Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII. (6. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. június 22. 21:26 | Sorszám: 559
Brazilia - Olaszország.

Istenem, mit nem adnék egy Méhes Gáborért, vagy min. egy Hajdú B Istvánért-ért.
Ebben a nyáresti hőségben felérnének egy hűs fuvalattal.
Elképesztően fergeteges lenne….-)
Az a hozsanna Neymarról, hát…
Nem mondom, nem rossz, sőt, de azért cseppet sem ájuldozós kategória, számomra eddig legalábbis még ezt nem bizonyította kapásgól ide, vagy oda…
Jó, jó, „fan válami, válámi van benne, de nem asz igazi”…
Arról hogy…
Egymillió ember tüntet, (gondolom Ők lehetnek a helyi veresbegyek, akik stadionok helyett, helyett szívesebben költenének lélegeztető gépekre, a vezérük hajazhat a mi Lendvai Ildikónkra) 190 millió pedig nem…
Ha valakiben ez a mondat a kilencvenes évek eleji Népszabadság reklámját idézné, amelyekkel anno harsogó óriásplakátokon találkozhattunk: Népszabadság, naponta egymillió ember olvassa, és hát persze rögtön akad valaki, aki jó érzékkel kiegészítette, hogy kilencmillió pedig NEM, nos az nem jár messze az igazságtól….-)
No szóval mindezen gondolataimat bőven volt alkalmam ide lejegyezni, mert kb, ennyire izgalmas a mérkőzés, mondjuk többre nem is nagyon számíthattam ezen a csoport meccsen.
Még csak necces sem volt ez a felvetésem…-)

profikám
  Válasz | 2013. június 22. 15:43 | Sorszám: 558
Szervusz.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Saját szemmel is nyomon követem az építkezést, naná hogy...-)
Időről – időre, bevállalok egy kis kerülőutat a munkából hazafelé jövet, és olyankor a felüljárón valamiért mindig gondjaim támadnak a sebességgel.
Az a gázpedál, amely máskor, akár egy jobb ritmusú zenére is oly könnyen válik láb nehézzé, valamilyen paranormális okból, a legjobb kilátást, belátást jelentő magasságban nem engedelmeskedik, és szinte csak lépésben tudom abszolválni az a néhány százméternyi távolságot, aztán Ecserinél fordul balra, és visszafelé jövet ismét csak lejátszódik a már leírt jelenség…-)
De persze egy ilyen videó, sokkal többet láttat a részletekből, és én is csak csatlakozni tudok hozzád abban, hogy minden elismerésem azoké, akik nap mint nap tesznek azért, hogy ilyen látványos ütemben haladjon az építkezés.
Remélem az időjárás, és a gazdasági helyzet az átadás pillanatáig (és persze utána is) olyan marad, hogy továbbra se merülhessen fel semmilyen gond, vagy fennforgás, mert akkor „felépül végül a házunk”…-)

Lundqvist
  Válasz | 2013. június 22. 09:28 | Sorszám: 557
Barátom

A Jobbikon minden magát szélsőségesnek érző sikítva nevet...
Én legalább is tuti... Bohózat a köbön..
Az uniós deficit eljárás megszüntetése nagyon jó dolog, de komolyan remélem most nem kezdik el 2 kézzel szórni a pénzt...

És hogy kimondottan jó kedvet csináljak neked tessék egy tegnapi videjó: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YdytJEUtlh4

Komolyan mondom, kezdek picit megnyugodni... És minden tiszteletem azoké akik ebben a 30+ fokban építkezésen melóznak...

profikám
  Válasz | 2013. június 21. 23:33 | Sorszám: 556
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

Most szándékosan nagyon okos, és bölcs megállapításra fogom ragadtatni magam….-)
Az ellenfelek adottak, és mivel a bajnokság természete már csak olyan, hogy minden ellenféllel oda-visszavágó alapon meg kell mérkőzni, ezért ez, éppen ez, ebben a sorrendben kisorsolt párosítás a létező legjobb most a számunkra….-)
A csapatunk gerince adott, azon néhány további minőségi játékos igazolásával csak még tovább javíthatunk.
Ezek a játékosok már túl vannak egy közös kemény téli alapozáson, sok sérüléstől, és feleslegesen begyűjtött eltiltástól is sújtva, már lejátszottak egy tavaszi szezont egymás mellett, ismerik egymás erőségeit, gyengéit, ezt a csapatot már tavasszal sem, függetlenül az eredménytől, sem focizta le, egyetlen ellenfele sem.
És most itt lesz a lehetőség néhány poszton tovább erősíteni a kereten, és minden zavaró körülmény nélkül a téli után, egy teljes értékű nyári felkészülést is végigdolgozni.
Azt hiszem, nem földtől elrugaszkodott elvárás a részemről, részünkről, ha előrelépést várok, várunk, főleg eredményességben a csapattól.
Tehát én a Fradikánk felől ma nyugodt voltam, sorsolás ide, vagy oda.
Ami felkorbácsolt indulatilag, az inkább a kormány, a kormánypártok, és a jobbik.
A múlthéten már halasztottak egyet ezen a földtörvényszavazáson.
Ma, amikor végre a kormányerők, és a teljes lakosság, egy 9-éves kálvária, három kemény év, közösen, sok lemondással megharcolt küzdelem végére érve, és egy nem is kis eredményt elérve végre ünnepelhetett volna egy hangyányit, némi sikerélményhez juttatva ez által sokakat a közös áldozatvállalás eredményeként, hogy végre kikerült hazánk az unió pénzügyi eljárása alól….
Hát nem.
Tényleg nem volt senki, aki legalább még egy héttel eltolta volna ezt a mai parlamenti szavazást, hogy legalább a hétvége felhőtlenül csak erről a hírről szóljon?
És ne a bárki által előre borítékolható, az ellenzék egy, egyetlen egy kampánylehetőséget a világért sem kihagyni kész újabb bohóckodásáról?
A Vona zsebre dugott kézzel az ülést vezető Elnök mögött, mint egy 19-es proletár, na és az a Novák nevű, na hát Ő a kedvencem, Istenem amikor a Tom betakarta de szép látvány volt…
Na Ő aztán a legfontosabb szem volt már megint a láncban, Ő a rózsadombi turbóparaszt, Ő aztán tud mindent a magyar parasztokról is.
Gyerekek.
Csak csendben mondom.
Ha a magyar parasztoknak valami komoly gondjuk lett volna ezzel a törvénytervezettel, akkor ma több ezer traktor állt volna a parlament előtt, ez pedig higgyétek el nekem.
Hatalmas győzelem volt ez a mai Vona, gratulálok.
A MIÉPET kiátkozták ebből az országból, pedig ez a vegyes brigád ami váltotta, nemzeti radikalizmusban, és nemzeti romantikában még a MIÉP cipőfűzőjéig sem ér fel, és ez az én egyéni szubjektív véleményem.
Ez a parlamenti kép ott az Elnöki emelvényen, ez okozott ma fejfájást nekem nem az embéegy sorsolása, de ez mindennél nagyobbat.

Ehhh, de hagyom is a Nemzeti Romantika jegyében, inkább szóljon egy jó kis Mobil. http://www.youtube.com/watch?v=jHIFpYgOH7Q

Jó éjt kívánok áldás, békesség.

Fáradt vagyok, nem igazítgatom tovább olyan, amilyen….-)

profikám
  Válasz | 2013. június 21. 23:17 | Sorszám: 555
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

Most szándékosan nagyon okos, és bölcs megállapításra fogom ragadtatni magam….-)
Az ellenfelek adottak, és mivel a bajnokság természete már csak olyan, hogy minden ellenféllel oda-visszavágó alapon meg kell mérkőzni, ezért ez, éppen ez, ebben a sorrendben kisorsolt párosítás a létező legjobb most a számunkra….-)
A csapatunk gerince adott, azon néhány további minőségi játékos igazolásával csak még tovább javíthatunk.
Ezek a játékosok már túl vannak egy közös kemény téli alapozáson, sok sérüléstől, és feleslegesen begyűjtött eltiltástól is sújtva, már lejátszottak egy tavaszi szezont egymás mellett, ismerik egymás erőségeit, gyengéit, ezt a csapatot már tavasszal sem, függetlenül az eredménytől, sem focizta le, egyetlen ellenfele sem.
És most itt lesz a lehetőség néhány poszton tovább erősíteni a kereten, és minden zavaró körülmény nélkül a téli után, egy teljes értékű nyári felkészülést is végigdolgozni.
Azt hiszem, nem földtől elrugaszkodott elvárás a részemről, részünkről, ha előrelépést várok, várunk, főleg eredményességben a csapattól.
Tehát én a Fradikánk felől ma nyugodt voltam, sorsolás ide, vagy oda.
Ami felkorbácsolt indulatilag, az inkább a kormány, a kormánypártok, és ajobbik.
A múlthéten már halasztottak egyet ezen a földtörvényszavazáson.
Ma, amikor végre a kormányerők, és a teljes lakosság, egy 9-éves kálvária, három kemény év, közösen, sok lemondással megharcolt küzdeleme végére érve, és egy nem is kis eredményt elérve végre ünnepelhetett volna egy hangyányit, némi sikerélményhez juttatva ez által annak, hogy a közös áldozatvállalás eredményeként végre kikerült hazánk az unió pénzügyi eljárása alól….
Hát nem.
Tényleg nem volt senki, aki legalább még egy héttel eltolta volna ezt a mai parlamenti szavazást, hogy legalább a hétvége felhőtlenül csak erről a hírről szóljon?
És ne a bárki által előre borítékolható, az ellenzék egy, egyetlen egy kampánylehetőséget a világért sem kihagyni kész újabb bohóckodásáról?
A Vona zsebre dugott kézzel az ülést vezető Elnök mögött, mint egy 19-es proletár, na és az a Novák nevű, na hát Ő a kedvencem, Istenem amikor a Tom betakarta de szép látvány volt…
Na Ő aztán a legfontosabb szem volt már megint a láncban, Ő a rózsadombi turbóparaszt, Ő aztán tud mindent a magyar parasztokról is.
Gyerekek.
Csak csendben mondom.
Ha a magyar parasztoknak valami komoly gondjuk lett volna ezzel a törvénytervezettel, akkor ma több ezer traktor állt volna a parlament előtt, ez pedig higgyétek el nekem.
Hatalmas győzelem volt ez a mai Vona, gratulálok.
A MIÉPET kiátkozták ebből az országból, pedig ez a vegyes brigád ami váltotta, nemzeti radikalizmusban, és nemzeti romantikában még a MIÉP cipőfűzőjéig sem ér fel, és ez az én egyéni szubjektív véleményem.
Ez a parlamenti kép ott az Elnöki emelvényen, ez okozott ma fejfájást nekem nem az embéegy sorsolása, de ez mindennél nagyobbat.

Ehhh, de hagyom is a Nemzeti Romantika jegyében, inkább szóljon egy jó kis Mobil.

Jó éjt kívánok, áldás, békesség.
http://www.youtube.com/watch?v=jHIFpYgOH7Q

profikám
  Válasz | 2013. június 21. 23:00 | Sorszám: 554
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

Most szándékosan nagyon okos, és bölcs megállapításra fogom ragadtatni magam….-)
Az ellenfelek adottak, és mivel a bajnokság természete már csak olyan, hogy minden ellenféllel oda-visszavágó alapon meg kell mérkőzni, ezért ez, éppen ez, ebben a sorrendben kisorsolt párosítás a létező legjobb a számunkra….-)
A csapatunk gerince adott, azon néhány további minőségi játékos cserével csak még tovább javíthatunk.
Ezek a játékosok már túl vannak egy közös kemény téli alapozáson, sok sérüléstől, és feleslegesen begyűjtött eltiltástól is sújtva lejátszottak egy tavaszi szezon egymás mellett, ismerik egymás erőségeit, gyengéit, ezt a csapatot már tavasszal sem, függetlenül az eredménytől sem focizta le egyetlen ellenfele sem.
És most itt lesz a lehetőség néhány poszton tovább erősíteni a kereten, és minden zavaró körülmény nélkül a téli után, egy teljes értékű nyári felkészülést is végigdolgozni.
Azt hiszem, nem földől elrugaszkodott elvárás a részemről, részünkről, ha előrelépést várunk, főleg eredményességben a csapattól.
Tehát én a csapat felől jelenleg nyugodt voltam ma sorsolás ide, vagy oda.
Ami felkorbácsolt indulatilag, az inkább a kormány, és a kormánypártok.
A múlthéten már halasztottak egyet ezen a földtörvény szavazáson.
Ma, amikor végre a kormányerők, és a teljes lakosság, egy 9-éves kálvária, három kemény, közösen, sok lemondással megharcolt küzdelem végére ért, és egy nem is kis eredményt elérve végre ünnepelhetett volna egy hangyányit, némi sikerélményhez juttatva az által, hogy a közös áldozatvállalással végre kikerült hazánk az unió pénzügyi eljárása alól.
Tényleg nem volt senki, aki legalább még egy héttel eltolta volna ezt a mai parlamenti szavazást, hogy legalább a hétvége felhőtlenül csak erről a hírről szóljon, és ne a bárki által előre borítékolható, az ellenzék egy, egyetlen egy kampánylehetőségről a világért sem lemondani kész újabb bohóckodásáról?
A Vona zsebre dugott kézzel a ülést vezető Elnök mögött mint egy ócska 19-es proletár, na és az a Novák nevű, na hát Ő a kedvencem, Istenem amikor a Tom betakarta de szép látvány volt…
Na Ő aztán a legfontosabb szem volt már megint a láncban, Ő a rózsadombi turbóparaszt, Ő aztán tud mindent a magyar parasztokról is.
Gyerekek.
Csak csendben mondom.
Ha a magyar parasztoknak valami komoly gondjuk volna ezzel a törvénnyel, akkor ma több ezer traktor állt volna a parlament előtt, ez pedig higgyétek el nekem.
Hatalmas győzelem volt Vona gratulálok.
A MIÉPET kiátkozták ebből az országból, pedig ez a vegyes brigád nemzeti radikalizmusban, és nemzeti romantikában még a MIÉP cipőfüzőéig sem ér fel, és ez az én egyéni szubjektív véleményem.
Ez a parlamenti kép ott az Elnöki emelvényen, ez okozott ma fejfájást nekem nem az embéegy sorsolása, de ez mindennél nagyobbat.
Pedig lehetne másképpen, jobban is.

Ehhh, de hagyom is a Nemzeti Romantika jegyében inkább szóljon egy jó kis Mobil.

Jó kívánok az esetleges idetévedőknek, áldás, békesség. http://www.youtube.com/watch?v=jHIFpYgOH7Q

Lundqvist
  Válasz | 2013. június 21. 15:50 | Sorszám: 553
Sajnos nekem a vidi meccs 100% kiesik, épp akkor jövök vissza szabadságról, és nem tudom elintézni. A többi meccsből 3 tuti kint vagyok 4 kérdéses. De a dátumok tudatában intézem a szabadságot
mackó
  Válasz | 2013. június 21. 14:52 | Sorszám: 552
Hajrá Fradi!
Kissé húzós az eleje, de mivel bajnoki cím a cél, mindegyiken győzelemmel kell túllépni.
Közben a Szentély vendégszektoránál egy 35 tonnás külső tartóoszlop került a helyére. Monumentális egy darab, nem szívesen ejteném a lábamra...
Lundqvist
  Válasz | 2013. június 21. 12:39 | Sorszám: 551
1. forduló (július 26-28.)
Pécsi MFC–Ferencváros
2. forduló (augusztus 2-4.)
FTC-Videoton
3. forduló (augusztus 9-11.)
Győr-FTC
4. forduló (augusztus 16-18.)
FTC-MTK
5. forduló (augusztus 23-25.)
DVSC-FTC
6. forduló (augusztus 30. - szeptember 1.)
FTC-KTE
7. forduló (szeptember 13-15.)
Lombard-FTC
8. forduló (szeptember 20-22.)
FTC-Újpest
9. forduló (szeptember 27-29.)
Puskás Akadémia-FTC
10. forduló (október 4-6.)
FTC-Honvéd
11. forduló (október 18-20.)
Kaposvár-FTC
12. forduló (október 25-27.)
FTC-Mezőkövesd
13. forduló (november 1-3.)
DVTK-FTC
14. forduló (november 8-10.)
FTC-Haladás
15. forduló (november 22-24.)
Paks-FTC
16. forduló (november 29-december 1.)
FTC-Pécs
17. forduló (december 6-8.)
Videoton-FTC
18. forduló (február 14-16.)
FTC-Győr
19. forduló (február 21-23.)
MTK-FTC
20. forduló (február 28. - március 2.)
FTC-DVSC
21. forduló (március 7-9.)
KTE-FTC
22. forduló (március 15-17.)
FTC-Lombard
23. forduló (március 21-23.)
Újpest-FTC
24. forduló (március 28-30.)
FTC-Puskás Akadémia
25. forduló (április 4-6.)
Honvéd-FTC
26. forduló (április 11-13.)
FTC-Kaposvár
27. forduló (április 18-20.)
Mezőkövesd-FTC
28. forduló (április 25-27.)
FTC-DVTK
29. forduló (május 2-4.)
Haladás-FTC
30. forduló (május 9-11.)
FTC-Paks
mackó
  Válasz | 2013. június 20. 08:55 | Sorszám: 550
Hajrá Fradi!
Profikám, ez - mint mindig - szívből jött, de a mi a lényeg: igaz. Minden egyes bötűje.
Hogy mennyit kell aludni, amíg a szép világ elérkezik? Félek, én annyit nem tudok...
profikám
  Válasz | 2013. június 20. 08:23 | Sorszám: 549
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Ha van igény az efféle „ajándékra”, akkor terjeszthetek én számodra, számotokra híreket, átigazolási pletykákat, mint ahogy egy jól értesült sarki újságos ogrétól az el is várható, de ha kell, ha komoly igény támad akár még gyárthatok is….-)

A hazudós gyurcsányi alakítása kapcsán pedig még csak annyit, hogy…

„Csányi továbbra is zéró toleranciát hirdet…”

Játszunk már el a gondolattal, miszerint ha ezt a vörös fejjel, indulatoktól, gyűlölködéstől, és a legobszcénabb kitételektől sem mentes, dagadó nyaki verőerekkel előadott verbális agymenést egy MLSZ rendezvényen vezette volna elő a hazudós gyurcsányi mint szurkoló, látható harmóniában egybesülve az őt körülvevő néhány tucat tapsikoló DrukkerKocsmás társával egyetemben, tehát csoportosan…
Akkor vajh, a kis svájci aktatáskás FIFA vezérnek a pápánál is pápább, megfelelési kényszertől vezérelt MLSZ vezére, és fegyelmi bizoccccccsága előtt, mekkora bűntire számíthatna az ordenáré viselkedésért az-az egyesület, amelyiknek a színeiben pompázva, beazonosítható lelátói szurkolóként vezették volna elő, öntötték volna a nagy nyilvánosság nyakába a hazudós gyurcsányi guanót?
Vagy egy politikai pódium mindent elbír?
Ott bármit szabad?
Akkor hogyan is van ez?
Ez a jó példával elöljárás Alfája, és Omegája egy volt miniszterelnöktől (Úristen tényleg miniszterelnök tudott lenni ez az alak szegény Magyarország)?
Miről is beszélünk?

Mielőtt bárki félreértene, nem vagyok híve a szervezett csoportos, és a szervezetlen egyéni lelátói gyalázkodásnak sem, nem én!
Sohasem értettem, hogy mitől érzik a csak verbális gyalázkodással operáló szurkolótársaim, hogy az a módja a „szurkolásnak” többet segíthet a saját csapatuknak, mintha végig a övéiket, éltető, hajtó, buzdító rigmusokat énekelnének kórusban.

De miért is csodálkozok?

Hiszen elég csak az EP politikai pártok által delegált, ócska bürokratáira, és bizoccccccságaira tekinteni.
Ők hogyan viselkednek, milyen példával járnak elől azon a szinten?
Azok az „urak és hölgyek” akik közül sokan nem is rendelkeznek semmilyen szakirányú tudással, végzetséggel az elnyert, a reájuk bízott területekért az EP-ben, de bármit, gátlások nélkül bármit képesek politikai alapon elfogadni, eltagadni, szemet hunyni, megszavazni, olyan kérdésekben is, amelyekben előző nap, mint felkent demokraták, még egészen másképpen foglaltak, vagy éppen nem foglaltak állást.
És mondom aszerint, hogy mi az érdek, mi csilingel távlatokban többet számukra…-(
Naná, hiszen a látható, és a láthatatlan globális gazdik akarata szerint kell terelgetniük ezt a világot, a gyomor, a gyomruk az pedig láthatóan mindent elbír naná a hasas bankszámlák, az első osztályú repjegyek, a szállodák, a költségtérítések, a Dolce vita…

De rendben van Csányi úúúúúúúr, valamit tennie kell, váltsa meg a világot a lelátói hangulat megrendszabályozásán keresztül, de talán nem ártana, ha a hazudós gyurcsányihoz hasonló hordószónokok is megpróbálnának néha jó példával a szurkolók felé is elől járni, és akkor még a média érintett részeit úgy általában, főleg a borzalmas riskó féle köztévés sportosztályát még meg sem említettem…
Könyörgöm feléjük innen is, de tényleg, már nincsenek nagy, teljesíthetetlen igényeim, csak találjanak már végre egy, egyetlen egy tökéletes FTC címert legalább, (azt már nem is várom el, hogy a játékosokat felismerjék, és hogy szinkronban legyenek az ismétlésen látható képanyaggal, és képesek legyenek arról beszélni ami a visszajátszáson a néző számára legalábbis mindennél világosabban látható) és azt mentsék el jól, hogy mindig kéznél legyen.
A horvát-magyar médiasztárt most nem is említeném, pedig Ő is egy következetes pali tud ám lenni, főleg lelátói, és főleg Ferencvárost érintő lelátói kérdésekben, hajaj, hajaj, de még mennyire, jújjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ahhoz nagyon ért…

mackó
  Válasz | 2013. június 19. 09:52 | Sorszám: 548
Érthető és rendben is van ez így. Viszont, mint egy rendetlen, nyugtalan gyermeknek, nehéz a fenekén ülve higgadtan kivárni a szülinapi ajándékot...
profikám
  Válasz | 2013. június 19. 09:17 | Sorszám: 547
Szervusz.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.


A magam részéről jelenleg jó jelnek, jó „politizálásnak” tartom a vezetők, és a szakmai stáb részéről azt, hogy úgymond nincs hír rólunk.
Jó, hogy nem szivárogtatják ki a szerződtetni kívánt játékosok neveit a kelleténél korábban.
Nem volt abból nekünk eddig semmi hasznunk, az újságok, és a különféle hírportálok meg hadd találgassanak csak bátran.
Én ebben a kérdésben maximálisan megbízom Moniz kapcsolatrendszerében, hozzáértésében. Gondolom képes lesz az általa ismert szabadon igazolható játékos felhozatalból válogatva összefésülni a kiszemeltek igényeit, a vezetők által a csapat megerősítésére szánt pénzügyi kondícióinkkal.
Persze egyéni kívánságom nekem is volna, mondjuk Gerzsont, szívesen látnám már most idehaza nálunk.
A stadion építésével valóban prímán haladnak, és ami legalább ennyire fontos, hogy a Népligetben is komoly átalakítások történtek, és fognak történni a jövőben, és ha minden a tervek szerint alakul, akkor ott idővel létrejöhet a csapatunk Fradinellója…
Na az nem lenne gyenge…
Adja Isten, valamint a nyakkendősök, és üzletemberek akarata, hogy ez valóban így is legyen.
Hitem szerint bitang jó csapatunk lesz ősztől, aztán az eredményességet majd meglátjuk.-)

mackó
  Válasz | 2013. június 19. 08:00 | Sorszám: 546
Hajrá Fradi!
Méregzöld barátom, a Pinocchio már akkora és olyan erős gátat épített maga köré önerőből, hogy nincs az a buzgár, ami ledönthetné a falat...

Ellenben szeretett csapatom felől sehol semmi hír, bár most van ez a német hátvéd gyerek tesztelésen, de gondolom nem ő váltja meg a belépőt a bajnoki címhez. A Szentélyünk jó ütemben, szépen halad, de a csapat, no, az még egy kicsit soványka...

profikám
  Válasz | 2013. június 18. 22:42 | Sorszám: 545
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Áradások jönnek, áradások mennek.
Most, hogy a Duna áradását példaértékű szervezettséggel, a hivatásos állami szervezetek, a folyó veszélyeztetett szakaszai mellett élő, az értékeiket, az életüket védő lakosság, a különféle humanitárius, valamint civil szervezetek, és az ország szinte minden pontjáról megmozduló rengeteg önkéntes véderő, csodálatra méltó, alig megfogalmazható, összefogásával sikerül megfogni ezt a történelmi időkből is alig idézhető vízáradatot, fellélegezhetett az ország, és a romok, a nyomok eltakarítása után nézhetett.
Mondhatnánk bódocccccság.
Minden jó, ha jó a vége ugye?.
De nem.
Nem, és nem, mert itt van nekünk ez a hazudós gyurcsányi.
Nagy mókamester, mondhatni az igazmondás kútja Ő nekünk.
Ismerjük mi már őkelmét, naná hogy ismerjük.
Mondhatni már az elég, ha az álmaink filmvásznán a sziluettje megjelenik, és abban a pillanatban egy ország lakossága képes felébreszteni magát még a legmélyebb álmából is, kerülendő a rémálmokat….
De most senki, és semmi sem jelezte Őt nekünk előre.
Most teljesen váratlanul érkezett ennek a védekezésben megfáradt országunknak fejében a reánk zúduló, a dunainál nagyobb, sokkal nagyobb, kártékonyabb, és veszélyesebb áradással.
Attól félek, hogy az Ő esetében még egy a dunaihoz hasonló, teljesen megbízható, és pontos előrejelzés esetén sem lett volna semmi esélyünk sem, nem létezett volna az a szervezett, egyedülállóan összehangoltan levezényelt, minden védekezésben részt vállaló erő összefogásával megépített precíz gátrendszer, amely, akárcsak hangyányi esélyt is adott volna nekünk e hatalmas, a hazáért aggódó atyafi fejvízáradatával szemben.
Most néztem, hallgattam a Hír-tévén ezt a „baloldali” atyafit, (és nem állhattam meg szó nélkül) aki anno még azt is ígérte, ha majd nem lesz már rá szüksége az övéinek, hát ártani biztosan nem fog, visszavonul a politikától, és akkor majd „kibaszott jó könyveket fog írni a baloldalról”…
Dehogy írt.
Dehogy.
Csak szöveg, csak kamu az egész ember, naná, hiszen Ő a hazudós gyurcsányi….
Országszerte bontják az ideiglenes gátakat, takarítják el a homokzsákokat….
Könyörgöm, a hazudós feje köré inkább emeljük tovább, még magasabbra, ismerjük már, de ki tudja mi zúdulhat még abból a vízfejből védőgát nélkül reánk..

Boldogtalan, szeretetre vágyó, békétlen lélek…

No jó éjt, áldás, békesség.

mackó
  Válasz | 2013. június 17. 08:20 | Sorszám: 544
Hajrá Fradi!
Az MTK-nak palló se kell. Az öt elemből kettőn elférnek, csak mindkettőre rakjanak korlátot, mert ha elalszanak, leeshetnek.
Lundqvist
  Válasz | 2013. június 14. 20:20 | Sorszám: 543
Na a vendég szektor kész is, 2-2 kis lécet áthajítani és megvan a győri vendégszektor szintje..
fújpest ellen még be is lehet fűrészelni :9
mackó
  Válasz | 2013. június 13. 10:33 | Sorszám: 542
Ötnél tart a vendégszektor. Nézegetem, hogy hol is ülünk majd, most még nem találom a helyem...
mackó
  Válasz | 2013. június 12. 08:56 | Sorszám: 541
No igen, innentől látványos lesz az építkezés.
Leonardonak nagyon örülök, remek hír!
Hakola az az ember, aki a bajban is velünk volt. Sokat köszönhetünk Neki, több esetben az ő rántott minket ki... Az már más kérdés, hogy a jelenlegi Fradiba a kitűzött célok eléréséhez már nem férhet be a csapatba. Sok sikert kívánok én is Hakolának, meg az összes távozónak.
Viszont a keret megerősítése még várat magára, remélem ütős gárdánk lesz!
Lundqvist
  Válasz | 2013. június 12. 08:04 | Sorszám: 540
Azóta már 3 a helyén van 8)

Közben jó hír: Leonardo jön vissza, már szinte biztos
Ennek a hírnek nagyon örülök,
Aborah elküldve.. indok: kb életvitele Abdi 2,0..
Martinust én sajnálom, többet vártam tőle...
Rani és Hakola, sok sikert srácok!

És mind a 4-nek kösz amit a Ferencvárosért tett!

Lundqvist
  Válasz | 2013. június 12. 08:02 | Sorszám: 539
Azóta már 3 a helyén van 8)

Közben jó hír: Leonardo jön vissza, már szinte biztos
Ennek a hírnek nagyon örülök,
Aborah elküldve.. indok: kb életvitele Abdi 2,0..
Martinust én sajnálom, többet vártam tőle...
Rani és Hakola, sok sikert srácok!

És mind a 4-nek kösz amit a Ferencvárosért tett!

gulyaaa
  Válasz | 2013. június 11. 13:50 | Sorszám: 538
Itt meg a sokak kedvence csapat stadionja
http://www.athletic-club.net/web/main.asp?a=0&b=1&c=1&d=1000&berria=13230&foto=1&idi=2#fotos
mackó
  Válasz | 2013. június 11. 08:49 | Sorszám: 537
Ez ugyan a vendégszektorban nőtt ki a síkból, de azért már kezd hasonlítani valamire...

mackó
  Válasz | 2013. június 06. 11:01 | Sorszám: 536
Hajrá Fradi!
Ma este fogadjuk a kuvaiti válogatottat. Gondolom nem okozunk óriási meglepetést, de a lényeg számunkra: Böde Dani és Gyömbér is tagja a válogatott keretnek. Egy-két szép Dani gólt szívesen látnék.
mackó
  Válasz | 2013. június 05. 08:12 | Sorszám: 535
Köszönjük.
Viszont az év minden egyes napján gondolni kellene rá...

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola