Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII. (16. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
Lundqvist
  Válasz | 2013. április 14. 21:44 | Sorszám: 309
Na megvan az első Győzelem
4-2 a brittek ellen.

a 2 és a 3. harmadot láttam. Hát azt hiszem jobb kezdő ellenfélt nem is kérhettünk volna.
A fogas kerekek még nagyon nyikorogtak. De a végére már láttam azt a támadó játékot amit akarok látni a VBn.
A védekezés picit még fejlődhet.

Gondoltam leírom igazam volt Szuperrel kapcsolatban...
Erre a végére 90% os védési hatékonyság, + a 3. harmadban védet egy hatalmasat amit Lundqvist szintű védésnek minősítek :P

Holnap Magyar-Korea, szerintem Bálizsal a kapuban.
Hogy ő is bemelegedjen. Ez megvan, mehetünk tovább

Lundqvist
  Válasz | 2013. április 14. 12:07 | Sorszám: 308
A Magyar Női Hoki válogatott Feljutott a Divizió 1be!!!
Megverték az olaszokat 3-1re.
Jövőhétre kérem a következő feljutást, amit túlélek ha az A csoportba lesz :P
Lundqvist
  Válasz | 2013. április 14. 08:22 | Sorszám: 307
Reggel megnéztem a tegnapi meccsünk...
Böde hatalmas
A 2. gól Cukics-é, mert lehúzta a fejét.
De a védelmünk erősen megdorgálnám...
Jovanovics szezonjának annyi.

És véégre vannak infók a sérültekről:
-Martinus: Újpest ellen sérült meg, tovább tart a felépülése mint várták.
-Ionescu, Otten: Műtét után lábadoznak.
-Alemp+Bönig: Elméletben kedden mind 2n már bevethetők

A tegnap jó része a 3 pont, + Böde Mester3asa..
A többi felejtős.

profikám
  Válasz | 2013. április 13. 23:01 | Sorszám: 306
Szenvedtünk, hej de szenvedtünk.
Hátul érthetetlen rövidzárlatok, elől a lehetőségek túljátszása, és a legnagyobb ziccerekben is koncentrációhiány.
Nem jól van ez így, mert lesznek nehezebb, sokkal nehezebb ellenfeleink is, veszélyesebb támadókkal, és elől kevesebb, sokkal kevesebb lehetőségekkel.
Mikor lehetne a „gyilkos ösztönt” fejleszteni, ha nem egy ilyen ellenfél ellen?
Még szerencse, hogy a Dani toppon van.
Hogy klasszikust idézzek Ő nem áll neki „buzizni”…..-)
Lényeg, a lényeg, a győzelem, és ma estétől már csak a CSZKA elleni meccs számít.

Levivel nem az életkora a gond szerintem, 32-33 évesen még hokiban sem öreg egy kapus.
Sokkal inkább az egyéves kihagyás, azt érzem gondnak.
Egyhónapos felkészüléssel a háta mögött, most csak két opciót tudok elképzelni arra az esetre, ha Ő védene.
Összejön számára minden, és akkor ihletett állapotban fog védeni, vagy teljes betli.
A sajtóban fellelhető információkon túl nincs semmilyen információm Hetényi ámerikai ügyéről. De szerintem, ha ott valaki igazán komoly balhét csinál, akkor nem engedik olyan könnyen csak hussss, elröppeni.
Erre jó példával szolgálhat a befolyásban nem szűkölködő kis kanos francia, Straus Kahn esete, és mégis, ha volt, ha nem volt politikai szál, jól meghurcolták…

Nem tudom, nem ismerem a döntés hátterét, hogy végül miért maradt ki, de ha arra jó volt, hogy a történtek ellenére behívják a keretbe, akkor ez a kurta furcsa elköszönés számomra minimum érthetetlen.
De azt sem értem, hogy a dunaújvárosi fiatalok miért nem kaptak most, egy hazai rendezésű VB-n lehetőséget, hihetetlenül sokat jelenthetett volna a fejlődésük szempontjából.
De ezek csak az én egyéni „cociális” problémáim, meglátásaim, a döntések, és a felelősség pedig a Kapitányé, tehát legyen a dolgom szerint, és Hajrá Magyarok.

Karesz 71
  Válasz | 2013. április 13. 17:18 | Sorszám: 305
FTC-Siófok
Puskás Ferenc Stadion(április 13. szombat, 18:30)

7-1 Profikám
3-0 mackó
2-0 Tutetem11
4-1 ElBandi
5-1 Lundqvist
3-1 Karesz71
x-x Halder/Turáni
x-x Góbé
2-1 Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
5-0 Gulyaaa

Lundqvist
  Válasz | 2013. április 13. 14:24 | Sorszám: 304
Utána néztem.
Hetényi "nem kimondva" a balhéja miatt lett kirakva.
Így maradt a 3 kapus. A vén Szuper, a Tehetséges Bálizs és a kérdőjel, Rajna...

Szuper: Elismerem és szerintem mindannyian, a magyar válogatott valaha volt legjobb kapusa. (még ha az USA szerőpdései miatt néha nem tudott jönni a válogatottba).
DE, 33 éves.... Nem mai csirke... És kapusoknál a reflex nevű dolog elég erősen játszik...

Bálizs: Mivel követem a Sapa AV19 EBEL meccseit, ismerem mikre képes. Hatalmas tehetség. De méltatlanul bánnak vele a válogatottban.. (Az edző megmondta neki első edzése után nem lesz válogatott keret tag, aztán mégis...No komment...)

És itt jön Rajna...

Fiatalabb korában nem volt kutya ütő, eredményei után most sem az. De ő elkövette azt a mérhetetlen nagy hibát, elment Fehérvárra védeni.. Ahol az U20as csapat kapuját védi.. És néha néha a padra leülhetett az EBEL csapatnál..

Az ő bent tartása nekem talány... Igaz alternatíva nincs, de ha ne adj isten Szuper megsérül (korából adódóan bármikor megtörténhet..) és Bálizs nincs formában (fiatal, megeshet..) akkor én személy szerint a balhéjával együtt is jobban örülnék egy Hetényinek a kapuban mint Rajnának.
De esküszöm, megcáfol a teljesítményével, megkövetem.

keresztkem
  Válasz | 2013. április 13. 12:43 | Sorszám: 303
Ma már--mondjon akárki akármit--a LEGJOBB MAI BUDAPESTI CSAPAT A FRADI! ÉS NEM AZÉRT MONDOM EZT, MERT "BEGŐZÖLT" LENNÉK A FRADIBA, DE AKI ÉRT A FUTBALLHOZ, AZ "EZT" LÁTJA. Akkor is így van, ha az MTK előrébb áll, meg akkor is, ha tegnap a Honvéd Kaposvárott vesztett helyzetből nyert és egyébiránt a Honvédot tartják sokan a legjobbnak a pesti csapatok közül, pedig már a szezon elején sem volt "az"--mert persze főleg a bajnokság eleji szereplései okán tartották annak.
Miért a legjobb a Fradi?
Mert PERSPEKTIVIKUS, mert komolyan veszi önmagát és a futballt.Megkockáztatom: bár a Győr fogja nyerni a 2012-13-as bajnokságot, ez most már TÖBB MINT nyilvánvaló, teljesen egyértelmű: a mai Fradi JOBB(!) a mai Győrnél. S ez jövőre eredményekben is meg fog mutatkozni--több ez, mint valószínű.
TÉNYEKET ÁLLAPITOK MEG, RÖGZITEK LE, NEM FANTAZMAGÓRIÁKAT, S LEGKEVÉSBÉ: ESZEM ÁGÁBAN NINCS HIZELEGNI...ÖNMAGUNKNAK.
keresztkem
gulyaaa
  Válasz | 2013. április 13. 12:16 | Sorszám: 302
FTC-Siófok
Puskás Ferenc Stadion(április 13. szombat, 18:30)

7-1 Profikám
3-0 mackó
2-0 Tutetem11
4-1 ElBandi
5-1 Lundqvist
x-x Karesz71
x-x Halder/Turáni
x-x Góbé
2-1 Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
5-0 Gulyaaa

Lundqvist
  Válasz | 2013. április 13. 12:08 | Sorszám: 301
Vicc a CSZKA 11es aránya.. Rosszabbak mint a Hali bukdácsolós balerinái... Csak gáz mindig befújják nekik...


Hetényi...

Ott valami történt.. Bálizst már elküldték a szűkítésnél, de visszahívták Hetényi helyére..
Vagy sérülés (nem tudok róla), vagy az amerikai ügyével van gond (Lehetséges) vagy személyi döntés...
A 2 utolsó nem lenne jó..
Vasárnap reggel 10kor játszanak a Magyar Hokis csajok, ha nyernek Olaszok ellen rendes játékidőben akkor a 3. osztályba kerülnek ahol még sosem volt magyar csapat!(Női )

profikám
  Válasz | 2013. április 13. 09:22 | Sorszám: 300
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Nem figyeltem a sorsolás részleteire, nem tudom, hogy ügyeltek e arra, hogy azonos országbeliek ne csatázzanak?
Hm, érdekes, szerintem a Reklám Madrid előzetesen esélyesebb, de a másik párban én 50-50 % esélyt adnék.

A CSZKA ellen nem változtatok, annak ellenére sem, hogy tegnap idegenben győztek, mi pedig még csak ma játszunk.
De az igazán érdekelne, hogy ebben a szezonban kapott e, rúghatott e tőlük bárki is több 11-est?
Annál is inkább érdekes ez a kérdés számomra, mert a játékstílusukból, az inkább óvatos kivárásra játszásukból, nem várnám evidenciaként a sok 11-est.
Vagy nem is olyan sok az, csak az emlékezetem csal meg?

Más Hetényi kimaradt a válogatott keretből.

profikám
  Válasz | 2013. április 13. 00:51 | Sorszám: 299
Már megint Barroso levél?
EPP fenyegetés a Fidesznek?
„Erősen” kérnek…
Aha.
Na ja.
DEMOKRATÁK…
Itthon a teljes ellenzék, a díszes kompánia, mikrofonok, és kamerák előtt „saj-táj-on…”.
Nézzed, nézzed, Ők azok, mint „Szolnok védői”…
„Az Európai bizottságnak "komoly aggályai" vannak azzal kapcsolatban, hogy az alaptörvény negyedik módosítása összeegyeztethető-e az uniós joggal és a jogállamiság elvével.”
Aha, komoly aggályai vannak a bizocccccccságnak.
Hogy csak egy példát említsek nekik, éppen nekik méltóztatik aggályaik lenni, és hogy csak a legutolsó példát hozzam Ciprus után méltóztatik nekik aggályaik lenni?
No de kérem.
Milyen uniós jog?

Aki leveszi a címeréről a Keresztet, az megtagadja minden Ősét, az újra Barabást kiált, és újra elárulja Jézust…
Erről írtam tegnap a létező világunk egyik legnagyobb labdarúgó klubja kapcsán.
Ezüstért tették, már megint ezüstért, Mór ezüstért, és éppen Hispániában….
Pedig az a KLUB, címerén a kereszttel, fénykorában, amikor még számított arrafelé a vakítóan hófehér szerelés, igazi csodát tett.
CSODÁT, de a világ minden szegletében tett csodát.
VALLÁST TEREMTETT, vallást minden népeknek, a teljesen eltérő vallású népek számára e kerek nagyvilágban.

Tényleg csak a pénzért eladni, feladni, elárulni mindent?

Éppen mint Európa, a vén Európa

Európai bizocccccság?

„ERŐSEN”!!!!!!!!!!!

Fenyegetés, a Nemzetállamok Uniójában?

És ha engedelmesen feladunk mindent, akkor rögtön DEMOKRATÁK leszünk?

És a bűnös gondolatainkkal, álmainkkal mi lesz?

Azokat is ellenőrizni fogják eztán valakik az EP részéről?

Én nem látom át a politika hatalmi játszmáit, hát hogyan is láthatnám át, de ha ez a mi kormányunk hisz az igazában, abban, hogy csakis a tisztességes jó szándék vezérli mind a saját, mind minden más népekkel szemben, hát akkor én azt mondanám, hogy ne hátráljunk meg egy tapodtat sem, és érvekkel álljunk bele ebbe a vitába is…
Bátran az európai népek szeme láttára.

Három év kormányzás hihetetlenül nehéz örökséggel, három év belső, és külső gáncsoskodás mellet, miközben az ország teljes lakossága hatalmas áldozatokat hozva mégis türelmesnek látszik, és még ma is adja a kellő többséget…
Miért oldalognánk el mint egy megvert kutya, ezért az elzálogosított alig szabadságunkért?
Ezért?
Hát nem.
Ha elkezdtünk valamit, ha sokan, éppen elegen álltunk bele dolgaink átalakításába, akkor menni kell tovább, harc nélkül ne engedjük már vissza „Szolnok” védőit…

Most nézem csak, hogy már megint a tegnapom holnapjában vagyok, egy hosszú, fárasztó napom másnapjában, és reggel kávé a Maminál, no jó éjszakát áldás, békesség.

mackó
  Válasz | 2013. április 12. 14:07 | Sorszám: 298
Tudom, mindenki azt mondja, a Fradi a szerencsétlen sorsolásnak köszönheti, hogy a Lihgakupa döntőjét házigazdaként az ellenfél stadionjában kell lejátszania.

Tudom, csak a véletlen műve lehet az alább képen látható sorsolás is.

Mégis megpróbálok hangot adni ama nézetemnek, hogy véletlenek nincsenek. Legalábbis nagyon kevés.

mackó
  Válasz | 2013. április 12. 11:49 | Sorszám: 297
Viszont van egy mérkőzés kedden is, az elmaradt Honvéd-Ferencváros.
Kikerestem az eredeti tippjeinket, ha valaki módosítani akar rajta, a mérkőzés kezdetéig büntetlenül megteheti.
Szóval:

FTC-Siófok
Puskás Ferenc Stadion(április 13. szombat, 18:30)

7-1 Profikám
3-0 mackó
2-0 Tutetem11
4-1 ElBandi
5-1 Lundqvist
x-x Karesz71
x-x Halder/Turáni
x-x Góbé
2-1 Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa

20. fordulóból elmarad mérkőzésünk:
Honvéd-Ferencváros
(április 16 kedd)

1-3 mackó
0-1 Profikám
x-x Tutetem11
2-2 ElBandi
1-2 Lundqvist
x-x Karesz71
1-3 Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
1-1 Gulyaaa

Lundqvist
  Válasz | 2013. április 12. 10:51 | Sorszám: 296
Épp most nézem a Lányok Hoki BVjét. Ők a Div 2ben vannak..
De ahogy látom nem sokáig
Ez a Huszák Alexandra... Komolyan hihetetlen. Egész pályán átment 3 csellel és a kapus lába felett beemelte a korongot
Komolyan. Elférne a Férfi csapatban is tudása alapján
Vasárnap 10.00kor meccs persze az Olaszokkal a lányoknak.. Ha nyernek feljutnak
mackó
  Válasz | 2013. április 12. 10:44 | Sorszám: 295
Mintha már hallottam volna valahol: "Akkor is győzünk, hogyha kikapunk..."
mackó
  Válasz | 2013. április 12. 10:28 | Sorszám: 294
Méregzöld ifjonti Barátom, fogadd el Profikám "hegyi beszédét". Én úgy vagyok a sérelmeinkkel, hogy az adott pillanatban felmegy bennem a pumpa, de a gyűlöletig nem jutok el. Nem azért, mert azt nem érdemelné ki az adott szervezet, egyén vagy akár egy tárgy is, hanem azért, mert az idő teltével más belátásra jut az ember az élet minden területén. Hidd el, hogy pl. 10 év múlva már kezded másképpen értékelni a felindultság, gyűlölet, igazság, bánat, öröm és sorolhatnám tovább a maguk nemében súlyos tartalommal bíró érzelmeket. De semmi gond, fiatalabb koromban még én is "Toporzékoltam, ordítottam", ma viszont kellő toleranciával megbocsájtóbb vagyok. Ettől függetlenül nem felejtek...
mackó
  Válasz | 2013. április 12. 10:10 | Sorszám: 293
Összeszedem az elkószált tippeket:

FTC-Siófok
Puskás Ferenc Stadion(április 13. szombat, 18:30)

7-1 Profikám
3-0 mackó
2-0 Tutetem11
4-1 ElBandi
5-1 Lundqvist
x-x Karesz71
x-x Halder/Turáni
x-x Góbé
2-1 Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa

mackó
  Válasz | 2013. április 12. 10:03 | Sorszám: 292
Röviden: elolvastam végig, de nem vetek magamra. Érdemes volt.
Most hosszabb fejtegetésre nincs időm...
profikám
  Válasz | 2013. április 12. 09:45 | Sorszám: 291
Nem értelek.
Én sem vagyok egy Görbic fan, annak ellenére sem, hogy kivételes képességű játékosnak tartom,és elismerem.
Nem, mert néha az az érzésem, hogy nagyobb a felhajtás körülötte, mint más, hasonló elbánásra érdemesült válogatott társa körül.
Ennek ellenére sem értelek.
De te legalább őszinte voltál.
Szemben az utólagosan már csak „humorherolddá” vedlett Pro sporttal…
De jobb is ha hagyjuk ezt a témát.
Szerencsére a mostanság egyesek által sokak emlegetett „balsors” ezen a meccsen nem játszott, és döntő.
Igaz ott, még majd győzni köllllll.
De ma, még most van.
A tegnap holnapja.
Egy utolsó pillanatban elért, éppen elégséges „bravúrvereség” örömteli másnapja
És hogy a szüttyögők?
Kreatívak, találni fognak magyarázatokat.
Számukra most egérutat jelenthet például az a tény, hogy a győrieknél többségben vannak a légiósok, ezért Őket tegnap a mi „balsorsunk” képtelen volt a végjátékban befolyásolni….-)
Na jó, most fejezem tényleg abba, teljesen belezavarodtam a "vereséggyőzelem" eszmefuttatásomba, igazi hülllllleség az egész irományom, úgy ahogy van…..-)
Lundqvist
  Válasz | 2013. április 12. 08:29 | Sorszám: 290
Van egy érzésem barátom.
Majd a végén megbeszéljük

Jó Fradi hoki... Szerintem nem.. Sajnos nem...
Ha csak nem kezdik el újra a 0ról...
Olyan emberekkel akik tenni is akarnak.

Győr.. Lehet hogy szemét vagyok, de szurkoltam lássam Anitát sírni... 2. félidőt néztem. Jó meccs volt.. Az utolsó 10 percben megfújt erős hazai pályával ment a döntőbe a győr..
De erősen bízom a Krimmel futnak össze...
És láthatom Ferde Anitát sírni egy vesztes Bl döntő után..
Komolyan mondom.. Az iránta érzet mérhetetlen gyűlöletem kb megegyezik a Zakó Peti iránt érzettel...

profikám
  Válasz | 2013. április 12. 07:47 | Sorszám: 289
Lesz még hasonló az életünkben?
És jó Fradi hoki lesz még??????????????? http://www.youtube.com/watch?v=pdwnjGsl1Sc
profikám
  Válasz | 2013. április 12. 07:38 | Sorszám: 288
Sajnos a helyszíni opció esetemben még jó ideig utópia.-(
De elnézve a kezdési időpontokat, az első harmadokat még a tévé közvetítéséből is bukni fogom….-(
Reálisan talán harmadik hely, de a remény hal meg utoljára.

Nem láttam a győriek tegnapi meccsét, de az eredményt elnézve igen izgalmas kis meccs lehetett.
Elnézve a minden más csapatokétól eltérően egyedülálló lehetőségeiket, azért hasonlóra már a sorozat kezdetén sem gondoltam volna.
Hihetetlen, hogy mégis megcsaphatta Őket a kiesés szele, de ettől még jár a gratuláció a döntőbe jutáshoz.

profikám
  Válasz | 2013. április 12. 07:27 | Sorszám: 287
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Annyira adta magát, éppen ezért tegnap nem is akartam, hiszen tudni lehetett, hogy minden, és mindenki erről fog szólni…

Tompa Mihály

A madár, fiaihoz

Száraz ágon, hallgató ajakkal
Meddig ültök, csüggedt madarak?
Nincs talán még elfeledve a dal,
Melyre egykor tanitottalak?!
Vagy ha elmult s többé vissza nem jő
A vig ének s régi kedvetek:
Legyen a dal fájdalmas, merengő...
Fiaim, csak énekeljetek!

Zivatar volt;─ feldult berkeinken
Enyhe, árnyas rejtek nem fogad;
S ti hallgattok? elkészültök innen,
Itt hagynátok bús anyátokat?!
Más berekben máskép szól az ének,
Ott nem értik a ti nyelvetek....
Puszta bár, az otthonos vidéknek,
Fiaim, csak énekeljetek!

Hozzatok dalt emlékül, a hajdan
Lomb- s virággal gazdag tájirúl;
Zengjétek meg a jövőt, ha majdan
E kopár föld ujra felvirul.
Dalotokra könnyebben derül fény,
Hamarabb kihajt a holt berek!
A jelennek búját édesitvén:
Fiaim, csak énekeljetek!

A bokorban itt az ősi fészek,
Mely növelte könnyü szárnyatok;
Megpihenni most is abba tértek,
Bár a fellegek közt járjatok!
S most, hogy a szél összevissza tépte:
Ugy tennétek, mint az emberek:
Itt hagynátok, idegent cserélve...?
Fiaim, csak énekeljetek!

Lundqvist
  Válasz | 2013. április 11. 20:01 | Sorszám: 286
A hoki Vb Magyar programja:

04,14. 19,30 HUN-GBR
04,15. 19,30 HUN-Dél Korea
04,17. 19,30 Kaz-HUN
04,19. 19,30 HUN-ITA
04,20. 19,30 HUN-JPY

Minden meccset a sport tv ad.

profikám
  Válasz | 2013. április 11. 08:54 | Sorszám: 285
Régen „muzsikáltunk”…
Most hallgassunk egy klasszikus zenekart, egy zseniális zeneszerző hangszerelésében….-) http://www.youtube.com/watch?v=IHXVaXYETdY

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola