sorszám: 367
Knézy: három legutóbbi közvetítését volt szerencsém végigszenvedni (kettő nem Fradi-mérkőzés volt). Sorozatosan téveszti a játékosokat. Sorozatosan kommentálja az ellenkezőjét annak, amit már harmadszor lassítanak vissza, s a vak is láthatja, hogy nem úgy történt.
És még valami: szólhatna már valaki neki, hogy egyes csapatoknak ne szurkoljon már olyan szembetűnően. Az apjára való tekintettel sokáig elfogadtam mint sportriportert, de mindent azért már nem vesz be a gyomrom.
mackó
  Válasz | 2013. április 22. 09:21 | Sorszám: 366
Hajrá Fradi!
Gosztonyinak mihamarabbi gyógyulást kívánok. Sokszor visszanéztem a súlyos sérülését, de a legnagyobb rosszindulattal sem találok szándékot az esetnél. Egy roppant szerencsétlen mozdulatsor, mindenféle szándékosság nélkül. Az első becsúszás nem volt szabálytalan, viszont a másodlagos érintkezésből eredő roppant sajnálatos mozdulatot a lendület okozta.
Nem nagyon szoktam a bíróval komolyan foglalkozni, de a tegnapi ténykedése már bűncselekménynek számít. Súlyos, mérkőzést befolyásoló ténykedése felháborított. 3 jogos, 3 teljesen jogtalan sárga lapja nem fogható a "még belefér" kategóriába. Ilyen arányszámú "tévedés" csak szándékosan követhető el. A "tétlen les" fogalmát - partjelzőjével egyetemben - elég sajátosan alkalmazta, hogy a kis Knézy teljes dilettáns hozzászólásával (megjegyzem a "szakértő" dózsás Kovácshoz hasonlóan) még a hozzá nem értéséről is tanúskodott. "A tétlen lesen lévő játékos hogyan szerezhet gólt bírói segédlettel" tételt tanítani kellene elrettentő példaként.
Ezekkel együtt is legalább 3 góllal kellett volna tegnap győznünk. A játék minden elemében jobbak voltunk, a kapu előtt azonban a szerencsénk teljesen elhagyott.

DVTK-Ferencváros: 2-2

code:

Tipp versenyző pont
1-2 Profikám 0
1-2 mackó 0
1-1 Tutetem11 1
3-3 ElBandi 1
1-3 Lundqvist 0
1-1 Karesz71 1
1-2 Halder/Turáni 0
1-4 Góbé 0
x-x Jegemac 0
x-x Onogur 0
x-x Auróra 0
x-x Tankcsapda 0
2-2 Gulyaaa 3 Gratulálunk!


Minibajnokság állása:
code:

Helyezés Versenyző Pontszám
1 Karesz71 16
Tutetem11 16
Lunqvist 15
4 mackó 13
5 Jegemac 12
Profikám 12
7 Turáni 11
8 Góbé 9
9 ElBandi 8
10 Gulyaaa 4
11 Auróra 2
12 Onogur 1
13 Tankcsapda 0

Karesz 71
  Válasz | 2013. április 21. 22:50 | Sorszám: 365
Gulya !!!!! "gratulálok" , bár egy páran x-et tippeltünk.....
így nehéz lesz, nagyon... bevallom , a bronznak is nagyon örülnék...... persze, semmi sincs veszve !!!!!! 6 meccs , 6 győzelem és a célt elérhetjük !!!!!
Persze, most már egy kicsit a szerencse is mellénk állhatna....
nem játszottunk rosszul, de a helyzetkihasználásunk csapnivaló.....
A meccs egyik csúcspontja , vagy inkább csúcspontjai azok voltak amikor Jenő folyamatosan átkeresztelte a néger játékosainkat....

és még valami apróság.... Gulya !!!!!!!!! BOLDOGAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Karesz 71
  Válasz | 2013. április 21. 16:00 | Sorszám: 364
1-2 mackó
1-2 Profikám
1-1 Tutetem11
3-3 ElBandi
1-3 Lundqvist
1-1 Karesz71
1-2 Halder/Turáni
1-4 Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
2-2 Gulyaaa
gulyaaa
  Válasz | 2013. április 21. 15:02 | Sorszám: 363
1-2 mackó
1-2 Profikám
1-1 Tutetem11
3-3 ElBandi
1-3 Lundqvist
x-x Karesz71
1-2 Halder/Turáni
1-4 Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
2-2 Gulyaaa
Turáni
  Válasz | 2013. április 21. 09:27 | Sorszám: 362
1-2 mackó
1-2 Profikám
1-1 Tutetem11
3-3 ElBandi
1-3 Lundqvist
x-x Karesz71
1-2 Halder/Turáni
1-4 Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa
tutetem11
  Válasz | 2013. április 21. 06:49 | Sorszám: 361
1-2 mackó
1-2 Profikám
1-1 Tutetem11
3-3 ElBandi
1-3 Lundqvist
x-x Karesz71
x-x Halder/Turáni
1-4 Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa
góbé
  Válasz | 2013. április 20. 21:15 | Sorszám: 360
DVTK-FRADI
1- 4

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola