Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Mit mondanánk, mit tennénk a Fidesz politikusai helyében. 2. (3. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Mit mondanánk, mit tennénk a Fidesz politikusai helyében. 2.
Lehel
  Válasz | 2006. december 10. 18:58 | Sorszám: 980
Nem dolgom, hogy pontosan tudjak mindent !
Az én dolgom, mint minden demokráciáért küzdő állampolgárnak, hogy megismerjek, hogy válasszak és ellenőrizzek, majd ismét válasszak.
Mivel másból élek, nem vagyok hajlandó a politikusok munkáját átvállalni...azonban utálom, ha próbálnának balekra venni, mint sajnos sok jóhiszemű keresztény honfitársamat sikerült is...eztán a véletlenen múlt, hogy éppen kire szavaztak a csalódott emberek...mi meg csodálkozunk, hogy miért regnálhatnak még mindíg a bolsik és libsik..vagy mégsem csodálkozunk?
bihari_panorama
  Válasz | 2006. december 10. 18:54 | Sorszám: 979
csürhét?
bihari_panorama
  Válasz | 2006. december 10. 18:53 | Sorszám: 978
A libsik ugyan pusztulóban, -de ha nem bal-jobb módra kategorizálunk-, akkor te magyarnak, vagy nemzetellenesnek véled ezt a kommunistanyaló csűrhét?
Lehel
  Válasz | 2006. december 10. 18:52 | Sorszám: 977
Figyelj kedves Mimi !
Én megtettem amit tehettem. A szavazatom alapján egy párt prominensei ott ülnek a parlamentben...gondolod helyesebb volna ha én ülnék a helyükre, vagy visszavonnám a szavazatomat..vagy mit ?
Te vedd észre kérlek, hogy O.V. és a Fidesz sokunk akaratából pozicióban van...hogy miért nem más pozicióban ?
Talán arra adtam némi választ előző hszemben.
Nem én itéltem, hanem a köz !
tiszavirág
  Válasz | 2006. december 10. 18:52 | Sorszám: 976
Mindent ilyen pontosan tudsz, mint ahogy itt "Simicskó"-t emlegeted?
Lehel
  Válasz | 2006. december 10. 18:47 | Sorszám: 975
Én nem nevezek meg semmit !
Ti is tudjátok, voltak melléfogások, amiket nem szabadna elfektetve hagyni !
Miért indult ez a topik?
Tudom kire és miért szavaztam, de ez nem jeleknti azt, hogy ne próbáljak tenni azért, hogy nemzeti érdekünk érvényesítéséhez olyan vezetőt találjunk, vagy a vezetőinknek olyan követelményrendszert állítsunk, ami esélyt ad arra, hogy elsöpörjük a hazaárulókat-legyenek bármely oldalon !
Lehel
  Válasz | 2006. december 10. 18:39 | Sorszám: 974
Sajnos ismerem a libsi hordák veszélyét is, de ismétlem, nem kérek az árukapcsolásodból !
Én döntöm el kiben bízok és nem teszem ezt parancsra.
Magteszem érdekből, amit az emberi jóérzés diktál...aki viszont elkívánja felebarátja feleségét, az ne papoljon nekem keresztény erkölcsről!
Ne Te mond már meg, hogy ezzel, vagy azzal nem kell foglalkoznom, amikor ez eyg demokratikus ország !(?)
Az álljon ki vezérnek, aki meg tudja szólítani a választókat !
Én csak rámutatpok néhány dologra, amire egy III/III asaktól hemzsegő párt megélhetési politikusai furcsa mód rá sem éreznek...vajon miért ?
SŐT, most megszabod, hogy én sem érezzek !

Ami pedig a jobb és balt illeti, nagyon elmaradott a kategorizálásod és elsősorban ez a téveszme szolgálja a libsik ügyét !

Tappancs
  Válasz | 2006. december 10. 18:00 | Sorszám: 973
Sorold föl, légy szíves Orbán bányáit! Többes számot használtál, tehát legalább kettőt. Egy bányának egy résztulajdona nem elég.
Tedd hozzá, hogy hány ilyen bánya van Magyarországon! Gondolom, Zarándokérol hallottál.
Mimi
  Válasz | 2006. december 10. 16:31 | Sorszám: 972
Na látod – olvasd vissza magadat, rombolást akarsz újra elkezdeni a saját oldalunkon, eszünknél vagyunk kedves fórumozók? Erre pazaroljuk a gondolkodásunkat, erőinket? Közben kórházak szűnnek meg, vasútvonalakat számolnak fel, MÁV és VOLÁN tarifák árait amit jövőre terveznek 2 hetente bejelentik 2007-ben hányszor fogják emelni inflációt meghaladó árakkal?! Vegyük már észre nem Orbán úr kormányoz. Hanem Gyurcsány kormány van, ami most végbe megy azért Gyurcsány és kormánya a felelős, és ami a legszörnyűbb, hogy a hazug Gyurcsány kormányfő jutalmat oszt szét azon miniszterei között akik segítették a megszorítások csomagját összeállítani.
Volna itt nekünk mivel foglalkoznunk.
Mimi
  Válasz | 2006. december 10. 16:29 | Sorszám: 971
Te megint mint itt érdekes módon már többek is újból a „Fidesz gyanús ügyeit” kezded el emlegetni mintha az tényleg létezett volna. Egy piszkos hazug hadjáratot akartok újra elindítani, tudod véleményem szerint a piszkos ügyleteket ne itt kotorásszad van ott a balliberális oldalon éppen mit előszedegetni e téren. Aki jobboldalinak tartja magát az eleve nem arra törekedik, hogy a jobboldal legnagyobb pártját csesztesse, vagy próbálja újra és újra hazugságokba keverve eláztatni, hanem összefogva a jobboldali értékek mellett politizál /ha egyáltalán tudod hogy mi az/ úgy hogy nem felejti el ki van kormányon és ki mellett kiállva kell politizálnia, aki mindezt nem akarja az eleve már most segíti a balliberális kormányt újra hatalomba, tetszik érteni. Hány választást kell még elveszítenie a jobboldalnak ahhoz hogy észbe kapjon tessék mondani? Fogalmatok nincs az összefogásról nézd meg a balliberális tábort és gondolkodj, ők nem sz@rják Gyurcsány kormányfőt pedig igencsak lenne nekik miért, hanem összefognak állandóan. Úgyhogy el kellene már azon is néha gondolkodnotok mikor mit írtok le nagy nyilvánosság előtt. Vegyétek már észre sokszor saját magunkat romboljuk, ezzel is besegítve a balliberálisoknak. Úgyhogy elnézést kérek, de nem ártana tudnunk mivel is kellene inkább foglalkoznunk.
gyaloggos
  Válasz | 2006. december 10. 16:24 | Sorszám: 970
Még egy-két szó!

Az, hogy Te, vagy a családod nem lát valamit, attól még létezhet!

gyaloggos
  Válasz | 2006. december 10. 09:18 | Sorszám: 969
Azért írtam, nem irigylem, hiszen minden mozdulatára figyelnie kell!

Meg azért írtam, hogy ne törődjék mindenhol a kamerával, hiszen egy focimeccsen szotyizni, vagy a templomban mélyen elgondolkodni nem szokatlan, emberi !

Oszt, mindnyájan emberek vagyunk!

gyaloggos
  Válasz | 2006. december 10. 09:13 | Sorszám: 968
No, valamit azonnal tisztázzunk!

Nem rosszindulattal írtam egyik esetet sem!

Eszem ágában nem volt a szertarttással összefüggésbe hozni!

Azt történt, hogy Orbán valóban lehajtott fővel -teljesen normális, sőt- elmélyült, amikro balról figyelmeztették, hogy őt mutatja a kamera! A megbkést sem kell szó szerint érteni, de lehetséges, hogy valóban, de annak nincs jelentősége!

A

Lehel
  Válasz | 2006. december 10. 08:56 | Sorszám: 967
A regnálók eszközeit jól ismerjük...
A Fidesz kormányzása idején eljátszotta a bizalmi tőkéjét, hiszen Joszip-Tot -tól kezdve Simicskó ügyein át ( Kisgazdák ügye...az Orbán bányák...stb ) ügyeket számbavéve az Orbán kormány erkölcsi hitelessége megkérdőjeleződött ,hiteltelenné tette azt a képet, amit ma O.V fest magáról és pártjáról.
Pedig az emberek éheznek az igazság hiányától és igazi szabadság vágyától.
Hangsúlyozni szeretném, jónak és fontosnak tartom azokat a meglátásokat amiket ma O.V.-től hallunk, ugyanis IGAZA van a verbalitások területén, sokunknak segít megerősödni hitünk igazában,
segít átlátni a jelen tarthatatlanságát, azonban amíg nem szabadul meg multbéli terheitől, addig vak bizalmat és odaadást csak egy szűkebb rétegtől várhat, ami lehet hogy nem elég ahhoz, hogy a nemzeti felszabadítás vezéreként kellő nyomatékkal lépjen fel !
Ezért kellene erkölcsileg megtisztulniuk !
Persze mellettük más pártoknak megerősödniük, de ez már másik topik támája.
tiszavirág
  Válasz | 2006. december 09. 23:31 | Sorszám: 966
Mikor?! Hol?!
A családom is nézte a TV-t, de nem látott oldalbabökést.

Szerintem eltévedtél...

Esetleg olyanra tudok gondolni, hogy Orbán református , a felesége katolikus és a szertartás katolikus volt, ami Orbánnak nem volt "szokásos" .

Smith&Wesson
  Válasz | 2006. december 09. 23:27 | Sorszám: 965
Brother!!Voltatok elegen szavazni???Nem ,Azert mennyt te a picsaba!!
estebany
  Válasz | 2006. december 09. 23:23 | Sorszám: 964
Buddy! Voltál te szavazni? Hát könnygázt szívni? Jártál nagygyűlésen? Gyűjtöttél aláírásokat vagy adományokat? Kopogtatócédulákat? Vagy csak észt osztani jársz ide? Nem moralizálni, hanem demoralizálni?

Mert akkor ugyanoda kívánlak, ahová te küldted őket oly ékesszólással.

(Azért itt sem mindenki vak és mazochista)

Smith&Wesson
  Válasz | 2006. december 09. 22:41 | Sorszám: 963
Mit mondanak???Mennyenek a picsaba!Elbasztak a sok lehetoseget..
gyaloggos
  Válasz | 2006. december 09. 22:39 | Sorszám: 962
Anikó, természetesen!
gyaloggos
  Válasz | 2006. december 09. 22:38 | Sorszám: 961
A bal oldalán ülő Lévai Ildikó!
tiszavirág
  Válasz | 2006. december 09. 21:34 | Sorszám: 960
Ki lökte oldalba???!!!
Csak nem Dr. Lomniczi Zoltán a Legfelső Bíróság elnöke a jobboldalról, vagy Lévai Anikó a baljáról???!!!
tiszavirág
  Válasz | 2006. december 09. 21:32 | Sorszám: 959
Mire gondolsz?!
Egy kicsit konkrétabban, mert ez így túl homályos.
gyaloggos
  Válasz | 2006. december 09. 21:25 | Sorszám: 958
Viktor, nem irigyellek!

Tényleg!

Először Győrött, a Split elleni meccsen, amikor Demján mellett szotyiztál jóízűen, oszt csak megtalált az a fránya kamera!
Szóltak, oszt onnantól "komoly" emberként kellett "viselkedni"!

Ma pedig, a Bazilikában, amikor lehajtott fejjel, elmélyedvén, ismét oldalva böktek!

Üzenem!

Csak nyogodtan, emberek vagyunk!

Lehel
  Válasz | 2006. december 09. 19:14 | Sorszám: 957
Két alapvetően különböző terepen folyhat a hatalmi harc.
Az igazság ereje a legnagyobb...nagyobb mint a tűz, mert az pusztít, majd elvonul...az igazság még akkor is ott marad !

Vagy PR. eszközökkel és virsliosztással, korrupcióval lehet megszerezni és fenntartani a hatalmat, vagy pozitív értékrend ápolásával és védelmével.
Amennyiben a fidesz a spekuláció mezején próbál sikert aratni, esélytelen !
A most regnálóknak úgy a pénzból, médiából, sőt nyugati szélből is annyival több van, hogy a fidesz eleve esélytelen.
A komcsi-libsi hordákat csak a tisztesség mezején lehetne legyőzni...ahol ők esélytelenek, hiszen nem akarják visszaadni a lopott holmit.
A hatalom megszerzéséhez azonban a Fidesznek szükséges lenne a "gyanús ügyeiket" tisztázni - nem hü.ére véve a lakosságot, úgy tebnni, mintha a Fidesz maga volna a tisztesség pártja - továbbá minden kompromitálódott tagjától, pártfogoltjától meg kellene tudni szabadulni...képes kell legyen az "öntisztulásra "

A jelenlegi "árukapcsolás", miszerint "ha kell nektek egy nemzeti párt és érdekképviselet, akkor nézzétek el a bűneinket " nem megy !
Itt az eredmény, a választók inkább elfordulnak !
Tehát jó lenne már észhez térni és nem csak a fizetési cédulára gondolni, mert ez a 4 év gyorsan el fog szaladni !

Gyöngy
  Válasz | 2006. december 09. 17:11 | Sorszám: 956
Jóleső pironkodással jelentem, hogy ismét utánanéztem, változott-e a helyzet? Igen, nos, végre van már kerületi honlap, és, amint látom néminémű rendezvények is megesnek végre .

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola