Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Mit mondanánk, mit tennénk a Fidesz politikusai helyében. 2. (13. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Mit mondanánk, mit tennénk a Fidesz politikusai helyében. 2.
terra
  Válasz | 2006. november 03. 20:57 | Sorszám: 730
"Nem tudom, hogy mi az etikett, de Orbán Viktor helyében én bizony megkértem volna a családot, hogy engedjék meg, hogy mi is elbúcsúzzunk Gregor Józseftől"

Navrasics ott volt a temetésen. Igazság szerint én sem szeretném, ha a családtagom temetésén bármelyik politikus tartana beszédet. Éppen elég baj az, hogy az egyre őrültebb politika átszövi a teljes életünket. Legalább a halottakat hagyjuk békében.

Redondo
  Válasz | 2006. november 03. 20:16 | Sorszám: 729
Csatlakozz te is a pajtásodhoz.Kezd elegem lenni már sok provokátorból,ha bátrak vagytok bármikor tűntessetek ellenünk.Ne csak itt erősködjetek.Hazaárulók!
Ron
  Válasz | 2006. november 03. 20:12 | Sorszám: 728
Gratulálok neked is.
Redondo
  Válasz | 2006. november 03. 19:45 | Sorszám: 727
Te agymosott,szemellenzős provokátor!Húzzál el a picsába innen.Szervezzél a lopcsány barátodnak ill slepjének egy szimpátia tűntetést.Ott verd magad és húzogasd a farkadat,közben azt kiabáld,hogy hazúdj feri....
Seggfej.
mediator
  Válasz | 2006. november 03. 19:30 | Sorszám: 726
Ja, és nem engedném a közbeszédet a részletkérdések felé elterelődni!

Továbbra is GY.F. beismert hazugságait, az álala eltagadott közérdekű adatokat, az elkövetett választási csalását, az általa említett trükkjeinek százait, a Fittelinás ÁFA-csalását, az elévülés okán megúszott közokirathamisítását tartanám a célkeresztben.

Folyamatosan.

tiszavirág
  Válasz | 2006. november 03. 19:16 | Sorszám: 725
"többen vannak azok akik helyeslik a rendőrség fellépését"

Minden beszari ember borzasztóan örül annak, ha a rendőrök másokkal brutálisak, csak akkor marad tátva a lepénylesőjük, ha őket magukat vegzálják, csakhogy akkor már késő, mert a kordában nem tartott zsernyákok hozzászoknak a pofátlan, törvénytelen, alpári, szakszerűtlen viselkedéshez, amit most például még premizálnak is.

Le a rendőrfőnökökkel!

Több rendőrt "törvényes"-nek!!!

nemszadista
  Válasz | 2006. november 03. 19:04 | Sorszám: 724
Má' megint 1 buta amőba a Gondolán.

1xrű Maszopott állampolgárként örüljél Büdösgyurkányodnak -amíg teheted! -, fizessed boldogan a kedvenc posztkomcsi rablóbandád rezsijét (azaz, amit ellopnak és amit "elszakértenek" a Nagy Semmibe).

Ja, hogy te a posztkomcsi hatalom puskacsövének másik végén vagy? Akkor bajban leszel, ha fordul a kocka. Márpedig fordulni fog.

mediator
  Válasz | 2006. november 03. 18:49 | Sorszám: 723
Fidesz politikusai helyében megkérdezném a miniszterelnöktől:

Ha ő kiváló embernek tartja magát, akkor

- miért választotta inkább a hazugságot kormányzás helyett?
- miért nem képes felelősséget vállalni a hamis szavaiért és tetteiért?
- miért engedi meg az általa felügyelt rendőrségnek bűncselekmények tömeges elkövetését?
- miért csodálkozik azon, ezek után az emberek a megbízatására alkalmatlannak tekintik?
- mit gondol, meddig képes még a népharaggal szemben menetelni?

tiszavirág
  Válasz | 2006. november 03. 18:47 | Sorszám: 722
Nem tudom, hogy mi az etikett, de Orbán Viktor helyében én bizony megkértem volna a családot, hogy engedjék meg, hogy mi is elbúcsúzzunk Gregor Józseftől, nemcsak azért, mert kiemelkedő énekesünk volt, hanem azért is, amiért 2004 december 5.én oda szavazott, ahova köll és erről a népét is meg akarta győzni. Ezt külön megköszöntem volna neki

Nagyon finom, izléses beszédet tartottam volna.


Volna, volna, volna, volna, volna.

alexander
  Válasz | 2006. október 30. 10:51 | Sorszám: 721
Naggyon Jellemző az itt látható megszólalásod.
Fideszezel, amikor lábbal tiporják az alkotmányos jogainkat, ergo,
"Egy ilyen nap után csak idiótának tudom nevezni, aki az ünneplésre, de bármilyen rendezvényre oda viszi a gyerekét."
ezzel elismered, hogy sikerült a megfélemlités,
cserbenhagyásra búzdítasz a jogainkért fellépőkkel szemben
Nyilván a hazugok csapatát véded, akik hazudtak, loptak, csaltak, most éppen brutálisan léptek fel jubileumi ünnepünkön Édesanyák, gyermekek, külföldi állampolgárok sokaságával szemben.
Te ezt véded?
onogur
  Válasz | 2006. október 30. 10:22 | Sorszám: 720
Na igen. Te csak hidd el a megrendelésre dolgozó közvéleménykutatók statisztikáit, akik az események után két nappal 500-2000 fős mintákból messzemenő következtetéseket tudnak levonni.
( Szerinted a cigány nem annak a nótáját húzza, aki fizeti? )
Bordódy Kristóf
  Válasz | 2006. október 30. 10:13 | Sorszám: 719
Pl.: november 3-án du. 4 órára a Civil Fórum csendes megemlékezést szervez a Madách térre a 23-i rendőri erőszak elleni tiltakozásképpen.

Ott a helye a civileknek!

Bordódy Kristóf
  Válasz | 2006. október 30. 10:11 | Sorszám: 718
Baromira érdektelen, hogy kit tartasz idiótának, s kit nem.
törvényes
  Válasz | 2006. október 30. 10:07 | Sorszám: 717
Bravó, küldjetek még több embert az utcára. Mit vártok ettől, jobban fogunk élni? A trolibusz szélvédőjét beverő, kővel dobáló stb. csürhét leverő rendőrök - akik közül többen is megsérültek - közdelme miatt rájuk húzzák a politikát... Elfelejtettétek szeptember 18-át, akkor kritizálták a rendőrséget, most is. Egy ilyen nap után csak idiótának tudom nevezni, aki az ünneplésre, de bármilyen rendezvényre oda viszi a gyerekét.Szerintem az is naiv, aki OV becsületes politikájában hisz, valamint elfelejti az EU-s kötelezettségeket. A nagy fidesz szerintetek megoldás lenne, és nem lennének megszorítások, ők sosem hazudtak... Egyébként aki olvasott ember látja, hogy többen vannak azok akik helyeslik a rendőrség fellépését, ehez mit szóltok nagy demokraták, és azokról nem is szóltam, akik az 50-es éveket a maihoz hasonlítják/Recsk, koncepciós perek... stb.../ szégyen. Hajrá Magyarok, irány az utca és lassan tényleg néhány évtizedet visszacsúszunk...
estebany
  Válasz | 2006. október 30. 00:34 | Sorszám: 716
Arra kéne buzdítani a szimpatizánsokat, hogy álljanak ki a különféle szakmai és civil szervezetek tüntetői mellett is!

Ne csak hivatkozással, hanem a tüntetéseiken, tiltakozásaikon, sztrájkjaikon!

Hadd szaporodjon a kormánynak - joggal - főfájást okozó csoportok száma, hadd oszoljon meg a figyelem! Fel kell turbózni a közszolgálati tüntetések, tiltakozások létszámát, mert az ilyen tüntetések nem direkt pártpolitikából fakadnak, de - sajna - létszámgondokkal küszködnek.

Ha három szakszervezeti szövetség kilenc ágazati szakszervezete összesen ezer tüntetőt tud mozgósítani (Lásd: Clark Ádám tér), aligha fogja őket komolyan venni sem a kormány, sem az Érdekegyeztető Tanács. Mármint addig, amíg nem sztrájkolnak például. Mert addig ezredannyi gond sincs velük, mint a Kossuth térrel, vagy a készülődő gazdatűntetéssel.

Mellesleg: lehet jópontokat szerezni a civileknél és a szakszervezeteknél is. Szükség lesz még azokra!

kujtorgo
  Válasz | 2006. október 29. 21:40 | Sorszám: 715
A napkelte valamelyik fő hirdetőjét célba kéne venni.
tiszavirág
  Válasz | 2006. október 29. 13:14 | Sorszám: 714
Fideszesek!

Nagyon jó, hogy bojkottáljátok a Pártkeltét!
Én állandó nézője vagyok (mazochista módon) és állítom, hogy amióta nem mentek be az élveboncolásra, nagyon érdektelenné vált a műsor.

Már ők is észrevették!
Szombaton ezen kesergett verebespityu meg desewffytibcsi is. Érzik, hogy szarban vannak.

Nem lehet minden másnap behívni ebolát aki újra elnyekergi, hogy mindkét párt és első embere egykutya és ennyiből áll a madöf programja.

Nem lehet minden második nap behívni a csapost, aki előtte átfutotta a két világháború közötti kormányok, pártok cselekedeteinek zanzásított történetét és kiadja magát valami iszonyatos nagy történésznek, majd néhányat belerug OV-be.

Gondolom folyamatosan csökken a nézőszám és akkor átpártolnak más csatornákhoz a hírdetők, ezért nagy szarban vannak a rohadékok.

Tartsatok ki!!!

HAME
  Válasz | 2006. október 29. 11:24 | Sorszám: 713
folyt.
Ugyanezen okból a gazdák tüntetését sem lehet letiltani, legfeljebb a traktorjaikat ki.
HAME
  Válasz | 2006. október 29. 11:22 | Sorszám: 712
2. Megmondom neked AB jogértelmezés nélkül, ill. kell lennie ilyennek, mert okt. 23.-val, a kossuth téri tüntetők eltávolíthatatlanságával kapcsolatban 23. elött többször hivatkoztak rá. Ha 22-én nem lehetett az 50 magasrangú külföldi vendég biztonságára hivatkozva műveleti területté nyilvánítani a Kossuth teret, majd ez alapján kitiltani a tüntetőket, akkor Gergényire hivatkozva legfeljebb az ovodások nyilváníthatják játszóterületté a homokozót.
tiszavirág
  Válasz | 2006. október 29. 11:09 | Sorszám: 711
"Hol olvashatjuk a jegyzeket?"

Mittudoménhol.A f@szom tudja. Kutass utána.

alexander
  Válasz | 2006. október 29. 10:15 | Sorszám: 710
Nekem kifejezetten tetszik Semjén Zsolt, -
szerintem a legjobbak egyike, ezért szeretnék lejáratni,

s lám most te is szembeállitod Navrasiccsal -
jólismert módszer...

eszembejutott a komcsi éra, amikor Benczúr dekadens festő volt és így méltatlan a nagy magyar festő panteonra...
micsoda alakok nyilatkoztak...és hamisítanak ma is...
szegény M.ország! elüldözték Márait és mintha mi sem történt volna folyik a csendes lejáratása a tv-ben -
összeférhetetlen volt, mondják...
no és Szabó Dezső, róla mit mondasz?
Már rég folyik a magyar kultúra és a hagyományok írtása,
Balassi, és mások kigolyózása, ahogy József Attila kisajátitása Marosán elvtárs és utódai által...
persze nem lep meg, ha Hemingway-nek is nekimennek, mert a Fiestát megirta. És Shakespeare Velencei kalmárja is átértelmezett mű lett nálunk...
Átalakitják a körülményeket gátlástalanul...

Wilson
  Válasz | 2006. október 29. 10:02 | Sorszám: 709
A FIDESZnek mindenképpen a jog útján (Alkotmánybíróság, Parlament, EU) kell előremennie, mert az utcai csetepaték kizárólag a Gyurcsány vezette gengszerek malmára hajtja a vizet. Érdekük, hogy eszkalálódjon a helyzet, sztem, mert ezzel pl a civil szféra tüntetés-kedvét is le lehet törni: nem mernek kimenni az emberek tüntetni, mert félnek, hogy esetleg megsérülnek, ill. attól is tarthatnak sokan, hogy összemossák őket a Fidesszel, az "orbáni hatalommániával" vagy a "szélsőjobbal".

Más vélekedés:
Fábry szerint a forradalmat nem lehet megspórolni. Az MNO-n olvasható ( http://www.mno.hu/index.mno?cikk=380743&rvt=61 ), mit mondott Fábry. Nagy vonalakban: új nemzeti kerekasztalt kell létrehozni, akár kikényszeríteni, amelyben az MSZMP funkcionáriusai nem vehetnek részt. Fábry nagyon keményen beszél, érdemes elolvasni...

mezeiegér
  Válasz | 2006. október 29. 09:47 | Sorszám: 708
A gyülekezési törvénnyel kapcsolatban két konkrét kérdésben kérném az Alkotmánybíróság állásfoglalását:

1. Be nem jelentettv tüntetés esetén mi a rendőrség teendője? Ha csak arról van szó hogy a tüntetés nincs bejelentve, de amúgy a tömeg békésen viselkedik, joga van-e a rendőrségnek feloszlatni?

2. Bejelentett tüntetést a rendőrségnek van-e joga megtiltani? (Mint a gazdákét.)

onogur
  Válasz | 2006. október 29. 08:49 | Sorszám: 707
Ennyi idő alatt már megszokhattad volna, hogy a Magyar Nemzet nem borítja ki egyszerre a bilit, hanem folyamatosan csöpögteti az információkat.
Ne félj, egy héten belül meg fog jelenni az újságban a jegyzék teljes szövege.
Addig is dőlj hátra és élvezd a helyzetet, külön öröm nézni-hallgatni a kormánypárti politikusok vergődését, hazudozásait.
sashimi
  Válasz | 2006. október 29. 08:41 | Sorszám: 706
Az ellenzék vezetőjének lejáratása is szerepel az október 23-án történtek kapcsán a hazánk külföldi diplomáciai képviseleteinek szétküldött, az események helyes és elvárt kommunikációját taglaló, a Magyar Nemzet birtokába került jegyzékben.

Hol olvashatjuk a jegyzeket?

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola