Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII. (17. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. április 11. 08:43 | Sorszám: 284
Figyelek ne félj, várom már én is, nagyon….-)
profikám
  Válasz | 2013. április 11. 08:42 | Sorszám: 283
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.


Ha az örökös, nyakló nélküli büntetéssel rászállnak egy klubra, miközben ugyanazokért a cselekményekért mások sokkal enyhébb elbírálás alá esnek, vagy ki tudja miért, rendre enyhítésben részesülnek, akkor azzal teljesen el lehet lehetetleníteni, tönkre is tehet tenni azt a klubot.

BL.
A tegnapi mérkőzéseket nem láttam.
De a keddi napon, annak ellenére, hogy már játékvezető, asszisztensek, gólbírók felügyelik a mérkőzéseket, mégis sikerült három orbitális lesgólt megadni…
Régen is voltak tévedések, voltak.
Az angliai VB-t eldöntő gólról még ma sem tudja eldönteni a világ 100%-al, hogy belül volt e a labda teljes terjedelmével a gólvonalon, inkább csak vonalon, vagy kívül.
És még rengeteg példa…
A müncheni olimpia kosárdöntőjét eldöntő utolsó kosaráról máig lehet vitatkozni, hogy még időben, vagy már időn túl esett…
De ezeknek a bakiknak legalább még volt, és van valamiféle romantikája.
De azok a bakik, amiket manapság láthatunk, ebben a sportfogadásossá vált világában teljességgel megmagyarázhatatlanok, érthetetlenek.
Olyan játékvezetői bakikról is beszélek, amihez a jó kifogásként megtalált, „de kérem annyira felgyorsult a játék” magyarázatoknak semmi köze sem lehet….
De mégis megmagyarázzák, tévés műsorokban, aztán más esetben egy hasoló történést egy másik mérkőzés másik csapatai esetében teljesen másképpen megítélve.
A Barca első párizsi meccsén játszhatott az az „Ibraka-Dabra”, akit előzőleg két mérkőzésre eltiltottak,(?) majd a meccsen éppen az a Wolfgang Stark vezethetett, és nem adott meg egy jogosnak látszó 11-est a Barcának, majd megadott egy piramidális lesgólt a PSG-nek, aki előtte gondosan elcsalta a mi románok elleni meccsünket.
Csak kiragadott példák.
Hát igen…
Pedig már gólbírók is vannak, ma már profi játékvezetők kellenek, de a helyzet lássuk be tarthatatlan videóbíró is kell, újabb személyzettel, áááááááá, mintha egy nagy kampány zajlana, hiszen most pénz van a sportágban, és hát sok a csókos, éhes száj, de aztán kérdésekkel nem lehet ám őket zaklatni, nehogy mán véletlenül össze-vissza legyenek szegénykék zavarva…pfff.

Lundqvist
  Válasz | 2013. április 11. 07:39 | Sorszám: 282
Csatlakozok Tutushoz.
A végigolvasásban.
8)

Én már a ilyen 4 betűs mozaik szavaktól mint MLSZ Fifa Uefa már hányingert kapok ha csak meglátom őket..

Közben zseniális Rangersöm megint nyert büntetőkkel :P
Devils a sülyesztöben
Montreal a 4. éppen de ez simán változik még hónap végéig.

Kicsit elnavigálnálak a fociról Barátom.
Vasárnap este 19,00kor megkezdi a Magyar Hoki válogatott a Vb szereplést, Itthon.
Ellenfelek: Olasz, Kazah, Japán, Brit, Dél-Korea

Japán, Brit, Dél-Korea szinte kötelező...

Kazah... A fél banda KHL es, nem sok esélyt látok, de ez a csapat senkitől sem kell hogy féljen.

Olaszok... Velük szemben az utolsó meccsünk alapján némi revansot érzek... Mi lett volna ha szegény Hetényi nem lepkéz be 2 gólt 6 perc alatt.. Na de most itt a revans ideje. Az első 2 csapat jut fel.

tutetem11
  Válasz | 2013. április 10. 22:30 | Sorszám: 281
Én elolvastam:-)
Briliáns írás barátom:-)
Még így atomfáradtan is odaszegezett a monitorhoz.
Szerény kis tippem egy laza 2-0 a hétvégére:-)
profikám
  Válasz | 2013. április 10. 22:15 | Sorszám: 280
Igen, nem tagadom, feltolultak bennem az érzelmek, ennek köszönhetőek a nagybetűk, azokat természetesen nem neked szántam Barátom.

Dühös voltam, és még mindig az vagyok, mert a vaknak is látnia kellene, hát még az MLSZ illetékeseinek, hogy például nálunk sok minden jó irányba változott, változik, és sokak fáradozásait verik keresztbe a hasonló, minden ötletet, minden elképzelést nélkülöző, csak büntetni, kriminalizálni hozzáállással.
Igen a szurkolók, és a lelátók hangulata, jelenségei…
És a politika, a sajtó, a közéletünk más szereplői?
Soroljam a példákat?
Tényleg csak kiragadva, a példák kedvéért.
Amit a Szanyi Tibor engedett meg magának a PARLAMENTBEN(!!!!!), az szerintem azon a szinten elővezetve, egyenértékűnek tekinthető minden szurkolói verbalitással, és mit látunk, a Szanyi azért kevesebbet fizet többszörös visszaesőként mint például a Fradi.
És már bocsánat, de nem olvastam a büntetése indoklásában, hogy a tettéért az MSZP is fizetne, vagy, ha még egy hasonló eset előfordul, akkor mondjuk a teljes veresbegyes eftársakat két hét, parlamenti pauzára fogják ítélni.
Miért a különbség tétel?
Én médiafogyasztó vagyok, nézem, hallgatom, olvasom az elektronikus, és az írott médiát, de még árulom is.
Most kezdjem el sorolni azt a sok mocskot, (tisztelet a kivételeknek) amit sok esetben fő műsoridőben, vagy címlapokon öntenek évtizedek óta, bármilyen észlelhető valódi kontrol nélkül, mintegy „jó példával elől járva a társadalom számára?
Miért veszik a bátorságot sok esetben többszörösen hazugságon, a politikai, gazdasági érdek ágyasaként tetten ért, az értéktelent naponta terjesztő médiák, hogy visszatérően Ők is csak kriminalizáljanak mindent, és mindenkit válogatás nélkül, kollektívan megbélyegezve, aki megjelenik a magyar lelátókon?
Milyen morális, és erkölcsi alapon teszik?
És a világpolitika?
És a szétbombázott országok, a harcokban elesett katonák, a polgári áldozatok?
És még ha vannak valós indokok is, Istenem emberek vagyunk, és valós indokok egymás megtámadására, elpusztítására, de ha utólag ráadásul kiderül, hogy kacsa volt minden?
He?
Mikor hurcoltak meg azokért valaha a világ nyilvánossága előtt is egyetlen egy disznófejű marha nagy demokrata politikust is, vagy adott esetben magát a parancsokat kiadó Elnököket?
Mikor?
Mikor nevezik meg a bankok, a tőzsdék „huligánjait” akik nagyon elegánsak, ismerik az etikettet, nagyon cuki trendiek, csak éppen sok-sok milliárd ember nyomorog miattuk ezen a világon?
Nekik mikor lesz arcuk a világ „fegyelmi bizottságai előtt, mikor fogják elmarasztalni Őket, mikor kerülnek a világsajtó címlapjaira?
Ehhhh.

Az MLSZ?
Ott, az egy elnököt leszámítva, mindenki, de tényleg mindenki, aki az elmúlt évtizedek eredménytelenségéhez asszisztált, miközben minden, a sportágba még befolyó pénzmagot széthordtak, a helyén maradhatott.
De én megengedő vagyok, én azt mondom, hogy új vezér, új ellenőrzési szintek, jár mindenkinek a lehetőség, hogy bizonyítson.
De amikor egy pénznyelő automataként regnáló FIFA elnök után mennek csak, aki Karácsony előtt éppen nálunk vendégeskedve „torkosborzkodott”, de nem szólt, á dehogy, majd a FIFA gálán két mosolyvizit a Miniszterelnök úrnak közben, bejelenti a világ számára, hogy mostantól aztán irgum-burgum, és „zéró tolerancia” a nem kívánatos lelátói jelenségekkel szemben….
És hipp-hopp másnapra rá nyilvánosságra hozzák a mi zártkapus büntetésünket, mintegy megszégyenítve ezzel Magyarországot, mert ez a hír aztán természetesen bejárta a világot.
Hogy rítt, hogy sírt akkor mindenki az MLSZ-ben, és e hazában, ( teszem hozzá joggal) hogy hát, hú, meg hát jaj, valóban vannak jelenségek, de nem csak nálunk, és hogy mennyire igazságtalan a döntés.
Igen az volt, rohadtul igazságtalan, és én az igazságtalannál sokkal többet is láttam, látok azóta is a döntés mögött.
És nem telt három hét a zártkapus mérkőzés óta, miközben éppen azok a románok, akik a büntetésünk miatt megúszták mintegy 45-ezer magyar szurkoló forró leheletét a tarkójukon, a saját szurkolóik éppen ez alatt az időszak alatt minden precedenst produkáltak, ami miatt minket a fényességes FIFA elítélt, de a románok már nem kaptak semmit.
Sőt az a számomra csak egy ócska emberi minőségként leírható kis svájci, hirtelen rettentően megvilágosodott, és visszalépni méltóztatott a zéró toleranciás programjából…-(
Nem elég, hogy szinte kiszolgáltatta a sportágat a kiváltságos országok, kiváltságos klubjai kezébe, amiben mára már méltó társra talál az UEFA, és vezére beteges EB-ről alkotott ötletellésével.
Nem elég.
Olyanná tették a labdarúgást ezek a nemzetközi hatalmasságok, hogy mára már teljesen olyan a nemzetközi versenyrendszer, mint amilyen a Római birodalom idejében a gladiátortornák lehettek…
A perifériákon lezajlódnak a selejtezők, és ahogy közeledünk a birodalom szíve felé a legkiváltságosabb régiók, országok, legkiváltságosabb városok csapatai felé, akik a gazdasági fölényük miatt már csak a előselejtező előselejtezőjén jól megrostált, valahogy mégis átevickélő csapatok miatt kénytelenek rossz sorsolás esetén a tartományokba, a perifériákra utazni. Ezzel abban a ritka szerencsében részesítve az arra lakó rajongókat, hogy élőben, majdnem tapinthatóan a világ minden pontjáról származó zseniket a hazájuk földjét, stadionjuk gyepszőnyegét érintve tudják…
Most majd szép lassan az EL is megszűnik, és akkor majd mindenki a BL-ben indul?
És meddig, ameddig a már valóban csillagászati összegekkel gazdálkodó giga klubok tovább nem kasztosodnak egy új, egy BL-t kinőtt szuperligában?
Gyalázat.
A játék teljes lerablása ami ebben a mái világban zajlik a sportágban, és ez még akkor is igaz, ha még ragyogni látszik minden.
A leggyalázatosabb az egészben amit a jó öreg Európa, a jó öreg európai élcsapatok gazdái tesznek, amelyeknek a legnagyobbika egészen odáig tudott már elmenni, hogy a haszon, a még több profit miatt feladta, megtagadta az alapító atyák, és az Őket követő Reál hívek hitvallása szerinti címerét, és levéve arról a KERESZTET.
Ez alatt mi van, mi lehet még?
Ilyet a fociban?
Milyen világ kezdünk mi lenni, és csak a szurkolók?

Ezeket akarjuk mi utolérni, ennek a mentalitásnak akarunk a követői lenni?
Tényleg?
Érdemes?
Szerintem valóban van honnan megtérnünk, de az egész magyar focinak, MLSZ-estől, Kluboktól, szurkolókon át mindenkinek.
Megtérni, és hinni a játékban, a labdarúgásban, e romlottnak látszó emberi világban „mert lészen csillagfordulás megint”, és tegyen is ezért mindenki a maga helyén, a maga módján, a lehetőségei szerinti legjobb tudása, és szándéka szerint, de hogy végre idő, koncepció, és következetes, naponta elvégzett áldozatos, egymásra odafigyelő munka nélkül nem léphetünk előre az tuti.
Most a kormány jóvoltából van egy halovány remény, szerintem, megkellene próbálni élni ezzel az adódó lehetőséggel.

Elnézést a „szófosásért”, hazaértem, és első blikkre, még mindig érzelmektől fűtve, ez most mind kiszaladt belőlem, ez van, megosztom, ha van, ha nincs értelme.
Aki végigolvassa magára vessen.

No jó éjszakát kívánok, áldás, békesség.

jegemac
  Válasz | 2013. április 10. 20:23 | Sorszám: 279
Keservesen, nyögvenyelősen tartunk egy laza mészárlást.
FTC - Siófok 2-1
El Bandi
  Válasz | 2013. április 10. 19:08 | Sorszám: 278
FTC-Siófok
Puskás Ferenc Stadion(április 13. szombat, 18:30)
x-x Profikám
3-0 mackó
x-x Tutetem11
4-1 ElBandi
5-1 Lundqvist
x-x Karesz71
x-x Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa
mackó
  Válasz | 2013. április 10. 11:57 | Sorszám: 277
No, az igazságérzet az, ami nálam mindent felülír. Ezért nem is gondolkozok józanul. Azt meghagyom a jogászoknak.

Ellenben úgy látom, hogy a szokásosnál nagyobb mértékben térített ki Téged is a tegnapi nap büntetése és annak indoklása, így aztán szegény Siófokon állunk bosszút. De legyen úgy!

FTC-Siófok
Puskás Ferenc Stadion(április 13. szombat, 18:30)
7-1 Profikám
3-0 mackó
x-x Tutetem11
x-x ElBandi
5-1 Lundqvist
x-x Karesz71
x-x Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa

Lundqvist
  Válasz | 2013. április 10. 11:52 | Sorszám: 276
FTC-Siófok
Puskás Ferenc Stadion(április 13. szombat, 18:30)
x-x Profikám
3-0 mackó
x-x Tutetem11
x-x ElBandi
5-1 Lundqvist
x-x Karesz71
x-x Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa
profikám
  Válasz | 2013. április 10. 11:42 | Sorszám: 275
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!
Könyörgöm ne.
Az alkotmánybíróságot, azt neeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!
Leírom, és vállalva minden ezzel járó ódiumot.
Ha valamit, ha valakiket igazán megutáltam eddigi életemben, akkor az az alkotmánybíróság, a létező, és már nem létező tagjaival egyetemben.
Utálom, hogy alkotmányos keretek között váltam, és vált a hazám is kiszolgáltatottá, ebek martalékává.
Az én „alkotmánybitóságom” a kereszten végezte érettünk, hogy feltámadhasson.
Számomra az Ő tanításai a kikezdhetetlenül követendőek, oszt pont.

A foci a mi játékunk.
Az emberiség egyik legcsodálatosabb találmánya.
A falusi mezőink, a városi grundjaink, játszótereink, a világ minden szegletében, minden egyes embere számára nyitott, lehetőséget adó, igazi közösségteremtő, miközben nem gátolja az egyéni önkifejezés, kitárulkozás már-már gyermekien őszinte lehetőségét sem.
Szabályok, klubok, nemzeti szövetségek, válogatottak, nemzetközi szövetségek..
Tökéletes felépítmény, tökéletes „abroncsok” egy tökéletes játéknak.
Amiből így hamar sport lett, versenyek, versenyrendszerek..
Majd gazdasági vállalkozások…

Mára globális pénztermelő iparág…

Éppen tegnap este is ünnepnap volt, a sportág egyik legjelentősebb klubtornájának a végső küzdelmei…
Látszólag csilli-villi minden, ipari mennyiségű média, milliárdnyi rajongó a képernyők előtt, gladiátorok az arénákban, pénzhegyek...
De valahogy számomra mégsem az igazi már.
De már néhány éve, a legutolsó néhány világesemény óta nem az igazi.
Lehet, hogy csak bennem van a hiba, és akkor mindenki mástól elnézést kérek, de minden pénzhegy, minden kimutatható anyagi, és nézettségi rekord ellenére, számomra mintha szép lassan kihalna ebből a játékból minden nap valami abból, amire anno még rácsodálkoztam, amiért anno „tetoválttá” váltam.
Régen azért minden viszály, minden, akár országok közötti katonai ellenségeskedésbe torkolló ellentét, minden kétes döntés, komoly trófeákról döntő hatalmas bírói bakik ellenére is más volt a sportág.
Minden régen is előfordult, ma akár példaként, szemben, akár cáfolatként hozva az érzéseimmel, minden akkor is előforduló negatív jelenség ellenére is, szerintem több volt az erkölcs, több volt morális, és több volt az emberség a sportágban, de minden eresztékében volt több.
És rá kell, hogy jöjjek arra, be kell, hogy lássam azt, hogy nem a játék, nem a foci csalt, csal meg, hanem ez a világ, amivé lettünk, amivé válik szép lassan körülöttünk sok minden..
A foci, amiben én élek, amit számomra, mint örök szerelmet adott a jó Istenem csak egy tükör.
Egy tükör, amin keresztül én, az egyszerű kiműveletlen parasztgyerek érzékelhetem a világ, változását, ami ellen, valami általam alig megfogalmazható, alig körülírható belső igazságérzet még hadakozik, de azzal a kevés eszemmel, ami számomra megadatott, ma már tudom, hogy alig van esélyem.
Azt kellene végre belátni, hogy az erkölcs, a morál, az emberség, az nem a törvények, nem a szankciók, nem a nagyobb, és még nagyobb büntetések által, hanem ráneveléssel érhető el.

A törvényeknek, és az ítéleteknek pedig tartalmazniuk kellene, arányban kellene lenniük az emberek jelentős többségében élő igazságérzettel.
Szerintem.

Tehát a mostani, MLSZ FEB általi elmarasztalásunk kapcsán, nem akarom én védeni az emberileg általam is védhetetlennek tartottat, nem én, dehogyis.

Csak az a fránya igazságérzet, és a kettős mérce…
Esetünkben az „ördög nem a részletekben, hanem a FEB indoklásában található”….

A hétvégi tipppom 7-1.
További szép napot nektek, áldás, békesség.

mackó
  Válasz | 2013. április 10. 11:15 | Sorszám: 274
FTC-Siófok
Puskás Ferenc Stadion(április 13. szombat, 18:30)

x-x Profikám
3-0 mackó
x-x Tutetem11
x-x ElBandi
x-x Lundqvist
x-x Karesz71
x-x Halder/Turáni
x-x Góbé
x-x Jegemac
x-x Onogur
x-x Auróra
x-x Tankcsapda
x-x Gulyaaa

mackó
  Válasz | 2013. április 10. 11:10 | Sorszám: 273
Kösz!
Lundqvist
  Válasz | 2013. április 10. 10:55 | Sorszám: 272
Minden évben sorsolták a pályákat. Orosz Pali lenyilatkozta, mi nem fogadtuk el a Sóstóit, ők nem a Puskást. berakták a 2 nevet és húztak egy golyót...
Az meg már más kérdés ha állna még a Szentély, akkor más lenne a szitu...
Ilyeneken ne hergeld magad.. El fogjuk hozni setétvárról is a kupát
mackó
  Válasz | 2013. április 10. 10:44 | Sorszám: 271
Az a baj, hogy megesz a méreg.
Itt van pl. a Ligakupa sorsolás. Olvasom a hivatalos oldalon, hogy azért kellett sorsolni a pályát, mert a Vidi nem fogadta el a pályaválasztó otthonát, azaz a Puskás stadiont helyszínül. (Ha még mindig állna az Albert stadion, akkor ehhez nem lett volna joga). Valaki meg tudja ezt nekem magyarázni anélkül, hogy ne szorulna ökölbe a fejem? Milyen szabályra hivatkozva lehet ilyet megtenni? Tényleg mutassátok meg ezt nekem, mert hülyén fogok meghalni.
Lundqvist
  Válasz | 2013. április 10. 10:23 | Sorszám: 270
Nevetséges az egész... Nálam a Huhogás és a Cigányozás közel sem azonos szinten van...
Sőt..
A fő gond ha kizárnak minket mert pereljük az mlszt akkor 0 azaz nulla bevételünk lesz... Azt meg hogy induljunk más bajnokságban lásd Osztrákban.. esélytelennek tartom.
Provokátorok mindig voltak és lesznek is, amíg nem basszák őket jól pofán és köpik ki a fogaikat..

Meg kell nyerni amit lehet, Ligakupát, Jövőre MK-t Bajnokságot. Minél több pénzt kapjunk vissza 8))
Úgyis mi finanszírozzuk a komplett sorozatokat

mackó
  Válasz | 2013. április 10. 09:25 | Sorszám: 269
Most akkor mi van? Kitüntetik a Ferencvárost, hogy példásan viselkedik a rasszizmus megfékezésében, a FEB meg mondvacsinált problémákra hivatkozva elkaszálja ugyanazt a klubot.
Hogy találtak mocskos szájú "szurkert" a lelátón? Akkor mi van? Mondja meg már nekem valaki, hogy hogyan képzelik azt, hogy az ilyen hangokat meg lehet megakadályozni? Elég egy, azaz egyetlen provokátor, aki elordítja magát, s Ferencváros máris fizet, mint a katonatiszt? Úgy gondolom, hogy a sorozatos büntetésünket akár alkotmánybíróságon is meg kellene támadni, s még az sem érdekelne, hogy a mélyen tisztelt MLSZ ezért kizárna minket. El kellene felejtetni velük, hogy fejőstehénnek néznek minket.
mackó
  Válasz | 2013. április 10. 09:08 | Sorszám: 268
Ez egyszerűen undorító. Tegnap írtam egy kis szösszenetet, mintha előre éreztem volna... Bár sajnos ehhez már semmi jósdai előélet és tapasztalat sem kell.
Valamit súlyosan félreértelmeznek ott a FEB-nél, sürgősen fel kell lépnünk ez ellen. Én azt is megérteném, ha ma bejelentenék: "Én többet nem akarok debreceni diák lenni", azaz a szándékos ellehetetlenítés miatt szórakozzanak nélkülünk a bohócligában. Mi meg találunk magunknak egy egészséges környezetet. Nagyon nem szokásom a káromkodás, de most szívesen köpnék egy hegyeset.
Lundqvist
  Válasz | 2013. április 09. 21:00 | Sorszám: 267
MA kitüntették a Ferencvárost Fair Play díjjal. 8)

Videó: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7jCkNDxfY4Q

Lundqvist
  Válasz | 2013. április 09. 19:19 | Sorszám: 266
A FEB a Haladás – FTC mérkőzésen történt rendezési hiányosságok és a hazai szurkolók gyűlöletkeltő, rasszista megnyilvánulásai miatt a Haladást 400.000 Ft, az FTC-t, mint visszaesőt, szurkolóinak gyűlöletkeltő, rasszista megnyilvánulásai miatt 400.000 Ft

És eljött a másodperc amikor a komplett Feb-et kiröhögném és lep*sálnám.. Mert kb ennyit érnek..
ÉS a lilák büntijét ellenünk 1M ről 700,000re csökkentették...

mackó
  Válasz | 2013. április 09. 15:10 | Sorszám: 265
Szerencsére nem vagyok ott. Most már egy kicsit nyugodtabban viselem a bontást.

Ezek nem cicóznak, folyik a meló rendesen.

Lundqvist
  Válasz | 2013. április 09. 14:32 | Sorszám: 264
2013,04,09 13:50 perc.

A markolók belemartak a 2es Szektorba...

Isten veled Szektorunk!!
Remélem hamar eltelik ez a 17 hónap....

mackó
  Válasz | 2013. április 09. 09:42 | Sorszám: 263
No igen, ez az egy lépés előre, kettő meg hátra tipikus esete. Az a kérdésem, hogy ezek után az MLSZ tudni fogja, hogy mi a táncrend? Vagy az egy állam az államban? Oszt továbbra is arra rongylábaznak, amerre éppen kedvük tartja.
profikám
  Válasz | 2013. április 09. 09:29 | Sorszám: 262
Én mindent összevetve inkább szeretem a sporttévét, mert a lakásomba hoznak rengeteg olyan mérkőzést, aminek nélkülük nem lehetnék tanúja, példának okáért az NHL.
Na a jégkorong szpíkereit például mindet kedvelem is.
De azt a harmadik félidős valamit, látod tényleg hanyagolom.
profikám
  Válasz | 2013. április 09. 09:22 | Sorszám: 261
No látod éppen eztet a kérdést én is feltettem magamban.

Más.

A kis seppi….

Most, hogy a FIFA naccccerű svájci elnöke teljesített, eleget tett egy kérésnek, és méltóztatott nagyon, de nagyon felháborodva megfelelni az elvárásoknak, és keményen fellépni egy elkanászodni látszó „jószágukkal” szemben, érdekes módon nagy hirtelenjében megvilágosodott a labdarúgás, mint az emberekben érzelmeket kiváltani képes közösségi játék természetéről, és visszalépni látszik a fényességes pozíciójából eredően kellő nyomatékkal hangoztatott „zéró toleranciából”...
Annyira furik számomra az ily gyors megvilágosodók, el is nevezem nagy hirtelenjében e jelenséget sepp blatter szindrómának…
Én balga vajh miért gondolom hasonló esetekben azt, hogy cserébe megkapott néhány, eddig gondos, megbízható kezekben őrzött lezárt borítékot, a tartalmával egyetemben pedig egérutat.
Egérutat, néhány, számára rettentően kellemetlen vád alól, egyúttal a további bódocccccccccccságos lehetőséget, és a békés visszavonulás esélyét.
Csakis bennem lehet a hiba, abban, hogy már olyan, teljesen téves kényszerképzelgéseim is vannak, mintha manapság már az igazság is csak árú lenne, mintha ma már az igazsággal is, mint egy bármilyen más árucikkel kereskedhetnének….
Mégpedig manapság az számít igazságnak, amely állítás mögött a legnagyobb hatalom, és a legtöbb pénzhegy tornyosul….
Ehhez a témához ugyan nem sok köze van, de mivel az igazság fogalmát használtam, ezért hát nem tehetem meg, hogy említés nélkül hagyom ejrópa mái legnagyobb igazságügyi bajnokát, mint a sepp blatter díjra, és az azzal járó sepp blatter társaság tiszteletbeli tagságára manapság szerintem, nácifasiszta magyar paraszt szerint legérdemesültebb kedvencemet, viviane reding asszonyságot.

mackó
  Válasz | 2013. április 09. 08:46 | Sorszám: 260
És még egy kósza gondolat:
Teljesen lehetetlen, hogy irányított sorsolás legyen. Az teljesen lehetetlen, hogy a Ferencváros nagyságrendekkel nagyobb büntetést kap egyfajta "bűnért". Az teljesen lehetetlen, hogy visszaesők legyünk nap mint nap. Az teljesen lehetetlen, hisz ki sem esünk semmiből... Az teljesen lehetetlen, hogy az ellenünk elkövetett bűnök, szabálysértések, hibák megtorlásra nem találnának legalább feleakkora módon, mint azt teszik ellenünk.
Az teljesen lehetetlen, hogy irányított bíróküldés legyen ebben a csodálatosan működő, tiszta és erkölcsös MLSZ-ben. Az meg teljességgel lehetetlen, hogy minden magára valamit is adó orgánum ne a nevünket használná fel egy kis olvasottság növelésre, ne velünk adná el szánalmas portékáját, miközben hatalmasat rúgnak belénk.

A fent említett események - amennyiben a valósághoz bárminemű hasonlóságot is mutatnának - pusztán a véletlen műve.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola